InstaForex - измама

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Re: InstaForex - измама

Мнение от K_W » 16 май 2014, 22:46

ivobos написа:
venus написа:InstaForex- ИЗМАМНИЦИ.
На приятелят ми днес му направиха отказ да изплатят спечелената сума и прекратиха отношенията си с него без причина. Става въпрос за 2500 долара .
От седмица се мъчи да си изтегли печалбата и накрая му отказаха без каквото и да е обяснение. Това са класически измамници. Не си губете времето и нервите с тези измамници........... :x
Само съм чувал за този форум, но нямам регистрация там. Попадал съм на мнения, че е само спам. С твоя коментар ми погъделичка любопитството и го издирих, за да видя за какво точно става дума. Ами там е с извинение абсолютна "боза". Няма нито едно смислено мнение. Повечето потребители, които видях са с десетки хиляди коментара, вероятно натрупани за нула време. Самите дискусии се провеждат с едва ли не едносрични думи и са както казах без смисъл и с правописни грешки. Набиват постове през секунда, за да трупат бързо бонус. Никой нищо не чете и е пълен кошмар. Например един написал - "Днес времето беше много ветровито", а друг го цитира и уж му отговаря - "Имам лаптоп, но искам да си купя таблет". Това са едни от най-дългите и смислени коментари. Няма главни букви, няма точки и други препинателни знаци, а накрая винаги завършват с много дълго многоточие. Това вероятно е, за да покрият дължината на поста. Нямам думи. :twisted: Случайно попаднах на мнение на потребители, които се жалваха, че им липсвали много пари от бонусите и друг им обясняваше, че модераторите са "почиствали нощес" и така било всеки месец. Лесно е да се досети човек, че техния странен форум има огромен трафик и уникални посещения на ден, което носи отлична печалба на собственика. Но дали някой от редовите посетители е спечелил реален лев така и не става ясно. Аз лично се съмнявам. Може да пускат на определени хора по някоя стотинка за цвят. :oops:
Тук има ли хора, които са регистрирани там? Разкажете как реално стоят нещата! :-? :wink: :lol:
Aз преди да намеря този форум се бях регистрирал там, имам 70-тина мнения, но бързо ме отказаха, аз и започнах с критики относно спама.
InstaForex са си брокер, руски, до колкото знам, форума не е техен просто има договорка за бонуси подобно на този(предполагам). Другото сам си го разбрал, честно казано не ми се вярва някой там да има трейдинга за сериозно занимание или да се отнася отговорно към това занимание :smile:
Бонус имах 30 $ и ми го преведха, даже не съм го търгувал, направих го само за да видя дали ще ми го дадат

Потребителски аватар
dabaw
Регистриран: 05 фев 2014, 00:13
2 дадени

Мнение от dabaw » 17 май 2014, 00:06

ivobos написа:
На приятелят ми днес му направиха отказ да изплатят спечелената сума и прекратиха отношенията си с него без причина. Става въпрос за 2500 долара .
От седмица се мъчи да си изтегли печалбата и накрая му отказаха без каквото и да е обяснение. Това са класически измамници. Не си губете времето и нервите с тези измамници........... :x
Само съм чувал за този форум, но нямам регистрация там. Попадал съм на мнения, че е само спам. С твоя коментар ми погъделичка любопитството и го издирих, за да видя за какво точно става дума. Ами там е с извинение абсолютна "боза". Няма нито едно смислено мнение. Повечето потребители, които видях са с десетки хиляди коментара, вероятно натрупани за нула време. Самите дискусии се провеждат с едва ли не едносрични думи и са както казах без смисъл и с правописни грешки. Набиват постове през секунда, за да трупат бързо бонус. Никой нищо не чете и е пълен кошмар. Например един написал - "Днес времето беше много ветровито", а друг го цитира и уж му отговаря - "Имам лаптоп, но искам да си купя таблет". Това са едни от най-дългите и смислени коментари. Няма главни букви, няма точки и други препинателни знаци, а накрая винаги завършват с много дълго многоточие. Това вероятно е, за да покрият дължината на поста. Нямам думи. :twisted: Случайно попаднах на мнение на потребители, които се жалваха, че им липсвали много пари от бонусите и друг им обясняваше, че модераторите са "почиствали нощес" и така било всеки месец. Лесно е да се досети човек, че техния странен форум има огромен трафик и уникални посещения на ден, което носи отлична печалба на собственика. Но дали някой от редовите посетители е спечелил реален лев така и не става ясно. Аз лично се съмнявам. Може да пускат на определени хора по някоя стотинка за цвят. :oops:
Тук има ли хора, които са регистрирани там? Разкажете как реално стоят нещата! :-? :wink: :lol:
По добре не се регистрирай , пълно е със спам , попадах на един такъв форум докато търсех нещо за брокерите мисля че беше и някакви стратегии . Пълно със спам , спомням си някакви мнения от сорта " брокерите са л**на " , " Кви стратегии търсите бе , че то форекса си е пълна измама " и още куп такива , които нямат грам смисъл , и ако се яви човек да напише нещо смислено го изкарват " лапе " , " многознайко " и тн и тн . А то си личи че там повечето , гаранция нямат 18 години и шарят само за бонус който да изпукат от на тати името , уж да спечелят нещо , и още тем подобни . Много се разочаровах от такива форуми , и адски се радвам , че попаднах на този , в който всичко си е смислено , спам няма , всичко е подредено и комуникираш с хора които са възпитани и зрели . :good:

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59

Мнение от saxmovies » 17 май 2014, 00:19

Повечето хора казват, че трябва да се теглят дневни суми до $100, а не наведнъж такива големи суми...не знам каква е причината, но определено имат проблем с такива големи изплащания...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

ivobos
Регистриран: 08 дек 2013, 13:12

Мнение от ivobos » 17 май 2014, 13:00

dabaw написа:
По добре не се регистрирай , пълно е със спам , попадах на един такъв форум докато търсех нещо за брокерите мисля че беше и някакви стратегии . Пълно със спам , спомням си някакви мнения от сорта " брокерите са л**на " , " Кви стратегии търсите бе , че то форекса си е пълна измама " и още куп такива , които нямат грам смисъл , и ако се яви човек да напише нещо смислено го изкарват " лапе " , " многознайко " и тн и тн . А то си личи че там повечето , гаранция нямат 18 години и шарят само за бонус който да изпукат от на тати името , уж да спечелят нещо , и още тем подобни . Много се разочаровах от такива форуми , и адски се радвам , че попаднах на този , в който всичко си е смислено , спам няма , всичко е подредено и комуникираш с хора които са възпитани и зрели . :good:
Разбира се, че изобщо не ми е хрумвало да се регистрирам там. :oops: Просто ми стана любопитно що за форум е и затова го разгледах и това, което видях потвърди славата му на сборище за непълнолетни спамери. Много бих се учудил, ако там има регистриран поне един сериозен трейдър. :-? За самият брокер също съм чел само отрицателни мнения из мрежата - че нямат лиценз за финансова търговия и рядко изплащат печалби на своите клиенти. Но собствениците си търсят своята изгода и елегантно са се намърдали в тази свободна ниша, която вероятно им носи добри приходи от почти безсмисленият трафик на хиляди наивни тийнейджъри. Това още повече показва ние на колко добро място (forexforum.bg) сме попаднали и можем само да благодарим на г-н Желев и останалия екип за отличните условия, които ни предоставят, за да можем да обменяме спокойно опит и мнения за пазара и нещата около него. :wink: Последното изречение не го смятайте за подмазване, това не е ми е в стила. По-скоро минавам за добронамерено критичен, но когато нещо наистина е хубаво съм свикнал да го аплодирам и смятам, че така е редно. Виртуалният свят на интернет става все по-широк и интересен, дава много нови възможности, но има и
доста спам за жалост. Добър тест за качествата на една личност е да намери подходящото за нея поле за изява. :grin: :lol:

freelancer
Регистриран: 07 ное 2012, 22:03
1 дадени

Мнение от freelancer » 18 май 2014, 13:08

Това, че форумът е спам-сбирщайн /с малки изключения/ не променя факта, че Инста са СКАМ и закриват сметки поголовно /сметки с печалби вътре - естествено неизплатени/.
А на колегата с каменното сърце - няма факт, колега, щото тея които ужилихте не им се занимава /след тоя пост сигурно ще ме банн-ете от другия форум, дреме ми/.
Я изкоментирай клаузата за закриване на сметки по подозрение за измама /без обяснения/ - или предпочиташ за големи "зелени човечета" да коментираме? Може и да не са зелени, ами сиви :wink: Nice diversion tactics, ама не работи сред мислещи интелигентни хора :smile:
Въпрос на време е цялата Ви Ponzi схема да се разпадне...

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 18 май 2014, 16:33

А тука модератора си отказва бонуси по негова воля...

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 18 май 2014, 16:44

Stefanov написа:А тука модератора си отказва бонуси по негова воля...
Май само на теб и един двама заляли със спам. :smile:

haiko123
Регистриран: 26 юни 2012, 00:42

Мнение от haiko123 » 18 май 2014, 18:02

Ще се опитам да погледна нещата от две страни ако няма нищо против Желев че ще кажа и добри думи за инста форума.Пиша в него от доста време повече отколкото тука и знам и плщсове и минуси.С кое да започна? Хайде със спама.Спам до безобразие един казва нещо втория го подкрепя третия също четвъртия и той и то само докато първия успее да прочете и да отговори на втория или третия след себе си и колелото се върти и върти стотици страници за една тема,и ако се опитам да намеря нещо примерно правилата за някоя стратегия въпреки, че си има тема то е най - добре да питам направо създателя и.Да не говорим пък за теми дето не са за търговия,те са не само преобладаващи но са едно 80% от темите и в тях се пише най много,и са най благодатни за натрупване на бонус,а смисленото вътре е и аз не знам колко ,ама е много малко.Обаче каква е ползата от такъв безобразен спам,ами то е явно това е бонуса,Има колеги които трупат по 500-600 че и по 1000 бонус са правили за месец.Даже някои се опитват от това да живеят.Въпросния колега когото уважавам като добър търговец има 960 натрупани за месеца.Обаче колкото и да натрупат правят ли големи тегления все ще се намери причина да бъдат резнати,а има колеги дето са резнати и без да са трупали много и без да са теглили много.Повечето от колегите масово си губим бонуса защото лесни пари лесно се и губят,има няколко разумни дето търгуват разумно и теглят разумно и други дето правят големи суми и след известно време ги баннват.Хубавото е че можем свободно да си говорим вътре за всичко, лошото е, че часове прекарани в трупане на бонус ти крадат времето в което можеш наистина да се научиш да търгуваш.Там всеки е търговец и се наричаме колеги но повечето са комарджии.Като започнах си мислех ето сега имам възможност да натрупам капитал,но ако погледнете сметката ми след толкова години е само 5 цента.И сега предпочитам тук да напиша 3-4 смислени мнения дори и да са само отворих дълга отворих къса и да взема едни 100 лв на два три месеца отколкото да трупам стотици долари и като спечеля хем не знам дали ще ми ги изплатят хем да съм склонен да ги загубя за часове.И сега продължавам да пиша но вече едва хващам по 50 долара колкото да се вижда че съм на линия чат пат.Друго какво да ви кажа,инстата си слагат какви ли не ограничения за да не може да се печелят сериозни суми,да не говорим че в руския форум съм срещал оплаквания от хора които са внесли пари търгуват с години печелят и накрая им орязват набъбналата сметка като си намират пак разни причини.Ако не сте толкова закъсали за пари и ако цените малко повече времето си нямате работа там.А ако нямате и лев за капитал по добре тук го изкарайте ще научите много повече.А където Стефанов казва че модератора отказва бонуси то е само заради спама,все пак нали сме тук заради търговията или сме трейдъри или кандидат трейдъри и само празните разговори няма как да се толерират.И въпреки това Желев си затваря очите за съвсем леснички за трупане бонусчета като да прекопираме някой виц или някоя фраза на известен човек,и в рамките на нормалното това е напълно допустимо.Ако се чудите, че не сте виждали хайко в инстата там съм с друг ник.

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 19 яну 2015, 16:26

:shock: :shock: :shock:
Смях и гняв, един колега руснак се оплаква:

Изображение

http://c2n.me/3aKhF5G
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
WolfStreet
Регистриран: 21 яну 2015, 00:19

Мнение от WolfStreet » 21 яну 2015, 00:31

StoneHeart написа:Надявам се че всички четящи забелязват,
че тук НЯМА нито един ФАКТ,
А има единствено НЕГАТИВНИ НЕПОТВЪРДЕНИ ТВЪРДЕНИЯ.
( ... най-вероятно поради НЕЗНАНИЕ )
Истината е че :
Ако търгувате със 30% БОНУС, а това ВСЕКИ го прави,
НЕ МОЖЕ ДА ТЕГЛИШ, ако си ЗАГУБИЛ БОНУСА.
Трябва :
- или БОНУСА да е НАЛИЧЕН, и да теглиш печалбата;
- или да е ЗАРАБОТЕН, и да имаш право да го теглиш;
Ако някой вярва на такива твърдения , хвърлени във въздуха,
... нямам какво повече да кажа.
Те не се различават от това да вярваме че има "малки зелени човечета".
Какво значи няма факт. За инста е изписано много, в много форуми и винаги е много отрицателно. Сега ще кажеш на черното бяло?
Поне по форумите са мили, слагат някакви снимки на мацки и казват, че раздават спортни коли.

nestero
Регистриран: 23 апр 2015, 20:58

Мнение от nestero » 23 апр 2015, 21:15

Ето и аз съм още един потърпевш от Инстата , баннаха ми акаунта защото заявих 70 $ , нали смешна сума и то бан без никакво обяснение !

Потребителски аватар
Rocky97
Регистриран: 07 окт 2014, 20:14

Мнение от Rocky97 » 23 апр 2015, 21:50

Да не е била случайно бонусна сметката?
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

nestero

Мнение от nestero » 23 апр 2015, 21:56

Ами да бонус , но не е там въпроса , а че аз съм писал много смислени коментари и бая хорица от ония спамерски форум направиха някой и друг лев от моите анализи , и накрая какво ? За едни 70 $ си получиха негативна реклама от мен до края на дните ми .

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 23 апр 2015, 22:06

Еми ето защо са те баннали там се въртят далавери източване на бонуси и тъй подобни и всеки който заеви теглене го вземат на мушка и ако нещо не им хареса банн.
Лично аз нямам сметка при тях и регистраци във форума им нямам и не мисля да имам.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

nestero

Мнение от nestero » 23 апр 2015, 22:13

Ами не си и отваряй по-добре , най-много и теб да те набутат . Това ми доказа , че руснаците за търговци не стават :D . Все пак това е бонус да , но аз вложих труд в писането си , и вместо те да го оценят и да спечелят един клиент , спечелиха само критика и недоверие , е така бизнес не се прави . Радвам се , че го има този форум , виждам има много интелигентни и разбиращи хора , и ще се радвам да споделям и получавам опит.

hhallaha
Регистриран: 29 апр 2015, 19:12
1 получени

Мнение от hhallaha » 01 май 2015, 15:49

Та в крайна сметка измама ли е инстафорекс или не е ???? Хиляди глупости изписахте и нищо конкретно, ако вкарам 10 бона в реален акаунт ще ми ги откраднат ли? Някой от опит искам да каже който е вкарвал и е изкарвал пари от инста, не искам мнения от спамъри, които са им взели нечестно натрупаните бонуси, искам мнение от ИСТИНСКИ ТРЕЙДЪРИ!

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 01 май 2015, 16:12

1. Форума не е място където да си избиваш комплексите.
2. Друг спамър освен теб не виждам.
3. Задай си въпроса като нормалните хора и тогава може да получиш отговор на въпроса си.
Ð

Потребителски аватар
Lucifer
Регистриран: 06 сеп 2013, 08:57

Мнение от Lucifer » 01 май 2015, 18:55

hhallaha написа:Не ме интересуват льохманите, които цъкат по 5-10 долара от бонуси, както казах интересуват ме истински мнения на истински професионални трейдъри, които са вкарвали и изкарвали пари от инстата. Това е. Ако не сте такъв, моля не отговаряйте, че ми губите времето само. Благодаря.
Професионалист да тръгне при инстата ?? Това е като тираджия ,който не пие - Всички казват ,че съществува ,но никой не го е виждал .
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 01 май 2015, 19:30

Понеже не искм да ме баннат няма да ти отговарям на обидите. Мислиш че пиша за бонус? За твое сведение бонусите в този форум са спрени отдавна и не получавам и стотинка за това че си губя времето с теб.
Такива като тебе са ми ясни и няма смисъл да се занимавам и да си губя времето с един спамър.
Ð

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 01 май 2015, 19:34

И се надявам че Желев ще предприеме съответните мерки понеже има лични обиди отправени към мен.
Ð

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”