Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Re: Trader.bg

Мнение от visitor » 22 окт 2015, 11:50

Здравейте, някой знае ли дали в мобилното приложение на трейдър. бг могат да се чертаят тренд линии?

Потребителски аватар
TRADER.BG
Регистриран: 26 ное 2013, 16:51
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 23 окт 2015, 10:24

visitor написа:Здравейте, някой знае ли дали в мобилното приложение на трейдър. бг могат да се чертаят тренд линии?
Здравейте,

Усилено се работи върху възможността за чертане в мобилните приложения на Trader.bg за iOS и Android. Добавянето на функционалността предстои, така че можете да следите промените.

Поздрави и успешна търговия!
Това е официaлният акаунт на TRADER.BG.
http://www.trader.bg/

Потребителски аватар
visitor
Регистриран: 08 авг 2013, 12:36

Мнение от visitor » 28 окт 2015, 09:11

Здравейте!
Защо спряхте да публикувате "най-важните събития от деня" в раздел НОВИНИ на мобилното приложение?

Потребителски аватар
TRADER.BG
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 02 ное 2015, 18:00

visitor написа:Здравейте!
Защо спряхте да публикувате "най-важните събития от деня" в раздел НОВИНИ на мобилното приложение?
Здравейте,

Публикуването на рубриката "Най-важните събития от деня" бе преустановено, тъй като информацията от нея е налична в икономическия календар.

Потребителски аватар
RTplayer
Регистриран: 29 ное 2013, 18:48

Мнение от RTplayer » 21 ное 2015, 10:39

Здравейте!
Бих искал да направя предложение, което е и като молба при следващ ъпдейт на мобилната Ви версия. Ако е осъществимо, моля Ви добавете някакви фиксирани точки към индикаторите относно техните стойности. Тоест, примерно SMA, когато се плъзга стойността в дни, често пъти ми пада около 49 или 51 или нещо от сорта, а мен ми трябва 50, или 100 или 14 или 20. Тези стандартни стойности ако е възможно да ги направите като "магнит", за да е по-лесно при плъзгането да се поставят (наистина ми се е случвало 2 мин да се мъча да нацеля точно 50).
Предложението ми може да се приложи и за другите индикатори, които често се ползват с няколко фиксирани стойности от повечето трейдъри.
Благодаря за вниманието! :)

Потребителски аватар
karoto777
Регистриран: 01 фев 2014, 09:45

Мнение от karoto777 » 22 ное 2015, 08:42

Защо не мога да си влезна в реалната си сметка чез мозила? През хромът няма проблем да влезна, но пък там ми забива платформата :-?
Аз знам какво е станало, но само предполагам какво ще се случи.

AngelOFF
Регистриран: 10 мар 2015, 15:20

Мнение от AngelOFF » 22 ное 2015, 10:41

Явно проблема със забиването при Хром-а не е само при мен.

Потребителски аватар
Boogeyman
Регистриран: 29 апр 2012, 20:48

Мнение от Boogeyman » 22 ное 2015, 14:35

аз и преди писах, но ще повторя за непрочелите: Ако сте с Хрома оставяте само една валутна двойка и само една графика на платформата при волатилни новини, за да не ви забива..

Потребителски аватар
TRADER.BG
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 23 ное 2015, 13:49

RTplayer написа:Здравейте!
Бих искал да направя предложение, което е и като молба при следващ ъпдейт на мобилната Ви версия. Ако е осъществимо, моля Ви добавете някакви фиксирани точки към индикаторите относно техните стойности. Тоест, примерно SMA, когато се плъзга стойността в дни, често пъти ми пада около 49 или 51 или нещо от сорта, а мен ми трябва 50, или 100 или 14 или 20. Тези стандартни стойности ако е възможно да ги направите като "магнит", за да е по-лесно при плъзгането да се поставят (наистина ми се е случвало 2 мин да се мъча да нацеля точно 50).
Предложението ми може да се приложи и за другите индикатори, които често се ползват с няколко фиксирани стойности от повечето трейдъри.
Благодаря за вниманието! :)
Здравейте,

В мобилните приложения на Trader.bg за iOS и Android можете да избирате лесно и бързо желаните от Вас стойности за параметрите на техническите индикатори. За целта, докоснете с пръст стойността, която искате да промените. Въведете желаната от Вас нова стойност от клавиатурата, която ще се отвори. Потвърдете.

veto
Регистриран: 04 яну 2013, 08:52

Мнение от veto » 23 ное 2015, 22:45

заради вас не ще си купувам нов телефон то е ясно.Но само да светна ,че на м.традер.бг не можеш да въведеш количество.Дава и опция 1000,5000,10000,25000 и т.н но ако искам 2000,8000,15000,20000 няма как да стане.вземете го оправете

Потребителски аватар
TRADER.BG
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 25 ное 2015, 15:31

veto написа:заради вас не ще си купувам нов телефон то е ясно.Но само да светна ,че на м.традер.бг не можеш да въведеш количество.Дава и опция 1000,5000,10000,25000 и т.н но ако искам 2000,8000,15000,20000 няма как да стане.вземете го оправете
Здравейте,

В уеб мобилната версия на Trader.bg можете да въведете желаното от Вас количество от даден инструмент през клавиатурата, която се отваря след докосване на полете "Въведете количество".
Моля, свържете се с експертите от отдела ни за обслужване на клиенти, ако изпитвате затруднения с използването на тази функционалност през Вашето устройство.

veto

Мнение от veto » 25 ное 2015, 22:18

TRADER.BG написа:
veto написа:заради вас не ще си купувам нов телефон то е ясно.Но само да светна ,че на м.традер.бг не можеш да въведеш количество.Дава и опция 1000,5000,10000,25000 и т.н но ако искам 2000,8000,15000,20000 няма как да стане.вземете го оправете
Здравейте,

В уеб мобилната версия на Trader.bg можете да въведете желаното от Вас количество от даден инструмент през клавиатурата, която се отваря след докосване на полете "Въведете количество".
Моля, свържете се с експертите от отдела ни за обслужване на клиенти, ако изпитвате затруднения с използването на тази функционалност през Вашето устройство.

оттам влязох, написах количество и след одобрение се оказва че има няколко нули след това.така веднъж изтъргувах 250 000 без да искам.Добре че ми излезе позицията бързо и затворих.Е после съжелявах че я затворих :grin: ама това е друга тема.проблема е че се появяват много цифри след въвеждането на избраното от мен количество затова избягвам да търгувам оттам или ако го правя то е с предварително заложените от сайта стойности а не от избраните от мен

veto

Мнение от veto » 02 дек 2015, 10:36

гледам традер започнаха да удържат освен всекидневен суап по отворените позиции сега удържат башка девидент ,който пък всеки ден е различен че е и в пъти по висок от суапа.Имам въпрос - Как се определя размера на девидента???

Потребителски аватар
TRADER.BG
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 02 дек 2015, 11:38

veto написа:гледам традер започнаха да удържат освен всекидневен суап по отворените позиции сега удържат башка девидент ,който пък всеки ден е различен че е и в пъти по висок от суапа.Имам въпрос - Как се определя размера на девидента???
Здравейте,

При търговия с ДЗР върху акции на компании дивидентите, които се удържат или изплащат, се определят от съответната фирма.

При търговия с индекси дивидентите, които се удържат или изплащат, се определят като съотношение на тежестите на съответните ДЗР върху акции на компании, участващи във формирането на индекса.

Lucky
Регистриран: 08 яну 2016, 22:00

Мнение от Lucky » 08 яну 2016, 22:17

Здравейте,

искам да попитам, освен сумата за депозита (ще започна с 200лв.) , какво още ще ми трябва като средства за да започна? Има ли такси и какви са те?

Другият ми въпрос е относно банките. Имам карти на Централна Кооперативна (Visa и MasterCard) и една Visa от Райфайзен. Вие кои банки ползвате и кои ще ме оскубят по-малко за такси?

И последен въпрос, в демото си виждам печалбата колко е (след удържаните комисионни). В крайна сметка това ли е сумата която ще получа или има още удръжки?

Благодаря предварително на всички, които ще ми отделят от времето си.
:roll:

veto

Мнение от veto » 08 яну 2016, 23:22

Lucky написа:Здравейте,

искам да попитам, освен сумата за депозита (ще започна с 200лв.) , какво още ще ми трябва като средства за да започна? Има ли такси и какви са те?

Другият ми въпрос е относно банките. Имам карти на Централна Кооперативна (Visa и MasterCard) и една Visa от Райфайзен. Вие кои банки ползвате и кои ще ме оскубят по-малко за такси?

И последен въпрос, в демото си виждам печалбата колко е (след удържаните комисионни). В крайна сметка това ли е сумата която ще получа или има още удръжки?

с 200лв ... дори не започвай.ако искаш да потренираш - демото.таксите са ти колкото е превода да кажем 1-2 лв зависи . а печалбата която виждаш на демото това ще ти е реално ако си ги спечелиш.е после ще има данък ама до него да стигнеш :grin:

Lucky

Мнение от Lucky » 08 яну 2016, 23:52

veto написа:
Lucky написа:Здравейте,

с 200лв ... дори не започвай.ако искаш да потренираш - демото.таксите са ти колкото е превода да кажем 1-2 лв зависи . а печалбата която виждаш на демото това ще ти е реално ако си ги спечелиш.е после ще има данък ама до него да стигнеш :grin:

Защо да не започвам с 200лв? На демото съм точно с 200 и ми е добре :-? Втори ден ги удвоявам. Преди това бях с пълния размер от 10 000 но реших че никога няма да добия реална представа с такава голяма сума, за това си резнах крилцата. Зависи и кой каква печалба гони но това което "изкарвам" мен лично ме устройва.

veto

Мнение от veto » 09 яну 2016, 00:21

с 200лв ограничаваш инструментите си за търговия. примерно не можеш да търгуваш индексите дакс и дау да кажем. ако ги удвоявяш за ден - два то повярвай след петото удвояване идва и зануляване :)

Lucky

Мнение от Lucky » 09 яну 2016, 00:40

Индексите не ги пипам изобщо :D Карам си на принципа- харесам си нещо, дебна си само него, като падне цената купувам, а като се покаже зелената точилка (да се чете свещ) дебна повишение и продавам. Другите инструменти не ме интересуват- резултат (до тук) печалба х2, загуба 0.
Ще се съглася че подхода ми е ..елементарен , но така ми е ..по-спокойно някак си :D Загуби рано или късно има, съвем не очаквам всичко да е толкова розово както ми се получава до сега, важното е да не са повече от печалбите.

Потребителски аватар
Бобито
Регистриран: 30 сеп 2013, 18:42

Мнение от Бобито » 11 яну 2016, 17:13

Някой да е имал проблем с приложението на Трейдър за андроид? Постоянно ми крашва - телефона е Samsung Galaxy с андроид Lollipop.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”