Benchmark :: Бенчмарк

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
1 дадени

Re: Benchmark :: Бенчмарк

Мнение от mmm » 30 авг 2017, 18:16

Roza, няма да те лъжа, че ти съчувствам, но дори и да е така, смятам, че това което пишеш е за Бг работодател.
Все пак идеята на форума е друга. Ако обсъждаме брокерите, ги разглеждаме от страна на клиент, а не като работодател.
Относно Бенчмарк, не мога да кажа нищо. Не съм им бил клиент или служител, но ако съм бил второто нямаше да се оплаквам в този сайт, а в държавните институции ( при неизплатена заплата ).
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
1 получени
2 дадени

Мнение от emonik » 30 авг 2017, 19:52

ndimitrov73 написа:
30 авг 2017, 16:51
За съжаление не са единствиния работодател в БГ който практикуват това. Защо за 6 месеца? Защото има един закон, че когато наемеш човек за първа работа държавата ти плаща, ако се не лъжа 50% от заплатата, за данъците не съм сигурен, Това е в случай, че си бил на борсата май. И като наближат 6 месеца вече не сте изгоден.
Ей затова хората бягат от там като мен. Значи за 11 години нищо не се е променило в нашата скъпа родина, еййй. Търпелив народ излязохме. Ами какво да те посъветвам почвай с форекс. Там поне ти си си шеф и после ше се сърдиш единствено на себе си.
Ако съветите струваха нещо , щяха да се продават а не да се дават . Това обаче няма да ни спре . Тъй че един съвет и от мен , от търговия с валутни двойки може да се печели но изисква много отделено време и най вече здрава психика . На базата на моя вече девет годишен опит , инвестирането в акции дава по добър краен резултат .

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 30 авг 2017, 20:07

mmm написа:
30 авг 2017, 18:16
Roza, няма да те лъжа, че ти съчувствам, но дори и да е така, смятам, че това което пишеш е за Бг работодател.
Все пак идеята на форума е друга. Ако обсъждаме брокерите, ги разглеждаме от страна на клиент, а не като работодател.
Относно Бенчмарк, не мога да кажа нищо. Не съм им бил клиент или служител, но ако съм бил второто нямаше да се оплаквам в този сайт, а в държавните институции ( при неизплатена заплата ).
И какво ще направят институциите ще си го преместят от единия крачол в другия. И ще кажат да съдиш работодателя. Ще го осъдиш след една година и ще си вземеш месечната заплата след година и половина в най-добрия случай. С много изхабени нерви, време и главоболия.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
1 дадени

Мнение от mmm » 30 авг 2017, 22:36

ndimitrov73 написа:
30 авг 2017, 20:07
mmm написа:
И какво ще направят институциите ще си го преместят от единия крачол в другия. И ще кажат да съдиш работодателя. Ще го осъдиш след една година и ще си вземеш месечната заплата след година и половина в най-добрия случай. С много изхабени нерви, време и главоболия.
Не е точно така, но не мисля, че е тема за размисъл ТУК.
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 30 авг 2017, 22:49

mmm написа:
30 авг 2017, 22:36
ndimitrov73 написа:
30 авг 2017, 20:07
mmm написа:
Не е точно така, но не мисля, че е тема за размисъл ТУК.
Може и да не е така, ама и не ми дреме. Нали знаеш приказката: "Дреме му на Хасан на х..я, че на султана кучетата не гонели зайци"
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”