Benchmark :: Бенчмарк

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Trader90
Регистриран: 10 сеп 2014, 22:13
26 получени
8 дадени

Re: Benchmark :: Бенчмарк

Мнение от Trader90 » 23 фев 2015, 21:08

Гладиатор написа:Погледни тази тема и после може да коментираме. http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=17&t=1765
Аз съм при Бенчмарк и мога да те уверя, че с графиките всичко е наред.
Ок, сигурно аз греша, но просто мислех, че на дневна би трябвало да съвпадат, пък в трейдъра и бенч-а са по гринуич, а адм. е +2 (онзи ден свалих техния да видя). Както и да е, понеже следя само цените и обемите, и стана малко каша!

fani34
Регистриран: 17 мар 2014, 21:24

Мнение от fani34 » 19 мар 2015, 11:40

Здравейте. На бенчмарк трейдър съм. Днес сутринта нямах графики, само котировки. За първи път ми се случва. Имах отворени позиции и едната я затворих, като гледах графиката на друг брокер на другия компютър. Казаха , че имало технически проблем . На някой случвало ли се е? От известно време си мисля да ги сменя.

Потребителски аватар
Гладиатор
Регистриран: 19 сеп 2014, 13:57
1 получени

Мнение от Гладиатор » 19 мар 2015, 11:50

Истинския проблем при Бенчмарк е съвсем друг!Погледни на тази и следващата страница.Аз се отказах от тях! http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=17&t=211&start=780
Усилие и резултат!

Потребителски аватар
flow
Регистриран: 16 фев 2014, 12:17
14 получени
58 дадени

Мнение от flow » 24 апр 2015, 16:26

привет! пиша тук, защото брокера е бенчмарк.
до сега не обръщах внимание когато няккой колега е ужилен от наш брокер. ама на ето, че нещо странно се случи при мен. не се е задействал TP. добре че, дойдох пред компа да видя, и затворих на по кофти цена.
Малко съм обезпокоен за бъдещите ми сделки как ще ги оставям без надзор.
Каква е практиката при такива случай? Да сменям ли брокера или има някакво разумно обяснение за случката?

Изображение

Изображение

освен да е имало някакви новини, и спреда да е станал 20-30 пипа. но в календара не виждам такива в 14:30 наше време
If you don't know where you are, find a starting point.

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
5 получени

Мнение от K_W » 24 апр 2015, 17:39

Поискай обяснение от брокера да видим какво ще ти кажат. Шипа е в рамките на минута и е реален, това най-верояртно е дело на някоя програма за автоматична търговия, но мисля че е трябвало да те изпълнят, защото е имало котировки.
Разгледай графиката и виж какво се е случило, това е 10 секунден чарт
Screenshot_2015-04-24-17-26-51.png
Screenshot_2015-04-24-17-26-51.png (73.4 KБ) Видяна 3108 пъти

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
5 получени

Мнение от K_W » 24 апр 2015, 19:48

ето какво ми прати колегата pitfx
Ройтерс
ask.png
ask.png (24.32 KБ) Видяна 3058 пъти
най-ниската цена купува е 1.3116, твоята поръчка купува е по-надолу с 1-2 пипса, така че в случая брокера не те е прецакал, пазара е бил :grin:

dreamtheater
Регистриран: 28 юни 2009, 17:43
7 дадени

Мнение от dreamtheater » 25 апр 2015, 10:54

Колега flow , не се плаши, това е случваща се понякога ситуация, която не е ненормална. При такова бързо и волатилно движение, каквото беше вчера, спредът се разчеква доволно и цената, която теб те интересува в случая (ask), въобще не отива до там, ти гледаш само bid-а. В последно време и на мен ми се случва това два пъти, пресметнал съм нормалния спред, но уви движенията са ненормални. Така че няма нищо ненормално, просто се нагаждаш ти според условията, а не те според теб. И аз съм при Бенча, засега съм доста доволен, котировките ги следя при Дукаскопи (много по-голям международен брокер), там нещата даже са много по-зле с разчекванията.

Потребителски аватар
flow
Регистриран: 16 фев 2014, 12:17
14 получени
58 дадени

Мнение от flow » 25 апр 2015, 17:14

"Ще разгледаме случая Ви, и ще се свържем с вас" това отговориха ще чакам. Първото им обяснение беше стандартно-имало някакви новини за безработица засягащо еврото, при което разликата м/у bit i ask се увеличила. ОК приемам но, в календара няма нищо. :-?
Макар че, аз вече забравих за случката и няма да дълбая.
Благодаря за графиките и съветите Ви!
If you don't know where you are, find a starting point.

nestero
Регистриран: 23 апр 2015, 20:58

Мнение от nestero » 25 апр 2015, 20:22

Като цяло никога не съм имал проблеми с бенча ама чувам доста хора се оплакват и се чудя : аз ли съм късметлия .... ? :D

online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Мнение от online-money » 07 юни 2015, 09:48

Утре започва ново състезание в Бенча, аз ще взема участие в него, както и още над 740 човека :lol: Наградите са реален кеш, така че включвайте се :wink: Регистрациите продължават до 12 юни за закъснелите :wink:
http://www.benchmark.bg/contest/fxregat ... =fxregatta

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 07 юни 2015, 10:57

online-money написа:Утре започва ново състезание в Бенча, аз ще взема участие в него, както и още над 740 човека :lol: Наградите са реален кеш, така че включвайте се :wink: Регистрациите продължават до 12 юни за закъснелите :wink:

на тези състезания като знам как още на първи ден излизат 4-5 човека с по 200-300 % печалба и ми се отщява да участвам, не съм на такова ниво :grin:

online-money

Мнение от online-money » 07 юни 2015, 11:08

jivko78 написа:
online-money написа:Утре започва ново състезание в Бенча, аз ще взема участие в него, както и още над 740 човека :lol: Наградите са реален кеш, така че включвайте се :wink: Регистрациите продължават до 12 юни за закъснелите :wink:

на тези състезания като знам как още на първи ден излизат 4-5 човека с по 200-300 % печалба и ми се отщява да участвам, не съм на такова ниво :grin:

Как така не си на такова ниво - тяхното ниво на тези с 200-300% е комарджийско, а аз дори и не искам да стигам това ниво , а и още повече няма да се отчайваш те са на принципа "от където дошло, там отишло" , така че нищо не се знае до последно :wink:

Потребителски аватар
ivaceda
Регистриран: 09 юни 2014, 14:51

Мнение от ivaceda » 07 юни 2015, 11:26

online-money написа:
jivko78 написа:

Как така не си на такова ниво - тяхното ниво на тези с 200-300% е комарджийско, а аз дори и не искам да стигам това ниво , а и още повече няма да се отчайваш те са на принципа "от където дошло, там отишло" , така че нищо не се знае до последно :wink:

Хубаво е да се участва в състезания, за да провериш себе си. Още повече, че там можеш да играеш "ва банк" - нищо не губиш... Ама нещо не ме кефи бенча, минусите им като условия за търговия са повече от плюсовете, поне за мен...

Потребителски аватар
Rocky97
Регистриран: 07 окт 2014, 20:14

Мнение от Rocky97 » 07 юни 2015, 14:38

Абе и аз се чудех дали да участвам. Имам няколко мега рискови системки които за 1-2 дена могат да направят 200-300% но и за час два да занулят сметката. Та няма да участвам напоследак времето не ми стига за нищо да не го прахосвам и за това.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

Потребителски аватар
Борето_С
Регистриран: 21 окт 2014, 14:53

Мнение от Борето_С » 07 юни 2015, 15:17

Всички имаме такива "системи" и аз на демо съм правил за 1 месец, с начален капитал 4500 по 1500000 ама сега осъзнавам каква глупост е това, такъв стил на търговия е абсолютен паразит за бъдеще, който носиш с теб. На всички е ясна такава доходност с какво е свързана, за не разбралите(тук има много такива, гледам какво реване на умряло е във всяка тема е, занулявания и фалити) , ще уточня, безумен и пагубен риск, който неминуемо води до фалит, с такава търговия фалита е неизбежен като изгрева сутрин! Дори и да си някакъв хипер късметлия, което според мен е по-лошия вариант, защото после ще е още по-болезнено, късмета веднъж ще ти изневери и край! А късмета изневерява винаги! Всичките тия турнири са пълен боклук, от тях може да имаш само вреди един ден, прихващайки разни вредни похвати. :wink: Масата балъци и не ми пука да го напиша в прав текст, не проумяват едно основно нещо, форекса е бизнес в който циркулират колосални суми пари, печелят се и се губят огромни средства, но форекса не е място за бързи пари, има огромна разлика между много и бързи пари! Всичките тия конкурси и смешни рекламки по телевизията наблягат на БЪРЗИ пари, на повечето от нас е ясно как стават "бързите пари" във форекса, акцента е в тази насока, особено при ММ брокери, няма да обяснявам връзката между двете неща, предполагам сами ще се сетите. :wink: Вместо да си губите времето с такива вредни глупости гледайте графики, заради самото гледане, движения между сесии кое как го отразяват, с колко, трупайте прословутите 10000 часа това ще ни е от полза, а не някакви турнири с награда дъвка с косъм. :grin:
Proud student of KVV and pitfx!

online-money

Мнение от online-money » 07 юни 2015, 15:53

ivaceda написа:
online-money написа:
jivko78 написа:

Хубаво е да се участва в състезания, за да провериш себе си. Още повече, че там можеш да играеш "ва банк" - нищо не губиш... Ама нещо не ме кефи бенча, минусите им като условия за търговия са повече от плюсовете, поне за мен...

Би ли споделила някой от тях, защото аз досега не съм търгувал при тях - но напоследък доста често ми звънят и агитират да внасям, та леко се замислих дори но..... Кажи какви минуси си забелязала при бенча :-?

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 07 юни 2015, 16:40

Боре , напълно си прав! Визираш Масата трейдъри. Много мразя да се обеснявам но ще трябва. Добре знам границата между реалнос и фантазия. Това че премислях да се включа в демо надпреварата беше не за да изпробвам системите или да докажа нещо си а само заради наградата. Ясно ми е и това че между бързо и много има разлика. А т'ва в нета (реклами и зарибявки) всички от форума знаем че са фантасмагори.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
53 получени
9 дадени

Мнение от kompira » 07 юни 2015, 17:46

Е то няма смисъл в такива състезания да играш разумно както би го правил на реал, тогава си е загуба на време... Пък който се повлича паразитно от тия кОнкурси, значи... не е широкоскроен. :P
Това е за спорта само, защо да не отмъкна някой лев като за начален депозит за реала, вместо да го вадя от джоба...
Ако не ме домързи, ще ръгна някой агресивен експерт, пък к'вот' напрай, 'ич нема го мисля и да ме товари. Само че не знам още кой да бъде, а и ме мързи да ги ровя пак...

Потребителски аватар
Rocky97

Мнение от Rocky97 » 07 юни 2015, 20:29

Те т'ва е ама някой хора са размечтават като видят цифричките.
Ð

online-money

Мнение от online-money » 07 юни 2015, 20:33

И в крайна сметка ще има ли други участници от форума в конкурса или не :-?

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”