Избор на forex брокер

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
nik4oo8
Регистриран: 11 авг 2013, 12:31
1 дадени

Re: Избор на forex брокер

Мнение от nik4oo8 » 04 сеп 2018, 21:16

Ами аз попаднах на един брокер Blueberry markets се наричат.(странно а?)Та въпросния брокер ми направи много добро впечатление с ревютата си в fpa и буквално нямаше лошо ревю за тях.Таа реших да отворя реална сметка при тях и те ми поискаха всички лична карта отпред и отзад, както и сметка за ток, вода или нещо от банката.Пратих и те ми отговориха много учтиво, че трябва да са на английски...:/ В банката ми казаха, че ще ми струва поне 50 лв да ми го преведат.Някой има ли идея какво да им пратя?

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
128 получени
237 дадени
Контакти:

Re: Избор на forex брокер

Мнение от S.Zhelev » 05 сеп 2018, 23:18

nik4oo8 написа:
04 сеп 2018, 21:16
Ами аз попаднах на един брокер Blueberry markets се наричат.(странно а?)Та въпросния брокер ми направи много добро впечатление с ревютата си в fpa и буквално нямаше лошо ревю за тях.Таа реших да отворя реална сметка при тях и те ми поискаха всички лична карта отпред и отзад, както и сметка за ток, вода или нещо от банката.Пратих и те ми отговориха много учтиво, че трябва да са на английски...:/ В банката ми казаха, че ще ми струва поне 50 лв да ми го преведат.Някой има ли идея какво да им пратя?
Поне аз за по-бърз и евтин вариант не се сещам. Бих платил 50 лв. на банката.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”