Benchmark :: Бенчмарк

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Random Selection
Регистриран: 10 дек 2013, 12:36

Re: Benchmark :: Бенчмарк

Мнение от Random Selection » 07 юни 2015, 20:46

Да'н са ти обещали комисионна? :grin:
Time takes too much time.

online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Мнение от online-money » 07 юни 2015, 21:33

Random Selection написа:Да'н са ти обещали комисионна? :grin:
Определено, до тук са 774 човека, ако станат 1 к ще има усмивка по радиото :wink:
Мен ме интересува дали са ОК, като брокер, защото от 2 седмици през ден ми звъни един пич да ме навива да внасям при тях и как едва ли не те са номер едно, а дали е така може да кажат колеги които търгуват при тях ?
Е, има ли такива ?

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 07 юни 2015, 22:00

online-money написа:
Определено, до тук са 774 човека, ако станат 1 к ще има усмивка по радиото :wink:
Мен ме интересува дали са ОК, като брокер, защото от 2 седмици през ден ми звъни един пич да ме навива да внасям при тях и как едва ли не те са номер едно, а дали е така може да кажат колеги които търгуват при тях ?
Е, има ли такива ?
обикновен български брокер .... не към чул някой са е имал проблеми с тях

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 07 юни 2015, 22:41

И аз се включих в надпреварата, но само не разбрах дали дават да се използват роботи или не...някой да има инфо
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
Борето_С
Регистриран: 21 окт 2014, 14:53

Мнение от Борето_С » 07 юни 2015, 23:02

online-money написа:
Е, има ли такива ?
Актива са добре, поне за сега нямам никакви проблеми, не съм и чувал някой да е имал, показател ми е, че батки и хора търгуващи с големи суми имат там сметки, аз и за това си направих там сметката. Ако има някакво осиране съм първия, който ще изреве с цяло гърло, сантимент и компромис към такива нямам и не проявявам. За Карол също чувам добри неща уж, но нямам там сметка и нищо не мога да кажа от първа ръка. За Бенча преди се писаха не добри неща, някакви шипове или нещо от сорта си спомням, какво е станало след това и дали го има още това не знам, а и не ме интересува.
Proud student of KVV and pitfx!

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
17 получени
1 дадени

Мнение от kompira » 07 юни 2015, 23:20

saxmovies написа:И аз се включих в надпреварата, но само не разбрах дали дават да се използват роботи или не...някой да има инфо
В условията на конкурса не пише, че са забранени експертите. Нали това е едно от предимствата на платформата. В реалните сметки дори са приветствани и предлагат уж идеалните условия...

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
1 получени

Мнение от saxsten » 10 юни 2015, 11:07

kompira написа:
saxmovies написа:И аз се включих в надпреварата, но само не разбрах дали дават да се използват роботи или не...някой да има инфо
В условията на конкурса не пише, че са забранени експертите. Нали това е едно от предимствата на платформата. В реалните сметки дори са приветствани и предлагат уж идеалните условия...
Снощи и аз се включих с една недоработена машина по Дакса но за сега губи
Е, поне ще я изпробвам. :grin:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 22 юни 2015, 23:28

jivko78 написа:
online-money написа:
Е, има ли такива ?
Питай zezo ;)

Бенчмарк беше единственият БГ брокер, който искаше клиентите му да довнасят, за да покрият отрицателните салда по сметките си след решението на SNB за премахване на пода на EURCHF в началото на годината. Всъщност май имаше още един - Карол.

Dominos
Регистриран: 08 юни 2015, 14:16

Мнение от Dominos » 23 юни 2015, 17:48

Интересно дали има информация как са постъпили клиентите, дали са платили

...
Регистриран: 17 дек 2013, 21:07

Мнение от ... » 19 юли 2015, 22:07

Бенча ми затвориха печеливша позиция, оправданието, че поръчката е отворена в гап. На някой случвало ли му се е такава мизерия ? С доста пари ме резнаха, от 8 месеца съм с тях и досега не съм имал никакви проблеми. Когато отворих поръчката, графиката изчезна, но котировки имаше.

trade
Регистриран: 23 юни 2012, 09:20

Мнение от trade » 19 юли 2015, 22:22

едва ли ще ти зачетат оплакването... поръчка в гап май се води форсмаjор най вероятно ще ти я отменят и по договор ще са прави
Pip master
It"s prudent to wait and trade,rather than trade and wait

...
Регистриран: 17 дек 2013, 21:07

Мнение от ... » 19 юли 2015, 22:26

По договор пише, че трябва да докажат, че е имало гап, а като гледам нито на саксото нито на fxcm има гап.

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
29 получени
5 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 20 юли 2015, 17:03

има и други брокери. На твоя кое е уникалното което те задържа?

tsvetantsvetkov
Регистриран: 15 май 2014, 15:18

Мнение от tsvetantsvetkov » 20 юли 2015, 21:00

... написа:Бенча ми затвориха печеливша позиция, оправданието, че поръчката е отворена в гап. На някой случвало ли му се е такава мизерия ? С доста пари ме резнаха, от 8 месеца съм с тях и досега не съм имал никакви проблеми. Когато отворих поръчката, графиката изчезна, но котировки имаше.
Е тези значи са скандални, слагам ги в черния списък...

Потребителски аватар
TradeALot
Регистриран: 13 юли 2015, 09:53

Мнение от TradeALot » 21 юли 2015, 14:29

... написа:Бенча ми затвориха печеливша позиция, оправданието, че поръчката е отворена в гап. На някой случвало ли му се е такава мизерия ? С доста пари ме резнаха, от 8 месеца съм с тях и досега не съм имал никакви проблеми. Когато отворих поръчката, графиката изчезна, но котировки имаше.
На мен ми се случи същото преди около две години, но след като им се обадих ми изпратиха доста подробни данни за котировките на Саксо и FXCM и се оказа, че наистина е имало зависване на цената в платформата. Абе те са си прави по правилата им, ама ние откъде да знаем кога се е бъгнала цената и кога не като сключваме сделка.

zezo
Регистриран: 05 авг 2010, 10:09

Мнение от zezo » 22 юли 2015, 00:35

S.Zhelev написа:
jivko78 написа:
online-money написа:
Е, има ли такива ?
Питай zezo ;)

Бенчмарк беше единственият БГ брокер, който искаше клиентите му да довнасят, за да покрият отрицателните салда по сметките си след решението на SNB за премахване на пода на EURCHF в началото на годината. Всъщност май имаше още един - Карол.
Dominos написа:Интересно дали има информация как са постъпили клиентите, дали са платили
Как според теб могат да постъпят клиентите когато те затварят автоматично позициите на каквито нива си искат и решават че им трябват едни 6 цифрени суми....
Резултата към момента е заведено дело за 6 цифрена сума от тяхна старна към техен клиент.... :evil: :evil:
Внимавайте с тях.... Всеки може да попадне в това положение...
Ако някой има подобен проблем моля да се свърже с мен.

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 22 юли 2015, 07:10

интересно как едни брокери могат да покрият минусите по сметките на клинтите при ситуацията със швейцарската банка, а други си търсят парите

Потребителски аватар
TradeALot
Регистриран: 13 юли 2015, 09:53

Мнение от TradeALot » 22 юли 2015, 12:13

Ако брокерът печели от загубите на клиента може да не си търси парите, но ако не печели и изнася позициите загубата на клиента е загуба на брокера и брокера трябва да покрива сам минусите. Мисля, че бенча бяха партньор на Саксо. Не знам кое е за предпочитане :smile:

zezo
Регистриран: 05 авг 2010, 10:09

Мнение от zezo » 22 юли 2015, 12:37

TradeALot написа:Ако брокерът печели от загубите на клиента може да не си търси парите, но ако не печели и изнася позициите загубата на клиента е загуба на брокера и брокера трябва да покрива сам минусите. Мисля, че бенча бяха партньор на Саксо. Не знам кое е за предпочитане :smile:
И аз не знам кое е за предпочитане, но знам че на всеки може да се случи..
Правят си каквото си искат първо затварят сделката на една цена след 12 часа решават че тази цена не им харесва и я затварят на друга (със загуба три пъти над първоначалната) :evil:
Внимавайте защото може да се случи на всеки особено ако е при Бенчмарк.

Потребителски аватар
Борето_С
Регистриран: 21 окт 2014, 14:53

Мнение от Борето_С » 22 юли 2015, 12:55

Бенча с това търсене на отрицателните салда се опитват да имитират NDD, а за тях се показаха едни графики с шипове, които ги имаше само там, което означава, че са си чист скапан ММ или е някакъв извратен хибрид, вадят нещо навън, същевременно мажат с шипове и помията става пълна. Но е факт, след случката с франка, вече много брокери упоменават в условията изрично, че в такива случай ще си търсят парите от отрицателните салда.

Читавите пък си имат екипи анализатори и бяха вдигнали маржина на някой инструменти, така че и тук може да се види кой брокер какъв е и за какво се бори. :wink:
Proud student of KVV and pitfx!

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”