Trader.bg - мнения и отзиви

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
easy
Регистриран: 12 апр 2018, 14:27

Re: Trader.bg

Мнение от easy » 12 апр 2018, 14:53

Здравейте,
От месец насам търгувах с usd zero spread на trader.bg/212, тъкмо понеделник ми преведоха част от печалбите.за което всичко беше много точно!).и отварям да разцъкам още малко и бууум греда!! zero speada преустановен!!!
Знаете ли дали ще го вънат отново,или ако можете да препоръчате,и въобще има ли брокер който предлага подобна опция,fixed zero spread + без комисионни на каквото и да е..forex,stocks..?
Или това си беше прецедент в Европа.. Знам че в щатите имат robinhood.
Благодарим предварително :)

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 12 апр 2018, 16:33

Тея са писали в условията ,че няма такси - markets.com

BitBandit
Регистриран: 29 ное 2017, 14:16
1 получени
1 дадени

Мнение от BitBandit » 12 апр 2018, 18:11

Изгърбили сте ги Trader.bg, те не винаги са толкова ларж, когато става дума за плащане на печалби - много хора, които купуваха крипто през тях, пиха една студена вода.

Видели са, че от zero spread-a полза имат само трейдъртеа, а на тях им носи само загуби и са го спрели. Това е.

easy
Регистриран: 12 апр 2018, 14:27

Мнение от easy » 12 апр 2018, 19:28

Изгърбили сте ги Trader.bg, те не винаги са толкова ларж, когато става дума за плащане на печалби - много хора, които купуваха крипто през тях, пиха една студена вода.

Видели са, че от zero spread-a полза имат само трейдъртеа, а на тях им носи само загуби и са го спрели. Това е.

-И на мен до последно разплащането ми беше претиснението, но на 3 тия работен ден,този вторник всъщност то беше направено, и малко след това отварям трейдара и гледам zero spreda изключен..помислих че са ме изключили някак,но тука видях подобни коментари... Просто странно съвпадение, явно при мен.

И така де, вчера цяла нощ съм сканирвал бай google, и такова животно като 0 спред и 0 комисионна невидях никаде!

То ми е ясно че на брокерите не им е оферта,но защо трейдара зарибиха така не разбрах.

Те ли са единствените с тякава промоция?

Ако някой знае друг брокер с такива оферти да сподели Моля.

Пращам каса бира на адрес:)

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
100 получени
207 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 12 апр 2018, 19:32

easy написа:
12 апр 2018, 14:53
zero speada преустановен!!!
Знаете ли дали ще го вънат отново,или ако можете да препоръчате,и въобще има ли брокер който предлага подобна опция,fixed zero spread + без комисионни на каквото и да е..forex,stocks..?
Или това си беше прецедент в Европа.. Знам че в щатите имат robinhood.
Благодарим предварително :)
Аз не знам друг нормален брокер, който да предлага форекс търговия без спред и без комисионни. Честно казано, учуден съм че Trader.bg повече от 6 месеца предлагаха тази услуга, но явно в крайна сметка здравия разум е надделял над предполагаемия маркетингов ефект.

Все още предлагат търговия с акции без комисионна на английския си сайт, но мисля, че тя беше само за граждани на Обединеното Кралство.
gangosan написа:
12 апр 2018, 16:33
Тея са писали в условията ,че няма такси - markets.com
Ти май не си разбрал въпроса. Дори да нямат такси, имат спредове, както всички брокери.

poppopov
Регистриран: 02 дек 2012, 19:05
2 получени

Re: Trader.bg - мнения и отзиви

Мнение от poppopov » 17 апр 2018, 15:51

От миналата седмица, се опитвам да разбера от Trader.bg къде в договорът им е записано, че скалпирането в тяхната платформа е забранено. Самите те ме информираха за това при разговор по телефонът. Чета договорът им и не откривам такова нещо https://www.trader.bg/documents/bg/Client_Agreement.pdf мотаят ме под предлог, че правният им отдел ще ми прати мейал, но вече няколко дни нищо. А аз искам просто да знам в кой член от договорът има такава клауза няма, някаква сложна правна процедура. Ако някой е запознат и може да даде информация ще съм благодарен, а и ще е полезно и за другите членове на форумът.

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
7 получени

Re: Trader.bg - мнения и отзиви

Мнение от тъпото копеле » 17 апр 2018, 17:17

4.9. г)
Ако скалпа ти е печеливш и не им допада съвсем легално ще ти отменят всички сделки.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”