Карол :: Karoll

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
23 получени
3 дадени

Re: Карол

Мнение от тъпото копеле » 06 яну 2012, 01:24

Някой дисциплиниран и устремен форекс руки успя ли да вземе някое евро от Даксовата промоция на карол? Или се нагушихте с кинти и си мълчите от страх да не ви надушат данъчните? :grin:

pri6aleca
Регистриран: 30 май 2011, 22:46

Мнение от pri6aleca » 06 яну 2012, 19:16

далаверата бе6е добра,но който е от софия щях да купя два лота през карол и да продам един лот прес делтите,не си спомням то4но но,май-през този ден движението е било доста слабо,не слу4аино са подбрали промоцията на тази дата

Dimo Dimov
Регистриран: 24 ное 2011, 16:15

Мнение от Dimo Dimov » 11 мар 2013, 15:16

Здравейте,
Карол организира семинари в 7 града в България на тема: Форекс Търговия - брокерите на Карол споделят своя опит
Постарали сме се това да бъде един по-различен семинар за Forex търговия, без презентации на платформи и скучна терминология. Заедно с нашите брокери ще имате възможност да дискутирате най-важното за успеха на валутния пазар - психологията на търгуването, индивидуалния стил на търговия и защо трейдърите печелят или губят пари. Бъдете сигурни, че през годините сме видяли всичко - както големи печалби, така и немалко загуби вследствие на една или друга грешка. Определено имаме какво интересно да споделим с вас

За повече подробности и записване за семинара: http://karollbroker.bg/analizi-i-obrazo ... voja-opit/

Поздрави

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 11 мар 2013, 21:32

Dimo Dimov написа:Здравейте,
не мога да разбера защо по тези форуми не може да се получи смислена дискусия. Според мен идеята им е да се извлече полза за участниците в тях, а не всеки да се опитва да се изкара по-по-най или пък да оплюе другия.
Марио Димитров - нямам спомен някога да съм дискутирал с теб йената. Но дори и това което пишеш да е вярно, какво от това? Търгувам вече 12 години и съм направил страшно много прогнози, една част от тях са се оказали верни, много от тях са се оказали грешни. Нещо повече - много от верните ми прогнози не съм ги оттъргувал по една или друга причина. Това което е важно за мен е не дали съм дал вярна прогноза, а колко пари съм изкарал от нея. Кажи ми какъв е смисъла да познаеш движение без да изкараш пари от него. Тупането по гърдите не храни семейството, а по-скоро собственото его. Не те познавам, не знам как търгуваш, но лично аз не познавам човек който да държи позиции във валути години напред. Така че изтъкване на някаква прогноза направена преди години няма кой знае каква стойност за мен по простата причина, че тя едва ли е изтъргувана от край до край. Отделно от това желанието да се докажеш като най-добрия няма да те доведе до никъде, повярвай ми. Разликата между мен и мнозинството останали трейдъри е, че аз никога не съм се опитвал да се правя на велик, никога не съм крил каквото и да е и съм показвал единствено и само реалността...имал съм впечатляващи постижения, но съм имал и немалко загуби. Номерът е да се опиташ да извлечеш поуки от грешките си и да се опиташ да ги избягваш в бъдеще. И последно никога не си и помисляй че си станал много добър, а се опитвай да се учиш постоянно...повярваш ли си изхода е само един...рано или късно...
По отношение на втория колега (съзнателно не споменавам ника му защото е несериозно да си избереш такъв ник) - както вече казах не е коректно да се сравняват два коренно различни продукта. Това което е важно е, че с намалението на спредовете направихме нашите спредове едни от най-добрите в България, при това става въпрос за устойчиво ниски спредове без рекламни трикове. Разбира се има много по-добри условия ако се избере директно някой чужд брокер, но по ред причини много от хората предпочитат български брокер. Ако лично той ползва български брокер вероятно има или приблизително равни, или по-лоши условия. Ако искаш по-добри условия избираш директно чужд брокер. Ако обаче решиш да не избереш директно чужд брокер, нямаш право да атакуваш българския брокер по простата причина, че условията му са вече едни от най-добрите от предлагащите услугата български брокери.
И накрая повярвайте ми не искам да бъда въведен в безсмислени спорове. Ако се стигне до там просто няма да участвам в тях. Единственото което има смисъл за всички нас са дискусии от които всички ние да извлечем някаква полза. За съжаление съзнавам, че това е може би по-скоро пожелание което няма да се сбъдне и вероятно няма да продължа с постовете си тук.

Поздрави,
Димо Димов

Разликата между мен и мнозинството останали трейдъри е, че аз никога не съм се опитвал да се правя на велик.

Разликата Димо Димов,е че продаваш прогнозите си за пари!
http://www.forex-freezone.com/viewtopic ... sc&start=0
Ами има памет:
http://www.forex-freezone.com/viewtopic ... c&start=60
Интерсна сметка а:
http://www.forex-freezone.com/viewtopic ... &start=180
Форекс Форексов Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 2:22 pm

Това е много закъснял отговор,но си чакам резултата(от едно тестче)та прочетох темата за карол и се върнах години назад.
Та-развивам се,не спирам,но не по твоя анализаторски начин-програмно.
Не те познавам, не знам как търгуваш, но лично аз не познавам човек който да държи позиции във валути години напред.

Относно това твое твърдение,само ще се усмихна,снизходително-хем не ме познаваш,хем не знаеш как търгувам-Но си убеден :grin:

Постнал съм темата от фрии зоната,да прочетат хората.
Поздрави Димо Димов
Търгувайте това, което виждате на графиките

Dimo Dimov

Мнение от Dimo Dimov » 11 мар 2013, 22:27

Здравейте,
Марио Димитров - радвам се че си постнал мой отговор - написаното отразява вижданията ми
Както преди съм написал - не ми е в стила да се заяждам или да се правя на велик, така че ще пропусна посоката в която искаш да ме закараш
И едно уточнение - от поне 5 години не продавам анализи

Потребителски аватар
тъпото копеле
23 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 11 мар 2013, 22:46

Марио Димитров написа:
Не те познавам, не знам как търгуваш, но лично аз не познавам човек който да държи позиции във валути години напред.
Относно това твое твърдение,само ще се усмихна,снизходително-хем не ме познаваш,хем не знаеш как търгувам-Но си убеден :grin:
Той просто казва, че не познава такъв, не че е убеден точно ти на какво си способен.
И наистина при ниската волатилност на валутния пазар, що се касае до големите графики + липсата на тренд, едва ли някой ще държи спекулативна позиция с години, освен ако не е губеща разбира се.

Марио Димитров
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 11 мар 2013, 22:52

Марио Димитров - радвам се че си постнал мой отговор - написаното отразява вижданията ми
Както преди съм написал - не ми е в стила да се заяждам или да се правя на велик, така че ще пропусна посоката в която искаш да ме закараш
Здравей,
Никъде не те карам-не се заяждам,само те "подразних",съзнателно,защото си приказвахме за йената във фрий зоната.Тогава също използвах Нийли.
Както и да е,не знаех,че не продаваш вече анализи,сори.
Какви са Ви спредовете?
Не ми се инсталва ваше демо,но ако аз ползвам такива котировки(снимката-ще укажа времето),значи ли че търгувам във Вашия спред(вътре във Вашия спред)?
Самата снимка:
Време=22:49
Прикачени файлове
11.GIF
11.GIF (53.22 KБ) Видяна 2527 пъти

Марио Димитров
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 11 мар 2013, 23:18

тъпото копеле написа:
Марио Димитров написа:
Той просто казва, че не познава такъв, не че е убеден точно ти на какво си способен.
И наистина при ниската волатилност на валутния пазар, що се касае до големите графики + липсата на тренд, едва ли някой ще държи спекулативна позиция с години, освен ако не е губеща разбира се.
Здравей и на теб :)
Не се заяждам с Димо Димов(нито с Карол).Преди много години,когато се захванах с тази дейност,посетих офис на "Карол",където ми беше обяснено за разните видове портфейли(ако решиш да използваш техните инвеститорски портфейли)-точно тези техни условия ме хвърлиха в "тази индустрия".Благодаря им за което :smile:
Относно анализите-ами във фрий зоната всичко си стои(не е само тази тема-а и графиките,които съм качвал в яхото ги няма вече),та ако не можеш да видиш голямата картинка,какво остава за моментната такава?!

Нищо лошо за тях,и за човека Димо Димов,но целия постнат лично към мен отговор, ме издразни.След като сме коментирали лично за йената,е-сбъркал-но "котка по гръб не пада",поне си признай.Аз какво съм изкарал-доволно,какво съм изкарал от други двойки в дългосрочна переспектива-моя си работа.Но да демагогстваш с тези изявления в пост към мен-сори.Че съм се пъчел,бил в гърдите-че за кво ми е :( ,за слава,да си продам сигнала ли,ам`че не продавам сигнали??!!Само си говорихме тогава....
Нищо не продавам :wink:

Потребителски аватар
тъпото копеле
23 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 12 мар 2013, 01:08

Марио Димитров написа:Нищо лошо за тях,и за човека Димо Димов,но целия постнат лично към мен отговор, ме издразни.След като сме коментирали лично за йената,е-сбъркал-но "котка по гръб не пада",поне си признай.
Странно, не разбирам типа анализ за да видя кой право и кой криво брои, но на линка, който си посочил, стои една меко казано перфектна прогноза от страна на Димов.

В края на януари 2007 г. при цена около 120 човека казва, че очаква растеж за зоната между 124-126, там ревърс и спад за 108.97 :
Възможна цел за край на текущата вълна С е зоната между 124 и 126 йени за долар. Така че очакванията ми за тази валутна двойка е формиране на многомесечен връх в следващите месеци и начало на сериозен спад с цел 108.97 през следващата година.

и 5 месеца по-късно двойката прави връх 124.30 след което почва спад и в края на годината стига 108.
Не виждам въобще поле за коментар, чиста десятка.

Dimo Dimov

Мнение от Dimo Dimov » 16 апр 2013, 14:36

Здравейте отново,
искам да споделя две новини свързани с Карол:

Карол е отново партньор за България на известното състезание World Top Investor - идеята е да се откроят наистина добрите трейдъри в състезание траещо една година...достатъчно дълго време за да се елиминира фактора случайност. Записването за него е до края на месеца. Повече информация за състезанието може да се види на http://www.karollbroker.bg/stanete-klie ... -investor/ или на сайта на състезанието http://worldtopinvestor.com/pub/index

В допълнение на проведените семинари в страната вече реализирахме една от стъпките които обещахме. Тези от вас които са посетили наш семинар видяха, че ние бяхме напълно прозрачни и показахме едно към едно как търгуваме - аз с агресивен стил на търговия, а колегата Йордан Калоянчев с консервативен стил на търговия. И за да не остане казаното на семинарите просто приказки, ние пристъпихме към практическата стъпка която обещахме пред колегите - отворихме две реални сметки с по 1000 $, които ще бъдат търгувани съответно от мен (агресивно) и от Йордан Калоянчев (консервативно). Всеки един реален клиент на Карол Метатрейдър 4 ще може да получи инвеститорска парола за тези сметки и ще може да види как търгуваме на практика и дали правим това което споделяхме на семинарите.

Поздрави,
Димо Димов

Потребителски аватар
avkch
Регистриран: 11 авг 2012, 16:29

Мнение от avkch » 16 апр 2013, 18:56

Интересно състезание - рискуваш 2000$ собствени пари и ако спечелиш получаваш потупване по рамото пред строя :-?
Аз определено ще го пропусна това :grin:

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 16 апр 2013, 20:06

То това не е точно състезания,ами бонус за най добрия ;)

Потребителски аватар
Bolyarski
Регистриран: 13 дек 2011, 15:14
1 дадени

Мнение от Bolyarski » 16 апр 2013, 20:36

avkch написа:Интересно състезание - рискуваш 2000$ собствени пари и ако спечелиш получаваш потупване по рамото пред строя :-?
Да ме прощават колегите от Карол, ама никак не звучи стимулиращо да си вкарам 2000 долара при тях ей-така за... едното нищо. Виж, да бяха някакви си 100 долара бездепозитни на всеки, но от Карол, па да видиш колко мераклии за едногодишен конкурс ще има... А после дори само победителите да си теглят печалбите ще е по-добре от всякакви хитринки от горния тип "дай 2к, па ще видим после" :idea:

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 17 апр 2013, 10:30

Dimo Dimov написа:Здравейте отново,
искам да споделя две новини свързани с Карол:

Карол е отново партньор за България на известното състезание World Top Investor - идеята е да се откроят наистина добрите трейдъри в състезание траещо една година...достатъчно дълго време за да се елиминира фактора случайност. Записването за него е до края на месеца. Повече информация за състезанието може да се види на http://www.karollbroker.bg/stanete-klie ... -investor/ или на сайта на състезанието http://worldtopinvestor.com/pub/index

В допълнение на проведените семинари в страната вече реализирахме една от стъпките които обещахме. Тези от вас които са посетили наш семинар видяха, че ние бяхме напълно прозрачни и показахме едно към едно как търгуваме - аз с агресивен стил на търговия, а колегата Йордан Калоянчев с консервативен стил на търговия. И за да не остане казаното на семинарите просто приказки, ние пристъпихме към практическата стъпка която обещахме пред колегите - отворихме две реални сметки с по 1000 $, които ще бъдат търгувани съответно от мен (агресивно) и от Йордан Калоянчев (консервативно). Всеки един реален клиент на Карол Метатрейдър 4 ще може да получи инвеститорска парола за тези сметки и ще може да види как търгуваме на практика и дали правим това което споделяхме на семинарите.

Поздрави,
Димо Димов
Би ли ми казал как мога да получа инвеститорската парола за тези сметки? Мерси предварително...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

spe4321
Регистриран: 23 окт 2012, 11:31

Мнение от spe4321 » 17 апр 2013, 10:40

Марио Димитров написа:
Здравей,
Никъде не те карам-не се заяждам,само те "подразних",съзнателно,защото си приказвахме за йената във фрий зоната.Тогава също използвах Нийли.
Както и да е,не знаех,че не продаваш вече анализи,сори.
Какви са Ви спредовете?
Не ми се инсталва ваше демо,но ако аз ползвам такива котировки(снимката-ще укажа времето),значи ли че търгувам във Вашия спред(вътре във Вашия спред)?
Самата снимка:
Време=22:49
Марио, кое е това буки с тези тънки спредове и взима ли комисиони отделно?

Dimo Dimov

Мнение от Dimo Dimov » 18 апр 2013, 11:29

Здравейте колеги,
състезанието World Top Investor е за хора които искат да се развиват в посока управление на активи. Евентуално добро представяне в него наистина може да отвори доста врати за допълнителен капитал за управление. Сумата от 2 000 $ или евро може да е голяма за значителна част от трейдърите (само вметка, че до миналото издание на състезанието тя беше 5 000 $ или евро), но тук идеята е ако и без това търгуваш с подобна или по-голяма сума и вярваш в своите способности да използваш състезанието за добиване на популярност т.е. за своеобразен трамплин.

По отношение на инвеститорските пароли за сметките на Карол - всеки един реален клиент на Карол Метатрейдър 4 може да ги получи,

Поздрави,
Димо Димов

Stefanov

Мнение от Stefanov » 18 апр 2013, 11:35

Bolyarski написа:
avkch написа:Интересно състезание - рискуваш 2000$ собствени пари и ако спечелиш получаваш потупване по рамото пред строя :-?
Да ме прощават колегите от Карол, ама никак не звучи стимулиращо да си вкарам 2000 долара при тях ей-така за... едното нищо. Виж, да бяха някакви си 100 долара бездепозитни на всеки, но от Карол, па да видиш колко мераклии за едногодишен конкурс ще има... А после дори само победителите да си теглят печалбите ще е по-добре от всякакви хитринки от горния тип "дай 2к, па ще видим после" :idea:
Едва ли някой ще вкара пари,точно заради конкурса...по скоро това е отправено към сериознните трейдъри на Карол...като допълнителен бонус за най добрите :)

Dimo Dimov

Мнение от Dimo Dimov » 18 апр 2013, 11:59

Здравейте,
това състезание е насочено към всички - както към съществуващите, така и към нови клиенти. Състезанието е достатъчно разпознаваем бранд, в България единствено през нас може да се участва, условията ни не са по-лоши от конкуренцията (дори в някои от случаите са най-добрите в България)....така че защо някой да не отвори сметка само заради състезанието...

Поздрави,
Димо Димов

Stefanov

Мнение от Stefanov » 18 апр 2013, 12:04

Ами някой,който разполага с 2000 $ ей така да ги вкара само за състезание...и то едногодишно...ами незнам може и да има такива бг трейдъри :) Но все пак състезанието е едногодишно :)

Dimo Dimov

Мнение от Dimo Dimov » 18 апр 2013, 12:11

Здравейте,
естествено че има такива трейдъри. То е фокусирано към хора, които и без това търгуват поне с 2 000 $ и търсят разпознаваемост (по една или друга причина)

Поздрави
Димо Димов

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”