Какво представляват провайдърите ?

DarkEvil
Регистриран: 26 дек 2012, 18:30

Какво представляват провайдърите ?

Мнение от DarkEvil » 26 дек 2012, 18:58

Здравейте колеги.

Тъй като за сефте пиша в форума и за да не драсна тема където не и е мястото, пиша тук.

Какво представляват провайдърите ми е въпросът.
Прочетох теми на "GMichov" и "Antonov". Що годе добих представа но:

*Какво е провайдър в FOREX ?
*Каква ни е далаверата от него ?
И нещо повече ако добавите, пак мерси :)

Потребителски аватар
me4a_kryv
Регистриран: 02 авг 2010, 16:41
9 получени
13 дадени

Re: Какво представляват провайдърите ?

Мнение от me4a_kryv » 27 дек 2012, 20:45

...
Когато разумът се намеси интуицията отлита.

pri6aleca
Регистриран: 30 май 2011, 22:46

Мнение от pri6aleca » 27 дек 2012, 22:55

DarkEvil написа:Здравейте колеги.

Тъй като за сефте пиша в форума и за да не драсна тема където не и е мястото, пиша тук.

Какво представляват провайдърите ми е въпросът.
Прочетох теми на "GMichov" и "Antonov". Що годе добих представа но:

*Какво е провайдър в FOREX ?
*Каква ни е далаверата от него ?
И нещо повече ако добавите, пак мерси :)
далаверата е за него,не е за теб

DarkEvil

Мнение от DarkEvil » 27 дек 2012, 23:59

Еми приятел то по пътя на логиката, ако има далавера само от едната страна, ще липсва другата. Ще може ли малко повече информация ако си запознат.

Благодаря.

pri6aleca

Мнение от pri6aleca » 28 дек 2012, 00:17

провайдър е 4овек който търгува по-определен на4ин който на4им примерно на теб ти допада и ти примерно му гласуваш доверие като му разрешаваш да търгува с твоите пари като за това той взима процент от оборота,а ти си носиш исцяло риска за неговите сделки
долу-горе това е

DarkEvil

Мнение от DarkEvil » 28 дек 2012, 02:45

Благодаря ти за полезната информация, аз си мислех, че е съвсем друго нещо :)

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 28 дек 2012, 16:34

pri6aleca написа:провайдър е 4овек който търгува по-определен на4ин който на4им примерно на теб ти допада и ти примерно му гласуваш доверие като му разрешаваш да търгува с твоите пари като за това той взима процент от оборота,а ти си носиш исцяло риска за неговите сделки
долу-горе това е
Ами то така и аз мога...търгувам си, а риска е за някой друг...затова провайдъри... :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

pri6aleca

Мнение от pri6aleca » 28 дек 2012, 17:58

saxmovies написа:
pri6aleca написа:провайдър е 4овек който търгува по-определен на4ин който на4им примерно на теб ти допада и ти примерно му гласуваш доверие като му разрешаваш да търгува с твоите пари като за това той взима процент от оборота,а ти си носиш исцяло риска за неговите сделки
долу-горе това е
Ами то така и аз мога...търгувам си, а риска е за някой друг...затова провайдъри... :wink:

не е толкова лесно,нали трябва да имаш добра история на търговия,аз ли4но ако следвам някой провайдър щях да гледам поне от една година назад дали има астабилна и пе4еливша търговия

Потребителски аватар
saxmovies
1 получени

Мнение от saxmovies » 28 дек 2012, 23:43

pri6aleca написа:
saxmovies написа:
долу-горе това е

не е толкова лесно,нали трябва да имаш добра история на търговия,аз ли4но ако следвам някой провайдър щях да гледам поне от една година назад дали има астабилна и пе4еливша търговия
Аз не казвам, че е лесно, но и дори да е бил много успешен ти нямаш никаква гаранция, че отново ще бъде... :smile:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

pri6aleca

Мнение от pri6aleca » 29 дек 2012, 00:40

да съгласен съм с теб,но все пак аз бих заложил на 4овек търгувал цяла година успештно ,отколкото цяла година неуспещтно

Потребителски аватар
йосиф
Регистриран: 25 май 2009, 09:50

Мнение от йосиф » 29 дек 2012, 10:15

pri6aleca написа:да съгласен съм с теб,но все пак аз бих заложил на 4овек търгувал цяла година успештно ,отколкото цяла година неуспещтно
принципно си прав ...но мисля е достатъчно и по малко ...

даже има примери на подобни птровайдъри с дълъг успешен трейд и след това за кратко зануляване на всичко ... FX Combo и My Best System са "добър" пример...

pri6aleca

Мнение от pri6aleca » 29 дек 2012, 23:52

йосиф написа:
pri6aleca написа:да съгласен съм с теб,но все пак аз бих заложил на 4овек търгувал цяла година успештно ,отколкото цяла година неуспещтно
принципно си прав ...но мисля е достатъчно и по малко ...

даже има примери на подобни птровайдъри с дълъг успешен трейд и след това за кратко зануляване на всичко ... FX Combo и My Best System са "добър" пример...
той този май беше българин,доста напред беше в класацията по едно време

Потребителски аватар
saxmovies
1 получени

Мнение от saxmovies » 30 дек 2012, 13:37

Е, разбира се щом си решил да залагаш парите си на друг, то гледай да е успешен трейдър...аз на този етап търгувам сам и ако нещо се обърка знам кой е виновен за това :lol:

pri6aleca

Мнение от pri6aleca » 31 дек 2012, 00:08

saxmovies написа:
Е, разбира се щом си решил да залагаш парите си на друг, то гледай да е успешен трейдър...аз на този етап търгувам сам и ако нещо се обърка знам кой е виновен за това :lol:
брокера ли е виновен :lol:

Отговори

Върни се в “ЛАФЧЕ”