Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
71 получени
33 дадени

Re: Trader.bg

Мнение от ndimitrov73 » 21 апр 2017, 07:51

Ще ти изпратя на лични
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 22 апр 2017, 11:05

reniemilova5 написа:
ndimitrov73 написа:Всичко е ОК ама аз не искам да давам никакви данни за мен. Аз съм параноик и не обичам да давам лични данни. Не ми се влиза в матрицата. Затова си джиткам с офшортен брокер анонимен само един емайл ми имат и то не с моите имена. Минавам през проксита и VPS-и да не ми проследят проксито да разберат къде съм. Абе с две думи съм по скрит и от терористите.

Дай някои коректни брокери ,където да търгувам с криптовалута,моля те.
Като цяло те поткрепям защото и на мен не ми е приятно да плащам данъци на хора,които не ми дават нищо освен някакви 37 лв детски ,но е факт.
Пак задръствате темата с неща нямащи нищо общо с поддръжката на платформата.
Това е констатация и моля да не ми отговаряте тук

reniemilova5
Регистриран: 31 окт 2016, 19:11
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 23 апр 2017, 21:24

aaangelll написа:
reniemilova5 написа:
ndimitrov73 написа:Всичко е ОК ама аз не искам да давам никакви данни за мен. Аз съм параноик и не обичам да давам лични данни. Не ми се влиза в матрицата. Затова си джиткам с офшортен брокер анонимен само един емайл ми имат и то не с моите имена. Минавам през проксита и VPS-и да не ми проследят проксито да разберат къде съм. Абе с две думи съм по скрит и от терористите.

Дай някои коректни брокери ,където да търгувам с криптовалута,моля те.
Като цяло те поткрепям защото и на мен не ми е приятно да плащам данъци на хора,които не ми дават нищо освен някакви 37 лв детски ,но е факт.
Пак задръствате темата с неща нямащи нищо общо с поддръжката на платформата.
Това е констатация и моля да не ми отговаряте тук
Ок разбрахме .Вече ще пишем само за платформата ,не се ядосвай де.

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 23 апр 2017, 22:01

Тук обаче няма как да скриеш това, ако искаш да си при тях...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 03 май 2017, 17:45

:twisted: Eто как ви изглеждат графиките :evil: Ако някой може да разбере нещо от такава графика ще остана силно изненадан :twisted: Имам чувството, че с всяка следваща актуализация на платформата нещата става все по-зле.
Прикачени файлове
Screenshot_2017-05-03-17-44-28.png
Screenshot_2017-05-03-17-44-28.png (66.1 KБ) Видяна 820 пъти

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 04 май 2017, 22:06

Можеш да си я настройваш както ти е удобно.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 май 2017, 09:50

reniemilova5 написа:Можеш да си я настройваш както ти е удобно.
Бъркаш се нещо нищо не може да се настройва

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 май 2017, 10:59

aaangelll написа:
reniemilova5 написа:Можеш да си я настройваш както ти е удобно.
Бъркаш се нещо нищо не може да се настройва
Да сега видях, че настина може да се настройва
Но има много други неща който трябва да се променят за да стане платформата по удобна за технически анализ

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 05 май 2017, 14:03

Съгласна съм ,но според мен с всеки нов ъпдейт става все по-добра.Разбирасе лично мнение .Доволна съм.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 май 2017, 16:44

reniemilova5 написа:Съгласна съм ,но според мен с всеки нов ъпдейт става все по-добра.Разбирасе лично мнение .Доволна съм.
На визия да, но какво се е подобрила като функционалност според теб?

Потребителски аватар
TRADER.BG
Регистриран: 26 ное 2013, 16:51
1 получени
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 05 май 2017, 18:30

aaangelll написа::twisted: Eто как ви изглеждат графиките :evil: Ако някой може да разбере нещо от такава графика ще остана силно изненадан :twisted: Имам чувството, че с всяка следваща актуализация на платформата нещата става все по-зле.
Здравейте,

В уеб приложението можете да скалирате графиката чрез вертикално движение с курсора върху скалата вдясно.

В мобилното приложение можете да скалирате графиката чрез плъзгане на пръст вертикално върху скалата вдясно.

Поздрави и успешна търговия.
Това е официaлният акаунт на TRADER.BG.
http://www.trader.bg/

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 май 2017, 21:14

TRADER.BG написа:
aaangelll написа::twisted: Eто как ви изглеждат графиките :evil: Ако някой може да разбере нещо от такава графика ще остана силно изненадан :twisted: Имам чувството, че с всяка следваща актуализация на платформата нещата става все по-зле.
Здравейте,

В уеб приложението можете да скалирате графиката чрез вертикално движение с курсора върху скалата вдясно.

В мобилното приложение можете да скалирате графиката чрез плъзгане на пръст вертикално върху скалата вдясно.

Благодаря за разяснението. Направил съм и предложения за подобряване на платформата

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 май 2017, 21:15

aaangelll написа:Ето едно предложение към съпорта. Преди като хванеш горната линия на индикаторите всички се увеличаваха или смаляваха синхронно и лесно можеше да ги смалиш за да видиш графиката или да чертаеш на спокойствие. Когато искаш да ги видиш просто дърпаш нагоре и готово. Сега всеки от допълнителните прозорци се настройва по отделно и това не може да става бързо и лесно, като преди. Това от една страна е добре, но от друга много пречи.

За да се реши проблема има два възможни варианта.
1. С горната линия да се увеличават или смаляват всички индикатори като преди. А със средните линии да се настройват индивидуално. Така новата функционалност ще се запази и същевременно удобството на предишния варянт ще се запази.

2. Другия варянт е да се сложи бутонче за скриване на индикаторите.

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 07 май 2017, 22:49

reniemilova5 написа:Съгласна съм ,но според мен с всеки нов ъпдейт става все по-добра.Разбирасе лично мнение .Доволна съм.
Наистина се подобряват нещата... :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 09 май 2017, 12:51

От вчера много сбъркано ми излиза платформата на трейдъра на таблета.Немога да открия анализите ,а графиката е ужасна.Дали проблемът е само при мен или не.Ма тъкмо казах колко съм доволна и стана пълна каша.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
71 получени
33 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2017, 14:58

Платформата на трейдъра може да е върха, но аз като превърженик на МТ4 мисля, че е недостатък на един брокер да не предлага МТ4.
Лично мнение.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 09 май 2017, 15:25

Така е а пък на мен още ми трудно търгуването с МТ4 ,но свикнах де.Просто първият брокер си ми беше трейдър.бг и си ми остана слабост :P

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 09 май 2017, 15:25

ndimitrov73 написа:Платформата на трейдъра може да е върха, но аз като превърженик на МТ4 мисля, че е недостатък на един брокер да не предлага МТ4.
Лично мнение.
Много е далече от върха :wink: , но върши работа, за бърз преглед на графиките. Иначе, за технически анализ не става и аз ползвам други платформи, което до някъде е много неудобно.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 09 май 2017, 15:28

Значи на всеки както му е удобно ,но въпросът е защо така гадно взе да ми се отваря на таблета.Нищо не ми излиза както трябва.

Потребителски аватар
TRADER.BG
Регистриран: 26 ное 2013, 16:51
1 получени
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 10 май 2017, 13:20

aaangelll написа:
aaangelll написа:Ето едно предложение към съпорта. Преди като хванеш горната линия на индикаторите всички се увеличаваха или смаляваха синхронно и лесно можеше да ги смалиш за да видиш графиката или да чертаеш на спокойствие. Когато искаш да ги видиш просто дърпаш нагоре и готово. Сега всеки от допълнителните прозорци се настройва по отделно и това не може да става бързо и лесно, като преди. Това от една страна е добре, но от друга много пречи.

За да се реши проблема има два възможни варианта.
1. С горната линия да се увеличават или смаляват всички индикатори като преди. А със средните линии да се настройват индивидуално. Така новата функционалност ще се запази и същевременно удобството на предишния варянт ще се запази.

2. Другия варянт е да се сложи бутонче за скриване на индикаторите.
Здравейте,

Благодарности за коментара. Ще бъде взет под внимание, както винаги.

Това е официaлният акаунт на TRADER.BG.
http://www.trader.bg/

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”