InstaForex - Мошеници висша класа

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
41 получени
119 дадени

Re: InstaForex - Мошеници висша класа

Мнение от gangosan » 27 юни 2020, 14:49

Stanimir Velev написа:
25 юни 2020, 15:16
gangosan написа:
23 юни 2020, 20:34
Така ще е докато не ги убие някой. Такива трябва с полицай да ги гръмнеш. Или публично изгаряне и това е. Кой ги оставя да лъжат не знам.
А дали лъжат е въпроса?
Да лъжат . До като са живи ще лъжат. Ти си късметлия , че си изтеглил от тях. Но няма да те бавят много . И теб ще те изфъскат някой ден.
Явно гледат имената на хората и сравняват с база данни и ако някой е полицай или адвокат или политик или човек с власт не го закачат. Но според мен нямат сериозни дългострочни търговци. Само безхаберници могат да се вържат да си вкарат парите при тях.

Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 27 юни 2020, 23:22

Късметлия, късметлия, колко да съм късметлия? Темите за теглене са най-популярни. И пак казвам, тегли се от бонус сметки, а не от такива, в които си вложил и свои пари. Демек и да загубиш, евентуално губи брокера, защото парите са си негови. И тези дето уж измамени били твърдят, че теглили доста честичко. Нека си кажат така ли е, с колко са на плюс от Инстафорекс бонусите и да ми посочат друг брокер, който организира такава мащабна бонус кампания в целия свят.

Е, мен, сори, ама те не ядат доматите с колците, нали се сещаш? Тези печалби от някъде трябва да идват и те не се правят от 5 трейдърчета като оплакващите се от злия брокер, при който като че ли и реални сметки нямат.

А ти твоите пари и тези на майка ти си ги изгубил от незнание, не че брокерът е виновен. Където и да беше ги внесъл, крайният резултат щеше да е един и същ. Личи си, че си заек. Графиките на биткойна различни били. Еми различни са! Ако погледнеш цената на една борса и я сравниш с друга борса, няма да са едни и същи цените. Същото е и за форекс брокерите. Единият може да котира евро/долар на 1.1320, другият на 1.1330. Капиш? Айде сега, кой от двата е измамникът?

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 28 юни 2020, 00:32

Не стига че си клиент ами и ги защитаваш. Тоя език не го разбирам преведи на български какво е това капиш бе бакшиш. Какво каза за биткоина не си ми прочел явно или не усмисляш добре нещата не те знам, но казах за биткоина преди години на реалната графика отиваше на-горе на измислената от instaforex на-долу. За това казвам , че може да са я управили графиката софтуерно и сега и да провериш да си е реална и подправена графика. Ти сам си си отрязъл главата щом ги защитаваш тия мошенници. Ти си дребен играч бонусар. Блъска за малко трохички на аванта. Не си тлъст играч ти си долнопробна циганка която проси от бонусите. Твоето мнение нищо не значи личи си , че си от тяхната партия . Бегай да разправяш глупости некъде другаде , но не и тука безхаберник такъв.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 28 юни 2020, 22:41

gangosan написа:
28 юни 2020, 00:32
Не стига че си клиент ами и ги защитаваш. Тоя език не го разбирам преведи на български какво е това капиш бе бакшиш. Какво каза за биткоина не си ми прочел явно или не усмисляш добре нещата не те знам, но казах за биткоина преди години на реалната графика отиваше на-горе на измислената от instaforex на-долу. За това казвам , че може да са я управили графиката софтуерно и сега и да провериш да си е реална и подправена графика. Ти сам си си отрязъл главата щом ги защитаваш тия мошенници. Ти си дребен играч бонусар. Блъска за малко трохички на аванта. Не си тлъст играч ти си долнопробна циганка която проси от бонусите. Твоето мнение нищо не значи личи си , че си от тяхната партия . Бегай да разправяш глупости некъде другаде , но не и тука безхаберник такъв.
Аз не защитавам когото и да било, споделят мнението си. Имам и познати, които търгуват валути с реални сметки при Инстафорекс, европейската компания, и те също споделят, че са доволни от условията. Когато петролът падна до -$37 за барел от Инстата вместо да завторят дългите на клиентите си на $0.00 са го направили на много по-висока цена, поемайки една голяма част от загубите върху себе си. Ето на това му казвам аз добра бизнес практика. Споделям факти! Ако аз утре изгубя едни $300 000 на фондовите борси брокерът ми няма да дойде и да ми каже ето ти част от загубата, а да пийна една студена водичка и да си платя комисионите за съхранение за месеца.
Наблюденията ми за офшорната Инста също са много добри поне при бонусните сметки.

За биткойна и форекс търговията пак ти казвам, вземи си книжки под ръка и започни да четеш, ако наистина си решил с това да се занимаваш странично. На OTC пазара реална цена няма. Това не е регулиран, а децентрализиран пазар. При биткойна на едната борса цената може да върви надолу, а на другата нагоре. И това е честа практика при биткойна, защото има трейдърчета, които спекулират на основата на арбитража. На едната борса купуват по-евино, на другата продават по-скъпо. Но не е изключено и това, което си видял, да е технически проблем. Техника, случва се да се бъгне.

Не ти знам случая какъв е точно, но по вложените пари и начина, по който си написал поста разбирам, че си новобранец.
За правилото 90/90/90 чувал ли си? 90% от трейдърите губят 90% от парите си за 90 дни. Ей тези всичките са точно такива като теб. И проблемът им е в образованието. Ако сега ме накараш да ти забъркам една каша по химия, няма да мога. Не разбирам. Защо с инвестициите да е различно?

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
101 получени
83 дадени

Мнение от p_dim » 29 юни 2020, 12:03

Stanimir Velev написа:
28 юни 2020, 22:41
gangosan написа:
28 юни 2020, 00:32
Аз не защитавам когото и да било, споделят мнението си. Имам и познати, които търгуват валути с реални сметки при Инстафорекс, европейската компания, и те също споделят, че са доволни от условията. Когато петролът падна до -$37 за барел от Инстата вместо да завторят дългите на клиентите си на $0.00 са го направили на много по-висока цена, поемайки една голяма част от загубите върху себе си. Ето на това му казвам аз добра бизнес практика. Споделям факти! Ако аз утре изгубя едни $300 000 на фондовите борси брокерът ми няма да дойде и да ми каже ето ти част от загубата, а да пийна една студена водичка и да си платя комисионите за съхранение за месеца.
Наблюденията ми за офшорната Инста също са много добри поне при бонусните сметки.

За биткойна и форекс търговията пак ти казвам, вземи си книжки под ръка и започни да четеш, ако наистина си решил с това да се занимаваш странично. На OTC пазара реална цена няма. Това не е регулиран, а децентрализиран пазар. При биткойна на едната борса цената може да върви надолу, а на другата нагоре. И това е честа практика при биткойна, защото има трейдърчета, които спекулират на основата на арбитража. На едната борса купуват по-евино, на другата продават по-скъпо. Но не е изключено и това, което си видял, да е технически проблем. Техника, случва се да се бъгне.

Не ти знам случая какъв е точно, но по вложените пари и начина, по който си написал поста разбирам, че си новобранец.
За правилото 90/90/90 чувал ли си? 90% от трейдърите губят 90% от парите си за 90 дни. Ей тези всичките са точно такива като теб. И проблемът им е в образованието. Ако сега ме накараш да ти забъркам една каша по химия, няма да мога. Не разбирам. Защо с инвестициите да е различно?
От това което си написал става ясно,че от Инстата така ви промиват мозъците че от всяка ситуация се изкарват едва ли не милеещи за трейдерите и си приписват какви ли не заслуги, каквито никога не са имали. В случая с петрола, контракта с доставка през май имаше падеж (изтичаше) на 20-ти април'20. Цената е паднала под нулата в последните часове на търговия, просто отчаяни продавачи-доставчици са били съгласни дори да платят на купувачите, само и само да вземат и разкарат петрола от претъпканите и преливащи складове. В случая при брокери които не предлагат достъп до NYMEX за търговия на фючърсни контракти с реална доставка, ами само CFD-та върху фючърсите, каквито са 99% от брокерите (Инстата включително), нормалната практика е да приключат с контракта няколко дни преди официалния падеж, та да си изчистят навреме всички хеджове и прочие които имат на база експозициите на клиентите си. Никога не съм виждал CFD брокер да държи контракта до официалния падеж. Просто в последните дни вече ликвидността пада, защото всички участници се ролват към следващия контракт и брокерите бързат да си разчистят всички сметки с клиентите си. 20-ти април е било понеделник, а на предишния работен ден 17-ти (петък) цените още са били около $17 и всички CFD брокери са приключили с този контракт на подобни цени.
Каква е тая невиждана и нечувана "добра бизнес практика" и какви загуби са поели бацетата на 'сичкото трейдър - Инстата, никой освен тебе не разбра :-?
Ако пък не беше се случило в последните работни дни, имам няколко въпросчета: А защо изобщо трябва да им се затварят позициите на клиентите на $0.00, ако имат достатъчно пари в сметката да си покриват загубите и са далече от стоп-аут нивото? Защо не дават на клиентите да си напазаруват петролче (или нещо друго) на отрицателни цени т.е. да им се плати за да си го купят? Какви по-точно загуби ще поеме Инстата, ако клиент е купил на $17, има достатъчно пари да му издържи сметката евентуална загуба до $0.00, след като при цени под нулата той започва да печели и при минус $17 има печалба/загуба равна на нула, а при минус $37 ще е на печалба $20?
Само питам ама отговор не искам, за мене нещата са ясни. И на успешния трейдър бонуси не му трябват. Разбирай го както искаш 8-)
Отдавна не бях чел тука, ама понеделнишки се заредих с настроение за цялата седмица :grin:

Потребителски аватар
p_dim
101 получени
83 дадени

Мнение от p_dim » 29 юни 2020, 12:46

Stanimir Velev написа:
27 юни 2020, 23:22
Късметлия, късметлия, колко да съм късметлия? Темите за теглене са най-популярни. И пак казвам, тегли се от бонус сметки, а не от такива, в които си вложил и свои пари. Демек и да загубиш, евентуално губи брокера, защото парите са си негови. И тези дето уж измамени били твърдят, че теглили доста честичко. Нека си кажат така ли е, с колко са на плюс от Инстафорекс бонусите и да ми посочат друг брокер, който организира такава мащабна бонус кампания в целия свят.

Е, мен, сори, ама те не ядат доматите с колците, нали се сещаш? Тези печалби от някъде трябва да идват и те не се правят от 5 трейдърчета като оплакващите се от злия брокер, при който като че ли и реални сметки нямат.

А ти твоите пари и тези на майка ти си ги изгубил от незнание, не че брокерът е виновен. Където и да беше ги внесъл, крайният резултат щеше да е един и същ. Личи си, че си заек. Графиките на биткойна различни били. Еми различни са! Ако погледнеш цената на една борса и я сравниш с друга борса, няма да са едни и същи цените. Същото е и за форекс брокерите. Единият може да котира евро/долар на 1.1320, другият на 1.1330. Капиш? Айде сега, кой от двата е измамникът?
Има и други брокери, които (според мене) дават даже много повече от Инстата, вече съм писал за tiomarkets.com във форума на Матеев (когото не познавам освен от форумите, просто видях нов форум и писах там). Възможно е да излезе някаква пирамида, няма как да знам. Номерът е максимално бързо да се изтегли първоначалния депозит от $1000 като печалба и после вече е все тая дали е пирамида. Още не съм ги пробвал, че бях много зает но скоро ще пробвам и ще пиша върви ли всичко както казват. Има едно единствено правило, че губещ трейд може да се отмени до 60 минути, за целта се плаща застраховка $50/месец и това е. Нищо не препоръчвам!

Потребителски аватар
p_dim
101 получени
83 дадени

Мнение от p_dim » 29 юни 2020, 15:09

p_dim написа:
29 юни 2020, 12:03
... след като при цени под нулата той започва да печели и при минус $17 има печалба/загуба равна на нула, а при минус $37 ще е на печалба $20?
Всъщност забравих, че това не е вярно при CFD-та, вече не мога да си коригирам поста. Само при покупка на кешов контракт, при отрицателни цени купувача ще вземе пари за да купи. При CFD печалбата/загубата се брои в точки/пипсове от нивото на влизането, съответно нагоре или надолу и няма значение дали цената е положителна или отрицателна, мери се като с рулетка. Грешката е моя, но не променя факта, че няма никакви причини на клиентите да се затварят позициите, само защото цената била достигнала $0.00.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 29 юни 2020, 17:07

При фючърсите за първи път чувам, че брокери по-рано ги ролвали. Няма такова нещо при Инста или при брокерите в България. Има разлика единствено при изтичане. Едни затварят изцяло сделката, други рекалкулират сделката по новия фючърс.

За печелившите трейдъри и бонусите не съм съгласен. Щом има бонус и за нас риска е 0, а мога да реализирам някаква печалба, там сме.
А губещите нека броят мухите и да се чудят брокера пирамида ли е, не е ли, мошеник ли е, не е ли.

Потребителски аватар
p_dim
101 получени
83 дадени

Мнение от p_dim » 30 юни 2020, 01:06

Според това което си написал, значи ако за цяла година си спечелил някакви 1000лв, не виждам никакъв повод за хвалба колега. Това са мижави 83лв на месец, които се изкарват навсякъде с макс два дена нископлатена работа, а съм сигурен че си висял стотици часове пред компа. В линка който дадох съм качил и снимка от сметката при новия ми брокер just2trade.online, където можеш да видиш че за един месец съм спечелил 550лв (€280) с €1500 капитал. Между другото печалбата вече е €1'200, откакто е отворена сметката на 23-ти април'20 до сега, ако държиш ще ти кача снимка. Никакъв бонус не съм ползвал, пък и това въобще не ми е основният брокер. Кой е лапал мухите, май може да се спори 8-)

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 30 юни 2020, 13:28

p_dim написа:
30 юни 2020, 01:06
Според това което си написал, значи ако за цяла година си спечелил някакви 1000лв, не виждам никакъв повод за хвалба колега. Това са мижави 83лв на месец, които се изкарват навсякъде с макс два дена нископлатена работа, а съм сигурен че си висял стотици часове пред компа. В линка който дадох съм качил и снимка от сметката при новия ми брокер just2trade.online, където можеш да видиш че за един месец съм спечелил 550лв (€280) с €1500 капитал. Между другото печалбата вече е €1'200, откакто е отворена сметката на 23-ти април'20 до сега, ако държиш ще ти кача снимка. Никакъв бонус не съм ползвал, пък и това въобще не ми е основният брокер. Кой е лапал мухите, май може да се спори 8-)
Явно си новак, щом за толкова кратко време си постигнал такава печалба и си я записваш като сума, а не в процентно изражение, както е прието да се прави.
Моите проценти са около 40 и това пак е високо за 1 година.
Имам си нормална работа, през останалото време гледам графики на акции и показателите на компаниите, имам и семейство. С едната търговия семейство не можеш да изхранваш. Днес може да си на 100% печалба, а утре на -200%. При акциите този риск е по-малък, но пак го има.
Като ти гледам брокера явно си нямаш и малка идея с какво си се захванал, остава само да прочетем как той бил измамник. Но за това майче още месец остава до крайния срок по правилото 90/90/90. Дано не съм прав. Все пак всеки инвестира пари с надеждата за печалба.

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 30 юни 2020, 16:53

Драги ми Станимир Велев,

Първо искам да ти кажа, че аз никога не съм те обиждал, а ти още не си влязъл във форума, и започваш да сипеш злоба и обиди в изобилие. Как след това да повярваме, че не си платено подставено лице, още повече, че това е стандартна процедура на Инстафорекс?

Как да ти повярваме на изложението, след като приказваш врели некипели. Нима не знаеш, че задължение на брокерите е да декларират печалбите на своите клиенти, и Бенчмарк например го прави това всяка една година, а при мене пристига готово попълнена данъчна декларация. Така че и тука те хванахме в лъжа.

Освен това откъде си наясно с такива подробност за моят случай, след като Privelege е изтрил всякакви следи от обсъжданията по него? Или може би имаш вътрешна информация, защото и ти си член на тази банда престъпници.

И туй с попълването на данъчната декларация и какво ти е била казала служителката - ха, ха, ха - това е най-големият виц, който бях чувал до момента. Паднах под масата от смях. Явно никога досега не си попълваш данъчна декларация, защото дори и не знаеш каква е процедурата в България и какво и как се прави. Ха-Ха-Ха - а пък това, че служителката е знаела за още един и ти е казала - ха-ха-ха - те в НАП сигурно има попълнени само 5 декларации, и всеки служител в България знае и за 5-те, и освен това е тръгнал да разгласява служебна тайна. Ха-ха-ха .....

Мога смело да кажа, че си лъжец и измамник, по-голям дори и от Privelege, и че заради такива като тебе много българи си губят парите в измамническия брокер Инстафорекс. Върви се скрий някъде и повече не се показвай, че срам и позор от такива отрепки като тебе.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 30 юни 2020, 18:53

Преди можеше да се търгува петрол на instaforex , че нямаше спред за такса не знам май и такса нямаше , но не се сещам. Сега вече не знам , защото от давна се отказах от това подобие на брокер. Трабва да си малоумен да търпиш на такива спредове. Има и мазохисти тяхен си проблем.
Та хвърляйте си парите на тоя спред и лапай бонуси.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 30 юни 2020, 21:26

gangosan написа:
30 юни 2020, 18:53
Преди можеше да се търгува петрол на instaforex , че нямаше спред за такса не знам май и такса нямаше , но не се сещам. Сега вече не знам , защото от давна се отказах от това подобие на брокер. Трабва да си малоумен да търпиш на такива спредове. Има и мазохисти тяхен си проблем.
Все още може да се търгува петрола. Ниските спредове не са предпоставка за успешна търговия! Ако сравниш брокерите, тези с по-високите спредове имат по-нисък процент на губещи клиенти, а тези с по-ниските са с по-висок. Това е така, защото скалперчетата няма да отидат на по-високите спредове, а те са основната губеща група, защото идея нямат какво правят и как се търгува.

Малоумниците по принцип избират малките и тесни спредове, обиграните трейдъри избират да търгуват с банки и големи прайм брокери, които предлагат малко по-високи спредове от тези, които си виждал при Инстата, ако си.

Ако се имаш за трейдър, ще плащаш :twisted:

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 30 юни 2020, 21:29

Stanimir Velev написа:
30 юни 2020, 21:26
gangosan написа:
Все още може да се търгува петрола. Ниските спредове не са предпоставка за успешна търговия! Ако сравниш брокерите, тези с по-високите спредове имат по-нисък процент на губещи клиенти, а тези с по-ниските са с по-висок. Това е така, защото скалперчетата няма да отидат на по-високите спредове, а те са основната губеща група, защото идея нямат какво правят и как се търгува.

Малоумниците по принцип избират малките и тесни спредове, обиграните трейдъри избират да търгуват с банки и големи прайм брокери, които предлагат малко по-високи спредове от тези, които си виждал при Инстата, ако си.

Ако се имаш за трейдър, ще плащаш :twisted:
Хаха искрено ме засмя :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: Спука ми се корема от твоите приказки, нищо продължавай да ръсиш бисери и ще те направим шута на форума :grin: :grin: :grin: :grin: много си забавен честно. Кой те изпусна от цирка.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 30 юни 2020, 21:47

gangosan написа:
Хаха искрено ме засмя :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: Спука ми се корема от твоите приказки, нищо продължавай да ръсиш бисери и ще те направим шута на форума :grin: :grin: :grin: :grin: много си забавен честно. Кой те изпусна от цирка.
Да не са получи така аз да се смея последен, а ти да си като току-що участвал в Ice Bucket Challenge? :grin: Пазарите не са за такива като теб с 200 от твоя джоб и 200 лева от мама. Все едно да си купим BMW X5 за 20 лева, 10 от мен и 10 от мама.
Едно още един бисер, да се посмееш още малко и след 15 години като си направиш равносметката и срещнеш някой, който да ти каже, че ръсиш бисери, спомни си за мен :idea: Има-няма толкоз години опит имам на пазарите, а в началото такова нещо като нисък спред се четеше като 5 пипса спред евро/долар минимум. Котировка до 4 знак. Опции за хеджиране, почти нулеви.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 30 юни 2020, 22:01

Грешно си ме разбрал. Така започнах с 200 и 200. Това беше преди 2 и половина години. Ако сме живи и здрави ще видим дай боже да доживеем още 15 години. Ако ми излезе сметката или тая или другата година ще се къпя в пари и във злато. За толкова години на пазара почти 3 научих , че в криза и война се правят безобразно много пари. Не , че не може и всяка година да си правиш пак банята от злато, но просто казвам , че сега ще е хардкора с тая война и криза.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 01 юли 2020, 08:59

Stanimir Velev написа:
.....
Малоумниците по принцип избират малките и тесни спредове.....
Ха-ха-ха .....
Малоумниците избират Инстафорекс, а останалите търгуват при свестни брокери с нисък спред.

Stanimir Velev
4 получени
6 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 01 юли 2020, 11:25

gangosan написа:
30 юни 2020, 22:01
Грешно си ме разбрал. Така започнах с 200 и 200. Това беше преди 2 и половина години. Ако сме живи и здрави ще видим дай боже да доживеем още 15 години. Ако ми излезе сметката или тая или другата година ще се къпя в пари и във злато. За толкова години на пазара почти 3 научих , че в криза и война се правят безобразно много пари. Не , че не може и всяка година да си правиш пак банята от злато, но просто казвам , че сега ще е хардкора с тая война и криза.
Извинявай тогава, ако грешно съм разбрал. Ама за 2 години нищо не си видял и нищо не си изгубил. Дерзай напред :grin: Инстафорекс с голяма вероятност не са били виновни за твоята загуба, щом си ги избрал в началото. Обвиняваш брокера, което е типично за новобранец. А не себе си, че изобщо си допуснал да направиш грешка и да влизаш в непознати води. Дисциплина трябва, знания, опит и професионални съвети, които струват пари. По-добре си плати за курсове и обучения, отколкото да си хвърляш парите на брокери.
Mateev написа:
01 юли 2020, 08:59
Stanimir Velev написа:
.....
Малоумниците по принцип избират малките и тесни спредове.....
Ха-ха-ха .....
Малоумниците избират Инстафорекс, а останалите търгуват при свестни брокери с нисък спред.
Не ги виждам, къде са тези свестните брокери, които предлагат нисък спред? Масово се предлагат спредове от 2-3 пипса за евро/долар. Ако там се намали спреда, завишават при други двойки или инструменти за хеджиране. Едно време Инвестбанк също предлагаха такава услуга, сега незнам. 3 пипса фикс спред на евро/долар пишеха. И те ли са мошеници? :grin: Клиентите им малоумни ли са били? Че толкова големи спредове да плащат :grin:

Минимум 2.1 пипса спред на Саксо как ти се струва? Нисък ли, висок ли? При ниска ликвидност и 6 е стигал.
Изображение

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 01 юли 2020, 20:14

Stanimir Velev написа:
01 юли 2020, 11:25
.....
Не ги виждам, къде са тези свестните брокери, които предлагат нисък спред? Масово се предлагат спредове от 2-3 пипса за евро/долар.....
Явно живееш в някакъв твой измислен свят. Това е обща болест за всички, на които Инстата е промила мозъка им.

Потребителски аватар
gangosan
41 получени
119 дадени

Мнение от gangosan » 01 юли 2020, 21:24

Stanimir Velev написа:
01 юли 2020, 11:25
Не ги виждам, къде са тези свестните брокери, които предлагат нисък спред?
Е тука ще ги видиш:
https://www.fpmarkets.com/?fpm-affiliat ... 049-181005
https://www.icmarkets.com/sc/en

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”