InstaForex - измама

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Re: InstaForex - измама

Мнение от saxmovies » 15 ное 2013, 22:37

Ето тук в този техен форум дават някакви обяснения относно този проблем...
http://forum.mt5.com/showthread.php?700 ... ets-Belize
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
72 получени
172 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 16 ное 2013, 00:03

bokogega написа:Желев ще ти се отвори доста работа,след като налазят спамерите.Интересно е какво ще стане с реалните сметки на трейдърите вложили ли си парите в Инстата? :-? :-? :-? :-? :-?
Вече имаше няколко опита за спам. Процедирам по прост, но ефективен начин - първо предупреждава (публично или на лични), след което банвам или се възползвам от опцията да изтрия профилът заедно с всички принадлежащи му мнения.

Белиз е офшорна дестинация, в която 'регулираните' брокери дори не са задължени да водят счетоводство. При това положени дали и колко от клиентите ще си получат парите зависи изцяло от добрата воля на руснаците от Инста.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
72 получени
172 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 16 ное 2013, 00:05

saxmovies написа:Ето тук в този техен форум дават някакви обяснения относно този проблем...
http://forum.mt5.com/showthread.php?700 ... ets-Belize

Обясненията им са абсурдни... Не им били отнели лиценза, те сами го били върнали. Хубаво, ама те друг лиценз нямат :grin:

haiko123
Регистриран: 26 юни 2012, 00:42

Мнение от haiko123 » 30 мар 2014, 17:12

Quetzy написа:Кой ви е излъгал, че инстафорекс е измама?

Не само че не е измама Instaforex, ами и дава много щедри бонуси за коментари в български форум:

http://bulgaria-forex.com/forum.php

И който спазва правилата на форума, не само че получава стотици долари месе3чни бонуси, ами и добре може да печели с помощта на тези бонуси на тяхната платформа.
Почни малко повечко и по редовно да печелиш,и ще спреш да питаш кой ви е излъгал.Все повече хора се оплакват че имат проблеми с плащанията и дори някой, че са им блокирали сметките при опит за теглене.

Потребителски аватар
Boogeyman
Регистриран: 29 апр 2012, 20:48

Мнение от Boogeyman » 30 мар 2014, 17:52

Quetzy написа:Кой ви е излъгал, че инстафорекс е измама?

Не само че не е измама Instaforex, ами и дава много щедри бонуси за коментари в български форум:

http://bulgaria-forex.com/forum.php

И който спазва правилата на форума, не само че получава стотици долари месе3чни бонуси, ами и добре може да печели с помощта на тези бонуси на тяхната платформа.
абсолютно не съм съгласен.. не искам да влизам в обяснения но два пъти за последните 5 месеца ми забраняват сметки и отказват тегления.. причините за мен са чисто технически (формални).. като дори не си направиха труда и двата пъти да ми поискат някакво обяснение.. аджеба, може пък от незнание да съм нарушил формално правилата им.. "взимай каквото можеш и бягай" е стратегията тук..

online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Мнение от online-money » 30 мар 2014, 19:20

Измама или не, но над 90 % от тукашните потребители са регистрирани и там, както и обратното ! Мисля че всяко такова местенце в което се обсъжда търговията е полезно :)

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 30 мар 2014, 20:10

И аз имам регистрация там, но отдавна не пиша и чета там, просто защото има само спам, без нищо стойностно и смислено, а щом всички се хабят да постват безсмислени мнения за единия бонус, значи толков им върви и търговията.

online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Мнение от online-money » 30 мар 2014, 21:51

K_W написа:И аз имам регистрация там, но отдавна не пиша и чета там, просто защото има само спам, без нищо стойностно и смислено, а щом всички се хабят да постват безсмислени мнения за единия бонус, значи толков им върви и търговията.
Определено от писаниците там можеш да разбереш що за трейдъри са - там май само за единия бонуКс се пише :grin: Няма лошо, но след като го вземат знаят ли какво да го правят или влизат ALL IN :lol:

avenger
Регистриран: 03 яну 2014, 11:23

Мнение от avenger » 31 мар 2014, 14:17

online-money написа:
K_W написа:И аз имам регистрация там, но отдавна не пиша и чета там, просто защото има само спам, без нищо стойностно и смислено, а щом всички се хабят да постват безсмислени мнения за единия бонус, значи толков им върви и търговията.
Определено от писаниците там можеш да разбереш що за трейдъри са - там май само за единия бонуКс се пише :grin: Няма лошо, но след като го вземат знаят ли какво да го правят или влизат ALL IN :lol:
Супер добре оформени, са чуждите форми. Редовно дори се правят някоя класция на 10-20.. най-добре, която публикуват в сайтовете на по-известните финансови медий.

Random Selection
Регистриран: 10 дек 2013, 12:36

Мнение от Random Selection » 31 мар 2014, 14:46

Avenger, трябва да ме научиш как се пишат 4 мнения за 5 мин в различни теми. Съмнявам се, изобщо да си чел дискусията, което си личи от липсата на каквато и да било смислова връзка с предходните мнения. Дращиш за бонус.
Time takes too much time.

avenger

Мнение от avenger » 01 апр 2014, 01:01

Random Selection написа:Avenger, трябва да ме научиш как се пишат 4 мнения за 5 мин в различни теми. Съмнявам се, изобщо да си чел дискусията, което си личи от липсата на каквато и да било смислова връзка с предходните мнения. Дращиш за бонус.

Браво. Успя да ме разкриеш. Успя да светнеш всички тук за истинската същност и причина за участието ми във форума. Време е фбр,президента папата сикрет съвиз да вземат мерки против хора влизащи веднъж дневно във форума, както последствията на това, които силно ти правят впечатление.
Браво за това, че просветлиш всички. Вече след като си разбрал, че във форума могат да се качват картинки е време да качиш всяко мнение с подробен анализ,синтактичен разбор анализ на времена правописни грешки интонация.Очевидно обичаш да се правиш на интересен , току виж си разбрал тайната на гордевият възел Чрез някой тълкуване не мненията.

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 01 апр 2014, 05:43

Не бих казал,че са измама...работя с бонусната им схема от 2 години...винаги са плащали бих казал че тегля доста редовно почти всеки месец,макар и суми под 200-300 долара...напоследък имаха проблеми с някои от разплащателните им системи и понякога отказват тегления ако не им изнася,но просто се иска да им спазваш правилата ;)

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55

Мнение от тъпото копеле » 01 апр 2014, 09:58

avenger написа:Вече след като си разбрал, че във форума могат да се качват картинки е време да качиш всяко мнение с подробен анализ,синтактичен разбор анализ на времена правописни грешки интонация.Очевидно обичаш да се правиш на интересен , току виж си разбрал тайната на гордевият възел Чрез някой тълкуване не мненията.
Не знам как си с "интонацията", но определено има нужда да поработиш над семантиката. :grin:

avenger

Мнение от avenger » 01 апр 2014, 20:16

тъпото копеле написа:
avenger написа:Вече след като си разбрал, че във форума могат да се качват картинки е време да качиш всяко мнение с подробен анализ,синтактичен разбор анализ на времена правописни грешки интонация.Очевидно обичаш да се правиш на интересен , току виж си разбрал тайната на гордевият възел Чрез някой тълкуване не мненията.
Не знам как си с "интонацията", но определено има нужда да поработиш над семантиката. :grin:
Форума не е мястото за демонстрация на терминологичният речник, който притежава всеки,но определено не е място и за иронизация. За нататък ще отсъства в мненията ми. 8-) 8-)

freelancer
Регистриран: 07 ное 2012, 22:03
1 дадени

Мнение от freelancer » 14 май 2014, 21:18

Инста-та са от най-наглите Скамери - как може в общите условия да има правило, че могат да ти закрият сметката и откажат всякакви плащания без обяснения, само с подозрение за измама... Та дори и в съда си невинен до доказване на противното.

Потребителски аватар
TheMole
Регистриран: 05 фев 2013, 19:41

Мнение от TheMole » 15 май 2014, 07:10

Последните пъти като търгувах там преди около месец и половина два ми затвориха автоматично няколко поръчки без да има причина за това. Изобщо не съм се занимавал с тях след това.
“People who believe in politics are like people who believe in God: they are sucking wind through bent straws.”

venus
Регистриран: 27 авг 2013, 23:05

Мнение от venus » 16 май 2014, 19:47

InstaForex- ИЗМАМНИЦИ.
На приятелят ми днес му направиха отказ да изплатят спечелената сума и прекратиха отношенията си с него без причина. Става въпрос за 2500 долара .
От седмица се мъчи да си изтегли печалбата и накрая му отказаха без каквото и да е обяснение. Това са класически измамници. Не си губете времето и нервите с тези измамници........... :x

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 16 май 2014, 20:01

venus написа:InstaForex- ИЗМАМНИЦИ.
На приятелят ми днес му направиха отказ да изплатят спечелената сума и прекратиха отношенията си с него без причина. Става въпрос за 2500 долара .
От седмица се мъчи да си изтегли печалбата и накрая му отказаха без каквото и да е обяснение. Това са класически измамници. Не си губете времето и нервите с тези измамници........... :x
Много тъпо, предполагам е търгувал с някой бонус :(

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 16 май 2014, 22:07

Надявам се че всички четящи забелязват,
че тук НЯМА нито един ФАКТ,
А има единствено НЕГАТИВНИ НЕПОТВЪРДЕНИ ТВЪРДЕНИЯ.
( ... най-вероятно поради НЕЗНАНИЕ )
Истината е че :
Ако търгувате със 30% БОНУС, а това ВСЕКИ го прави,
НЕ МОЖЕ ДА ТЕГЛИШ, ако си ЗАГУБИЛ БОНУСА.
Трябва :
- или БОНУСА да е НАЛИЧЕН, и да теглиш печалбата;
- или да е ЗАРАБОТЕН, и да имаш право да го теглиш;
Ако някой вярва на такива твърдения , хвърлени във въздуха,
... нямам какво повече да кажа.
Те не се различават от това да вярваме че има "малки зелени човечета".
Последна промяна от StoneHeart на 16 май 2014, 22:18, променено общо 1 път.

ivobos
Регистриран: 08 дек 2013, 13:12

Мнение от ivobos » 16 май 2014, 22:14

venus написа:InstaForex- ИЗМАМНИЦИ.
Само съм чувал за този форум, но нямам регистрация там. Попадал съм на мнения, че е само спам. С твоя коментар ми погъделичка любопитството и го издирих, за да видя за какво точно става дума. Ами там е с извинение абсолютна "боза". Няма нито едно смислено мнение. Повечето потребители, които видях са с десетки хиляди коментара, вероятно натрупани за нула време. Самите дискусии се провеждат с едва ли не едносрични думи и са както казах без смисъл и с правописни грешки. Набиват постове през секунда, за да трупат бързо бонус. Никой нищо не чете и е пълен кошмар. Например един написал - "Днес времето беше много ветровито", а друг го цитира и уж му отговаря - "Имам лаптоп, но искам да си купя таблет". Това са едни от най-дългите и смислени коментари. Няма главни букви, няма точки и други препинателни знаци, а накрая винаги завършват с много дълго многоточие. Това вероятно е, за да покрият дължината на поста. Нямам думи. :twisted: Случайно попаднах на мнение на потребители, които се жалваха, че им липсвали много пари от бонусите и друг им обясняваше, че модераторите са "почиствали нощес" и така било всеки месец. Лесно е да се досети човек, че техния странен форум има огромен трафик и уникални посещения на ден, което носи отлична печалба на собственика. Но дали някой от редовите посетители е спечелил реален лев така и не става ясно. Аз лично се съмнявам. Може да пускат на определени хора по някоя стотинка за цвят. :oops:
Тук има ли хора, които са регистрирани там? Разкажете как реално стоят нещата! :-? :wink: :lol:

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”