Избор на forex брокер

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
41 получени
115 дадени
Контакти:

Re: Избор на forex брокер

Мнение от S.Zhelev » 11 сеп 2017, 22:23

ndimitrov73 написа:
10 сеп 2017, 23:04
Определено навсякъде чета много добри отзиви за този брокер. Няма да се учудя, ако имат много кандидати да не могат да се справят със заявките. Ето още коментари. http://forex-rating.online/brokers/blackbull-markets
Jignesh Shah:
Very good broker. I am trading past 5 months. Spreads are awesome. Gold and Euro spreads are the best. Mine is prime account, they gave me with $1k deposit even though minimum is $2k. Very good support staff. I have withdrawn 2 times now and both times i got my money back in 24hours. Keep up the good work and help me make more money.....hehe

Тези отзиви (както и останалите на този сайт) най-вероятно са писани от самия брокер. Не казвам, че брокерът е лош. нямам опит с него, но като видя само положителни отзиви, работата ми е ясна. Имам сайт за ревюта и ежедневно одобрявам коментари от потребители. 99% от позитивните ревюта се оставят от самия брокер и вече само като ги видя вече ги познавам. Винаги започват така: "Търгувам с брокера ххх от ууу месеца. Съпорта е прекрасен, спредовете са прекрасни. Теглих съм пари ххх пъти и винаги ги получавам навреме. Благодарности"

Отделно на този сайт отявлени измамници като 10markets и 12trade и имат по 5 звезди. :x

Принципно почти никой не дава отзив за услуга, от която е доволен. Виж, ако някой си е изпатил, вдига страшна олелия по сайтовете. Ето примерно миналата седмица InnovateMarkets хлопна кепенците. Типична офшорка, без лиценз, без нищо, която обещава да те направят богат, ако си откриеш сметка . От ревютата става ясно, че след като депозираш, сметката ти започва да расте, за да те подмамят да депозираш повече. Никой обаче не се е похвалил, че брокерът му е удвоил или утроил парите. Когато обаче един ден измамниците просто си свалят сайта и спират да отговарят на мейли и обаждания, почват и негативните отзиви.

Накратко - имайте едно наум при твърде много положителни коментари за някой брокер. Гледайте да е регулиран и ограничете експериментите.
Модератор

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
40 получени
16 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 12 сеп 2017, 14:46

Не знам може и да греша, ама вече ми стана ясно на мен, че Найден, Роза и Светослав са един и същи човек. Наскоро регистрирани никове, с еднакво мнение. Много е подозрителна цялата тази работа. Кои са тези ББГ Фронт Офис ЕООД? Дайте някакъв линк да видим що за брокер са тези.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 13 сеп 2017, 11:13

Да взема да похваля местния брокер Традер.бг. :grin: Точно преди две седмици на 30 август депозирах 570 български левчета в моята сметка там. :wink: Преди това тя беше с 5 лева останали от едни неуспешни "проби" със 70 лева бонус. :roll: Значи може да се каже, че съм почнал на чисто с мои средства. :grin: В момента на 13 септември имам 1013 кинта и няколко стинки в сметката. :P Колко фаталистични числа, а? Търгувам основно с новата опция на евро долар - зеро спред и без комисионна. Не е зле, а и резултатът сам показва, че имам прилична успеваемост. :grin: :smile: Сигурно може и по-добре, но ......... абе няма да се оправдавам. :mrgreen: Просто толкова си мога на този етап затова моля Ви не ме съдете и не ми се смейте. Знам, че повечето сте острилки и правите по няколко бона на ден, но кво да се прави? Кой за каквото е учил. :twisted: :x :oops: :shock: :lol: :grin: :grin: :grin:

Бай бай, бандюги! :grin: :wink: :wink: :wink:

larisa
Регистриран: 28 сеп 2010, 22:52
9 получени
15 дадени

Мнение от larisa » 13 сеп 2017, 14:50

good mood написа:
13 сеп 2017, 11:13
Да взема да похваля местния брокер Традер.бг. :grin: Точно преди две седмици на 30 август депозирах 570 български левчета в моята сметка там. :wink: Преди това тя беше с 5 лева останали от едни неуспешни "проби" със 70 лева бонус. :roll: Значи може да се каже, че съм почнал на чисто с мои средства. :grin: В момента на 13 септември имам 1013 кинта и няколко стинки в сметката. :P Колко фаталистични числа, а? Търгувам основно с новата опция на евро долар - зеро спред и без комисионна. Не е зле, а и резултатът сам показва, че имам прилична успеваемост. :grin: :smile: Сигурно може и по-добре, но ......... абе няма да се оправдавам. :mrgreen: Просто толкова си мога на този етап затова моля Ви не ме съдете и не ми се смейте. Знам, че повечето сте острилки и правите по няколко бона на ден, но кво да се прави? Кой за каквото е учил. :twisted: :x :oops: :shock: :lol: :grin: :grin: :grin:

Аха острилки, ти си задминал всички вече :x
Я казвай бързо стратегията! И един курс даже може да ни организираш :wink:

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 13 сеп 2017, 19:08

larisa написа:
13 сеп 2017, 14:50
good mood написа:

Аха острилки, ти си задминал всички вече :x
Я казвай бързо стратегията! И един курс даже може да ни организираш :wink:
Благодаря! :wink: Всъщност нещата при форекса са много прости - трябва да хванеш посоката! :wink: :grin: :lol: Днес например си беше очевадно, че предстои силен спад при двойката евро долар. :o :shock: :P Не са нужни индикатори, за да го предвидиш. В САЩ говорят, че до 10 дни ще приемат новите промени при данъците. Ставката за фирмите почти сигурно ще бъде намалена от 35 на 15%! :o А пък ЕЦБ намекна, че и догодина ще продължи с изкупуването на лоши кредити. Сиреч ще налива още пари всеки месец. Свещите на графиката също ясно показваха, че еврото няма да качва повече скоро. Без да съм хванал целия спад днешните ми сделки са прибавили още 140 лева в сметката ми, за което им благодаря сърдечно. :grin: :wink: :lol:

dreamtheater
Регистриран: 28 юни 2009, 17:43
3 дадени

Мнение от dreamtheater » 15 сеп 2017, 13:49

good mood написа:
......Търгувам основно с новата опция на евро долар - зеро спред и без комисионна. ......
Колега , може ли да дадеш малко повече информация за този нулев спред, защото на сайта им не намирам никаква такава.
Thanks

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 15 сеп 2017, 15:14

dreamtheater написа:
15 сеп 2017, 13:49
good mood написа:
......Търгувам основно с новата опция на евро долар - зеро спред и без комисионна. ......
Колега , може ли да дадеш малко повече информация за този нулев спред, защото на сайта им не намирам никаква такава.
Thanks
Трябва да отидеш в менюто "условия за търговия" и от падащия прозорец избираш "инструменти за търговия".
В списъка, който изглежда е по азбучен ред ги има и тези двойки с фиксиран нулев спред, а че не се плаща комисионна го получих като съобщение в платформата. Само за следните инструменти важат тези екстри:
EUR/USD Zero Spread Фиксиран 0
GBP/USD Zero Spread Фиксиран 0
EUR/CHF Zero Spread Фиксиран 0
USD/JPY Zero Spread Фиксиран 0

И ти гарантирам, че спредът винаги си остава нула. Няма значение дали е вечер късно или има важни новини. :wink: :grin: :lol:

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”