Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Re: Trader.bg

Мнение от aaangelll » 18 апр 2017, 11:56

reniemilova5 написа:
aaangelll написа:
ndimitrov73 написа:Ти пак си помисли ето я русата тук http://life.dir.bg/news.php?id=25614464&nt=5

:grin:
Заслужава си да се помисли по-въпроса :wink:
Около празниците изчезнахте .Как върви ралито тази седмица? :-?
Засега съм назад в класирането. Заложил съм всичко на паунда, че ще пада.

reniemilova5
Регистриран: 31 окт 2016, 19:11
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 18 апр 2017, 21:27

Аз търгувам петрол,но тази седмица индикаторите малко ме сбъркаха.Станах 5 и докато се усетя хоп излязох от 50 -те, но все още има време.Сега купувам

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 19 апр 2017, 01:18

aaangelll написа:Засега съм назад в класирането. Заложил съм всичко на паунда, че ще пада.
Не ти знам стратегията, но не виждам как точно ще пада паунда. С този голяяям бичи бар днес. Най-много да падне до 1,27 която е новата подкрепа. Но да видим пазара какво ще каже.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 19 апр 2017, 12:53

ndimitrov73 написа:
aaangelll написа:Засега съм назад в класирането. Заложил съм всичко на паунда, че ще пада.
Не ти знам стратегията, но не виждам как точно ще пада паунда. С този голяяям бичи бар днес. Най-много да падне до 1,27 която е новата подкрепа. Но да видим пазара какво ще каже.
Такава ми беше стратегията преди бичи бар. Но по-лошото е, че в началото започнах с дълги и през цялото време имах предчувствие, че ще качва, каквито бяха и прогнозите ми, но не се доверих на интуицията си :wink: А бичия бар го проспах :wink:

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 19 апр 2017, 13:06

aaangelll написа:
ndimitrov73 написа:
Такава ми беше стратегията преди бичи бар. Но по-лошото е, че в началото започнах с дълги и през цялото време имах предчувствие, че ще качва, каквито бяха и прогнозите ми, но не се доверих на интуицията си :wink: А бичия бар го проспах :wink:
Човек се учи от грешките си ,на най-лошата грешка е когато изневериш на самия себе си :evil:

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 19 апр 2017, 13:11

reniemilova5 написа: Човек се учи от грешките си ,на най-лошата грешка е когато изневериш на самия себе си :evil:
Така е

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 20 апр 2017, 00:59

Колеги,

Целита на форекс брокерите е да привличат нови клиенти. Няма да обеснявам защо.Използвайки различни маркитенгови похвати (бонуси, конкурси, реклами и т.н.)
Целта на трейдъра е да бъде успешен (печеливш). Печеливш не в една сделка, не за една седмица, месец или година, а в дългосрочен план. Сега тук идва въпроса когато спечелите това състезание успешни трейдъри ли сте?
Вече коментирахме, че тук за да спечелиш трябват да се използват похвати далече от реалното трейдване. Дори да спечелите 1000 лв. по- голяма вероятност има да се опитате на трейдвате с тях и рано или късно да ги загубите. Друго нещо е, че лошите навици много бързо се придобиват и много трудно се изкореняват. Съвета ми е не си губете времето. Ако харесвате този брокер открийте си демо тествайте стратегията си и напред.
Успешните трейдъри са тези които имат ясна стратегия която им дава ясни правила кога да влязат на пазара колко да рискуват да преберат своето и да излязат. Те са като роботи, няма емоция няма чувства просто пазара им предлага възможност влизат и излизат после търпеливо си чакат своя следващ шанс. Те знаят целите си и ги преследват докрай и нищо не може да ги отклони от това
Губещите са тези които нямат ясни правила(стратегия), играят на сляпо, на шесто чувство. Подвласни са на емоциите т.е. точна противоположност на първите.

Вие изберете от кои от двта вида трейдъри да сте.
Лично мнение не ангажирам никого с него.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 20 апр 2017, 08:48

ndimitrov73 написа:Колеги,

Целта на трейдъра е да бъде успешен (печеливш). Печеливш не в една сделка, не за една седмица, месец или година, а в дългосрочен план. Сега тук идва въпроса когато спечелите това състезание успешни трейдъри ли сте?
Вече коментирахме, че тук за да спечелиш трябват да се използват похвати далече от реалното трейдване. Дори да спечелите 1000 лв. по- голяма вероятност има да се опитате на трейдвате с тях и рано или късно да ги загубите. Друго нещо е, че лошите навици много бързо се придобиват и много трудно се изкореняват. Съвета ми е не си губете времето. Ако харесвате този брокер открийте си демо тествайте стратегията
Похвата, който използвам за да спечеля състезанието е толкова коренно различен от стилът ми, че няма как да добия лоши навици от това. Но въпреки това с участието в подобно състезание се опитвам да науча най-трудното, а именно да намирам скритите потенциални енергии, който тихо се натрупват без забележими признаци и в един момент дават голямо движение.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 20 апр 2017, 14:47

Аз пък си усъвършеснствам стратегията.Участвайки в ралито се опитвам да стана по -добра в търгуването на седмични графики.По точно казана да се ориентирам кога точно е достигнал максимален връх или максимален спад.
Според мен това е най-добрия метод за търговия и загубите биха били минимални.

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
29 получени
5 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 20 апр 2017, 17:38

колеги, опасявам се, че към тая тема са събскрайбнати съпорта на трейдър.бг и целия тоя чат отива излишно към тях, без реално да ги вълнува. Та предлагам, ако искате да преместим дискусията в друга тема, а тук да си остане само за предложения и проблеми свързани с тях, да не стане накрая като с лъжливото овчарче :)

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 20 апр 2017, 19:22

Напълно съм съгласен. Отдавна мислех да го предложа, но се въздържах. Не и е мястото на тази дискусия тук, още повече, че вече си има тема за ралито

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 20 апр 2017, 20:05

Ето едно предложение към съпорта. Преди като хванеш горната линия на индикаторите всички се увеличаваха или смаляваха синхронно и лесно можеше да ги смалиш за да видиш графиката или да чертаеш на спокойствие. Когато искаш да ги видиш просто дърпаш нагоре и готово. Сега всеки от допълнителните прозорци се настройва по отделно и това не може да става бързо и лесно, като преди. Това от една страна е добре, но от друга много пречи.

За да се реши проблема има два възможни варианта.
1. С горната линия да се увеличават или смаляват всички индикатори като преди. А със средните линии да се настройват индивидуално. Така новата функционалност ще се запази и същевременно удобството на предишния варянт ще се запази.

2. Другия варянт е да се сложи бутонче за скриване на индикаторите.
Прикачени файлове
Screenshot_2017-04-20-20-00-10.png
Screenshot_2017-04-20-20-00-10.png (79.49 KБ) Видяна 624 пъти
Screenshot_2017-04-20-19-59-46.png
Screenshot_2017-04-20-19-59-46.png (104.48 KБ) Видяна 624 пъти

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 20 апр 2017, 20:51

bvg написа:колеги, опасявам се, че към тая тема са събскрайбнати съпорта на трейдър.бг и целия тоя чат отива излишно към тях, без реално да ги вълнува. Та предлагам, ако искате да преместим дискусията в друга тема, а тук да си остане само за предложения и проблеми свързани с тях, да не стане накрая като с лъжливото овчарче :)
ОК съгласна съм.Грешката е моя ,че аз подкарах дискусията за ралито тук.Извенете

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 20 апр 2017, 21:24

reniemilova5 написа:
bvg написа:колеги, опасявам се, че към тая тема са събскрайбнати съпорта на трейдър.бг и целия тоя чат отива излишно към тях, без реално да ги вълнува. Та предлагам, ако искате да преместим дискусията в друга тема, а тук да си остане само за предложения и проблеми свързани с тях, да не стане накрая като с лъжливото овчарче :)
ОК съгласна съм.Грешката е моя ,че аз подкарах дискусията за ралито тук.Извенете
Няма проблеми. Важното е да не задръстваме темата, за да ни обръщат внимание на предложенията, който правим за подобряване на платформата :smile:

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 20 апр 2017, 21:30

Само едно въпросче. Наградата как я дават?
Отваряш реал и ти превеждат сумата? или може и по банков път или други алтернативни варианти?
Много ми е интересно. Аз предполагам само по първия вариант има възможност. Но да попитам.
Иначе щом виждате смисъл в ралито за подобряване на трейда ви стискам Ви палци и успех.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 20 апр 2017, 21:38

ndimitrov73 написа:Само едно въпросче. Наградата как я дават?
Отваряш реал и ти превеждат сумата? или може и по банков път или други алтернативни варианти?
Много ми е интересно. Аз предполагам само по първия вариант има възможност. Но да попитам.
Иначе щом виждате смисъл в ралито за подобряване на трейда ви стискам Ви палци и успех.
Много са коректни. Отваряш си реална сметка и веднага ти превеждат наградата. Платформата сама ти предлага да си отвориш реална сметка. След това за да може да търгуваш трябва да си пратиш снимка на личната карта и удостоверение за адрес - сметка за ток, вода или парно на твое име.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 21 апр 2017, 01:01

aaangelll написа:
Много са коректни. Отваряш си реална сметка и веднага ти превеждат наградата. Платформата сама ти предлага да си отвориш реална сметка. След това за да може да търгуваш трябва да си пратиш снимка на личната карта и удостоверение за адрес - сметка за ток, вода или парно на твое име.
Аз това искам да избегна значи като всеки брокер. ОК мерси.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 21 апр 2017, 07:13

ndimitrov73 написа:
aaangelll написа:
Аз това искам да избегна значи като всеки брокер. ОК мерси.
Да , но няма такси ,комисионни,чакания ,бавения.Най-късно на третия ден печалбата ти е преведена по банков път и си харчиш спокойно.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 21 апр 2017, 07:21

Всичко е ОК ама аз не искам да давам никакви данни за мен. Аз съм параноик и не обичам да давам лични данни. Не ми се влиза в матрицата. Затова си джиткам с офшортен брокер анонимен само един емайл ми имат и то не с моите имена. Минавам през проксита и VPS-и да не ми проследят проксито да разберат къде съм. Абе с две думи съм по скрит и от терористите.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 21 апр 2017, 07:41

ndimitrov73 написа:Всичко е ОК ама аз не искам да давам никакви данни за мен. Аз съм параноик и не обичам да давам лични данни. Не ми се влиза в матрицата. Затова си джиткам с офшортен брокер анонимен само един емайл ми имат и то не с моите имена. Минавам през проксита и VPS-и да не ми проследят проксито да разберат къде съм. Абе с две думи съм по скрит и от терористите.

Дай някои коректни брокери ,където да търгувам с криптовалута,моля те.
Като цяло те поткрепям защото и на мен не ми е приятно да плащам данъци на хора,които не ми дават нищо освен някакви 37 лв детски ,но е факт.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”