Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
E-Bat-Sedefcho
Регистриран: 20 ное 2009, 03:25

Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари

Мнение от E-Bat-Sedefcho » 20 окт 2010, 18:09

Здравейте колеги !

Имам честта и удоволствието, да Ви представя старта на един уникален по мащаб и качество проект за Българския пазар.

Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари ( www.si-cm.bg ) предлага ECN достъп за търговия на валутните пазари на своите клиенти.
Клиентите ще имат възможноста да търгуват на Международния валутен пазар без никакви ограничения от страна на СИВП относно метод и стил за търговия, вкл. скалпинг, търгуване по време на новини и валутни арбитражи. Няма ограничение за максималния размер на поръчките, освен наличната ликвидност и минималното марджин изискване.
Услугите на Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари са оптимизирани за институционални клиенти.

Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари съчетава качеството, ликвидността и прозрачността на Прайм Брокериджа с популярността и достъпността на Ритейл сегмента.

Посредством ECN технологията СИВП. Ви предоставя търговия с един клик при огромна ликвидност, предоставяна от водещи световни банки и ECN мрежи. Синхронизацията на търговските поръчки до милисекунда през различните доставчици на ликвидност на ECN платформата осигурява липса на конфликти и преплитане на спред.
В настоящия момент ликвидността се осигурява от Dresdner, Currenex, Barclays Capital, JPMorgan, Deutsche Bank AG, UBS, GOLDMAN, LavaFX и мн.др.За повече детайли www.si-cm.bg

Въвеждането на контрол на разминаване при изпълнение (слипидж), дава възможност на търговците да оптимизират своите разходи за търговия, независимо от пазарната динамика в момента.
Иновативна опция е допускането на два режима на търговия - нетна позиция и хеджиране.

Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари предлага отлично техническо решение за инвестиционни консултанти, които управляват повече от един инвеститорски портфейл. Решението се нарича Мениджърски модул с процентно разпределение (PAMM). PAMM дава възможност за едновременно управление на неограничен брой инвеститорски портфейли. Дoпуска се сметките да бъдат в различни валути, както и всеки инвеститор да определи индивидуален риск за своя портфейл.
Услугата е предвидена и за инвеститори, които желаят да присъединят портфейла си за управление от професионални търговци.

Бих желал да Ви апелирам за обсъждане в темата на всички въпроси, касаещи качеството и ефективноста на услугите предоставяни от Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари.

Поздрави и успешна търговия на всички !

GGG
Регистриран: 23 юни 2010, 21:20

Re: Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари

Мнение от GGG » 20 окт 2010, 18:59

Imate li DEmo?
Всички цени, за които пиша са бидове

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
30 получени
14 дадени

Мнение от emonik » 20 окт 2010, 19:34

Предвижда ли се платформата да я има и на български.
Поздрави и успех Емил

E-Bat-Sedefcho

Мнение от E-Bat-Sedefcho » 20 окт 2010, 19:53

GGG Разбира се, че има демо. Намира се в меню търговия, подсекция "отвори ДЕМО- сметка на адрес : www.si-cm.bg

emonik, в момента се работи върху легализацията на софтуера на Български език.
Ще бъде обявено своевременно пускането на Български език.

Поздрави !

Svetlin
Регистриран: 22 юли 2010, 18:16
Контакти:

Мнение от Svetlin » 20 окт 2010, 20:23

Успех в начинанието. Крайно време беше да има и по-сериозен брокер на българския пазар. Като ме питат хората къде да си отворят сметка, вече имам добър вариант за отговор.

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 20 окт 2010, 20:55

Търговия-не ми е активен този бутон,само на мен ли?,ще ping_нем връзката-да се убедим каква е скороста.
Търгувайте това, което виждате на графиките

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 20 окт 2010, 21:01

Марио Димитров написа:Търговия-не ми е активен този бутон,само на мен ли?,ще ping_нем връзката-да се убедим каква е скороста.
При мен работи.

E-Bat-Sedefcho поздравления !
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

GGG

Мнение от GGG » 20 окт 2010, 21:29

Stefane, molq te, daite na nqkoq firma 1000 leva da i napravi site, che ezuk za gotinata usluga s tova neshto deto si go pusnal.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 20 окт 2010, 21:30

E-Bat-Sedefcho написа:Здравейте колеги !

Имам честта и удоволствието, да Ви представя старта на един уникален по мащаб и качество проект за Българския пазар.
Успех в начинанието!

Поздрави

jamie
Регистриран: 29 сеп 2010, 15:50

Мнение от jamie » 20 окт 2010, 21:58

GGG написа:Stefane, molq te, daite na nqkoq firma 1000 leva da i napravi site, che ezuk za gotinata usluga s tova neshto deto si go pusnal.

Заради тия думи че и на шльокавица заслужаваш постоянен спред 10 пипки на любимата ти валутна двойка :twisted:

Поздрави, бат Седефчо - най-сетне! 8-)
Последна промяна от jamie на 20 окт 2010, 22:35, променено общо 1 път.

GGG

Мнение от GGG » 20 окт 2010, 22:29

Баси якото , ще ми смъквате спреда на турска лира/румънска леа. Мерси

E-Bat-Sedefcho

Мнение от E-Bat-Sedefcho » 20 окт 2010, 22:37

GGG, 1000 лева взема един дизайнер за изработка на фирмено лого. За качествен и функционален сайт дискретите са съвсем други.

Ще сме благодарни ако посочиш някаква конкретика по проблеми или недостатъци.

Поздрави !

Потребителски аватар
phillips
Регистриран: 02 сеп 2010, 12:49

Мнение от phillips » 20 окт 2010, 23:12

поздравления и от мен и много дълголетно и успешно начинание ;)...

и да се похвалия с първия спечелен пип ако може :D
Прикачени файлове
first_pip.PNG
успех и по вода да върви ;)
first_pip.PNG (4.08 KБ) Видяна 8149 пъти
pink martini every day keeps the doctor far away

Потребителски аватар
musketeer
Регистриран: 15 юни 2010, 10:57

Мнение от musketeer » 21 окт 2010, 05:31

Супер!
Честито и благодаря :)

Потребителски аватар
musketeer
Регистриран: 15 юни 2010, 10:57

Мнение от musketeer » 21 окт 2010, 05:49

Марио Димитров написа:Търговия-не ми е активен този бутон,само на мен ли?,ще ping_нем връзката-да се убедим каква е скороста.
резнато е ай си ем пи-то... та не се пингва, но скоростта... не виждам какво може да се желае повече
:)

fx rookie
Регистриран: 07 юли 2010, 09:38

Мнение от fx rookie » 21 окт 2010, 08:22

абе как го инсталирате това нещо?
на мен ми излизат 2 файла с разширение *.jnlp , които не ми се отварят с нищо по дефолт.
Желая успехи в новото начинание, защото смятам че БГ брокерите са далече от моите изисквания и има доста да си подобряват услугите.
Ако ми обясните и предимствата пред Саксо, може да се навия да пробвам с един реален акаунт : )

E-Bat-Sedefcho

Мнение от E-Bat-Sedefcho » 21 окт 2010, 08:55

fx rookie написа:абе как го инсталирате това нещо?
на мен ми излизат 2 файла с разширение *.jnlp , които не ми се отварят с нищо по дефолт.
Желая успехи в новото начинание, защото смятам че БГ брокерите са далече от моите изисквания и има доста да си подобряват услугите.
Ако ми обясните и предимствата пред Саксо, може да се навия да пробвам с един реален акаунт : )
Добро утро !

За да се ползват платформите, е нужно да има инсталиранa Java.
Коректно би било първо да се изчете информацията в сайта на Стандарт Инвестмънт Валутни Пазари, за да може да се преценят предимствата и недостатъците пред една или друга конкурентна компания.

Едва след това може да се направи по обширно, точно и ползотворно дискутиране по въпроса.

Поздрави и успех по пазарите !

nikolov
Регистриран: 30 мар 2010, 22:24

Мнение от nikolov » 21 окт 2010, 09:20

Аз пък не мога да се логна ! Някакви съвети!

fx rookie
Регистриран: 07 юли 2010, 09:38

Мнение от fx rookie » 21 окт 2010, 09:22

ами прав си, че би било коректно първо да се изчете информацията в сайта, да пробвам демото и т.н. , но ме мързи : ) Така че реших тук да попитам, та току виж нещо ме грабне, преди да отделям повече време : ) пък и тук не е официален форум на Стандарт Инвестмънт, какъвто за съжаление не забелязах на страницата (нещо което смятам за необходимост). А и аз като GGG смятам, че по сайта има доста неща за доизпипване като дизайн.

E-Bat-Sedefcho

Мнение от E-Bat-Sedefcho » 21 окт 2010, 09:32

nikolov написа:Аз пък не мога да се логна ! Някакви съвети!
Няма проблеми от технически характер. Следва да се изписват правилно буквите и цифрите като се спазва и размера.
Логването за демо търговия става през менюто "търговия" ----> вход търговска платформа и след това от лентата в ляво, се избира демо сметки.
Под всяка платформа има линк " стартирай "

Поздрави !
Последна промяна от E-Bat-Sedefcho на 21 окт 2010, 09:37, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”