Избор на forex брокер

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
joyride
Регистриран: 17 сеп 2011, 13:31

Re: Избор на forex брокер

Мнение от joyride » 19 окт 2011, 17:32

fickata написа:
joyride написа:. Та дори в България много от майките банки са регистрирани в такива зони, ....
Примерът ти намалява ефекта от защитата на офшорките :wink: :grin: :grin:
Успехи ! :grin:
Фицка, аз конкретни примери не давам, не правя реклама или анти реклама на някого, нито целя да защитавам или оплювам офшорни или други регулатори. Изразявам лично мнение. Не съм трейдър с над 10 годишен опит, но за 3 години трейдинг съм си изградил някакви наблюдения. И както казах в първия си пост, човек с опита си променя приоритетите си.
Аз също не фаворизирам офшорките, както казах за мен е нормално да има рег-нати компании там. Вече интернет пространството говори много за един или друг брокер, ако е ок и хората са доволни от него - супер. :wink:
"Whether you think you can or can not in either case you are right"
Henry Ford

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 19 окт 2011, 17:39

joyride написа:
Фицка, аз конкретни примери не давам, не правя реклама или анти реклама на някого, нито целя да защитавам или оплювам офшорни или други регулатори. Изразявам лично мнение. Не съм трейдър с над 10 годишен опит, но за 3 години трейдинг съм си изградил някакви наблюдения. И както казах в първия си пост, човек с опита си променя приоритетите си.
Аз също не фаворизирам офшорките, както казах за мен е нормално да има рег-нати компании там. Вече интернет пространството говори много за един или друг брокер, ако е ок и хората са доволни от него - супер. :wink:
Надявам се да не съм те засегнал с начина си на изказване :wink: А за брокера си прав. Аз също нямам 10 години на пазара, но това не е критерий, за успеваемост. А и възрастта, както обича да контри Грийди :lol: Аз примерно, като почнах, бях с брокер при когото занулих акаунта, НО това не значи , че бъкета е най-калпавия на света. Другаде беше причината :ugeek:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 19 окт 2011, 17:50

fickata написа:А и възрастта, както обича да контри Грийди
Критерии е, но крайно недостатъчен. Едни и след 5-10 години правят драсканици и не знаят базови и елементарни неща, други за година научават нужното и започват да правят пари и след това с опита си започват да печелят още повече, докато първите продължават единствено да философстват и анализират.
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 19 окт 2011, 18:15

greedforsuccess написа:
Критерии е, но крайно недостатъчен. Едни и след 5-10 години правят драсканици и не знаят базови и елементарни неща, други за година научават нужното и започват да правят пари и след това с опита си започват да печелят още повече, докато първите продължават единствено да философстват и анализират.
Очаквах включване :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
Manov
Регистриран: 08 сеп 2010, 12:55

Мнение от Manov » 19 окт 2011, 18:33

fickata написа:
greedforsuccess написа:
Очаквах включване :lol: :lol: :lol: :lol:
И аз го очаквах включването... :grin:
Щеше да е смешно, ако не беше толкова тъжно и жалко...
Точно 1 ден е необходим да "видиш", че цената следва МА-то, не една година...
И, разбира се, следва : "...други за година научават нужното и започват да правят пари..."

Да се смееш ли, да плачеш ли.....
saxsten написа: Такива алабалагоритми печелят само на бак- теста :twisted:

Потребителски аватар
greedforsuccess

Мнение от greedforsuccess » 19 окт 2011, 18:35

fickata написа:
greedforsuccess написа:
Очаквах включване :lol: :lol: :lol:
Е как няма :lol:
Сега се научих и от рекотиращите как да им измъквам пари :grin:
И особено с тия тесни спредове, са екстра.
Преди години като започвах, то ядове след ядове. Сега поулегнах, покрай фючърсите се научих с отложените ордери и пазарни все по-рядко.
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Потребителски аватар
greedforsuccess

Мнение от greedforsuccess » 19 окт 2011, 18:38

Manov написа:
fickata написа:
greedforsuccess написа:
Очаквах включване :lol: :lol: :lol:
И аз го очаквах включването... :grin:
Щеше да е смешно, ако не беше толкова тъжно и жалко...
Точно 1 ден е необходим да "видиш", че цената следва МА-то, не една година...
И, разбира се, следва : "...други за година научават нужното и започват да правят пари..."

Да се смееш ли, да плачеш ли.....
Такива кардинални мнения мисля, че е редно да бъдат направени от търговец :wink:
С твоята ЕА насоченост няма как да се получи конструктивен разговор в случая.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 ное 2011, 11:20

Joyride, преместих мненията за Metatrader5.bg в нова тема.

Потребителски аватар
goshko147
Регистриран: 17 юли 2011, 18:38
3 получени

Мнение от goshko147 » 24 май 2012, 00:08

С коя банка в бг излиза най евтино да работиш , ако имаш сметка при алпари ук?
Доволни ли сте от този брокер? :-?
Всеки мой лев ми е наемен работник , който работи 24 часа на денонощие и няма да му позволя да се измъкне.

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 24 май 2012, 00:30

Аз май за от три банки съм правил международни преводи, най-доволен съм от ПИБ.
Най-гадни са Пощенска, с тях един превод до UK ми струва $70 :twisted:

ОББ са по средата.

С алпари нямам опит, има писано за тях във форума. Ето тук малко ревюта и информация за спреда и слипиджа - http://www.forexbrokerz.com/brokers/alpari-uk

Като цяло средна работа. От информацията за спреда и слипиджа на чуждите брокери, който съм събрал на forexbrokerz.com, аз бих спрял на forex.com

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
2 получени

Мнение от druster » 28 май 2012, 16:15

Знае ли някой колко е най-голямата сума изплащана от БГ брокер на БГ трейдър? :-?
Information is the most dangerous weapon of all the world.

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 28 май 2012, 16:17

Това едва ли някой брокер ще ти каже. Има хора, които са вкарвали милиони и са теглили милиони, без да знам обаче каква част от изтегленото е печалба. И има ли печалба изобщо или са само остатъци :grin:

Потребителски аватар
druster
2 получени

Мнение от druster » 28 май 2012, 16:19

S.Zhelev написа:Това едва ли някой брокер ще ти каже. Има хора, които са вкарвали милиони и са теглили милиони, без да знам обаче каква част от изтегленото е печалба. И има ли печалба изобщо или са само остатъци :grin:
Защото четох на сайта на Варчев , че за 2011 само на 3-ма трейдъра които търгуват през тях са изплатили около 500к лева :grin:

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 28 май 2012, 17:31

druster написа:
S.Zhelev написа:Това едва ли някой брокер ще ти каже. Има хора, които са вкарвали милиони и са теглили милиони, без да знам обаче каква част от изтегленото е печалба. И има ли печалба изобщо или са само остатъци :grin:
Защото четох на сайта на Варчев , че за 2011 само на 3-ма трейдъра които търгуват през тях са изплатили около 500к лева :grin:
Дай линк да видим и ние :smile:

Потребителски аватар
druster
2 получени

Мнение от druster » 28 май 2012, 17:47

S.Zhelev написа:
druster написа:
Дай линк да видим и ние :smile:
Това е единият линк ама накрая на топ сделките

http://www.varchevbrokers.com/index.php?page=cl_t
:shock:

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 28 май 2012, 18:35

Аз доколкото виждях има 2 сделки, които да донесли по 50к. Колко са внесли тези хора и колко са изтеглили, знае само Варчев.

Потребителски аватар
druster
2 получени

Мнение от druster » 28 май 2012, 18:50

S.Zhelev написа:Аз доколкото виждях има 2 сделки, които да донесли по 50к. Колко са внесли тези хора и колко са изтеглили, знае само Варчев.
Да прав си.Аз случайно попаднах на тях

Потребителски аватар
heavencloser
Регистриран: 23 сеп 2010, 02:08

Мнение от heavencloser » 28 май 2012, 20:30

ами голям е тоя спред при варчев на евро -долар :(
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
heavencloser
Регистриран: 23 сеп 2010, 02:08

Мнение от heavencloser » 28 май 2012, 20:40

не съм се интересувал досега от варчев,но осноена информация не намирам никъде в сайта,-суапове,спредове/макар че има корировките на -живо ,но не всички-трябва да смятам спреда-при положение ,че постоянно се изменя цената-неудобно е !/,левъридж-колко и докога толкова!!!,суапове.....и др.

за да започна чат -трябва да се регистрирам....може и да не искам да се регистрирам!!!,блъскано е със снимки на работния помещение- Trading Pit :!: :!: :!: , ко ши и туй бря ,мое да ни знъм инглийски :lol: :lol: :lol: ,

Сериозно-в България сме -това ме дразни-като искам Английски ще си цъкна горе на Английски -ама не съм Англо-говорящ,

Да добавя за условията:може ли да се скалпира в рамките на един спред-пипсоване?,скорост на сделката.....такива работи ме вълнуват :wink:
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
druster
2 получени

Мнение от druster » 28 май 2012, 20:51

heavencloser написа:не съм се интересувал досега от варчев,но осноена информация не намирам никъде в сайта,-суапове,спредове/макар че има корировките на -живо ,но не всички-трябва да смятам спреда-при положение ,че постоянно се изменя цената-неудобно е !/,левъридж-колко и докога толкова!!!,суапове.....и др.

за да започна чат -трябва да се регистрирам....може и да не искам да се регистрирам!!!,блъскано е със снимки на работния помещение- Trading Pit :!: :!: :!: , ко ши и туй бря ,мое да ни знъм инглийски :lol: :lol: :lol: ,

Сериозно-в България сме -това ме дразни-като искам Английски ще си цъкна горе на Английски -ама не съм Англо-говорящ,

Да добавя за условията:може ли да се скалпира в рамките на един спред-пипсоване?,скорост на сделката.....такива работи ме вълнуват :wink:

...ми трябва да питаш някой който е техен клиент как е при тях.Аз днес случайно в сайта им попаднах за клиентските сделки :smile:

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”