Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
TRADER.BG
Регистриран: 26 ное 2013, 16:51
1 получени
Контакти:

Re: Trader.bg

Мнение от TRADER.BG » 16 авг 2017, 22:59

mmm написа:
14 авг 2017, 15:07
Здравейте, в момента има проблем. Имам достъп до сайта, но не мога да затварям позиции. Излиза съобщение, че търговията с този инструмент е временно преустановена.
Здравейте,

Вашето запитване изисква предоставянето на допълнителна информация, за да може да бъде разгледано конкретно.

В подобни ситуации е най-добре директно да се свържете с отдела за обслужване на клиенти.

Така ще получите навременна и ефективна помощ.

Контактите ще откриете тук.

Поздрави и успешна търговия.
Това е официaлният акаунт на TRADER.BG.
http://www.trader.bg/

Потребителски аватар
vgp
Регистриран: 27 мар 2015, 16:41

Мнение от vgp » 19 авг 2017, 20:37

Поздравления за TRADER.BG заради хубавите промени!

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
15 получени
54 дадени

Мнение от good mood » 03 окт 2017, 22:48

Аз също искам да похваля Традер.бг, че се вслушаха в моя съвет, ако мога така да се изразя. Търгувам основно новата двойка евро долар с нулев спред. Там стоп може да се слага на 10 пипса от текущата цена. Миналата седмица отворих сделка при другата двойка евродолар и се оказа, че там искат 30 пипса разстояние при стоп. Видя ми се странно и глупаво подобно различно отношение към две аналогични двойки. Дори се ядосах и вдигнах скандал на съпорта. Обещаха да говорят с шефовете си. Днес виждам, че вече мога да слагам стопове на 10 пипса разстояние. Взели са бързи мерки, което им прави чест. Благодаря! :wink: :shock: :lol: :grin:

Между другото миналия петък бях на косъм да си изтегля всички пари. Бях направо бесен от тази несправедливост. :mrgreen: :oops: :shock:
Оказа се обаче, че тази емоция БЯС подтиска страха и алчността и така няма никакви пречки да печеля. За няма три дни прибавих над 700 лв. към сметката си, което никак не е зле. Защо се хваля ли? Ами за да ми се изсмеете и това да захрани нов ЯД в мене. Както казах вече това много ми помага и ме прави почти безгрешен на форекс полето. :grin: :shock: :oops: :lol:

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
24 получени
26 дадени

Мнение от Mateev » 04 окт 2017, 07:29

Ами съветвам те започнеш по форумите да разказваш за концепцията си и за това как печелиш много пари от нея. Веднага след това ще се сдобиеш с една камара ЗАВИСТНИЦИ и ВРАГОВЕ. Ще започнат да те оплюват и да ти обясняват колко си ГЛУПАВ, ПРОСТ и ТЪП, и как честно спечелените пари всъщност си ги ОТКРАДНАЛ от държавата или пък си ги спечелил от ПРЕСТЪПНА ДЕЙНОСТ.

Ако наистина търсиш някой да те ядосва ежедневно, вече имаш вярната рецепта. Хиляди злобари само чакат да им се похвалиш с някакъв успех.

Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
15 получени
54 дадени

Мнение от good mood » 04 окт 2017, 11:31

Mateev написа:
04 окт 2017, 07:29
Ами съветвам те започнеш по форумите да разказваш за концепцията си и за това как печелиш много пари от нея. Веднага след това ще се сдобиеш с една камара ЗАВИСТНИЦИ и ВРАГОВЕ. Ще започнат да те оплюват и да ти обясняват колко си ГЛУПАВ, ПРОСТ и ТЪП, и как честно спечелените пари всъщност си ги ОТКРАДНАЛ от държавата или пък си ги спечелил от ПРЕСТЪПНА ДЕЙНОСТ.

Ако наистина търсиш някой да те ядосва ежедневно, вече имаш вярната рецепта. Хиляди злобари само чакат да им се похвалиш с някакъв успех.
Тука си напълно прав. По българските форуми рядко има тролове, защото всички са на 99% хейтъри. Дори да е умрял някой продължават да го плюят до откат. Уникални са. :grin: :wink: :shock: А иначе моята форекс стратегия може спокойно да се кръсти "не правете това в къщи", но нека говорим за това друг път. :wink: :lol: :grin:

blue fan
Регистриран: 08 дек 2013, 20:17
1 получени

Фрапиращата реалност в TRADER.BG

Мнение от blue fan » 19 окт 2017, 20:54

Здравейте,
Няма да ви отегчавам надълго и широко за сюрреалистичните изживявания и страшните разправии които днес по обед имах в офиса на Трейдър. Затова съвсем накратко - с 300 зора (буквално!) успях да изтегля 2000 долара от сметката си, заявени още във Вторник, НО превалутирани по курс 1,65 лв. След въпроса ми що за трънски курс е това и поредната подигравка ли е, безцеремонно бях изгонен с декларацията "Оплаквай се на който искаш". Та се замислих - колко ли са затънали, та се налага да протакат и да се правят на луди за нещо толкова елементарно, както и кое налага кражбата - точно така! кражбата на 1% от сумата която трябваше да ми бъде преведена!? И по неприятния въпрос - ако такива циркове са възможни заради 2000 USD, какво ли би било за 5, 6 или 7 цифрени суми??? С отряд командоси ли ще се налага да си търсиме парите!? Наистина съм любопитен какво ще кажат от КФН по въпроса, утре ще подам жалба до тях, пък да видиме.....
Успех в търговията на всички!

Mateev
24 получени
26 дадени

Мнение от Mateev » 20 окт 2017, 07:44

Защо не си поиска парите директно в долари, и после да си ги смениш на някое чейнч бюро?

В случая ти ги караш да извършат операция за чейнч на кеш, която е извън обхвата на твоя договор с тях. При това положение те са си в правото да играят ролята на чейнч бюро, и да си измислят всякакви валутни курсове. Но пък твое право е ако не ти хареса предложения от тях курс, да се откажеш от сделката, да си вземеш доларите и да отидеш в друго чейнч бюро.

Ако в договора ти за търговия с тях няма клауза как се определят курсовете при теглене на пари в друга валута, различна от тази на акаунта, те са си в правото да си измислят всякакви обменни курсове и КФН копче не може да им каже. Вината ще бъде прехвърлена върху тебе, че ТИ СИ СЕ СЪГЛАСИЛ с този курс, и дори си положил подписа си върху платежния документ.

Mateev
24 получени
26 дадени

Мнение от Mateev » 20 окт 2017, 08:04

В този бизнес, с който всички сме се захванали (търговията) много са важни клаузите в сключения с брокера договор. Важна е не всяка една дума, а буквално ВСЯКА ЕДНА БУКВА. Четете внимателно, за да сте наясно какви права и какви задължения имате по отношение на брокера.

Ако даден казус не е урегулиран в договора ви с брокера, то тогава за този казус се грижат Регулациите на брокера в съответната страна. Ако казуса не е урегулиран от регулациите, или ако брокера няма регулации, то тогава за казуса се грижи Търговкото законодателство на дадената страна.

В конкретния случай съгласно търговското законодателство всеки продавач има правото да предлага каквато си иска цена за собствената си стока, а всеки купувач има правото да се съгласи или да се откаже. В твоя случай стоката на брокера е български левове в кеш, които ти искаш да ги закупиш с долари по сметка. Ами брокера ти предлага цена, и ако ти се съгласиш, сделката се осъществява. Щом си ги изтеглил, явно си се съгласил, и си доказал съгласието си с подписа върху платежния документ.

Брокера в този случай е изрядната страна, а ти не си измамен, защото операцията се е извършила според закона и със твоето съгласие, скрепено с подпис. Единственото, в което можем да го обвиним този брокер е, че има кофти валутни кусрсове при операциите, извършвани като чейнч бюро. Затова избягвайте да правите чейнч при този брокер и си теглете парите във валутата, в която ви е акаунта.

По въпроса с бавенето на парите, когато постъпи заявка за теглене - ами пак трябва да проверите в договора си дали има някакъв упоменат срок. Ако няма упомент срок за теглене, колкото и да ви е тъжно, брокера пак е в правото си да ви бави колкото си иска. Търговския закон не поставя ограниченя в сроковете за разплащане между различните търговци. Може някой да ви забави плащането половин или една година, и вие копче не можете да му кажете. Нещо повече - ако не сте сключили договор със срокове за конкретната сделка, няма да можете дори и да го осъдите, че ви е забавил толкова много.

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
2 получени

Re: Фрапиращата реалност в TRADER.BG

Мнение от druster » 20 окт 2017, 10:44

blue fan написа:
19 окт 2017, 20:54
Здравейте,
Няма да ви отегчавам надълго и широко за сюрреалистичните изживявания и страшните разправии които днес по обед имах в офиса на Трейдър. Затова съвсем накратко - с 300 зора (буквално!) успях да изтегля 2000 долара от сметката си, заявени още във Вторник, НО превалутирани по курс 1,65 лв. След въпроса ми що за трънски курс е това и поредната подигравка ли е, безцеремонно бях изгонен с декларацията "Оплаквай се на който искаш". Та се замислих - колко ли са затънали, та се налага да протакат и да се правят на луди за нещо толкова елементарно, както и кое налага кражбата - точно така! кражбата на 1% от сумата която трябваше да ми бъде преведена!? И по неприятния въпрос - ако такива циркове са възможни заради 2000 USD, какво ли би било за 5, 6 или 7 цифрени суми??? С отряд командоси ли ще се налага да си търсиме парите!? Наистина съм любопитен какво ще кажат от КФН по въпроса, утре ще подам жалба до тях, пък да видиме.....
http://www.bnb.bg/Statistics/StExternal ... utton=true

Тука можеш да си проверяваш централният курс на БНБ за различни дати и периоди.
Information is the most dangerous weapon of all the world.

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
29 получени
5 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 20 окт 2017, 11:00

blue fan написа:
Здравейте,
погледнах в цената как е вървяла последната една седмица, курса е бил 1.65 +-1 стотинка няма чейндж бюро, което да обменя на спред под 1 ст. стотинка, няма и банка. Банките правят изключение само за много редовни клиенти които обменят стотици хиляди на месец и пак разликата в купува продава е доста над спреда който се предлага в платформите на брокерите (в десетки пъти). Според теб колко би бил справедливия курс? Очаквал си да ти ги обменят по котировката в платформата ли? Всъщност би било готино и страхотно гъделичкане на клиентите да имат право да си изтеглят пари по котировката от платформата, но изисква може би допълнителни технически средства, за хеджиране. Примерно VIP клиент който има оборот над определена сума и или минимум брой сделки. Между другото не знам колко е точната цифра, но съм сигурен, че и самите те не обменят на комисионна в 4-тя знак след точката собствените си средства. Колкото до изтеглянето с "300 зора", ако е вярно лично мен леко ме притеснява това.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 20 окт 2017, 11:24

bvg написа:
20 окт 2017, 11:00
Колкото до изтеглянето с "300 зора", ако е вярно лично мен леко ме притеснява това.
Няма как да е вярно това. По-скоро ми се струва, че е имало някакво спрекчване и разменени реплики. И $20 000 да изтеглиш Trader.bg няма да го забележат, това е ежедневна операция.

Потребителски аватар
TRADER.BG
1 получени
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 20 окт 2017, 17:28

blue fan написа:
Здравейте,
Здравейте,

Качественото обслужване е винаги приоритет в Trader.bg.

Всички срокове се спазват и всички клиенти получават справедливо отношение.

Никога и поради никакви обстоятелства не би било допуснато непрофесионално, непочтително или арогантно отношение към клиент.

blue fan
1 получени

Мнение от blue fan » 20 окт 2017, 19:51

Дилема: Аз сега на моите грешни очи ли да вярвам или на вашето честно уверение???

Mateev
24 получени
26 дадени

Мнение от Mateev » 20 окт 2017, 20:20

blue fan написа:
20 окт 2017, 19:51
Дилема: Аз сега на моите грешни очи ли да вярвам или на вашето честно уверение???
За половин чаша с вода винаги има 2 гледни точнки - наполовина пълна и наполовина празна. Така че е нормално да има разногласия.

Лошото е обаче ако някой на пълната чаша вика празна, или обратното - на празната - пълна. Няма обаче как да отсъдим, ако не се приведат повече доказателства. Засега аз виждам само едно недоказано твърдение от един син вентилатор с анонимен акаунт.

avto11
Регистриран: 30 яну 2014, 18:43
Контакти:

Мнение от avto11 » 21 окт 2017, 09:23

Здравейте
Искам да попитам очаквали се промяна на суапа на крипто валутите,защото сега меко казано е прекалено висок.При сравнение с други брокери разликата в суапа е пъти по висок.

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
3 получени
1 дадени

Мнение от mmm » 23 окт 2017, 19:08

Може ли по конкретно какво означава " с 300 зора " и под Вторник - за 17.10.2017 ли става въпрос?
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

soulfreak
Регистриран: 26 фев 2014, 18:52

Мнение от soulfreak » 24 окт 2017, 09:36

blue fan написа:
На мен пък ми направи впечатление изразът "справедливо отношение" в отгорора на trader-a.
Дали е било "Каквото повикало, такова се обадило"?

:oops: :grin:

Потребителски аватар
TRADER.BG
1 получени
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 24 окт 2017, 14:35

avto11 написа:
21 окт 2017, 09:23
Здравейте
Искам да попитам очаквали се промяна на суапа на крипто валутите,защото сега меко казано е прекалено висок.При сравнение с други брокери разликата в суапа е пъти по висок.
Здравейте,

Както винаги, коментарът ще бъде взет под внимание.

В случай на промени, ще бъдат отразени в уебсайта и приложенията за търговия на Trader.bg.

blue fan
1 получени

Мнение от blue fan » 08 ное 2017, 19:41

Mateev написа:
20 окт 2017, 20:20
blue fan написа:
За половин чаша с вода винаги има 2 гледни точнки - наполовина пълна и наполовина празна. Така че е нормално да има разногласия.

Лошото е обаче ако някой на пълната чаша вика празна, или обратното - на празната - пълна. Няма обаче как да отсъдим, ако не се приведат повече доказателства. Засега аз виждам само едно недоказано твърдение от един син вентилатор с анонимен акаунт.
Тема за кратък размисъл на злорадстващите лизачи: Наскоро летях до Швейцария и от фрийшопа на летището купих два стека цигари по 27.10 евро бройката. Платих в лева - 105,98. Без "закръгляния" и други шмекерлъци. Случайност?

Tsanko
Регистриран: 09 ное 2017, 23:02

Мнение от Tsanko » 09 ное 2017, 23:25

С колко пари най малко мога да стартирам ? Защото съм съвсем нов тази свера и не искам да губя много пари. А и ако има някоя теме за напълно незнаещите в тая свера ако може да ми дадете линк

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”