InstaForex - Мошеници висша класа

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
110 получени
80 дадени

Re: InstaForex - Мошеници висша класа

Мнение от Mateev » 10 юли 2020, 09:33

Stanimir Velev написа:
07 юли 2020, 11:48
.....
Мисълта ми е, че Матейков злоупотребява с глупостта на зайците и ги вкарва в дупка, от която няма излизане и цялото това нещо е в негова полза, според неговата сбъркана логика. Реално е точно обратното. Взел една лопата и сам копае гроба си, но иначе е с претенции, че ще живее вечно :grin: А някой само да каже ей това са фактите и според тях не си бил измамен, а те е мързяло да прочетеш условията, с които се съгласяваш, следва директно заклеймяване. Такова поведение на човек уж достатъчно ерудиран може да се обясни само по два начина, единия казах какъв е, а другия е Матеев да копира две-три формули и мнения на други, за да изглежда малко по-умен, а да е някакво плямпало без образование или с няколко купени дипломи. Но съм силен привърженик на първата логика за платени атаки. Сигурно на някого му трябват нови лапнишаранчета, да губят парите си при него. Само дето не ни казва кой е този някого.
Темата е за ИЗМАМИТЕ НА ИНСТАФОРЕКС, а не за мене. Не е и за измамите на другите брокери, ако наистина има такива. Мене ме измами Инстафорекс и затова създадох темата. Никой друг брокер не ме е мамил.

Нали осъзнаваш, че колкото повече защитаваш Инстата, толкова повече доказваш, че си ПЛАТЕНО ПОДСТАВЕНО ЛИЦЕ. Затова няма кой да ти повярва на словесните диарии в стил Pyramid.

Колкото до другите брокери - ако за тях имаш някакво мнение, ами създай се отделна тема и пиши в нея. Аз там няма да ти се меся.

Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
3 получени
5 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 10 юли 2020, 14:07

Mateev написа:
10 юли 2020, 09:33
Stanimir Velev написа:
07 юли 2020, 11:48
.....
Мисълта ми е, че Матейков злоупотребява с глупостта на зайците и ги вкарва в дупка, от която няма излизане и цялото това нещо е в негова полза, според неговата сбъркана логика. Реално е точно обратното. Взел една лопата и сам копае гроба си, но иначе е с претенции, че ще живее вечно :grin: А някой само да каже ей това са фактите и според тях не си бил измамен, а те е мързяло да прочетеш условията, с които се съгласяваш, следва директно заклеймяване. Такова поведение на човек уж достатъчно ерудиран може да се обясни само по два начина, единия казах какъв е, а другия е Матеев да копира две-три формули и мнения на други, за да изглежда малко по-умен, а да е някакво плямпало без образование или с няколко купени дипломи. Но съм силен привърженик на първата логика за платени атаки. Сигурно на някого му трябват нови лапнишаранчета, да губят парите си при него. Само дето не ни казва кой е този някого.
Темата е за ИЗМАМИТЕ НА ИНСТАФОРЕКС, а не за мене. Не е и за измамите на другите брокери, ако наистина има такива. Мене ме измами Инстафорекс и затова създадох темата. Никой друг брокер не ме е мамил.

Нали осъзнаваш, че колкото повече защитаваш Инстата, толкова повече доказваш, че си ПЛАТЕНО ПОДСТАВЕНО ЛИЦЕ. Затова няма кой да ти повярва на словесните диарии в стил Pyramid.

Колкото до другите брокери - ако за тях имаш някакво мнение, ами създай се отделна тема и пиши в нея. Аз там няма да ти се меся.
Матейка, Матейка :grin: С цялата си отдаденост към плюенето на брокера и скриване на факти/представяне на невярни факти и/или стара информация от 2013 година сам се издаваш, че не аз или който и да било друг сме некви платени подставени лица, а ти самият си такова!

Дай ни доказателство за направен от тебе депозит при Инстафорекс, който са ти откраднали без да спазват общите си условия, така както е по договор! За да имаш претенции, че брокерът бил мошеник, трябва да си депозирал, да имаш някаква печалба и той да не ти я изплати, противно на общите условия. Трябва да има точка, по която ти си прав, а те не са.
Но както всички разбрахме, депозити не си правил, използвал си бонусите на брокера, както и аз ги използвам. Демек брокерът изобщо не те е излъгал, а ти е давал пари да търгуваш, а ти дращиш срещу него и някакви лица. Абе не е необходимо да си в висок коефициент на интелигентност, за да се досетиш, че има нещо и всичко е един фалш. А за да прикриеш това ни споделяш по някой друг коментар като твоя, с тази разлика, че те не са толкова отдадени към плюенето. Навярно с цел да се оправдаваш, че не си единствен, обаче и те и ти казвате, че брокерът е измамник, но виждаш ли всичките с бонуси били измамени :grin: :grin: :grin:

Значи ако брокер тръгне да ни мами, това обикновено става след като сме депозирали, а не брокерът да ни дава от своите пари, за да търгуваме с тях и при евентуална печалба и спазване на условията да можеме да теглиме. Къде е загубата за мене, че не я виждам :?:

Днес сутринта ново теглене за над 0.04 биткойна имам от бонусната програма, който иска мога да споделя пак скрийншоти. Очевидно при спазване на всички условия и някаква печалба над този целия бонус си я изплащат нормално. А и дори да не плащаха, това изобщо не може да се нарече измама или мошеничество и изобщо не може да се сравнява с измамите в особено големи размери на други брокери и банки, които ти прибират парите и повече не ги виждаш!

winwin
Регистриран: 17 юли 2020, 14:29
2 получени
3 дадени

Мнение от winwin » 17 юли 2020, 14:51

А аз се чудя как изобщо на Mateev робота е успял да изкара пари там - условията изглеждат убийствено неизгодни.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 22 юли 2020, 23:56

winwin написа:
17 юли 2020, 14:51
А аз се чудя как изобщо на Mateev робота е успял да изкара пари там - условията изглеждат убийствено неизгодни.
До този аспект въобще не достигаме, тъй като той е най-дребното нещо от дългия списък с мошенгии на Инстафорекс. Иначе да - по условията на търговия също има много лъжи и мошенкии, свързани например с огромните слипиджи, или с удобното "замръзване" на сървъра по време на новини, или пък с Requote до безкрай, или пък с бавене на отговора от сървъра по 10-15 секунди.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 23 юли 2020, 00:00

Stanimir Velev написа:
10 юли 2020, 14:07
....
Дай ни доказателство за направен от тебе депозит при Инстафорекс, който са ти откраднали без да спазват общите си условия, така както е по договор!.....
Доказателствата са на сайта на Инстафорекс. Виж колко пари съм спечелил по различните състезания, които пари според условията не се считат за бонус и могат да бъдат изтеглени веднага. Могат, ама дръжки, защото насреща стои ЛЪЖЛИВИЯ и ИЗМАМЕН БРОКЕР ИНСТАФОРЕКС.

Mateev
110 получени
80 дадени

Мнение от Mateev » 23 юли 2020, 00:13

Не ми се разказва цялата история отново за някой, който го мързи да чете, само ще дам още едно неоспоримо доказателство, което Privelege го отрича, но за него вече знаем, че е ДЪРТ ЛЪЖЕЦ И МОШЕНИК.

Когато правех регистрацията си, я направих в един и същи момент от време с едни и същи документи, снимки и всичко останало, както си му е реда. Едната регистрация беше в Европейския клон на брокера, а другата - в измамническата офшорка.

От Европейския клон веднага ми потвърдиха регистрацията, и започнаха да ме притесняват по телефона и по мейл кога ще внеса реални пари, за да започна да търгувам. То не бе ухажване, не бе чудо - буквално се насраха.

В същото време от офшорния брокер ми отказаха регистрацията, защото виждаха, че имам голяма печалба за теглене. Писах им мейли, но глас в пустиня. Направо ме отсвириха. Опитах се да потърся съдействие от страниците на форума, но и от там ме отсвириха. Като започнах с по-настоятелните постинги, и те започнаха да ги трият. Стигна се до 3-дневен БАН от Орион. След него аз написах още един твърд постинг, след което на секундата получих вечен БАН от Privelege.

Та това е ситуацията - аз обаче имам надлежни доказателства, че с едни и същи документи единия брокер ми прие валидацията, а втория (мошеническия) ми я отхвърли, и така всъщност ограби от мене много пари, които според неговите собствени условия имам правото да ги изтелля без никакво друго обвързване с каквото и да било..

Flynn
Регистриран: 18 юни 2020, 20:05
1 получени
1 дадени

Мнение от Flynn » 22 авг 2020, 15:23

Mateev написа:
05 юли 2020, 14:26
Stanimir Velev написа:
05 юли 2020, 13:05
Нито съм лицето, нито обсъждам каквото и да било тайно. Четох пледоариите ти и на другата страна в спора ви в другия форум и вече съм напълно склонен да вярвам, че ти си този, на когото са платили, за да говори врели-некипели спрямо един конкретен брокер!
Човек, аз съм милионер. Можеш да го провериш това в Търговския регистър. Трудно ще се намери човек, който да ми плати достатъчно голяма сума, щото да приказвам нещо против собствената си съвест.

За разлика от мене ти си една отрепка, която може да бъде подкупена със 100 лева. Та дотук с приликите и разликите.

Въпросът с Инстафорекс е въпрост на чест - никой никога не ме е мамил така, както ме измами Инстафорекс.
*и т.н. (б.а.)
Бре човек, бре милионере!Голямо плюене, голямо нещо във всяка тема или няма какво друго да правиш, или си нямаш дурга работа, бидейки милионер!!!
Милионер си от форекс или от друго? Ако е от друго - пак няма нужда да фъштиш толкоз! (нямам си други забавления - матеев в НАП ще проверявам, да да! ам, покажи като се хвалиш толкоз, БАХТИ!)
Рзабирам ти каузата, ама не разбирам защо във всяка тема бълвочиш отрова срещу този брокер?

С колко те отрязаха? 10, 20, 50 хиляди? Не ти знам милионерството, ама от 1 милион с колко процента те отрязаха - с 1 %, с 2%, с 5%....?
Не ти знам милионерството, ама аз, с по-малък капитал, отдавна съм за*бал всякви бонусни глупости. А ти се оплакваш, че РОБОТЪТ ти е направил печалба с БОНУСна сметка, значи НЕ ТИ си търгувал, а НЕЩО, а целта на бонуса е да търгуваш ТИ! (по принцип - и други брокери имат бонуси за търговия при регистрация, не е само тая Инста..)
И като ти чета бълвочите - да, ПЛАТЕН съм - дават ми 10к долара на месец, само да ТИ противореча! #САРКАЗЪМ!

Пък и нали знаеш, че всички във форума сме милионери от форекса и понякога отваряме сделки с риск повече от твоите 5%, 2%, 1%, за които ТИ ревеш вече сума ти време и не смао тук!
Трейдър СИ, та дрънка ....

Flynn
Регистриран: 18 юни 2020, 20:05
1 получени
1 дадени

Мнение от Flynn » 22 авг 2020, 17:00

Код: Избери всички

Сега пък прочетох това от матеев:

"По него време имаше софтуер MetaQuotes, който след това го прекръстиха на MetaTrader 3. След това се появи MetaTrader 4, и аз реших да го купя този сървър. Цената беше 40 000$ + месечна поддръжка от 2500$. Идеята беше да видя как стоят нещата от другата страна на бариерата, белким това ми помогне да направя печеливши търговски стратегии и роботи.

Измина повече от година, откакто притежавах търговския сървър на МетаТрадер 4"
Ако аз съм собственик на МТ4, едва ли бих се притеснявал за НЯКАКВА БОНУС сметка .... бидейки "милионер".

Бах, и други изцепки има:
"С най-голям интерес се запознах със сайта и с всички препратки от него към други източници. По всичко изглежда, че не е скам, и че откритието наистина има потенциала да направи енергийна революция. Ума ми го не побира колко много неща ще се променят в следващите 10 години. Ще си позволя малко да пофантазирам:"

... МММ, Недей!

Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
3 получени
5 дадени

Мнение от Stanimir Velev » 25 авг 2020, 19:53

Flynn написа:
22 авг 2020, 17:00

Код: Избери всички

Сега пък прочетох това от матеев:

"По него време имаше софтуер MetaQuotes, който след това го прекръстиха на MetaTrader 3. След това се появи MetaTrader 4, и аз реших да го купя този сървър. Цената беше 40 000$ + месечна поддръжка от 2500$. Идеята беше да видя как стоят нещата от другата страна на бариерата, белким това ми помогне да направя печеливши търговски стратегии и роботи.

Измина повече от година, откакто притежавах търговския сървър на МетаТрадер 4"
Ако аз съм собственик на МТ4, едва ли бих се притеснявал за НЯКАКВА БОНУС сметка .... бидейки "милионер".

Бах, и други изцепки има:
"С най-голям интерес се запознах със сайта и с всички препратки от него към други източници. По всичко изглежда, че не е скам, и че откритието наистина има потенциала да направи енергийна революция. Ума ми го не побира колко много неща ще се променят в следващите 10 години. Ще си позволя малко да пофантазирам:"

... МММ, Недей!
Притеснява се, притеснява се. Трябва да удари едно приятелско рамо на някое партньорче. Може и някоя банкнота да прибере след това или другия голяма услуга да му свърши. С голям патос и изразитост жива сипе комплименти срещу брокера във всяка тема. Има голям интерес, а дали е материален или не незнам. Но е факт. А не си е свършил работата да изгони конкуренцията, а са го пречукали. В бизнеса в България така явно се случват нещата.
За роботите и печелившите стратегии лъже, обаче. След толкова много години ни една не е открил. Само загуби по сметките му. Дали са негови незнам, в MyFXBook мисля че на негово име се водеха. Солидни депозити имаше по тях и всички на нула, само тази на Инстафорекс беше печеливша. А се жалва от лоши условия при брокера :lol:

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”