,,ТНК Кепитъл " АД, ,, Ленно " АД

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Stoyan Stoyanov
Регистриран: 06 май 2019, 09:49

,,ТНК Кепитъл " АД, ,, Ленно " АД

Мнение от Stoyan Stoyanov » 24 яну 2020, 19:32

Има ли загубили пари , след като са взели кредит и са осъдени от ,, ТНК Кепитъл " АД, с настоящо наименование ,, Ленно " АД :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Да ми пишат на лични за им помогна!!!

Stoyan Stoyanov
Регистриран: 06 май 2019, 09:49

Re: ,,ТНК Кепитъл " АД, ,, Ленно " АД

Мнение от Stoyan Stoyanov » 26 яну 2020, 19:53

Не искате ли да си върнете парите, които са ви ограбили?

Cvetkova84
Регистриран: 01 мар 2020, 15:37

Мнение от Cvetkova84 » 01 мар 2020, 15:41

Здравейте имаме проблем със лено ад ,как може да се свържем с вас ?

zuhair
Регистриран: 25 мар 2020, 19:51

Мнение от zuhair » 25 мар 2020, 19:59

Здравейте, аз също имам проблем с Ленно АД, кажете как да се свържа с Вас за да си помогнем взаймно. писах Ви на лично съобщение.

Bybib953
Регистриран: 15 юни 2020, 16:54
1 дадени

Мнение от Bybib953 » 15 юни 2020, 17:00

Здравейте аз също имам проблем с тези. След като доказа в съда че не съм взела пари от тях след тре месеца ми беше наложен запор без никакви съдебни действия срещу мен. Вече четвърта година ходя по мъките с тези и от сума 7500 лв вече дължа 13 000 лв, като съдебния изпълнител категорично ми отказва да връщам сумата на вноски а трябвало да внеса цялата на веднъж. А ако ми хванат пари някъде в сметка половината уж покриват кредита другата половина си я удържат за такса. Моля за съдействие и помощ ако срещу тези хлебарки изобщо може да се направи нещо.

ukpole
Регистриран: 24 юни 2020, 21:24

Мнение от ukpole » 24 юни 2020, 21:51

Здравейте
писах ви на лс ,и ние имаме проблеми с Лено АД .
Ще сме благодарни ако имате информация която да помогне, виждам в форума че има и други потърпевши .

rami1323
Регистриран: 20 юли 2020, 19:35

Мнение от rami1323 » 24 юли 2020, 20:04

Здравейте,как мога да се свържа с Вас?

Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
3 получени
5 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 25 юли 2020, 13:38

Какво се цели с цялото това оплюване на ТНК-то? Да му се сринат акциите и да се купят по-евтино ли, или нещо друго? Как става номера с осъждането за задължения, изпращането на съдия изпълнители, които като хрътки събират несъществуващи дългове? Не разбрахме и как Bybiто се съгласява да плаща за нещо, а твърди, че пари не била получавала? Същата се жалва и от бонус програма на един брокер, който и дава пари, за да търгува, а после нарушила условията и брокера си прибрал парите,а тя била измамена, без реално да е изгубила нищо, но е прибрала някой друг лев в чантичката.

Много сте ми съмнителни. Затова няма да е излишно да напишете какъв точно е проблема и как някакви си ТНКта са се докопали до вашите лични данни? Това някакви фирми за бързи кредити ли са?

abhikhurana
Регистриран: 31 юли 2020, 10:12

Мнение от abhikhurana » 31 юли 2020, 10:16

Thanks..............
Become a Santa for you parents and gift them with the best and amazing unique gifts. Buy best gifts for parents and get exciting offers for every purchase.
gifts for sister

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”