Варчев Финанс :: Varchev Finance

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
42 получени
117 дадени
Контакти:

Re: Варчев Финанс :: Varchev Finance

Мнение от S.Zhelev » 15 окт 2010, 18:23

jamie написа:Предимствата му не звучат красиво - така че може да ги премълча. За него са по-скоро недостатъци.
Тъкмо това имах предвид.
Модератор

jamie
Регистриран: 29 сеп 2010, 15:50

Мнение от jamie » 15 окт 2010, 18:40

S.Zhelev написа:
jamie написа:Предимствата му не звучат красиво - така че може да ги премълча. За него са по-скоро недостатъци.
Тъкмо това имах предвид.
Ами кажи го ти тогава, срам ли те е? :lol:

GGG
Регистриран: 23 юни 2010, 21:20

Мнение от GGG » 15 окт 2010, 19:29

Tova s reklamata malko smeshno , no e fakt, che se staraqt i v sledstvie na diskusiite vuv foruma podobriha uslugata do edno priemlivo, da ne kaja v gorniq klas za Bulgariq nivo.

Neka produljavat v sustiq duh, az ste sum purviq, koito ste gi pohvali navsqkude.
Всички цени, за които пиша са бидове

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 15 окт 2010, 19:32

Аз пък не виждам какво толкова смешно има. Много компании да качват на сайтовете си мнения на доволни клиенти. Даже има брокери, които дават бонус на клиенти, които изразят каквото и да е мнение за тях в ФПА.

Жоро, включи кирилицата ;)
Модератор

jamie

Мнение от jamie » 15 окт 2010, 20:31

S.Zhelev написа:Аз пък не виждам какво толкова смешно има. Много компании да качват на сайтовете си мнения на доволни клиенти. Даже има брокери, които дават бонус на клиенти, които изразят каквото и да е мнение за тях в ФПА.
Сигурно има и такива - ама Варчев е друг модел, уви. "Бонус"ите са различни, за сметка на това се раздават и без да изразява човек мнение :lol:

GGG

Мнение от GGG » 19 окт 2010, 12:24

Кво праим бре Варчев, пак ли почнахме с драмите. Нали до 5 лота беше ок изпълнението, а до 4 сигура няма забавяне.

Само с тези 2 ордера ме ощети над 300 долара. По колко секунди ще се изпълняваме?

Изчаках те на новината, пуснах сделка въпреки 12-те пипа спред и пак измами.
Прикачени файлове
varchev6.gif
varchev6.gif (77.98 KБ) Видяна 4519 пъти
varchev5.gif
varchev5.gif (78.26 KБ) Видяна 4519 пъти

GGG

Мнение от GGG » 19 окт 2010, 13:19

Варчев ми се обади и ми възстанови парите, поради технически проблем при тях.

jamie

Мнение от jamie » 19 окт 2010, 13:23

Браво.
Моите не ми ги е пратил още - с обратна разписка както казваше :lol:

jamie

Мнение от jamie » 01 ное 2010, 21:36

Странно.
Аз ли греша или индексите имат работно време точно колкото съответните акции/борси?
И в момента DAX може да се търгува на МТ4 платформата ви, невероятно как го правите :o 8-)
Това е новост за мен.
Има ли нещо което като клиент трябва да знам?

Bogdanov
Регистриран: 29 сеп 2010, 07:10

Мнение от Bogdanov » 02 ное 2010, 10:31

Искам да кажа няколко думи от последната седмица търговия с Варчев. Много се промениха нещата при работата на бота през техния МТ4. От миналия понеделник сделките ми се изпълняват безупречно, няма слипидж и забавянето го няма, може би защото сметката е малка и обема с който търгува бота е 0.02 лота но не мога да кажа на бялото черно, след като в началото беше ужасия(7.10.2010г.). Сега като съм го пуснал на 4 сметки може да се сравни изпълнение и всичко за да се види кой кой е :roll: :roll: :roll: .Кеф, дано не е за кратко, обмислям средствата от сметката в делтите да я стопя, за сметка на Варчев и средствата да ги преналея там и от днес го правя с насрещни позиции. Живи и здрави и дано да съм в полза. Не желая да рекламирам или плюя никого. Казвам това което ми се случва.

larisa
Регистриран: 28 сеп 2010, 22:52
10 получени
15 дадени

Мнение от larisa » 04 ное 2010, 13:48

Дали е възможно тези мнения и разяснения относно печалбите, загубите, данъците,декларации, НАП и т.н. да бъдат в отделна тема?

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 04 ное 2010, 13:52

larisa написа:Дали е възможно тези мнения и разяснения относно печалбите, загубите, данъците,декларации, НАП и т.н. да бъдат в отделна тема?
Вече ги преместих в темата за forex-данъците
Модератор

moonkid
Регистриран: 06 ное 2010, 02:55

Мнение от moonkid » 06 ное 2010, 03:20

Изчетох топика (+ онзи за БГ vs. FOREIGN форекс брокери) от кора до кора... наистина интересно! ОБАЧЕ следното ми се наби в очи: най-недоволните отведнъж станаха АДВОКАТИ на Варчев. GGG, musketeer, че даже и Желев, дето "тия дни си бил заредил една стара сметка при Варчев и трейдинга бил ВЕЧЕ перфектен". Бе плати ли ви този човек? И колко? Ол инклузив в Шведа ли ви обеща?... Изобщо, нещо се пооцъклих, засмърдя ми нещо работата, без да искам да обиждам никого. Пък и самият Варчев млъкна... ;) А и тези шотове (особено първите) на GGG... е аз пък НИКОГА не бих пуснал шот, от който се вижда цифровото изражение на акаунта ми! Няма значение дали е 10К, 100К или само $100. Ама НИ-КО-ГА!!! Никой не знае колко има в моя акаунт - ни майка, ни баща, ни съпруга, ни любовница, ни психоаналитик! И НЯМА и да узнае, било когато кинтите вътре са много, било когато съм издухал акаунта до цент!... Нищо лично, но цялата работа ми намирисва на добре обмислена пиеска с рекламна цел - с интро, завръзка, кулминация и пр. Накрая всички плеснаха с ръце, па се прегърнаха!... Иначе аз лично не се нуждая от реклама, защото считам, че Варчев и Бенча на този етап предлагат най-добрата услуга в БГ. Не че не продават тарикатлъци, но и СМС го правят (сърбал съм им попарата), и вс. останали. А за да сведете тарикатлъците до минимум, откажете се от маркет ордерите! Ползвайте само ЛИМИТ, и за влизане, и за излизане - и няма да пискате. Вярно, за тази цел не трябва да джиткаш на 1 мин. фрейм, щото няма как да пуснеш лимит. Обаче така ще си спестите излишни нерви, защото на 1 мин. фрейм слипът е наистина БОЛЕЗНЕН. Че то, ако имаше 1 сек. фрейм, всеки трейд щеше да си на загуба бе, GGG :D

moonkid

Мнение от moonkid » 06 ное 2010, 03:32

И още нещо: Абе, Желев, как можа да кажеш, че дължиш на НАП 10% и върху неизтеглените цифри в акаунта :lol:

GGG

Мнение от GGG » 06 ное 2010, 10:48

Moonkid, разбира се, че няма да пуснеш шот, защото вероятно си губещ. Форумите са пълни с лаладжии, но досега реален стейтмън май не съм виждал, няма и да видя сигурно. Няма нищо толкова страшно да покажеш, че си трейднал 10-20--50к профит, никой няма да те подгони, просто не се е случил този ден.
Аз търгувам на секунден фрейм и съм си ок, не разбрах това за губещия трейд.
За Варчев, коренно си промени услугата, фийда, изпълнението, за какво да го плюя, за спорта ли, имам към 400 трейда тази седмица, слипа е до 0.4 пипа, има 2-3 зависвания за повече от 4 секунди на сделка, иначе се движа около 1 секунда. Та какво да му плюя, като ги развали ще съм първия, който ще го подкара.

jamie

Мнение от jamie » 06 ное 2010, 11:22

GGG написа:Moonkid, разбира се, че няма да пуснеш шот, защото вероятно си губещ. Форумите са пълни с лаладжии, но досега реален стейтмън май не съм виждал, няма и да видя сигурно. Няма нищо толкова страшно да покажеш, че си трейднал 10-20--50к профит, никой няма да те подгони, просто не се е случил този ден.
Не е така. Пускани са шотове и стейтмънти, макар че ти наистина си по-активен в това отношение от всички останали :lol:
В тази връзка без да се заяждам - може ли на лични малко за БФБ?

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 06 ное 2010, 11:26

moonkid написа:Бе плати ли ви този човек? И колко? Ол инклузив в Шведа ли ви обеща?...
Moodkid, на обещания не вярвам. $10 000 кеш взех за 3 мнения по темата :mrgreen:

А ти колко взе да качиш темата и да напишеш, че
moonkid написа:Иначе аз лично не се нуждая от реклама, защото считам, че Варчев и Бенча на този етап предлагат най-добрата услуга в БГ.
Стига с тия смешни обвинения.
moonkid написа: аз пък НИКОГА не бих пуснал шот, от който се вижда цифровото изражение на акаунта ми!
Това си е твоя работа. Благодаря ти, че сподели.
moonkid написа:А за да сведете тарикатлъците до минимум, откажете се от маркет ордерите! Ползвайте само ЛИМИТ, и за влизане, и за излизане - и няма да пискате.
Благодаря ти за съвета, за 6+ години на пазара не бях се сетил. Само се чудя стопчета тук-таме може ли да слагаме?

Сериозно за Варчев - изпълнението е ок, но спреда е малко по-широк от това, което считам за нормално.

Сериозно за теб - форумът е свободен, всеки може да изкаже мнение или съмнение. Моля те обаче да коригираш тона.
Модератор

moonkid

Мнение от moonkid » 06 ное 2010, 17:29

Ей, ама много сте обидчиви бе! Само вашите гласове искате да се чуват :D Никого не съм искал да обиждам, просто си казвам мнението. Да, шот няма да пусна, дали губещ, дали печеливш - принцип! Аз си знам колко съм губещ, колко профитен. Да не говорим колко сте ми смешни с прекаляването с трейдинг-жаргона - това и шотовете ли ви правят велики трейдъри? :lol: А Желев наистина подвежда рукитата с данъчните разяснения... защо трябва да се обиждаш, като ти го казват? Данъчно облагане на "търговия с валута"... бе, Желев, ти да не си чейндж-бюро? :lol: Това са деривати, не Магурата, нещата тук са заплетени и даже от НАП не са наясно как точно стоят. Принципът в САЩ е: облага се изтегленото, без значение какви са били инвестициите и евентуалните загуби. В БГ никой не знае как е, даже от НАП. Следователно, НЕ плащащ, докато не ти го поискат :twisted: И още нещо исках да ви питам, стига и сега да не се засегнете: от толкова активно постване как ви остава време за трейдинг? ;) Колкото до Варчев, тоз човек ни съм го виждал, ни съм го чувал, за мен той е виртуална личност; как бих могъл да му правя реклама тогава? Лично на мен ми е доста странен с този му негов навик да форумира, вместо да седне да си преброи парите от шараните :?: ... но негова си работа! ;)

Потребителски аватар
S.Zhelev
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 06 ное 2010, 18:27

moonkid, ти си най-обикновен форумен трол.

Докато се заяждаш само с мен, ще те търпя, макар и без да ти отговарям.
В момента, в който се заядеш с някой друг, ще те банна.

Темата е за Варчев. Има отделна тема за данъците. Моля те, придържай се към темата, за да не се налага да трия постове.
Модератор

POYO
Регистриран: 02 сеп 2010, 01:01

Мнение от POYO » 06 ное 2010, 19:09

Офтопик
S.Zhelev написа:moonkid, ти си най-обикновен форумен трол.

това ми хареса :lol:

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”