Депозит в Netteler

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Marin
Регистриран: 03 сеп 2017, 14:38
1 дадени

Депозит в Netteler

Мнение от Marin » 03 сеп 2017, 14:41

Разполагам със собствена сметка в Неттелер и искам да депозирам
около 10 000 долара там. Как да стане най-бързо, най-тънко като
такси и естествено най-сигурно като транзакция?
Надявам се тук да има хора, които ползват редовно тази система
и ще дадат идея. Благодаря.

stoyanov
Регистриран: 27 фев 2011, 15:34
Контакти:

Re: Депозит в Netteler

Мнение от stoyanov » 03 сеп 2017, 16:17

Здравей,
Не ти препоръчвам да депозираш такава голяма сума в този сайт. Първо се увери, че е напълно верифициран ( ама наистина напълно ). След като ги депозираш, прехвърли парите моментално в другият сайт където ще правиш депозита. С други думи не дръж такива пари в ел. портфейли.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 сеп 2017, 18:01

https://www.neteller.com/en_ca/fees

Ето ти всички методи за депозит. Избора е твой. Лично аз бих предпочел биткойн. Другите методи може да има допълнителни такси визирам банковите трансфери.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Marin
1 дадени

Мнение от Marin » 03 сеп 2017, 18:16

ndimitrov73 написа:
03 сеп 2017, 18:01

Ето ти всички методи за депозит. Избора е твой. Лично аз бих предпочел биткойн. Другите методи може да има допълнителни такси визирам банковите трансфери.
Знам го сайта на Неттелер. Парите в момента ги имам в брой в лева и са с доказан произход. Попитах как да ги внеса в моята сметка в Неттелер. Биткойн ми се струва, че не ме урежда.

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
2 получени

Мнение от druster » 03 сеп 2017, 18:21

Marin написа:
03 сеп 2017, 18:16
ndimitrov73 написа:
03 сеп 2017, 18:01

Знам го сайта на Неттелер. Парите в момента ги имам в брой в лева и са с доказан произход. Попитах как да ги внеса в моята сметка в Неттелер. Биткойн ми се струва, че не ме урежда.
Ами в акаунта ти в Нетелер пише , от банковата ти сметка или дебитна/кредитна карта да прехвърлиш.Свързваш си банковата сметка или дебитната си карта има функция в акаунта ти и ти ги дърпа.Плюс това Нетелер е регулиран от FCA https://www.fca.org.uk/.
Information is the most dangerous weapon of all the world.

Marin
1 дадени

Мнение от Marin » 03 сеп 2017, 18:40

druster написа:
03 сеп 2017, 18:21
Ами в акаунта ти в Нетелер пише , от банковата ти сметка или дебитна/кредитна карта да прехвърлиш.Свързваш си банковата сметка или дебитната си карта има функция в акаунта ти и ти ги дърпа.Плюс това Нетелер е регулиран от FCA https://www.fca.org.uk/.
Досега съм депозирал само от виртуална карта малки суми. Парите са в брой. Това със свързването на банкова сметка не е точно така.
Не става автоматично. Подаваш заявка, че ще депозираш и от Неттелер ти създават транзакция с банкови атрибути и ти препоръчват да отидеш до банката и да внесеш парите, спазвайки техните инструкции. Депозита виси в чакащ режим и ако до 7 дни не получат парите го отказват.
Само че в банката, която се води кореспондент на Неттелер и там има тяхна сметка служителката в офиса нищо не знае. Не мога да рискувам да пратя парите в тази мъгла.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 сеп 2017, 18:49

Marin написа:
03 сеп 2017, 18:40
druster написа:
Досега съм депозирал само от виртуална карта малки суми. Парите са в брой. Това със свързването на банкова сметка не е точно така.
Не става автоматично. Подаваш заявка, че ще депозираш и от Неттелер ти създават транзакция с банкови атрибути и ти препоръчват да отидеш до банката и да внесеш парите, спазвайки техните инструкции. Депозита виси в чакащ режим и ако до 7 дни не получат парите го отказват.
Само че в банката, която се води кореспондент на Неттелер и там има тяхна сметка служителката в офиса нищо не знае. Не мога да рискувам да пратя парите в тази мъгла.
При банковата система парите няма да отидат в мъгла. имаш документи за транзакцията. Така, че няма страшно, могат да се проследят.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 сеп 2017, 18:53

http://www.payout-anleitung.com/netelle ... es-english

какво ще кажеш за това. MasterCard prepaid credit card

The free "NETELLER account" is available in the following countries / regions. So if you live in one of these countries, then you can get a NETELLER account with a MasterCard prepaid credit card. You then have the option to any dealer in the Internet to send money, and of course access to various deposit and withdrawal options.

Marin
1 дадени

Мнение от Marin » 03 сеп 2017, 19:03

ndimitrov73 написа:
03 сеп 2017, 18:53

Аз имам такава карта. Искам да я захраня с пари. Изглежда ще трябва да депозирам директно към брокера. Това е лесно. Но как ще тегля след време? Брокерите искат да ползваш същия начин на плащане.

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 сеп 2017, 19:05

Потребителски аватар
ndimitrov73
70 получени
32 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 сеп 2017, 19:13

Marin написа:
03 сеп 2017, 19:03
ndimitrov73 написа:
03 сеп 2017, 18:53

Аз имам такава карта. Искам да я захраня с пари. Изглежда ще трябва да депозирам директно към брокера. Това е лесно. Но как ще тегля след време? Брокерите искат да ползваш същия начин на плащане.
тази тема я дискутирахме тук. Значи тегленето на сумата до началния капитал който си депозирал се тегли по същия метод по който си депозирал. печалбата се тегли по банков път или по методите които предлага брокера. това провери внимателно с брокера. и провери и каква е таксата на тази при пей Мастер Карт с тези транзакции.

Кой брокер си избрал, ако не е тайна?

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
2 получени

Мнение от druster » 03 сеп 2017, 20:05

Marin написа:
druster написа:
Не ти казвам,че автоматично става,просто трябва да следваш инструкциите.Ако депозираш директно от картата в брокера и ако картата ти е кредитна ,после зависи от брокера до 90 дена ти се връщат парите обратно по картата.Ако е дебитна не е така.Ако трябва да теглиш, просто може по PayPal,Skrill или Neteller,виж брокера кои видове подържа.
Information is the most dangerous weapon of all the world.

Marin
1 дадени

Мнение от Marin » 03 сеп 2017, 20:39

druster написа:
03 сеп 2017, 20:05

Не ти казвам,че автоматично става,просто трябва да следваш инструкциите.Ако депозираш директно от картата в брокера и ако картата ти е кредитна ,после зависи от брокера до 90 дена ти се връщат парите обратно по картата.Ако е дебитна не е така.Ако трябва да теглиш, просто може по PayPal,Skrill или Neteller,виж брокера кои видове подържа.
Довечера ще говоря с брокера като отворят. Предпочитам да работя само с Неттелер. Нали ти казах на инструкцията - дават ми банкова сметка в наша банка, но там служителите нищо не знаят. Ако внеса парите на каса, но не стигнат на време до Неттелер после къде ще ми ги върнат?

Marin
1 дадени

Мнение от Marin » 04 сеп 2017, 11:21

Пуснах пробно малка сума директно към брокера. Да видя при какъв курс ще ми превалутират левчетата. При Неттелер е 7 -8 стотики разликата с официалния фиксинг и връзката със съпорта е бая сложна и скъпа.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
71 получени
167 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 06 сеп 2017, 23:19

Marin написа:
04 сеп 2017, 11:21
Пуснах пробно малка сума директно към брокера. Да видя при какъв курс ще ми превалутират левчетата. При Неттелер е 7 -8 стотики разликата с официалния фиксинг и връзката със съпорта е бая сложна и скъпа.
Превалутирането в Netteler е доста дървено. Добре си направил, направо с карта ако депозираш и като обменен курс и като разходи ще ти е по-добре.

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 17 сеп 2017, 23:05

Marin написа:
druster написа:
Neteller ти създават транзакция с банкови атрибути ,
НО депозита трябва да направиш от сметка на ТВОЕ ИМЕ !!!!

... а не чрез сметка на някаква банка , в която ти просто отиваш и си ДАВАШ ПАРИТЕ !!! (от случайно попаднала ти банка)
.... правиш ли разликата ??? ... това отново е заради AML???? (това пък какво ли е - пита Българина)

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”