Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Re: Trader.bg

Мнение от Georgi » 23 окт 2013, 09:46

И на МТ4ката има индикатор, дето усреднява всички поръчки в една. И скрипт, дето с едно чукване да затвориш всички позиции едновременно.

Потребителски аватар
B-52
Регистриран: 30 юли 2012, 13:12

Мнение от B-52 » 23 окт 2013, 10:16

Снощи добавих към късата НАСДАК на 3373...Усреднената ми позиция стана 3300...Току що махнах последната добавка на 3347. Ако беше в отделна позиция сега щях да се радвам, че съм затворил на плюс!!?? :grin: И текущият резултат щеше да се увеличи...А общата ми сметка и е все тая, дали съм усреднил или не...
[b]Всекиму своето!!![/b]

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
Been thanked: 4 times

Мнение от K_W » 23 окт 2013, 10:36

Абе трейдъра няма ли да си оправят вече индикаторите, че е голяма мъка, а и тези нови графики за сега са много бъгливи. Само аз ли имам проблеми? :-?

laz0
Регистриран: 08 юли 2013, 17:54

Мнение от laz0 » 23 окт 2013, 10:59

K_W написа:Абе трейдъра няма ли да си оправят вече индикаторите, че е голяма мъка, а и тези нови графики за сега са много бъгливи. Само аз ли имам проблеми? :-?
Кое не ти харесва на индикаторите :smile:

tanewa
Регистриран: 03 сеп 2013, 22:54

Мнение от tanewa » 23 окт 2013, 11:13

K_W написа:Абе трейдъра няма ли да си оправят вече индикаторите, че е голяма мъка, а и тези нови графики за сега са много бъгливи. Само аз ли имам проблеми? :-?
И аз не съм доволна от графиките на трейдъра.Тези на реалната сметка са по-лоши от демото като за начало.Всеки път като отворя на ново графиката трябва да оправям мащаба,щото ми я разтяга,а индикаторите са свити долу на тънка линийка :x :mrgreen:
Сбогом и благодаря за рибата

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
Has thanked: 48 times
Been thanked: 12 times
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 23 окт 2013, 11:26

Качи някой скрийшот, те са отворени за конструктивна критика.
Модератор

Потребителски аватар
K_W

Мнение от K_W » 23 окт 2013, 11:50

tanewa написа:
И аз не съм доволна от графиките на трейдъра.Тези на реалната сметка са по-лоши от демото като за начало.Всеки път като отворя на ново графиката трябва да оправям мащаба,щото ми я разтяга,а индикаторите са свити долу на тънка линийка :x :mrgreen:
Точно това са проблемите, това с мащаба е наистина дразнещо, но се преодолява безпроблемно, но индикаторите са почти неизползваеми, става дума за МАКД. Аз им писах 3-4 пъти събота,неделя и понеделник пратих им и 2 мейла със скинове, последно казаха, че работели по въпроса(това беше понеделник), за мащаба не съм им писал, има и разни други дребни проблеми, но първо да оправят съществените.
ето за какво става въпрос
Untitled2.jpg
Untitled2.jpg (103.78 KБ) Видяна 689 пъти
Untitled.jpg
Untitled.jpg (120.68 KБ) Видяна 689 пъти

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 23 окт 2013, 11:55

Не е нужно да гледате графики на трейдъра,щом не ви допадат...
tradingview.com
Ето една алтернатива,която не е свързана с други платформи и брокери :)

Потребителски аватар
K_W

Мнение от K_W » 23 окт 2013, 12:08

Stefanov написа:Не е нужно да гледате графики на трейдъра,щом не ви допадат...
tradingview.com
Ето една алтернатива,която не е свързана с други платформи и брокери :)
Абе да ама така е по-лесно, а и на мен ми харесваха досега. Благодаря за линка все пак.

Потребителски аватар
Georgi

Мнение от Georgi » 23 окт 2013, 13:16

В трейдера пона ОСО поръчките нещо да прменят. Да са вързани към основната позиция. Щото ми се е случвало да затворя ръчно основната. И да забравя "едната отменя другата". И на сутринта като пусна компа, да ми се изправи косата. :-?

Потребителски аватар
B-52
Регистриран: 30 юли 2012, 13:12

Мнение от B-52 » 23 окт 2013, 14:05

При Трейдър.бг има "Обвързана поръчка", която е обвързана с основната. И аз съм патил от такива "забравени" STOP или TP поръчки, след като съм затворил "на ръка"... :wink:
[b]Всекиму своето!!![/b]

Потребителски аватар
sakral
Регистриран: 23 юли 2013, 15:34

Мнение от sakral » 23 окт 2013, 14:34

K_W написа:
tanewa написа:
Точно това са проблемите, това с мащаба е наистина дразнещо, но се преодолява безпроблемно, но индикаторите са почти неизползваеми, става дума за МАКД. Аз им писах 3-4 пъти събота,неделя и понеделник пратих им и 2 мейла със скинове, последно казаха, че работели по въпроса(това беше понеделник), за мащаба не съм им писал, има и разни други дребни проблеми, но първо да оправят съществените.
ето за какво става въпрос
Untitled2.jpg
Untitled.jpg
Аз като им писах ми отговориха, че знаят за проблема и работят по него.Дано всичко да се нормализира скоро.

Потребителски аватар
Georgi

Мнение от Georgi » 23 окт 2013, 16:18

B-52 написа:При Трейдър.бг има "Обвързана поръчка", която е обвързана с основната. И аз съм патил от такива "забравени" STOP или TP поръчки, след като съм затворил "на ръка"... :wink:
Аз това никога не съм го ползувал. Чак сега го проучих. :grin: :lol: :-?

tanewa

Мнение от tanewa » 24 окт 2013, 21:22

Ох :!: Тези графики почват да дразнят много вече.Индикаторите са само за красота :evil:

Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Мнение от visitor » 24 окт 2013, 22:09

След като си занулих сметката в Трейдър се чудя дали да се пробвам отново... Не мога да се определя грешките, но е ясно че имам още доста да се уча.

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 24 окт 2013, 22:23

По добре преосмисли и не повтаряй моите грешки,да захранвам постоянно на дребно и да губиш наред ....

tanewa

Мнение от tanewa » 24 окт 2013, 23:14

visitor написа:След като си занулих сметката в Трейдър се чудя дали да се пробвам отново... Не мога да се определя грешките, но е ясно че имам още доста да се уча.
И аз съм на път да си зануля сметката.И на мен ми минават подобни идеи.Чудя се дали да не се пробвам при Бенчмарк :roll: :?:
МТ5 предлага много повече възможности откъм графиките.
Но ме съмнява,че задклавиатурното устройство ще си остане същото :P
И грешките ще останат същите. :lol:

Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Мнение от visitor » 24 окт 2013, 23:38

tanewa написа:
visitor написа:След като си занулих сметката в Трейдър се чудя дали да се пробвам отново... Не мога да се определя грешките, но е ясно че имам още доста да се уча.
И аз съм на път да си зануля сметката.И на мен ми минават подобни идеи.Чудя се дали да не се пробвам при Бенчмарк :roll: :?:
МТ5 предлага много повече възможности откъм графиките.
Но ме съмнява,че задклавиатурното устройство ще си остане същото :P
И грешките ще останат същите. :lol:
Грешките могат поне да се редуцират

tanewa

Мнение от tanewa » 24 окт 2013, 23:44

visitor написа: Грешките могат поне да се редуцират
При мен поне,грешките се повтарят едни и същи :evil:
Слабо оправдание е,че съм блондинка :lol:

Потребителски аватар