От FXPro към IC Markets

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Barovski
Регистриран: 06 юли 2018, 08:40
1 получени
Контакти:

От FXPro към IC Markets

Мнение от Barovski » 18 яну 2019, 08:57

Здравейте!

В момента използвам брокера FX Pro. Доволен съм, но имам няколко случая вече, в които моментни спредове ми разкатават играта. Отворих си демо в IC Markets. В демото започнах да слагам абсолютно същите сделки както и в реалния ми акаунт при британците. Нещата седят по доста различен начин. При достигане на TP печалбата в пипсове при IC Markets е по-голяма. Има случаи, в които в реалния ми акаунт сделката е ударила стоп лоса по някое време през нощта, а в демото при другия брокер не само, че не е ударила стопа, ами и по някое време достига тейк профита. Обмислям да започна да търгувам с IC Markets.

Бих бил благодарен на всеки от вас, който може да сподели опит и наблюдения.

Чико
Регистриран: 17 май 2017, 22:35
1 получени
9 дадени

Re: От FXPro към IC Markets

Мнение от Чико » 26 фев 2019, 17:04

Мога за FXPro да споделя. Преди няколко месеца ми задействаха sell stop ордер без цената въобще да е доближавала до него. След като си пописахме малко признаха , че е "технически проблем". Ама силно ме издразни, че ми казаха (цитирам) "Ако желаете да ви възстановим загубите, трябва да отговорите на този e-mail." :?: Хем признават, че грешката е при тях, хем питат, дали случайно няма да се откажа от парите си. И бяха само 15€. Не искам да си помислям през какво трябва да мине човек за 1500. Е отговорих им и след като ги възстановиха изтеглих всичко и приключих с тях.

TheGreatWhiteShark
Регистриран: 26 фев 2019, 21:29

Re: От FXPro към IC Markets

Мнение от TheGreatWhiteShark » 27 фев 2019, 15:02

Здравей,
преди 2 години използвах IC Markets като брокер и съм останал с добри впечатления от тях. До колкото си спомням, бяха австралийски брокер и предлагаха ниски спредове. Поръчките им бяха коректни. Бих ти ги препоръчал, но не знам дали имат някаква защита на средствата, както тези брокери, които оперират из Европа.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”