За ForexForum.bg - предложения и препоръки

Потребителски аватар
Lucifer
Регистриран: 06 сеп 2013, 08:57

Re: За ForexForum.bg

Мнение от Lucifer » 22 май 2015, 00:57

BDSM_Mistress написа:Аз нямам проблем. Нито матури.
Ударила съм го на секс :oops:

Вече се появиха няколко човека, които забелязаха, че пак има бонуси. Сега тази замряла тема очаквам до утре да има поне 2 нови страници с "Ама наистина ли", "Я, гледай ти" и т.н.

Не ми харесва тази работа. Вземете да направите нещо от 2 към 1, два месеца няма бонуси, един има, като не се знае преди края на месеца имащ или нямащ бонуси е. Тоест тарикатите да трябва да пишат 3 месеца в които два могат да се окажат напразни.

А това не се определя от админа, защото като минат два месеца без бонуси следващия ще е ясен, а примерно от курса евро-долар. Ако затвори месеца на цифра свършваща примерно от 0 до 6 няма бонуси, от 7 до 9 има.

Желев, таралеж си вкара в гащите.
Е вие вече изпадате в крайности . Ако някой спами - бан ,ако не спами ,но пише стимулиран от бонуса - какво ви пречи ???Стига да има контрол от Желев всичко ще си е тип топ .
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.

Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Мнение от visitor » 22 май 2015, 10:42

Lucifer написа:
BDSM_Mistress написа:Аз нямам проблем. Нито матури.
Ударила съм го на секс :oops:

Вече се появиха няколко човека, които забелязаха, че пак има бонуси. Сега тази замряла тема очаквам до утре да има поне 2 нови страници с "Ама наистина ли", "Я, гледай ти" и т.н.

Не ми харесва тази работа. Вземете да направите нещо от 2 към 1, два месеца няма бонуси, един има, като не се знае преди края на месеца имащ или нямащ бонуси е. Тоест тарикатите да трябва да пишат 3 месеца в които два могат да се окажат напразни.

А това не се определя от админа, защото като минат два месеца без бонуси следващия ще е ясен, а примерно от курса евро-долар. Ако затвори месеца на цифра свършваща примерно от 0 до 6 няма бонуси, от 7 до 9 има.

Желев, таралеж си вкара в гащите.
Е вие вече изпадате в крайности . Ако някой спами - бан ,ако не спами ,но пише стимулиран от бонуса - какво ви пречи ???Стига да има контрол от Желев всичко ще си е тип топ .
То вече няма бонуси, колега. Кой какво пише няма никакво значение вече.

Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Мнение от visitor » 22 май 2015, 10:45

Сега виждам, че броячите са занулени, но не намирам информация относно някакви бонуси и условия. Ако някой знае, нека сподели.

Потребителски аватар
Lucifer

Мнение от Lucifer » 22 май 2015, 11:50

visitor написа:Сега виждам, че броячите са занулени, но не намирам информация относно някакви бонуси и условия. Ако някой знае, нека сподели.
На предишната страница на тази тема ще видиш ,че бонусите са върнати ,а броячите броят само мненията от 1ви май . Също така не се бонифицират мненията в Лафче .

Потребителски аватар
SpaceZeaLoT
Регистриран: 26 фев 2014, 09:31

Мнение от SpaceZeaLoT » 22 май 2015, 12:17

А по принцип бонуса пак ли ще е при събиране на 200лв. Превеждане към вече открита сметка в trader.bg

Потребителски аватар
BDSM_Mistress
Регистриран: 31 окт 2013, 07:22

Мнение от BDSM_Mistress » 22 май 2015, 14:49

BDSM_Mistress написа:Вече се появиха няколко човека, които забелязаха, че пак има бонуси. Сега тази замряла тема очаквам до утре да има поне 2 нови страници с "Ама наистина ли", "Я, гледай ти" и т.н.
:arrow:
visitor написа:То вече няма бонуси, колега. Кой какво пише няма никакво значение вече.
visitor написа:Сега виждам, че броячите са занулени, но не намирам информация относно някакви бонуси и условия. Ако някой знае, нека сподели.
SpaceZeaLoT написа:А по принцип бонуса пак ли ще е при събиране на 200лв.

reenica
Регистриран: 31 юли 2014, 19:15

Мнение от reenica » 22 май 2015, 15:39

Ама то пак има бонуси! :lol:

Потребителски аватар
Lucifer

Мнение от Lucifer » 22 май 2015, 20:23

BDSM_Mistress написа:
BDSM_Mistress написа:Вече се появиха няколко човека, които забелязаха, че пак има бонуси. Сега тази замряла тема очаквам до утре да има поне 2 нови страници с "Ама наистина ли", "Я, гледай ти" и т.н.
:arrow:
visitor написа:То вече няма бонуси, колега. Кой какво пише няма никакво значение вече.
SpaceZeaLoT написа:А по принцип бонуса пак ли ще е при събиране на 200лв.
Тази тема е в ЛАФЧЕ и темите в лафче НЕ СЕ БОНИФИЦИРАТ . Как по-точно тези мнения са за бонус ????? Хора....спрете с този лов на вещици .Остави вилата и огаси кладата !!

Потребителски аватар
BDSM_Mistress

Мнение от BDSM_Mistress » 22 май 2015, 20:30

Извинявам се, не знаех, че е в Лафче. Ами супер! Нека всеки да пита по 84 пъти тук като иска.

Стана като на валутните пазари. Вчера тренда полетя нагоре при новината за бонуси, сега ще обърне (=темата ще замре) при информацията, че няма файда точно тук да се пише. Гледай сега какво става, ще спрат въпросите за бонуси. Да паднеш от смях е малко.

Потребителски аватар
Борето_С
Регистриран: 21 окт 2014, 14:53

Мнение от Борето_С » 22 май 2015, 20:55

Та кво става с бонусите, че не разбрах? :-?
Proud student of KVV and pitfx!

Потребителски аватар
Lucifer

Мнение от Lucifer » 22 май 2015, 21:14

Борето_С написа:Та кво става с бонусите, че не разбрах? :-?
Връщат се ,но на брояча се броят само тези от 1ви май . Лафчето не се бонифицира . Благодарностите ще са достъпни за всички ,но НЕ НОСЯТ БОНУС ,въпреки че не мога да видя как да благодаря на някого ,но мисля ,че ще се оправи с времето .

П.П - Това последното мисля ,че е по-добре да се промени . Всеки може да благодари ,но ако Желев сметне за правилно може пак да начисли бонус за благодарност . Така ако наистина има хора ,които ги интересува основно бонуса и са поне малко умни то ще знаят ,че най-бързо могат да го натрупат само ако са полезни на форума . Това ,разбира се , е грешна причина за правене на добро и помагане ,но все пак ..всякакви хора има . Тези благодарности ,които ние си начисляваме могат да служат ориентировачно на Желев .

haiko123
Регистриран: 26 юни 2012, 00:42

Мнение от haiko123 » 23 май 2015, 22:12

Lucifer написа:
Борето_С написа:Та кво става с бонусите, че не разбрах? :-?
Връщат се ,но на брояча се броят само тези от 1ви май . Лафчето не се бонифицира . Благодарностите ще са достъпни за всички ,но НЕ НОСЯТ БОНУС ,въпреки че не мога да видя как да благодаря на някого ,но мисля ,че ще се оправи с времето .

П.П - Това последното мисля ,че е по-добре да се промени . Всеки може да благодари ,но ако Желев сметне за правилно може пак да начисли бонус за благодарност . Така ако наистина има хора ,които ги интересува основно бонуса и са поне малко умни то ще знаят ,че най-бързо могат да го натрупат само ако са полезни на форума . Това ,разбира се , е грешна причина за правене на добро и помагане ,но все пак ..всякакви хора има . Тези благодарности ,които ние си начисляваме могат да служат ориентировачно на Желев .
Нещо не ми е ясно,броят се от първи май,само че аз от месеци не съм писал,откакто спря бонуса,обаче имам начислен бонус от 10 лв.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
21 получени
1 дадени

Мнение от kompira » 23 май 2015, 22:30

haiko123 написа:Нещо не ми е ясно,броят се от първи май,само че аз от месеци не съм писал,откакто спря бонуса,обаче имам начислен бонус от 10 лв.
Не са нулирани левовете, натрупани от благодарностите, в твоят случай 4 х 2.50лв =10лв. Сигурно и те ще бъдат нулирани, не знам, още не са завършени промените, да не му вадим душата на Желев, когато-тогава.

Вие си участвайте в темите, пък бонусите трябва да са последната грижа на трейдъра. :wink:
Bitcoin: 33QktXTRjPhFtgmfSVD4dA6T2Go8UEVSUP
Ethereum: 0x141302D45E74BDa3518Ad698F885AA494F263648

trade
Регистриран: 23 юни 2012, 09:20

Мнение от trade » 24 май 2015, 22:17

Аве спам требе да има ...много ...сега ще се напълнят темите със следните изрази ...виждам го да падне ....напрежение в ЕУР/УСД заради Гърция ...Мисля че петрола ще се вдигне ....вие как мислите ще падне ли Дах-А или ще качва .. фундаментално еврото трябва да пада ....... та все едни такива умствени модели в стил "' гадателство'' и'' кристалната топка ми каза''
Pip master
It"s prudent to wait and trade,rather than trade and wait

Потребителски аватар
Борето_С

Мнение от Борето_С » 24 май 2015, 23:08

trade написа:Аве спам требе да има ...много ...сега ще се напълнят темите със следните изрази ...виждам го да падне ....напрежение в ЕУР/УСД заради Гърция ...Мисля че петрола ще се вдигне ....вие как мислите ще падне ли Дах-А или ще качва .. фундаментално еврото трябва да пада ....... та все едни такива умствени модели в стил "' гадателство'' и'' кристалната топка ми каза''
:grin: :grin: :grin:

Е виж какво оживление настана, аз такава "активност" през седмицата не бях виждал скоро, да не говорим в неделя, хората за едните пее'се стинки чудеса от храброст правят. :grin: :grin:

Потребителски аватар
BDSM_Mistress

Мнение от BDSM_Mistress » 24 май 2015, 23:27

kompira написа:
haiko123 написа:Нещо не ми е ясно,броят се от първи май,само че аз от месеци не съм писал,откакто спря бонуса,обаче имам начислен бонус от 10 лв.
Не са нулирани левовете, натрупани от благодарностите, в твоят случай 4 х 2.50лв =10лв. Сигурно и те ще бъдат нулирани, не знам, още не са завършени промените, да не му вадим душата на Желев, когато-тогава.

Вие си участвайте в темите, пък бонусите трябва да са последната грижа на трейдъра. :wink:
+1

Trader90
Регистриран: 10 сеп 2014, 22:13
19 получени
7 дадени

Мнение от Trader90 » 25 май 2015, 20:18

Борето_С написа:
trade написа:Аве спам требе да има ...много ...сега ще се напълнят темите със следните изрази ...виждам го да падне ....напрежение в ЕУР/УСД заради Гърция ...Мисля че петрола ще се вдигне ....вие как мислите ще падне ли Дах-А или ще качва .. фундаментално еврото трябва да пада ....... та все едни такива умствени модели в стил "' гадателство'' и'' кристалната топка ми каза''

Е виж какво оживление настана, аз такава "активност" през седмицата не бях виждал скоро, да не говорим в неделя, хората за едните пее'се стинки чудеса от храброст правят. :grin: :grin:
След премахването на бонусите, ако не се лъжа ти беше направил тема за представянето на всеки.Виж тогава, виж сега! Даже видях един форумец, който изчезна и оттогава нямаше коментар! :grin:

Потребителски аватар
Борето_С

Мнение от Борето_С » 25 май 2015, 20:48

Trader90 написа:
Борето_С написа:

След премахването на бонусите, ако не се лъжа ти беше направил тема за представянето на всеки.Виж тогава, виж сега! Даже видях един форумец, който изчезна и оттогава нямаше коментар! :grin:
Не бях аз, само писах в нея, то няма значение де, оживлението е факт. :grin: Особено във валутните теми ташака е пълен. :grin: :grin:

мирорадо
Регистриран: 29 юни 2014, 17:42

Мнение от мирорадо » 25 май 2015, 23:28

ами, тъй като нямам сметка в трейдър.бг и не смятам и засега да си отварям - бонусите не са ме вълнували и мисля, че е почти "кретенско" някой да пише нещо си поради бонус! така, че подкрепям премахването им.
според мен, форума ще е по-ползотворен със споделяне на опит и сигнали, а за майтапите - чунчо го признавам...
нека форума се пълни повече с полезно инфо, :o
ONLY LIMITS&HEDGING !!!

Потребителски аватар
Rocky97
Регистриран: 07 окт 2014, 20:14

Мнение от Rocky97 » 26 май 2015, 13:26

То добре че са върнали бонуса ама к'ви са тия работи нулиране на бонуси?? Влизам и гледам бонус: 4.5 лв и се чудя к'во стааа. А то виж ко било що па нулираха бонусите?? От 300 и кусур мнения имам 30-тина от раздел лавче.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

Отговори

Върни се в “ЛАФЧЕ”