Instaforex и избор на нов брокет

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Schweppes
Регистриран: 08 апр 2019, 13:43

Instaforex и избор на нов брокет

Мнение от Schweppes » 08 апр 2019, 13:53

Здравейте на всички! Ще се опитам да обясня накратко проблема си. Търгувах в Инстафорекс с реална сметка миналата година(малко средства). Не останах доволен от тях и преустанових. Сега искам да започна отново, но вече нямат бг съпорт(писах им), някакви промени явно са настъпили. Та въпросът му е, кой брокер бихте ми препоръчали, да няма проблеми с внасяне и теглене, да има бг съпорт и не на последно място да предлага ливъридж 1:100. След регулациите не мога да избера брокер. Благодаря Ви предварително

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Re: Instaforex и избор на нов брокет

Мнение от S.Zhelev » 08 апр 2019, 22:53

Здравей,

Ако левъриджът е толкова важен за теб, бих ти препоръчал да си избереш някой австралийски брокер. Проблемът е, че не се сещам такъв, който да предлага съпорт на български. Ако аз трябва да избирам висок левърджи при ошфорен брокер или 1:30 при регулиран, със сигурност бих избрал регулирания.

ELA
Регистриран: 10 апр 2019, 11:14
1 получени

Мнение от ELA » 10 апр 2019, 11:40

Здравейте.
По въпроса за австралийски брокер,виждам,че имате добри впечатления за ХМ.
Те имат и австралийски офис,който поне за сега няма планове за корекция на ливъриджа.
Има ли някой,който е ползвал техните услуги и по конкректно въпроса ми е за допълнителната верификация.
Копието за платените сметки за удостоверяване на адрес трябва ли да бъде предварително преведено на английски език?
Благодаря предварително.

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
19 получени
79 дадени

Мнение от gangosan » 10 апр 2019, 15:23

xm ги ползвах от преди 2 години си направих регистрация, но приключих с тях, защото ми затвориха 1 2 отворени поръчки на загуба.Предупредиха ме 1 седмица преди да ги затворят. Правили профилактика ли еди си кво. а сетих се когато внесоха новите правила за лоста 1:30 за нормален търговец на дребно и както следва за големите риби 1:500. Това не ми хареса разбира се и след , като изгубих всичко не съм зареждал повече пари. Силно рекламирани са и не ги препоръчвам. Има доста компетентни търговци тука мисля , че ще ви помогнат и ще ви насочат. XM говорят много езици пращайте на какъв език ви е документа. Според мен няма да е проблем.
viewtopic.php?f=14&t=997&start=400

Потребителски аватар
Barovski
Регистриран: 06 юли 2018, 08:40
3 получени
2 дадени

Мнение от Barovski » 10 апр 2019, 17:56

Аз използвам ICMarkets. Нямам никакви проблеми с тегленето ( внасял съм само веднъж ). Австралийци са, съпортът им е отличен, но няма български такъв. Преди това търгувах с FXPro. Никакъв проблем с верификацията. И на двете места използвах и използвам левъридж 1:500.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 апр 2019, 22:57

Barovski написа:
10 апр 2019, 17:56
Аз използвам ICMarkets. Нямам никакви проблеми с тегленето ( внасял съм само веднъж ). Австралийци са, съпортът им е отличен, но няма български такъв. Преди това търгувах с FXPro. Никакъв проблем с верификацията. И на двете места използвах и използвам левъридж 1:500.
FXPro още ли ти дават 1:500? На кое от дружествата си клиент? Гледам, че освен лицензи в Кипър и Англия, които ги ограничават да предлагат левъридж 1:30 на непрофесионални клиенти, са "лицензирани" и в Дубай и Бахамите.

Потребителски аватар
Barovski
3 получени
2 дадени

Мнение от Barovski » 11 апр 2019, 10:33

S.Zhelev написа:
10 апр 2019, 22:57
Barovski написа:
FXPro още ли ти дават 1:500? На кое от дружествата си клиент? Гледам, че освен лицензи в Кипър и Англия, които ги ограничават да предлагат левъридж 1:30 на непрофесионални клиенти, са "лицензирани" и в Дубай и Бахамите.
Желев, не мога да ти кажа на кое точно от дружествата им бях клиент ( не съм се и интересувал ), но акаунтът ми там все още е активен с някакви дребни пари и мога да използвам 1:500. Регистрацията си при тях направих след приемането на ESMA, и нямах никакви проблеми. Махнах се от тях заради безбожно високите спредове на моменти ( особено при минаването на следващ търговски ден ).

ELA
1 получени

Мнение от ELA » 13 апр 2019, 13:05

Благодаря ви на всички.
Регистрирах се в ХМ-Австралия,заради по-ниският първоначален депозит.
Разбрах,че верификацията може да се извърши и преди първото искане за теглене,ако изобщо има такова. :wink:

Barovski написа: ↑
Аз използвам ICMarkets. Нямам никакви проблеми с тегленето ( внасял съм само веднъж ). Австралийци са, съпортът им е отличен, но няма български такъв. Преди това търгувах с FXPro. Никакъв проблем с верификацията. И на двете места използвах и използвам левъридж 1:500

За тях също ли важи изпращане на документи на български ?
Благодаря предварително.

Потребителски аватар
Barovski
3 получени
2 дадени

Мнение от Barovski » 13 апр 2019, 13:56

Да, ELA. Верифицирах се с документи на български. Стана изключително бързо.

ELA
1 получени

Мнение от ELA » 13 апр 2019, 23:05

Благодаря.
Успех на всички.
Все още имам много да уча.

Schweppes
Регистриран: 08 апр 2019, 13:43

Мнение от Schweppes » 21 апр 2019, 13:24

Barovski написа:
13 апр 2019, 13:56
Би ли споделил какъв документ им показа. С телефонна сметка не става, те ми дават само касов бон, ток и вода са с клиентски номер...(и адреса ми по лична карта не е мое). Какъв документ да представя? Благодаря предварително. P.s За IC става въпрос

Потребителски аватар
Barovski
3 получени
2 дадени

Мнение от Barovski » 24 апр 2019, 08:03

Schweppes написа:
21 апр 2019, 13:24
Barovski написа:
13 апр 2019, 13:56
Би ли споделил какъв документ им показа. С телефонна сметка не става, те ми дават само касов бон, ток и вода са с клиентски номер...(и адреса ми по лична карта не е мое). Какъв документ да представя? Благодаря предварително. P.s За IC става въпрос
Документът, който изпратих на ICMarkets, беше от мобилния ми оператор. Получавам онлайн фактура и просто им изпратих последната ( мисля, че документът не трябва да е по-стар от 6 месеца ). На който и оператор да си, няма никакъв проблем да влезеш в сайта им, да се регистрираш ( ако все още нямаш регистрация ) и да си изтеглиш последната фактура в PDF. Ако не се лъжа А1 предлагат и вариант на английски, но няма проблем да е на български.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”