InstaForex - измама

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Re: InstaForex - измама

Мнение от K_W » 01 май 2015, 20:58

hhallaha написа:Та в крайна сметка измама ли е инстафорекс или не е ???? Хиляди глупости изписахте и нищо конкретно, ако вкарам 10 бона в реален акаунт ще ми ги откраднат ли? Някой от опит искам да каже който е вкарвал и е изкарвал пари от инста, не искам мнения от спамъри, които са им взели нечестно натрупаните бонуси, искам мнение от ИСТИНСКИ ТРЕЙДЪРИ!
Като не ти харесва форума, спокойтно можеш да не го посещаваш, със сигурност няма да ни липсваш.
От носно инстата ти препоръчвам (САМО НА ТЕБ) да вкараш 10 000 и ако не ги изгубиш с трейдинг да пробваш да ги изтеглиш и да рабереш от първо лице дали ще си видиш парите. После ни пиши да кажеш.
Трудно ще намериш професионален трейдър, който да е толкова зле. че да вкара пари при подобем брокер.
Имам спомен, че даже им бяха отнели лиценза, но не помян къде го четох.

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 02 май 2015, 22:34

hhallaha написа:Не ме интересуват льохманите, които цъкат по 5-10 долара от бонуси, както казах интересуват ме истински мнения на истински професионални трейдъри, които са вкарвали и изкарвали пари от инстата. Това е. Ако не сте такъв, моля не отговаряйте, че ми губите времето само. Благодаря.
Предполагам че с бонусната система отсяват печелившите трейдери, с цел да ги привлекат като управляващи с течение на времето. Всички бркери се занимават и с управление на активи, и за това са необходими кадърни люде. Ако някой изчезне от форума, едва ли ще тръгне да се хвали "предложиха ми да управлявйм портфейл от еди колко си стотин К!!" А останалите 95% просто си чешим езиците и злословим по адрес на всички брокери. Съдба!!

nestero
Регистриран: 23 апр 2015, 20:58

Мнение от nestero » 04 май 2015, 09:12

Не виждам бъдеще за този брокер ако не промени малко от малко политиката си .

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 22 юни 2015, 23:04

hhallaha написа:Та в крайна сметка измама ли е инстафорекс или не е ???? Хиляди глупости изписахте и нищо конкретно, ако вкарам 10 бона в реален акаунт ще ми ги откраднат ли? Някой от опит искам да каже който е вкарвал и е изкарвал пари от инста, не искам мнения от спамъри, които са им взели нечестно натрупаните бонуси, искам мнение от ИСТИНСКИ ТРЕЙДЪРИ!
Малко хора са толкова тъпи, че да вкарат 10к при InstaForex по много причини - като започнем от лошите им условия за търговия и стигнем до факта, че нямат регулация и във всеки един момент могат просто да откажат да платят евентуални печалби.
Georgi написа: Предполагам че с бонусната система отсяват печелившите трейдери, с цел да ги привлекат като управляващи с течение на времето. Всички бркери се занимават и с управление на активи, и за това са необходими кадърни люде. Ако някой изчезне от форума, едва ли ще тръгне да се хвали "предложиха ми да управлявйм портфейл от еди колко си стотин К!!" А останалите 95% просто си чешим езиците и злословим по адрес на всички брокери. Съдба!!
99% от форекс брокерите не управляват никакви активи. Бих казал 100%, но все пак има някакви инвестиционни посредници като Бенчмарк примерно, които съвместяват две дейности.

Мноооого се съмнявам, че InstaForex имат намерение да отсяват трейдъри и да им поверяват пари за управление. Даже бих казал, че съм убеден, че подобно нещо никога не им е минавало през главата.
Rocky97 написа:И се надявам че Желев ще предприеме съответните мерки понеже има лични обиди отправени към мен.
Сторено е. Натрапникът е баннат.
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 22 юли 2016, 15:12

InstaForex явно имат желание да се сдобият с лиценз, но пак не ги огря. Този път отказът е дошъл от руската централна банка: https://smnweekly.com/2016/07/22/bank-r ... nstaforex/
Модератор

audia6
Регистриран: 21 сеп 2013, 15:54
1 получени

Мнение от audia6 » 22 юли 2016, 16:19

Не съм чел мненията преди мен и не знам кое как, но за мен InstaForex е 100% скам.

http://www.forexpeacearmy.com/public/re ... com?page=1

Един съвет винаги преди да търгувате с даден брокер най-вече чуждестванен пускате 1 сърч в гугъл "името на брокера scam" излиза ви forexpeacearmy.com и знаете кое как аз навремето си патих с ironfx 2014-та като всичко беше добре и съм теглил от тях всичко точно.От Февруари 2015 са станали скам и миналата година си депозирам пари мислейки всичко точно профит направих даже и като тръгнах да тегля останах приятно изненадан...
На света две марки автомобили и те са Мерцедес и всички останали!
$50 Forex No Deposit Bonus Phone Verification only | Easy Directory Submission

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 05 авг 2017, 19:47

Инстафорекс явно яко са го закършили. :lol: Намалиха драстично бонусите за писане и ги изплащат с близо месец закъснение. Уж някаква нова интелигентна система изчислявала кой колко бонус заслужава. Страшно хитро измислено, но само пълни глупаци биха се хванали, че при сегашната техника един софтуер ще смята три-четири седмици бонуса на 15-20 човека. Горе долу толкова пишат в оня форум и вероятно тепърва ще намаляват, защото краят на великата им бонус програма е очеваден и за хора с по-ограничен мозъчен багаж. Махнаха им дори статистиката и горките дори не знаят по колко са заработили. Чакат на сляпо да им се раздаде милостинята в протегнатите ръчички. Ама изобщо не ми е жал, защото тези, които останаха там си го заслужават на 1000% този край. Инстафорекс се нуждаят отчаяно от нови клиенти-балъци и са пуснали нова безумна промоция - 1500 долара бездепозитен бонус. Това първо е незаконно за хора живеещи на територията на ЕС и второ правилата водят към нуждата от депозит на поне 150 долара и после да се направи 450 лота оборот, за да може да се тегли печалба. Бягайте далече от тази смешка на валутната търговия. :grin: :o :shock: :oops: :P :-?

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 10 авг 2017, 11:57

Това можеше да се очаква. Инстафорекс са пред хлопване на кепенците. Спрели са всякакви плащания. :shock: :oops:

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2017, 12:09

good mood написа:
10 авг 2017, 11:57
Това можеше да се очаква. Инстафорекс са пред хлопване на кепенците. Спрели са всякакви плащания. :shock: :oops:
В смисъл плащане на бонуси? Или не изпълняват заявки за теглене?
Модератор

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 10 авг 2017, 12:23

S.Zhelev написа:
10 авг 2017, 12:09
good mood написа:
10 авг 2017, 11:57
В смисъл плащане на бонуси? Или не изпълняват заявки за теглене?
Държат един rebate сайт. В началото се плащаше два пъти дневно много стриктно. Постепенно дисциплината се наруши и се стигна да се чака по 2-3 дена за 10 долара. Съпорта отговаряше - чакаме пари от Инстафорекс. ( официално уж сайта не е техен). Вече спряха напълно да плащат, а съпорта дори не отговаря. Относно бонусите - от 10 дена ги лъжат, че някаква нова система изчислявала сумите. Ако погледнеш оня форум и там вече е мъртвило, защото и малкото останали бонус-хънтъри разбраха накъде отиват нещата. :grin: :lol: :shock:

Още нещо любопитно: Инстафорекс държат фиксиран спред. На основните двойки е по 3 пипса. Вечер за около час почнаха да го правят 5 пипса. Няма го в правилата, но го добавиха като новина. Представи си хита - фиксиран спред да се разширява.
Като прибавим, че системата Неттелер е фиксирала курса евро-долар на 1.1300 и така при обмяна на лев за долар става доста неизгодно. То може да се каже, че на валутните пазари настанаха тежки времена. :grin: :o :shock: :twisted:

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2017, 12:48

Ако хората още могат да си изтеглят парите, няма драма. Макар че само мазохист би търгувал на 3-5 пипа спред в нерегулиран брокер.

Относно бонусите във форума им - дано не ги спрат, че ще се прехвърлят тук спамърите и ще трябва да разчисвам :)
Модератор

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
14 получени
2 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 10 авг 2017, 13:18

Те ако са искали са щели да пишат и тук и там, не вярвам да дойдат повече от 1-2ма

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 10 авг 2017, 14:11

bvg написа:
10 авг 2017, 13:18
Те ако са искали са щели да пишат и тук и там, не вярвам да дойдат повече от 1-2ма
Едва ли ще дойдат. Първо - защото тях ги интересуват основно бонуси и второ - там са една групичка, които заедно изглеждат внушително и всеки нов го правят на салата, но поотделно са шубета от класа. :grin: :o :( :shock: :lol:

alexandersimov
Регистриран: 27 фев 2013, 13:11
2 получени
8 дадени

Мнение от alexandersimov » 10 авг 2017, 16:08

S.Zhelev написа:
10 авг 2017, 12:48
Ако хората още могат да си изтеглят парите, няма драма. Макар че само мазохист би търгувал на 3-5 пипа спред в нерегулиран брокер.

Относно бонусите във форума им - дано не ги спрат, че ще се прехвърлят тук спамърите и ще трябва да разчисвам :)
аз преди два месеца и десет дена изтеглих 50 долара в биткойни .искате да ми кажете че сега вече няма да мога ли???

Изображение

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 10 авг 2017, 16:18

alexandersimov написа:
10 авг 2017, 16:08
S.Zhelev написа:
10 авг 2017, 12:48

аз преди два месеца и десет дена изтеглих 50 долара в биткойни .искате да ми кажете че сега вече няма да мога ли???

Изображение
Това ме заинтригува. Има опция да теглиш парите в биткойни ли? А нужна ли е лична карта за тази операция?
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

alexandersimov
2 получени
8 дадени

Мнение от alexandersimov » 10 авг 2017, 16:23

не нищо не е нужно само койн адрес .не получих отговор а въпрос!!!!ще мога ли пак да тегля или не???

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 10 авг 2017, 16:34

alexandersimov написа:
10 авг 2017, 16:23
не нищо не е нужно само койн адрес .не получих отговор а въпрос!!!!ще мога ли пак да тегля или не???
Ами що задаваш отговора тук? Въпроса трябва да е към брокера. Тука няма служители на този брокер предполагам. Има две положения на въпроса ти не се приреснявай. :grin: :grin: :grin:
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

alexandersimov
2 получени
8 дадени

Мнение от alexandersimov » 10 авг 2017, 16:37

ох бях те пуснал в листата на баннатите да не ти чета глупостите но ей на пак за 2 реда 100 тъпанарщини (детска работа ).айде банвам те пак че не мога да ти трая детското поведение .

Потребителски аватар
good mood
14 получени
35 дадени

Мнение от good mood » 10 авг 2017, 16:37

alexandersimov написа:
Ами питай си на място. На мене не ми плащат рибейта. Съпорта на Инстата казва да питам при ИБ-то, а ИБ-то първоначално казваше "чакаме парите от Инста", а после се покри и не отговаря вече. Малки суми, смешни суми, но не ги дават. Какво да си помисли човек? :( :oops: :shock: :o

alexandersimov
2 получени
8 дадени

Мнение от alexandersimov » 10 авг 2017, 16:38

good mood написа:
10 авг 2017, 16:37
alexandersimov написа:
Ами питай си на място. На мене не ми плащат рибейта. Съпорта на Инстата казва да питам при ИБ-то, а ИБ-то първоначално казваше "чакаме парите от Инста", а после се покри и не отговаря вече. Малки суми, смешни суми, но не ги дават. Какво да си помисли човек? :( :oops: :shock: :o
благодаря за отговора!

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”