Брокери, как да не бъдем измамени

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Re: Брокери, как да не бъдем измамени

Мнение от online-money » 26 фев 2017, 12:23

ndimitrov73 написа:Избора на брокер е един от най-важните избори в тази професия. Той е като брака. Виждате се, харесате се, пробвате се и после идва доверието. :grin: :grin: :grin:

Късмет на всички да си намерите половинката си. :grin: :grin: :grin:
Не бих казал че брокера е най-важния компонент за успеха на трейдъра, все пак ако не можеш да направиш правилен анализ и не избереш подходящ момент и посока на сделка , какъвто и да ти е брокера няма начин да успееш , както и обратното - брокера няма как да те спре да успееш ако всичко ти е наред (освен ако не е съвсем пирамида де) :grin:

reniemilova5
Регистриран: 31 окт 2016, 19:11
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 30 мар 2017, 00:33

online-money написа:
ndimitrov73 написа:Избора на брокер е един от най-важните избори в тази професия. Той е като брака. Виждате се, харесате се, пробвате се и после идва доверието. :grin: :grin: :grin:

Не бих казал че брокера е най-важния компонент за успеха на трейдъра, все пак ако не можеш да направиш правилен анализ и не избереш подходящ момент и посока на сделка , какъвто и да ти е брокера няма начин да успееш , както и обратното - брокера няма как да те спре да успееш ако всичко ти е наред (освен ако не е съвсем пирамида де) :grin:
Брокера също е много важен.Мен един така ме изигра ,че още не хваща яд като се сетя.Юошото е че после няма на кой да се жалваш.Много е важно преди да се избере брокер да се потърси достатъчно информация за него .Ако се пише отрицателни коментари стойте далече от тези брокери независимо какви бонуси редлагат.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
108 получени
75 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 30 мар 2017, 02:04

reniemilova5 написа:
online-money написа:

Брокера също е много важен.Мен един така ме изигра ,че още не хваща яд като се сетя.Юошото е че после няма на кой да се жалваш.Много е важно преди да се избере брокер да се потърси достатъчно информация за него .Ако се пише отрицателни коментари стойте далече от тези брокери независимо какви бонуси редлагат.
:good:
I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.
Bruce Lee
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

mitef1
Регистриран: 02 яну 2017, 16:23
1 получени

Мнение от mitef1 » 12 апр 2017, 12:09

В състезанието на Бенчмарк се класирах в топ 30. Поисках си бонуса от 40лв. , но се оказа че трябва да депозирам 200$ и да изтъргувам 20лота eur/usd или нещо от сорта преди да мога да си изтегля бонуса. Голям бонус няма що :evil:

Потребителски аватар
aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
11 получени
16 дадени

Мнение от aaangelll » 12 апр 2017, 15:40

mitef1 написа:В състезанието на Бенчмарк се класирах в топ 30. Поисках си бонуса от 40лв. , но се оказа че трябва да депозирам 200$ и да изтъргувам 20лота eur/usd или нещо от сорта преди да мога да си изтегля бонуса. Голям бонус няма що :evil:
Тия са пълни мошеници. Никога не бих си губил времето с тяхно състезание, а още по-малко да си отворя сметка при тях. А иначе поздравления за успеха, жалко, че те прецакват .

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 12 апр 2017, 15:49

aaangelll написа:
mitef1 написа:В състезанието на Бенчмарк се класирах в топ 30. Поисках си бонуса от 40лв. , но се оказа че трябва да депозирам 200$ и да изтъргувам 20лота eur/usd или нещо от сорта преди да мога да си изтегля бонуса. Голям бонус няма що :evil:
Тия са пълни мошеници. Никога не бих си губил времето с тяхно състезание, а още по-малко да си отворя сметка при тях. А иначе поздравления за успеха, жалко, че те прецакват .
Аз също не ги харесвам.Прави ми впечатление ,че имат много изисквания ,без логика.Другото е че преди време си бях свалила безплатна книга от реклама в Фейсбук и се скъсаха да ми звънят да депозирам при тях.Брокери ,които чрез изказа и тормоз се опитват да набират клиенти не са ми по вкуса.За втори път участвам в тяхно състезания ,но нито знам ,нито ме интересува до къде съм стигнала.

Потребителски аватар
aaangelll
11 получени
16 дадени

Мнение от aaangelll » 12 апр 2017, 15:59

reniemilova5 написа:
aaangelll написа:
Аз също не ги харесвам.Прави ми впечатление ,че имат много изисквания ,без логика.Другото е че преди време си бях свалила безплатна книга от реклама в Фейсбук и се скъсаха да ми звънят да депозирам при тях.Брокери ,които чрез изказа и тормоз се опитват да набират клиенти не са ми по вкуса.За втори път участвам в тяхно състезания ,но нито знам ,нито ме интересува до къде съм стигнала.
Пълни нещастници. И аз си свалих книгата но дадох измислен телефон. А и книгата им е гола вода. За начинаещи става, но не е нещо особено.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 12 апр 2017, 21:30

Изобщо не съм я чела.Няма да си губя времето с нещо предложено по най-грозния начин.Те просто са гомизмислили за да зарибяват хората.Няма как да имам доверие на брокер ,който ползва такива методи.

Потребителски аватар
aaangelll
11 получени
16 дадени

Мнение от aaangelll » 12 апр 2017, 21:32

reniemilova5 написа:Изобщо не съм я чела.Няма да си губя времето с нещо предложено по най-грозния начин.Те просто са гомизмислили за да зарибяват хората.Няма как да имам доверие на брокер ,който ползва такива методи.
Така е .Използват непочтени методи за да зарибяват хората.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 12 апр 2017, 21:39

aaangelll написа:
Благодаря, но състезанието им беше слабо. И явно е имоло причина. А прецакването не е голямо. Не губя нищо и поне няма да си губя времето с тях.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 12 апр 2017, 21:42

aaangelll написа:
reniemilova5 написа:Изобщо не съм я чела.Няма да си губя времето с нещо предложено по най-грозния начин.Те просто са гомизмислили за да зарибяват хората.Няма как да имам доверие на брокер ,който ползва такива методи.
Така е .Използват непочтени методи за да зарибяват хората.
Да. Явно схемата е такава. Не, благодаря!

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
108 получени
75 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 13 апр 2017, 00:08

Колеги, защо си губите времето със състезания. "Тъпото" правилно беше казал, че състезанията само довеждат до много лоши навици. Гледайте си трейдинга, спазвайте си стратегията и правилата и се самоусъвършенствайте. А иначе има много брокери които предлагат най-различни бонуси, смятам излишно е да ви казвам да не им се вързвате. Намерете си брокер пробвайте го и си тредвайте.
I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.
Bruce Lee
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 13 апр 2017, 07:05

ndimitrov73 написа:Колеги, защо си губите времето със състезания. "Тъпото" правилно беше казал, че състезанията само довеждат до много лоши навици. Гледайте си трейдинга, спазвайте си стратегията и правилата и се самоусъвършенствайте. А иначе има много брокери които предлагат най-различни бонуси, смятам излишно е да ви казвам да не им се вързвате. Намерете си брокер пробвайте го и си тредвайте.
Благодаря за съвета. Разбира се че начина по който се търгува на състезание не трябва да се прилага на реална сметка.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 13 апр 2017, 08:00

ndimitrov73 написа:Колеги, защо си губите времето със състезания. "Тъпото" правилно беше казал, че състезанията само довеждат до много лоши навици. Гледайте си трейдинга, спазвайте си стратегията и правилата и се самоусъвършенствайте. А иначе има много брокери които предлагат най-различни бонуси, смятам излишно е да ви казвам да не им се вързвате. Намерете си брокер пробвайте го и си тредвайте.
Съгласна съм с теб, но мисля че ралито на трейдър.бг е много добре замислено.Там имаш възможност да спечелиш и печалбата ти се изплаща веднага.Супер точни са в това отношение.Що се отнася до търговия на демо и реална сметка също съм съгласна с теб.Нямат нищо общо.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 13 апр 2017, 08:25

reniemilova5 написа:
Съгласна съм с теб, но мисля че ралито на трейдър.бг е много добре замислено.Там имаш възможност да спечелиш и печалбата ти се изплаща веднага.Супер точни са в това отношение.Що се отнася до търговия на демо и реална сметка също съм съгласна с теб.Нямат нищо общо.
Да. Абсолютно. И аз съм доволен от трейдър.бг

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 19 апр 2017, 13:10

Някой да знае нещо за Chat guru.
Мисля че можеш да го свалиш само на айфон ,но плащат ли .Аз свалих приложението но ми се вижда прекалено простичко За да е истина.

zubik
Регистриран: 09 сеп 2016, 13:24

Мнение от zubik » 21 апр 2017, 09:12

Също така съм съгласен. Бонуси са добри за proveriki брокер. Спечелете е трудно. Но с помощта на бонус, можете да разберете защо napriemr условията за търговия на InstaForex не са подходящи за агресивна търговия.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 21 апр 2017, 11:19

zubik написа:Също така съм съгласен. Бонуси са добри за proveriki брокер. Спечелете е трудно. Но с помощта на бонус, можете да разберете защо napriemr условията за търговия на InstaForex не са подходящи за агресивна търговия.
Така е стига бонусите да са реални а не само да си губиш времето с тях.Много брокери уж дават ДС речем 100 $ бонус ти търгуваш с тях и когато дойде време да си изтеглиш печалбата те ти изискват задължително депозит.

zubik
Регистриран: 09 сеп 2016, 13:24

Мнение от zubik » 08 май 2017, 14:00

reniemilova5 написа: Така е стига бонусите да са реални а не само да си губиш времето с тях.Много брокери уж дават ДС речем 100 $ бонус ти търгуваш с тях и когато дойде време да си изтеглиш печалбата те ти изискват задължително депозит.
Да, знам, че. А що се отнася, от друга, защото, за да се докаже, че констатациите в профила си, трябва само да го накара да плати. Там брокери могат да разберат, че не искат обвинения за пране на пари. Но за да донесе успешно се възползват от бонуса, докато само можех freshforeх. :(

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 08 май 2017, 15:21

Сега модата при баш измамниците е друга. Обещават ти 100-200-300% бонус. И 500% да поискаш, пак ще ти дадат. Уловката е, че като поискаш да изтеглиш някакви пари и то не печалба, а собственият си депозит, брокерът ти казва - ти прочете ли си общите условия?

А там пише, че примерно трябва да изтъргуваш 1 лот за всеки долар, преди да можеш да теглиш каквото и да било. Практически невъзможно за изпълнение условие.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”