InstaForex - Мошеници висша класа

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
4 получени
6 дадени

Re: InstaForex - Мошеници висша класа

Мнение от Stanimir Velev » 02 юли 2020, 11:28

gangosan написа:
01 юли 2020, 21:24
Stanimir Velev написа:
01 юли 2020, 11:25
Не ги виждам, къде са тези свестните брокери, които предлагат нисък спред?
Е тука ще ги видиш:
https://www.fpmarkets.com/?fpm-affiliat ... 049-181005
https://www.icmarkets.com/sc/en
Абе добри са спор няма, но предлагат идентични условия с нашата Инстафорекс. IC и Инстафорекс в Кипър домуват, инструментите почти едни и същи. На FP и IC като сложим комисионите получаваме спреда на Инстафорекс. Дали само спред или спред и комисион там вече всеки сам си решава. Мисълта ми е, че ако едните са мошеници на реала, то и другите също трябва да ги поставим под този знаменател, а не виждам защо да го правим, след като си загубил пари, което е видно и логично от уведомленията за риск на страниците им. FP изключваме, че са на другия край на света и нямат задължението да уведомяват, не ти казват и че при отрицателен баланс на сметката с техните 1:500 ще те карат да покриваш до $0 :grin:
Аз за прайм брокери говорих, които предлагат значително по-високи спредове. Ако вземем пак EURUSD за сравнение, Swissquote например, бившата MIG Bank, предлага 1.6 пипса минимум спред. Брокерчетата с по-ниските спредове са изцяло ориентирани към ритейл клиентите, предразполагат ги към по-рискова търговия и скалпинг и хоп в тигана.
Точно затова предупредих, че ниските спредове не винаги са врата към успешната търговия, а брокерите с по-високите такива печелят повече и имат повече печеливши трейдъри. Ориентират се към институционални клиенти. Ритейл клиент няма да плати 250 000 швейцарски франка, за да си отвори сметка при SwissQuote и да плаща 1.6 пипса, а ще депозира едни 100 лева при брокерче като Активтрейдс, например, със спред от 0.5 пипса на EURUSD, или въпросните IC, FP и Инстафорекс.

И при едните, и при другите пари се губят. Свиквайте :grin: Графиките също не са едни и същи на по-малките времеви интервали. В практиката е установено да се търгува на минимум 4-часова графика, там тези шумове и разлики са елиминирани.

Матеев пак многознайстваш, днес пуснах още едно теглене. Ако ми изплатят заявката от бонусната сметка, ще кача пак снимка, специално да поздравим изгонените бонусари.

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 02 юли 2020, 12:48

Stanimir Velev написа:
02 юли 2020, 11:28
Абе добри са спор няма, но предлагат идентични условия с нашата Инстафорекс. IC и Инстафорекс в Кипър домуват, инструментите почти едни и същи. На FP и IC като сложим комисионите получаваме спреда на Инстафорекс.
Мисля , че ако отвориш и затвориш позиция преди да затвори валутния пазар няма да има комисионна. Т.е. днесвна търговия.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 02 юли 2020, 12:58

Да пише
Изображение
Така че на дневна нямаш суап . Не харесвам тези английски понятия и на български си го превеждам хранилката на брокера :grin: всеки ден.
https://www.fpmarkets.com/swap-rates/
Но е хубаво да ползваш хранилката на туците сега по изборите като хвръкне долара ще е супер да продадеш долар и да купиш турска валута и да печелиш от лихвата хранилката на брокера. Ейго е ноември сега ще дойде.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 02 юли 2020, 13:46

gangosan написа:
02 юли 2020, 12:48
Stanimir Velev написа:
02 юли 2020, 11:28
Абе добри са спор няма, но предлагат идентични условия с нашата Инстафорекс. IC и Инстафорекс в Кипър домуват, инструментите почти едни и същи. На FP и IC като сложим комисионите получаваме спреда на Инстафорекс.
Мисля , че ако отвориш и затвориш позиция преди да затвори валутния пазар няма да има комисионна. Т.е. днесвна търговия.
Мен, ти май разлика между комисиона и суап ( лихва за пренос на позиция за другия ден ) не правиш :grin: Комисион плащаш за вход в сделка и за изход от сделка, независимо колко време си я държал. На FP е AUD3.5, демек имаш 7 австралийски долара комисион на 1 лот. Прави 0.7 пипса. Добави тези пипсове към пазарния спред и получаваш резултат, близък до останалите брокери. Възниква въпроса какво правиш, ако стане проблем? До Австралия и Нова Зеландия ли летиш? :grin: А този мижав сайт на FP с Wordpress, смешен плач.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 02 юли 2020, 18:07

Stanimir Velev написа:
02 юли 2020, 13:46
Възниква въпроса какво правиш, ако стане проблем? До Австралия и Нова Зеландия ли летиш? :grin: А този мижав сайт на FP с Wordpress, смешен плач.
Смех смех и смях :grin: българите те прекарват и в твоята държава искам да кажа представителството на инстафорекс в българия , той нашия тръгнал да ми говори за австр. и нов. зел. Абе момче от нас по добри фалшификатори няма. Явно не си българин за това така приказваш. Ние българите сме смачкали всякаква система и повеето българи си го знаем и търгуваме в чужбина ама не ти си инат голям отворко и ще се набуташ с бг брокер. Събуди се малко помисли не дей да приказваш глупости , че се излагаш. Явно не си българин и не познаваш българите. Ние сме хубави и добри хора но сме най умните на света и това ни прави опасни , така че внимавай. Ти си напред вече с бонусите и не ти пука да си правиш по 80 лева на месец, но ако не си лизогъзец на инстафорекс или директно не си назначен към тях и теб ще те боцнат.
На мен лично си ми приличаш на тяхен платен работник , но няма значение дерзай, че циганите те изпревариха. Само с едно родено дете повече пари от теб ще вземат на месец.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 02 юли 2020, 18:12

Тука https://www.fpmarkets.com/swap-rates/ тоя брокер гледам не виждам комисионна. Я ми покажи ако обичаш , че не мога да намеря.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 02 юли 2020, 20:50

gangosan написа:
02 юли 2020, 18:12
Тука https://www.fpmarkets.com/swap-rates/ тоя брокер гледам не виждам комисионна. Я ми покажи ако обичаш , че не мога да намеря.
Да ти приличам на отдел обслужване на Инстафорекс, IC или FP? Пише си всичко на сайтовете им, ако има нещо, което не разбираш, свързваш се с тях директно. Аз как намерих веднага колко чарджат, а ти не можеш. Все на готово чакате някой да ви смели информацията. Няма как да си успешен така.
Аз съм си чист българин и мога да ти кажа, че ние сме прекалено изстрадало племе, затова разумните хора няма да ходят да си хвърлят парите в девета глуха. Брокера фалира и утре пари няма да видиш, ще си останеш само с хвалбите, че имаш профит. И да се редиш на опашка като онея от КТБ, пак няма да те огрее. Що? Щото го пише тук и в законите, но пустия му ливъридж от 1:500:
Изображение

А моите средно по 80 лева на месец са ми добре дошли. Който има глава на раменете си, печели странично. Който няма, да мята салфетки по заведенията и да си мисли, че е успял :grin:

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 02 юли 2020, 21:10

И обещания поздрав. Сумичката пристигнала в борсата, таман продадох биткойните за евра и директо към банковата сметка за 9 евро цента за SEPA превод.

Изображение

Като за мошеници висша класа плащат много добре. За моя брокер, който е с място на борсата и ми иска по $250 за превод и отделно тук в България банката ми взема такса за входящ превод, за тях какво да кажа :grin: Мошеници висша класа ми идва много меко като започна да сравнявам.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 03 юли 2020, 00:48

Stanimir Velev написа:
02 юли 2020, 20:50
А моите средно по 80 лева на месец са ми добре дошли.
Излагаш се за 10 години или 15 колкото каза , че си на пазара ще си докараш пенсия ,която като се състариш няма да можеш да овладееш и в последствие на старостта ще изгубиш. Тоест искам да кажа жалка гледка си сега жалка ще бъдеш и на старини. Както казах с това циганското мислене цял живот ще си ходиш с пробитите джобове. Така е истината не прощава и има и глупаци има и използвачи. Но някой си вярват прекалено много даже и да губят . На такива хора им казват загубени. Изгубили са се в мисленето и не могат да си достигнат мисълта. :cry:

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 03 юли 2020, 00:58

Stanimir Velev написа:
02 юли 2020, 20:50
gangosan написа:
02 юли 2020, 18:12
Да ти приличам на отдел обслужване на Инстафорекс, IC или FP? Пише си всичко на сайтовете им, ако има нещо, което не разбираш, свързваш се с тях директно. Аз как намерих веднага колко чарджат, а ти не можеш. Все на готово чакате някой да ви смели информацията. Няма как да си успешен така.
Аз съм си чист българин и мога да ти кажа, че ние сме прекалено изстрадало племе, затова разумните хора няма да ходят да си хвърлят парите в девета глуха. Брокера фалира и утре пари няма да видиш, ще си останеш само с хвалбите, че имаш профит. И да се редиш на опашка като онея от КТБ, пак няма да те огрее. Що? Щото го пише тук и в законите, но пустия му ливъридж от 1:500:
Изображение

А моите средно по 80 лева на месец са ми добре дошли. Който има глава на раменете си, печели странично. Който няма, да мята салфетки по заведенията и да си мисли, че е успял :grin:
Питах за комисионни а какъв отговор ми върна само ти си го разбираш аз пак не виждам никъде комисионна?

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 03 юли 2020, 01:02

Май не разбираме английси а? Казва щом си в европа те защитаваме щом не си на твоя отговорност. Може да се притесняваш ако си извън европа.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 03 юли 2020, 01:05

Това е европейската версия . Как е при вас? https://www.fpmarkets.eu/

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 03 юли 2020, 11:19

gangosan написа:
03 юли 2020, 01:05
Това е европейската версия . Как е при вас? https://www.fpmarkets.eu/
Така кажи, къде ме пращаш в девета глуха при кенгурутата :grin: В такива зони само бонуси използвам, иначе не бих си отворил сметка и със $100 щом няма компенсация.
Сумарно таксите не се различават фрапантно от 80% от брокерите в ЕС, включая и въпросните Инстафорекс.
Въпрос е вече на тестове къде слипиджа е по-висок и по-нисък, за да получаваш по-добро изпълнение.

Много се отклонихме от темата. Аз вече изказах моето мнение защо не смятам Инстафорекс за мошеници и ако изобщо бяха такива най-вероятно нямаше да ги има на третата година. А те бързо се разрастват, създават информационни портали, спонсорират големи събития и отбори. Вече имат компания в Кипър, там щеш-нещеш измами няма как да стават. Матейката явно има неразрешени конфликти с някого, по друг начин не мога да си обясня глупостите дето ги ръси по форумите и които нямат нищо общо с Инстафорекс.

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 03 юли 2020, 18:20

Stanimir Velev написа:
03 юли 2020, 11:19
.....
Много се отклонихме от темата. Аз вече изказах моето мнение защо не смятам Инстафорекс за мошеници и ако изобщо бяха такива най-вероятно нямаше да ги има на третата година. А те бързо се разрастват, създават информационни портали, спонсорират големи събития и отбори. Вече имат компания в Кипър, там щеш-нещеш измами няма как да стават. Матейката явно има неразрешени конфликти с някого, по друг начин не мога да си обясня глупостите дето ги ръси по форумите и които нямат нищо общо с Инстафорекс.
Глупостите ги ръсиш ти. Целият свят е писнал от Инстафорекс, а ти си тръгнал да ги защитаваш. Кажи колко ти е месечната заплата при тях?

Помисли си защо не критикувам друг брокер, а само Инстафорекс?

Ами защото ИНСТАФОРЕКС МЕ ИЗМАМИХА !!!

Никой друг брокер досега не ме е мамил. Защо да си губя времето и да се занимавам с Инстафорекс, ако не ме бяха измамили. На мене времето ми е ценно, но поради факта на измамата се амбицирах и затова ще продължавам да оплювам Инстафорекс докато съм жив.

А ти си помисли нещо друго - дори 100 човека да кажат, че са доволни от някой брокер, достатъчен е един единствен измамен да се оплаче, и този брокер вече можеш да го зачеркнеш. По всета има хиляди брокери, и никой няма интерес да рискува с брокер, който дори един единствен път е измамил някого. Специално за инстата не става въпрос за една измама - става въпрос за поне 5-6 доказани измами в България, и за хиляди по целия свят.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 03 юли 2020, 18:24

Помисли си и нещо друго - кой ще е този идиот, който ще тръгне със зъби и нокти да хвали и защитава някой брокер?
Ами само този, на когото му плащат да го прави това.

Иначе и аз съм хвалил тук-там някои брокери, защото наистина съм бил доволен, но съм се изчерпвал с няколко изречения. Ти обаче не преставаш да възвеличаваш Инстата вече в десетки постинги, и да обиждаш другите хора, така че единственото разумно обяснение е, че си поредния ПЛАТЕН ПРОВОКАТОР.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 03 юли 2020, 19:46

Mateev написа:
03 юли 2020, 18:20
Stanimir Velev написа:
03 юли 2020, 11:19
.....
Глупостите ги ръсиш ти. Целият свят е писнал от Инстафорекс, а ти си тръгнал да ги защитаваш. Кажи колко ти е месечната заплата при тях?

Помисли си защо не критикувам друг брокер, а само Инстафорекс?

Ами защото ИНСТАФОРЕКС МЕ ИЗМАМИХА !!!

Никой друг брокер досега не ме е мамил. Защо да си губя времето и да се занимавам с Инстафорекс, ако не ме бяха измамили. На мене времето ми е ценно, но поради факта на измамата се амбицирах и затова ще продължавам да оплювам Инстафорекс докато съм жив.

А ти си помисли нещо друго - дори 100 човека да кажат, че са доволни от някой брокер, достатъчен е един единствен измамен да се оплаче, и този брокер вече можеш да го зачеркнеш. По всета има хиляди брокери, и никой няма интерес да рискува с брокер, който дори един единствен път е измамил някого. Специално за инстата не става въпрос за една измама - става въпрос за поне 5-6 доказани измами в България, и за хиляди по целия свят.
Матейка, от това, дето си пуснал в темата ни е ясно, че никой не те е измамил, а имаш нещо лично с някого. Дали той е от Инстафорекс, незнам, но аз силно се съмнявам да е така. Или на теб конкуренцията ти е платила нещо, за да си разчистят сметките. Така излежда отстрани. Но аз пречупвам проблема през моята си призма, имам също бонус сметка, спазвам им правилата, тегля си спокойно и нямам проблеми. Появява се някой си, казва, че е взел бонус и накрая го баннали или изключили незнам какво си, но сигурно не успял да тегли, защото някъде сгрешил.
За всеки брокер има поне 10 отрицателни коментара и те са от заблудени люде, които не знаят като gango що е спред, що е суап, що е комисион, ама бутнали 10 хилки, изгубили ги и почват жалбите.
При Инстафорекс поне става дума за бонуси. Уж твърдиш, че си много навътре в нещата, а от страни изглеждаш като заек, който се оплаква, че брокерът не му плаща печалбата от демо сметката. Ей така изглежда една част от жалбата ти :grin: Другата няма какво да я коментирам, тя изобщо не е за брокера.

На мен никой не ми е платил, за да говоря каквото и да било по форумите, искам нещата да са точни и да се назовават с точните им имена. По този начин приемам нещата, изразих си мнението, ти ако ги приемаш по друг, ОК. Но не намесвай и нас, тези, които си коментираме и си споделяме анализите в другия форум. Не е мъжко да ни наричаш как ли не на други места. Имаш проблем, той си е твой, а не наш. Ограничи измамата ако има такава до себе си. Ти изкара целия свят виновен :grin:

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 04 юли 2020, 10:29

Ето ти една тема, в която съм систематизирал постинги от целия свят за измамени от Инстафорекс хора, при това не с бонусни, а с ИСТИНСКИ ПАРИ. Тези бандити не се свенят да крадат милиони долари.
http://fff.bg/showthread.php?t=4677

Какво - искаш и тука ли да започна да копирам постинги от целия свят?

Нали знаеш, че дори и да видиш 1000 бели лебеда, това не е доказателство, че няма черни. В същото време един единствен черен лебед вече се явява сигурно доказателство, че има такива.

Същото е и с престъпниците - достатъчно е едно единствено престъпление, за да бъдат обявени за такива. И ако по време на защитата си докажат хиляди добри дела, това не ги прави по-малки престъпници.

Следователно напъните ти да защитаваш Инстата са смешни, защото те нищо не доказват. Точно за да се замаскират като коректни, те изплащат малките и дребни печалби. Така хората се подвеждат да внесат големи суми, да търгуват с тях години наред, и в един прекрасен момент да разберат, че нямат никакъв шанс да си получат не само печалбите, но и собствената им внесена сума. Е те това е Инстафорекс - изпечен бандитски брокер.

Има и още нещо - самият факт, че клиенти се привличат с бонуси, е достатъчен сам по себе си човек да разбере, че това е бандитски брокер. Как ти звучи това "даваме до 50 долара на постинг". Всеки нормален човек би трябвало да се усети, че доброволно се набутва в ИЗМАМНА СХЕМА. Тази схема обаче вече е разгадана, така че няма смисъл да ни хвърляш повече по върбите.

Какво ще кажеш и за ДИВАТА ЦЕНЗУРА, която правят Privelege и Orion?
Защо на всички измамени се налага да споделят проблемите си по други форуми? Ами защото във форума на инстата всичко това се трие. Причината - създаване на ИЗМАМНО ЗАБЛУЖДЕНИЕ в посетителите, че всичко с Инстата супер. Също така подставените лица като тебе ежедневно облъчват посетителите с "информация" колко много печелят и колко лесно си теглят парите.

Не знам не осъзнаваш ли, че ако някой толкова много можеше да печели и ежеседмично да тегли печалби, нямаше да кисне в пикливия форум на Инстафорекс, а щеше да отиде при сериозен брокер и тихомълком щеше да прави пачки. Тоест искам да кажа, че всеки, който като тебе се хвали с непрекъснати печалби, е ПОДСТАВЕНО ЛИЦЕ, на което му плащат да лъже.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 04 юли 2020, 13:26

Mateev написа:
04 юли 2020, 10:29
Ето ти една тема, в която съм систематизирал постинги от целия свят за измамени от Инстафорекс хора, при това не с бонусни, а с ИСТИНСКИ ПАРИ. Тези бандити не се свенят да крадат милиони долари.
http://fff.bg/showthread.php?t=4677

Какво - искаш и тука ли да започна да копирам постинги от целия свят?

Нали знаеш, че дори и да видиш 1000 бели лебеда, това не е доказателство, че няма черни. В същото време един единствен черен лебед вече се явява сигурно доказателство, че има такива.

Същото е и с престъпниците - достатъчно е едно единствено престъпление, за да бъдат обявени за такива. И ако по време на защитата си докажат хиляди добри дела, това не ги прави по-малки престъпници.

Следователно напъните ти да защитаваш Инстата са смешни, защото те нищо не доказват. Точно за да се замаскират като коректни, те изплащат малките и дребни печалби. Така хората се подвеждат да внесат големи суми, да търгуват с тях години наред, и в един прекрасен момент да разберат, че нямат никакъв шанс да си получат не само печалбите, но и собствената им внесена сума. Е те това е Инстафорекс - изпечен бандитски брокер.

Има и още нещо - самият факт, че клиенти се привличат с бонуси, е достатъчен сам по себе си човек да разбере, че това е бандитски брокер. Как ти звучи това "даваме до 50 долара на постинг". Всеки нормален човек би трябвало да се усети, че доброволно се набутва в ИЗМАМНА СХЕМА. Тази схема обаче вече е разгадана, така че няма смисъл да ни хвърляш повече по върбите.

Какво ще кажеш и за ДИВАТА ЦЕНЗУРА, която правят Privelege и Orion?
Защо на всички измамени се налага да споделят проблемите си по други форуми? Ами защото във форума на инстата всичко това се трие. Причината - създаване на ИЗМАМНО ЗАБЛУЖДЕНИЕ в посетителите, че всичко с Инстата супер. Също така подставените лица като тебе ежедневно облъчват посетителите с "информация" колко много печелят и колко лесно си теглят парите.

Не знам не осъзнаваш ли, че ако някой толкова много можеше да печели и ежеседмично да тегли печалби, нямаше да кисне в пикливия форум на Инстафорекс, а щеше да отиде при сериозен брокер и тихомълком щеше да прави пачки. Тоест искам да кажа, че всеки, който като тебе се хвали с непрекъснати печалби, е ПОДСТАВЕНО ЛИЦЕ, на което му плащат да лъже.

Да разбираме тогава, че на теб ти се плаща да генерираш фалшиви отрицателни коментари? Такива има не само за Инстафорекс, а за всеки един брокер по света. Следователно, всички са мошеници от висша класа, защото имат по един отрицателен коментар. По правилната ли пътека вървя? И ето ти го единия черен лебед, избирателно го пускам.
https://prnt.sc/tbn7lc
Става дума за Саксобанк и коментарът е повече от притеснителен.

Тук възникват въпросите:

1.Защо техните представители в България (на Саксобанк) ги боготвориш в няколко форума подред, а в същото време има такива притеснителни коментари срещу банката? Която на всичкото отгоре е с регулации в няколко региона.
2.Уж при Саксо,или техните представители да бъда точен имаш депозити с реален собствен капитал, при Инстафорекс такъв си нямал и си търгувал с бонусите на брокера, а не пропускаш възможност да копираш единствено отрицателните коментари срещу Инстафорекс, но не и спрямо други много по-известни брокери, с които реално търгуваш. Защо така :?: И в другия форум на Инстафорекс има много отрицателни коментари срещу Саксо представителите и как ловят стопове, увеличавайки спредовете до 40-50 пипса. Тези отрицателни коментари странно защо не присъстват никъде в твоите пледоарии. Ето така реално се губят пари, а не бонуси, които не са наша собственост.
3.Срещу европейското дружество на Инстафорекс няма нито един отрицателен коментар, всички се отнасят до офшорката и препращат към сметки с бонуси. Дали пък някой не се опитва кански да си разчиствва конкуренцията и най-вече тази, срещу която негативни коментари липсват? Казваш Инстафорекс са мошеници, без да правиш уточнение срещу коя точно компания от тази група имаш някакви претенции.
4.Всички хора ли, които задават правилните въпроси и се съмняват в легитимността на написаното от теб оплакване са платени лъжци на Инстафорекс? Ами има и много по-интелигентни хора от теб, които са вряли и кипяли в тези води в продължение на много години и са наясно с всичко.

Ей тея въпроси си задавам и ако аз трябва да им отговоря според написаното от теб, ясно прозира грозната истина, че зад всичката тази помия която копираш по разните форуми всъщност не стои реален проблем, а мижав опит за реклама, насочена към зайците в бранша от вида на:
Не използвайте бонусите на Инстафорекс, елате вложете при нас реалните си пари и ги изгубете, защото е по-добре да си изгубите парите при нас, отколкото да ги държите под дюшека и да търгувате при Инстафорекс с бонуси, печелейки по някой друг лев отгоре.
Или недай си Боже нещо още по-гнусно.

Разликата между това да търгуваш с бонуси и да търгуваш с личен капитал е колко разликата от небето до земята.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 05 юли 2020, 09:06

Тука вече много се издъни. Личи си стила на писане на Privelege. Или ти си Privelege, или обсъждате на тайно събрание какво трябва да отговориш.

На цялата ти словесна диария ще отговоря съвсем простичко:
Досега никой друг брокер не ме е мамил, освен Инстафорекс. Затова и се оплаквам и ви наричам ИЗМАМНИЦИ - както брокера, така и платените от него отрепки, които му помагат да ограбва българските трейдери.

Нещо се опитваш да ми обясняваш, че зад едно и също име ИНСТАФОРЕКС се крие както честен брокер, така и офшорен брокер-мошеник. Това е само още едно доказателство за една добре замислената ИЗМАМНА СХЕМА, защото измамния ви форум набира клиенти и за двата брокера, без обаче никъде по страниците си да обясни каква е разликата между тях. Самият факт, че тайно раздавате линкове към акаунти в офшорния брокер, е доказателство за това.

Нямате офис в България, нямате телефон за контакт, анонимни сте и се криете се като мишки - въобще от 100 километра става ясно, че сте ИЗМАМНИЦИ.

Давате до 50 долара за написан постинг в измамния ви форум - ха, ха, ха ........ АБСОЛЮТНИ ИЗМАМНИЦИ. Защо направо не кажете на хората да си изхвърлят парите през прозореца, а вие да чакате отдолу с чувала - ха-ха-ха .......

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 05 юли 2020, 13:05

Mateev написа:
05 юли 2020, 09:06
Тука вече много се издъни. Личи си стила на писане на Privelege. Или ти си Privelege, или обсъждате на тайно събрание какво трябва да отговориш.

На цялата ти словесна диария ще отговоря съвсем простичко:
Досега никой друг брокер не ме е мамил, освен Инстафорекс. Затова и се оплаквам и ви наричам ИЗМАМНИЦИ - както брокера, така и платените от него отрепки, които му помагат да ограбва българските трейдери.

Нещо се опитваш да ми обясняваш, че зад едно и също име ИНСТАФОРЕКС се крие както честен брокер, така и офшорен брокер-мошеник. Това е само още едно доказателство за една добре замислената ИЗМАМНА СХЕМА, защото измамния ви форум набира клиенти и за двата брокера, без обаче никъде по страниците си да обясни каква е разликата между тях. Самият факт, че тайно раздавате линкове към акаунти в офшорния брокер, е доказателство за това.

Нямате офис в България, нямате телефон за контакт, анонимни сте и се криете се като мишки - въобще от 100 километра става ясно, че сте ИЗМАМНИЦИ.

Давате до 50 долара за написан постинг в измамния ви форум - ха, ха, ха ........ АБСОЛЮТНИ ИЗМАМНИЦИ. Защо направо не кажете на хората да си изхвърлят парите през прозореца, а вие да чакате отдолу с чувала - ха-ха-ха .......

Нито съм лицето, нито обсъждам каквото и да било тайно. Четох пледоариите ти и на другата страна в спора ви в другия форум и вече съм напълно склонен да вярвам, че ти си този, на когото са платили, за да говори врели-некипели спрямо един конкретен брокер! Забелязваме, че лъжеш и може би си правиш други профили, уж за да има много изгорели от Инстафорекс. Да ама тези изгорели уж били изтрити, баннати, а те са още във форума им и дума не обелват, а уж имало и страшна цензура. Като се появи някой като мен, който добре осъзнава за какво иде реч, веднага става подлога на Инстафорекс, платен драскач, или нещо друго, обслужващо нуждите на брокер, който като гледам изобщо не го интересуват твоите словесни диарии и ми е кредитирал нова порция бонуси вчера за последната седмица.

Да не пропусна и факта, че търгувате с бонусни сметки, а с другите си профили казвате, че сте били измамени и са ви откраднали пари. Това напълно осъзнато подреждане на думи според мен има само една цел и тя е да втълпи на хората, че брокерът ви е откраднал парите, които сте вложили, а то съвсем не е така, вие пари при този брокер сте нямали, а брокерът ви е дал собствени пари, с които да си търгувате. Слагате и внушителни за зайците сумички от ранга на $9000, които уж били откраднати от брокера.
Логиката ти в този случай на ограбване на българските трейдъри много куца, да не кажа че хич никаква я няма.
Тя би била напълно легитимна в случая с боготворения от тебе брокер който представлява Саксо и които не позволяват на трейдър да си изтегли парите от него. Ето това вече е грабеж или опит за грабеж. Но за този проблем ти не казваш нищо, а щом го повдигнах скочи срещу мене като див петел и веднага станах платен драскач :lol:

Съвсем логично е в този случай да има и хора, които да заемат и обратната страна на спора и да се съмняват в това което казваш ти. Най-малкото защото пари не си изгубил при този брокер, но го обвиняваш в измама и че ограбвал българските трейдъри, а тези брокери, при които си изгубил солидно количество пари ги боготвориш, без да копираш негативните мнения И СРЕЩУ ТЯХ в другите форуми. Нормалното развитие на човешката логика предполага, че ще дращиш срещу брокерите, при които си направил депозит и си го изгубил, а не обратното. И ето това нещо поражда нашите съмнения. Действията ти спрямо този бонусен брокер са меко казано странни. Да се блещиш срещу тези, които са извадили от джоба си $9000 и са ги дали на някой да търгува с тях и после решили, че този някой нарушава поставените условия и взели че си прибрали парите обратно, е нелогично. Да казваш,че брокерът ограбил българските трейдъри, а той като гледам само им плаща пари, които губят при други брокери, също не е логично.

Някой заек може да се хване на кукичката ти и да ти повярва, че като си търгувал с бонусна сметка или демо сметка брокерът те бил ограбил, но на по-вещите в занаята този номер не минава :lol: Спести си словесните диарии, вече ставаш смесен и като гледам не само аз съм на това мнение, а и много други хора в различните форуми.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”