Проблем с флашка

ivabozova
Регистриран: 05 май 2018, 12:31

Проблем с флашка

Мнение от ivabozova » 05 май 2018, 12:44

Здравейте, наскоро се появи проблем с моята флашка. Отворих я на компютъра на работа, за да пусна презентация и тя беше там, но когато я отворих вкъщи излиза, че е празна. Показва ми, че 3 гб са заети. Проверих в настойките на компютъра и би трябвало да се показват дори скритите файлове. Информацията ми е много важна. Някой има ли идея какъв може да е проблема и как да го отстраня. Благодаря ви страшно много предварително.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
86 получени
54 дадени

Re: Проблем с флашка

Мнение от ndimitrov73 » 05 май 2018, 17:18

Не съм голям специалист. Ама може да ти е USB то на компа. Пробвай флашката на друг комп. Ако тръгне проблема е в твоя комп. Ако не се отваря пак проблема е флашката. И аз съм имал същия проблем. На компа отваря на лаптопа не иска. Дано съм помогнал късмет.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
38 получени
4 дадени

Мнение от kompira » 05 май 2018, 22:56

Все още масово хората нямат навика да изключват флашките безопасно, ами и при отворен документ дори направо я изскубват брутално... после има "костана". Не казвам, че в случая това е проблема, просто отварям скоба по този въпрос.
А и когато става дума за важна информация, не бива да се държи само на един носител.

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 06 май 2018, 14:12

Ако трябва да съм честен тази тема пак ми намерисва на един приятел. И аз му се вързах този път. Не Ви ли е странно човек току що регистриран да пуска копираща се вече тема във форума и още повече тема за форекс форум да пуска тема за флашка. Ще го дебна аз този приятел да видим какво ще му е твория коментар във форума тук. Явно трябва повече да си отварям очите. Хайде късмет приятелче дано да съжевиш форума с твоите новоизлюпени никове и теми. Лошо, че дим го затапи тук и вече темата стана безмислена. Да видим какво ново ще измисли.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 06 май 2018, 14:14

Ако трябва да съм честен тази тема пак ми намерисва на един приятел. И аз му се вързах този път. Не Ви ли е странно човек току що регистриран да пуска копираща се вече тема във форума и още повече тема за форекс форум да пуска тема за флашка. Ще го дебна аз този приятел да видим какъв ще му е втория коментар във форума тук под този ник. Явно трябва повече да си отварям очите. Хайде късмет приятелче дано да съжевиш форума с твоите новоизлюпени никове и теми. Лошо, че дим го затапи тук и вече темата стана безмислена. Да видим какво ново ще измисли.

Няма да се учудя "Доброто настроение" Пак да ме нападне тук. Не искам да му развалям доброто настроение ама така се получава много е плитък понякога.

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
15 получени
57 дадени

Мнение от good mood » 06 май 2018, 15:58

Щом ме споменаваш имам право на реплика, но е за последен път. Забелязва се, че параноята е набъбнала до гигантски размери в твоето съзнание. Ако някой е тръгнал да "съживява форума" то това си ти. Самите безпристрастни факти го доказват. Писал си последно на 5 януари и преди това бегъл поглед показва, че декември и януари имаш по 2-3 поста месечно. Сега само за два дена правиш 15 коментара. Във форум, където в почивни дни се случва да няма нито един коментар, а в работни дни са 5-6 максимум. Трябва ли да говоря още?

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 07 май 2018, 16:41

ivabozova написа:
05 май 2018, 12:44
Здравейте, наскоро се появи проблем с моята флашка. Отворих я на компютъра на работа, за да пусна презентация и тя беше там, но когато я отворих вкъщи излиза, че е празна. Показва ми, че 3 гб са заети. Проверих в настойките на компютъра и би трябвало да се показват дори скритите файлове. Информацията ми е много важна. Някой има ли идея какъв може да е проблема и как да го отстраня. Благодаря ви страшно много предварително.
ива бозова ............... кажи честно , що го пра'иш :(
Печелиш ли нещо , въобще.....смисъла къф е ...........
Мъжо ти да не е ..... ivoboss.............. :grin:
Tой ако не мо'е ти опрай флашката ................ :lol: :lol:

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 07 май 2018, 20:00

Малкия Кондор написа:
07 май 2018, 16:41
ivabozova написа:
05 май 2018, 12:44
ива бозова ............... кажи честно , що го пра'иш :(
Печелиш ли нещо , въобще.....смисъла къф е ...........
Мъжо ти да не е ..... ivoboss.............. :grin:
Tой ако не мо'е ти опрай флашката ................ :lol: :lol:
Викинг така изглеждаш по-красиви. Между другото веднага те познах отстатък.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 07 май 2018, 20:37

ndimitrov73 написа:
07 май 2018, 20:00
Между другото веднага те познах отстатък.
:lol: :lol: :lol:

Познал ме бил.............Та аз не съм се крил .........Нарочно използвах Рагнар и Викинг и еднакви аватари ........трио Тъпанаре , да не губят време да се чудят кой ги поплясква през гъзарете :grin:
Сега на живко Тъпио ше му пратят ''Нощните Вълци'' на Путин , да връща бонуса . Тройно........... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 07 май 2018, 23:27

Гледам пазаря е умряла работа един стоп не може да ти удари като хората. Я да пуснем малко лакардиика. Я кажи тук Викинг какво си ги ядосал тея в другия форум, че един беше си сложил подпис: "Лешояди, кондори нещо такова вън." Ти уж културно момче пък те тъй с рогата. Много грубо от тяхна страна.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 08 май 2018, 07:27

Значи ..... пак ти казвам ...... тук съм Кондор !
Спазвай реда и наименованията .......... :geek:
Ако някога пак отворят ''сиропиталището''...........може пак да си сменя името .... с идеята да набивам кратуните на трио ''Тапанаре''.............. :grin:
По принцип . като индивиди и типажи са ми абсолютно безинтересни . Дразнят ме напъните им да се правят на 'тартори и надзиратели !! ......... Като '' трейдъри ''..... най-стария , има някаква представа , трибуквения женчо ( винаги е в центъра на всека клюка и разправия ) - има елементарни,първични понятия ( само като видиш , че на графиката си е сложил индикатор ''Fractals '' и..... :grin: )
а третия - най - тъпия , къде се прай на историчар от Уики ....... абер си нема ....... тъмна Индия ..., мрак преди Големия взрив .......... :grin:
Та същия този - последния - Живку Тъпото , явно съм го '' тикосал'' ......
Неможел да спи .....заеквал ...... напикавал се нощем ........... а бе въобще , всички признаци изискващи тръгването по баячки и ходжи...........
Куршум му леяли ..... баяли му ....и му казали да спазва следния ритуал :
1 . Да напише '' вън кондори , тролове и лешояди '' , на всички места , където може .....Това , просто да му стане лайтмотив в живота
2 . До 64 години да ходи с едни чорапи , като само ще ги менка - левия на десния и обратно .........
3 . Сутрин на гладно да изпива отвара със люспа от змия , нокът от бухал , козя дърдонка и слюнка от негър -травестит..............
4 . Вечер преди заспиване , да прави 3 кълбета на дясно , 5 пъти да плювне през ляво рамо , 7 пъти да се шибне с нещо тежко по тила и 9 пъти да си качи краката на врата и да се ''уважи'' в ректума със среден пръст .........
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО : Всеки един път от последното упражнение , трябва да е съпроводено със силе вик : '' вън кондори , тролове и лешояди ''
Това е ! :smile:

Отговори

Върни се в “ЛАФЧЕ”