Варчев Финанс :: Varchev Finance

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
good mood
Регистриран: 24 юли 2016, 15:03
14 получени
35 дадени

Re: Варчев Финанс :: Varchev Finance

Мнение от good mood » 26 авг 2017, 18:52

goldrun написа:
23 авг 2017, 11:02
Благодаря за отговора на Желев! Не съм се паникьосал щото имам известен опит. Поста го писах с образователна цел за по-неопитните колеги. Мина време и сметката оцеля. Нищо не съм предприемал- просто търгувам с капитал който мога да си позволя да загубя и съм наясно, че това може да стане по всяко време. По въпроса за стоповете - полемиката никога няма да спре. Въпрос на лични предпочитания, умения и стратегия.
Поздрави и успех в търговията!
При сегашния рейндж стоповете са абсолютна безсмислица и подарък към брокера. :grin: :lol:

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Re: Варчев Финанс :: Varchev Finance

Мнение от ndimitrov73 » 28 авг 2017, 15:17

good mood написа:
26 авг 2017, 18:52
goldrun написа:
23 авг 2017, 11:02
Благодаря за отговора на Желев! Не съм се паникьосал щото имам известен опит. Поста го писах с образователна цел за по-неопитните колеги. Мина време и сметката оцеля. Нищо не съм предприемал- просто търгувам с капитал който мога да си позволя да загубя и съм наясно, че това може да стане по всяко време. По въпроса за стоповете - полемиката никога няма да спре. Въпрос на лични предпочитания, умения и стратегия.
Поздрави и успех в търговията!
При сегашния рейндж стоповете са абсолютна безсмислица и подарък към брокера. :grin: :lol:
Лично аз не бих казал, че стоповете са безмислица. По-добре малък подарък към брокера отколкото една сметчица. Все пак трябва да си ограничаваме риска в тази рискова професия. Един точно поставен стоп е за предпочитане, Всеки може да сгреши в анализа си. Но всеки си знае най-добре. Поне за новобранците е наложително ползването на стопове.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”