Forex бонуси за писане

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
Ridlle*
Регистриран: 16 авг 2011, 22:05

Re: Бонуси за писане

Мнение от Ridlle* » 25 юни 2012, 23:18

ludsic написа:Желев, освен да ти пожелая успех и здрави нерви ... :lol: :lol: :lol:
lol1.JPG
:roll: даммм по всички форуми едни и същи

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
Has thanked: 48 times
Been thanked: 12 times
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 26 юни 2012, 10:35

ludsic написа:Желев, освен да ти пожелая успех и здрави нерви ... :lol: :lol: :lol:
lol1.JPG
Благодаря ти. Дизел84 вече получи предупреждение, че флудът няма да му донесе бонус, така че сам да си прецени дали да продължава в същия дух.
Модератор

Потребителски аватар
soros
Регистриран: 14 ное 2010, 14:24

Мнение от soros » 26 юни 2012, 19:36

Ridlle* написа:... :roll: даммм по всички форуми едни и същи
Ridlle*, не съвсем, но да, като цяло си права. В края на краищата трейдърите в БГ не са някаква огромна бройка.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 26 юни 2012, 19:39

soros написа:
Ridlle*, не съвсем, но да, като цяло си права. В края на краищата трейдърите в БГ не са някаква огромна бройка.
От една страна е така, от друга трейдърите в БГ са поне 50 пъти повече от хората, които са се включвали по форумите. Много от трейдърите изобщо не знаят, че съществува такова нещо като форекс форуми :smile:
Модератор

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 26 юни 2012, 20:10

S.Zhelev написа:
soros написа:
От една страна е така, от друга трейдърите в БГ са поне 50 пъти повече от хората, които са се включвали по форумите. Много от трейдърите изобщо не знаят, че съществува такова нещо като форекс форуми :smile:
Много трейдери изобщо не желаят да се включват в каквито и да е форуми. Изпитват някакъв страх, да не напишат нещо в повече. Или някой да им проследи ИПто.

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
Been thanked: 1 time

Мнение от druster » 26 юни 2012, 20:13

Georgi написа:
S.Zhelev написа:
soros написа:
Много трейдери изобщо не желаят да се включват в каквито и да е форуми. Изпитват някакъв страх, да не напишат нещо в повече. Или някой да им проследи ИПто.
Ти явно си говорител на трейдърите в БГ. И защо да им следят IP-то.Да не източват Credit Cards? :grin:
Information is the most dangerous weapon of all the world.

haiko123
Регистриран: 26 юни 2012, 00:42

Мнение от haiko123 » 26 юни 2012, 22:42

Здрвейте колеги,мисля си дали няма да има кофти отношение към всеки нов като мене,понеже като са почнали да дават бонус и новозаписаните са се увеличили драстично.Няма да скрия че идвам от другия форум с бонуси /ако мога така да го нарека /понеже се превърна в територия на безсмислието и празнословието,и спря всякакъв контрол.Надявам се да се получават добри дискусии,независимо че не сме с еднакъв опит и знания.И се радвам че бонусите са в български брокер,при това доказал се като коректен.

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
Been thanked: 9 times
Контакти:

Мнение от jssj » 26 юни 2012, 23:11

Предполагам че няма да има лошо отношение, стига да се придържаш към темите. :smile:
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 27 юни 2012, 12:10

haiko123 написа:Здрвейте колеги,мисля си дали няма да има кофти отношение към всеки нов като мене,понеже като са почнали да дават бонус и новозаписаните са се увеличили драстично.Няма да скрия че идвам от другия форум с бонуси /ако мога така да го нарека /понеже се превърна в територия на безсмислието и празнословието,и спря всякакъв контрол.Надявам се да се получават добри дискусии,независимо че не сме с еднакъв опит и знания.И се радвам че бонусите са в български брокер,при това доказал се като коректен.
Няма място за лошо отношение. Всеки, който иска да се включи в смислена дискусия или просто да сподели опит и текущи позиции, е добре дошъл.

Спамъри и флудъри, които пишат безмислици само за да получат бонус, учтиво ще бъдат помолени да напуснат.
Модератор

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59

Мнение от saxmovies » 27 юни 2012, 19:08

Здравейте,
Искам да кажа, че това е страхотна идея и да попитам до кога важи тази промоция? И още един въпрос: тези 400 поста могат да се трупат за много месеци или за един? Благодаря
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
druster

Мнение от druster » 27 юни 2012, 19:30

Много навременен въпрос! Желев това до кога ще важи?

Потребителски аватар
saxmovies

Мнение от saxmovies » 27 юни 2012, 19:33

А от кога е това с бонусите от Трейдъра за постване тук?
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
druster

Мнение от druster » 27 юни 2012, 19:38

От 3-4 дена , Желев който е собственика на този сайт се договорил с тях.Макар че на мен лично не ми допада тяхната платформа.Но като брокер са си коректни което е най-важно.

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 27 юни 2012, 19:43

druster написа:
Ти явно си говорител на трейдърите в БГ. И защо да им следят IP-то.Да не източват Credit Cards? :grin:
druster, познавам хора, които са добри трейдери! Четят форумите. Но нито са се регистрирали. Нито имат желание да напишат и един ред 8-)

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
Been thanked: 9 times
Контакти:

Мнение от jssj » 27 юни 2012, 19:45

Предполагам че не е промоция и няма краен срок. Папкането на бонуси ще е ВЕЧНО !!! :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
druster

Мнение от druster » 27 юни 2012, 19:53

Georgi написа:
druster написа:
druster, познавам хора, които са добри трейдери! Четят форумите. Но нито са се регистрирали. Нито имат желание да напишат и един ред 8-)
Вярвам ти ,и аз познавам такъв който търгува предимно фючърси от 1994, и той няма регистрация не че го е страх да му следят IP-то, а защото няма много свободно време да гледа другите си бизнеси :grin:

Потребителски аватар
saxmovies

Мнение от saxmovies » 27 юни 2012, 20:01

druster написа:От 3-4 дена , Желев който е собственика на този сайт се договорил с тях.Макар че на мен лично не ми допада тяхната платформа.Но като брокер са си коректни което е най-важно.
На мен пък много ми харесва тяхната платформа. Наистина е много лесна за търгуване. Успех на всички трейдъри...

lokva
Регистриран: 23 сеп 2010, 22:42

Мнение от lokva » 27 юни 2012, 20:16

платформата им е много удобна ако прилагате мартингейл например... но като цяло има много минуси.... а и навремето като им бях клиент почти не минаваше ден покрай новините да ми спрат котировките

Потребителски аватар
saxmovies

Мнение от saxmovies » 27 юни 2012, 21:28

lokva написа:а и навремето като им бях клиент почти не минаваше ден покрай новините да ми спрат котировките
Да но сега не е така. А бе мен ме устройват...

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 27 юни 2012, 23:24

saxmovies написа:Здравейте,
Искам да кажа, че това е страхотна идея и да попитам до кога важи тази промоция? И още един въпрос: тези 400 поста могат да се трупат за много месеци или за един? Благодаря
Здравей,

Бонусите нямат краен срок.

400 могат да се натрупат за 2 месеца или за 2 години - бонусът ще бъде захранен по сметката без значение за колко време са натрупани постовете.

Пак да кажа, че спам и флуд и безмислени постове няма да се бонифицират. Т.е. ако тази нощ някой напише в 400 теми "Еврото ще се качва", на сутринта няма да получи бонус, а бан.

Бонусите са преди всичко жест на благодарност към хората, които допринасят към форума и помагат на останалите участници в него.
Модератор

Заключена

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”