Брокери поддържащи центови акаунти

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
dimy
Регистриран: 12 дек 2011, 15:49
Контакти:

Брокери поддържащи центови акаунти

Мнение от dimy » 02 дек 2016, 19:22

Здравейте, трейдъри. Кажете български или чужди брокери който поддържат и центови акаунти?

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
24 получени
7 дадени

Re: Брокери поддържащи центови акаунти

Мнение от ndimitrov73 » 25 яну 2017, 19:53

Аз лично използвам SimpleFX. Биткоин акаунт. Аз съм доволен. Брокера не е регулиран. Не знам каква стратегия използваш, ама центова сметка не е ли малко?
Ако се регистрираш Биткоин сметка съм готов га ти преведа 1$ в Биткоин сметката ти. Дай ми само QR кода си на сметката на ЛС. Да ти е на късмет :wink:
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

zubik
Регистриран: 09 сеп 2016, 13:24

Мнение от zubik » 08 май 2017, 14:04

Не ми харесва Cent сметки. Те често са непочтени брокери. В MMSIS те бяха в Milltraid били.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
24 получени
7 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2017, 00:26

zubik написа:Не ми харесва Cent сметки. Те често са непочтени брокери. В MMSIS те бяха в Milltraid били.
Извинявай колега, но с какво твоето мнение отговаря на зададения въпрос? Хубаво изразяваш мнение ама пиши го на лични на колегата който е задъл въпроса. Сега вдигаш цяла тема която както се вижда има за какво да е в дълбоките архиви покрита с прах. Аз бях дал предложение на колегата той явно разбра, че няма смисъл от центова сметка и всичко преключи.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”