За ForexForum.bg - предложения и препоръки

Потребителски аватар
aienou
Регистриран: 11 окт 2010, 20:32
8 получени
4 дадени

Re: За ForexForum.bg - предложения и препоръки

Мнение от aienou » 01 юли 2017, 19:32

Желев, един въпрос ? "добави враг" нещо като игнор ли е ?Ако няма може ли да бъде включена такава опция?

aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 01 юли 2017, 20:19

Няма да е лошо да се въведе рейтингова система и етичен кодекс на форума. За да няма безпочвени заяждания.
Това е форум и може да има различни мнения, но редно при отказ за аргументиране, това да дава основание за намаляване на рейтинга.

П.П. Щом се дал мнение, трябва да можеш и да се аргументираш!!!

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 02 юли 2017, 01:20

aienou написа:Желев, един въпрос ? "добави враг" нещо като игнор ли е ?Ако няма може ли да бъде включена такава опция?
Точно така. Ако някой те дразни, отиваш в профила му, цъкаш "добави враг" и няма да виждаш мненията му.

i6On
Регистриран: 11 юни 2017, 21:22
9 получени
14 дадени

Мнение от i6On » 02 юли 2017, 02:10

aaangelll написа:Няма да е лошо да се въведе рейтингова система и етичен кодекс на форума.
...
е тогава вече, ще стане мазало. кой точно ще решава дали аргументите са валидни?
не те познавам добре и нямам основания да се заяждам, но като чета в останалите теми, тренда е да точно ти да си от потърпевшите.
без лоши чувства 8-)

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 02 юли 2017, 08:23

i6On написа:
aaangelll написа:Няма да е лошо да се въведе рейтингова система и етичен кодекс на форума.
...
е тогава вече, ще стане мазало. кой точно ще решава дали аргументите са валидни?
не те познавам добре и нямам основания да се заяждам, но като чета в останалите теми, тренда е да точно ти да си от потърпевшите.
без лоши чувства 8-)
Тук не става въпрос дали аргументите са правилни или не, когато казваш нещо, трябва да кажеш и защо мислиш така. В конкретния случай нещата са ясни защото опират до конкретни основни правила, но в повечето случай в споровете и двете страни могат да са прави. При финансите и пазарите нещата са доста размити, но поне трябва да си кажеш аргументите за да могат другите да преценят доколко са основателни и да могат да ти възразят. Това е полезно, както за теб, така и за останалите.

Не случайно финансовите анализатори казват - от една страна мисля така, но от друга...

П.П. И защо да имам лоши чувства. Ти казваш, каквото мислиш. Мога да имам лоши чувства, само към хора, който допускат елементарни грешки и когато им ги покажеш започват да те обиждат и да ти обясняват колко си прост. Това разбира се е само в тяхна вреда, а обидите на простите и елементарни хора не могат да ме засегнат.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 02 юли 2017, 08:48

i6On написа: ... но като чета в останалите теми, тренда е да точно ти да си от потърпевшите.
без лоши чувства 8-)
Какво значи да съм от потърпевшите, ако греша или използвам грешни практики можа само да спечеля, ако някой ми го каже и обясни защо мисли така. Знанието е доста по-ценно от всякакъв рейтинг или бонус :wink: И много ще се радвам, ако рейтинга на човека който го направи се вдигне :wink:

Потребителски аватар
S.Zhelev
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 05 юли 2017, 23:48

Качихме новата версия на форума. Инсталиран е SSL сертификат за допълнителна сигурност. Сложихме и календар в дъното на началната страница.

Вероятно ще има някои проблеми, примерно виждам, че някои картинки липсват от постовете. Ще го оправим.

Пишете тук или на лични ако има неща, които бихте искали да се променят.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 06 юли 2017, 08:29

Добра работа :good:

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
12 получени
1 дадени

Мнение от vgc » 06 юли 2017, 14:56

Бих предложил да сложите странициране на раздела за последно коментираните теми, защото последните 10 броя не са достатъчни за навигация. Освен това е добре препратката към последният пост в съответната тема да не изисква умения по Counter Strike :smile:
Форексът е полезен като ХОБИ

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 10 юли 2017, 10:15

Ако изобщо има бонус предлагам да се дава само за полезни мнения.
Предлагам да се въведе рейтинг, за улеснение на администраторите на сайта, защото е много трудно да се преглеждат всички мнения.
Първоначалния рейтинг да се дава от администраторите(това да е само работен рейтинг до натрупването на определен брой мнения).
Всяко мнение, което не заслужава бонус да ти намалява рейтинга, това може да става и автоматично като съотношението на всички мнения към тези, който са получили бонус. Мненията който не получават бонус да се местят в отделна тема!!!

Така всеки ще има стимул да пише само полезни мнения!!!

Мненията на хората с много нисък рейтинг да излизат автоматично при администатора за да ги преглежда.
А но тези с висок да ги преглежда само, ако са докладвани. Така всички ще допринесем за подобряването на сайта!!!

П.П. Предлагам всеки на който му допада тази идея, да я лайкне

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 10 юли 2017, 21:30

Желев, къде се загубиха Орела и Кондора? Нямаме справка за баннати съфорумци. Надявам се че са на море и да си гледат почивката. Почна да ми липсват. Скука във форума и на пазара отпускарски сезон явно.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
S.Zhelev
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 11 юли 2017, 11:52

ndimitrov73 написа:
10 юли 2017, 21:30
Желев, къде се загубиха Орела и Кондора? Нямаме справка за баннати съфорумци. Надявам се че са на море и да си гледат почивката. Почна да ми липсват. Скука във форума и на пазара отпускарски сезон явно.
Не знам, но не са баннати.

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
15 получени
54 дадени

Мнение от good mood » 11 юли 2017, 12:09

ndimitrov73 написа:
10 юли 2017, 21:30
При този заспал пазар сигурно са се унесли в дрямка. :grin: Важното е, че АаааНнннГгггееееЛлллл е тук. :lol: :grin:

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 11 юли 2017, 15:55

Брей тук големи промени настъпили и чак сега ги виждам, че последно време все не ми остава време да влезна...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
59 получени
6 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 12 юли 2017, 14:16

http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 16 юли 2017, 00:12

Днес ми остана време да прегледам раздела в основното меню Форекс обучение. Добре написан и систематизиран браво. Има интересни неща.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 28 юли 2017, 15:18

Желев опцията "врагове" работи перфектно. Мерси. :good: :so_happy: :yes:

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 авг 2017, 19:38

Желев помолих темата ми да бъде заличена. Не получих никакъв отговор в крайна сметка това е моя труд искам да се изтрие.

Потребителски аватар
S.Zhelev
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 03 авг 2017, 21:16

ndimitrov73 написа:
03 авг 2017, 19:38
Желев помолих темата ми да бъде заличена. Не получих никакъв отговор в крайна сметка това е моя труд искам да се изтрие.
Няма такава практика. Пишейки във форума, ти си се съгласил написаното да е достъпно всички. Това е идеята на форума, затова и постовете не могат да се трият от потребители. Както ти си чел коментарите на други хора, така и те четат твоите.

Виждам, че държиш тон, все едно ти си измислил Price action анализа и си го свел до нашето знание. Всъщност темата е известна и достъпна във форума от 7 години: viewtopic.php?f=17&t=635&start=3400 . 170 страници.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 авг 2017, 21:51

S.Zhelev написа:
03 авг 2017, 21:16
ndimitrov73 написа:
03 авг 2017, 19:38
Няма такава практика. Пишейки във форума, ти си се съгласил написаното да е достъпно всички. Това е идеята на форума, затова и постовете не могат да се трият от потребители. Както ти си чел коментарите на други хора, така и те четат твоите.

Виждам, че държиш тон, все едно ти си измислил Price action анализа и си го свел до нашето знание. Всъщност темата е известна и достъпна във форума от 7 години: viewtopic.php?f=17&t=635&start=3400 . 170 страници.
Не казвам, че аз съм го измислил, но се потрудих да го обясня малко по- разбираемо. Както и да е надявам се да не се пише повече в темата за да потъне в забрава.

Отговори

Върни се в “ЛАФЧЕ”