Варчев, Бенчмарк или Адмирал Маркетс?

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
noname0
Регистриран: 30 мар 2015, 13:38

Варчев, Бенчмарк или Адмирал Маркетс?

Мнение от noname0 » 30 мар 2015, 13:44

За всички прочетох и негативни и позитивни мнения, но не мога да реша при кой да се забия на първо време. Спрял съм се на тези брокери, понеже само при тях няма изискване за минимален депозит. Адмирал имат минимум от 15лв. де, но все пак.
Препоръчайте някой от трите или някой друг български, ако е по-добър и позволява откриване на реална сметка без минимален депозит или такъв под 50лв.

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
5 получени

Re: Варчев, Бенчмарк или Адмирал Маркетс?

Мнение от K_W » 30 мар 2015, 15:13

noname0 написа:За всички прочетох и негативни и позитивни мнения, но не мога да реша при кой да се забия на първо време. Спрял съм се на тези брокери, понеже само при тях няма изискване за минимален депозит. Адмирал имат минимум от 15лв. де, но все пак.
Препоръчайте някой от трите или някой друг български, ако е по-добър и позволява откриване на реална сметка без минимален депозит или такъв под 50лв.
По-добре се огледай за четвърти вариант за брокер. Аз не бих ти препоръчал нито един от тях.
Няма никакъв смисъл да си подаряваш парите. 50 лв са за никъде и нищо няма да постигнеш освен да ги изгубиш.
С тези 50 лв по-добре отиди на някой приятен ресторант.
Съжалявам, предполагам, че това което ти написах няма да ти хареса, най-вероятно няма и да ме послушаш, но това е истината.
Под 200 лв (че и това е малко, за да търгуваш по правилен начин с минимални количества, които брокерите позволяват) изобщо няма смисъл да си отваряш сметка, освен ако не си падаш по-хазарта.

vankodk
Регистриран: 12 мар 2015, 19:53

Мнение от vankodk » 16 апр 2015, 13:20

Аз съм начинаещ трейдър,прочетох доста негативни мнения за голяма част от брокерите у нас.Кой български брокер бихте ми препоръчали,или да се насоча към чуждестранни.Бих бил благодарен за някое предложение.

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
2 получени
2 дадени

Мнение от pitfx » 16 апр 2015, 13:30

vankodk написа:Аз съм начинаещ трейдър,прочетох доста негативни мнения за голяма част от брокерите у нас.Кой български брокер бихте ми препоръчали,или да се насоча към чуждестранни.Бих бил благодарен за някое предложение.
Аз търгувам през ActivTrades вече повече от две години. За сега съм доволен :wink:
Stop loss is your friend

Ailin
Регистриран: 07 авг 2014, 18:52

Мнение от Ailin » 16 апр 2015, 23:04

Доволна съм от Trader.bg, скоро ще стане 1 год.

Потребителски аватар
Rocky97
Регистриран: 07 окт 2014, 20:14

Мнение от Rocky97 » 17 апр 2015, 15:08

Ако предпочиташ МТ4 платформата ActivTrades са добра алтернатива. Иначе Trader.bg ми харесват повече единствения недостатак е че намят и МТ4 платформа а само уеб.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð

dreamtheater
Регистриран: 28 юни 2009, 17:43
7 дадени

Мнение от dreamtheater » 17 апр 2015, 19:00

Доволен съм от MT4 на Бенчмарка, сега и намалиха спредовете и е доста добре, не забравяй че са български и трансферите стават много много по-лесно, отколкото в чужбина.

gogokuzo
Регистриран: 01 апр 2015, 19:57

Мнение от gogokuzo » 17 апр 2015, 19:32

Бенчмарка имат хубави индекси, без падеж, но със суап. Актива имат голямо разнообразие на валути и фючърси. Спредовете са почти еднакви. Актива са точни при изплащанията, без такси за преводи в лева и евро, сметката ми е в долари при тях, но трансферите ги правя в лева, не те цакат в курса. От Бенча не съм теглил още.
Адмирала в момента нещо се трансформират и нещо са усложнили регистрацията, това от приятел го знам, до сега беше доволен, там си откриваш сметка-майка и от нея си зареждаш колкото искаш сметки, по този начин захранването и трансфера между сметките става много бързо при нужда, за разлика от другите, където процедурата отнема около 24 часа.

Потребителски аватар
cstudio
Регистриран: 01 май 2014, 19:04

Мнение от cstudio » 18 апр 2015, 10:26

От 2 години работя с Трейдър, и мисля че са добър избор. Коректни са, вслушват се в мнението на хората от този форум и реагират, а и по време на "швейцарското рали" към тях нямаше никакви критики. 8-)

Sinio_lyato
Регистриран: 29 апр 2015, 16:41

Мнение от Sinio_lyato » 29 апр 2015, 16:44

Здравейте на всички :) Пробвах и 3те на демо сметка и засега се колебая между Варчев и Адмирал. Много добри условия предлагат и 2та. Може би все пак ще си отворя в Адмирал, защото получих имейл, че вече са под английския най-висок лиценз и трябва всичко да им е точно. Някой търгува ли с тях тук?

pitfx
2 получени
2 дадени

Мнение от pitfx » 29 апр 2015, 16:54

Sinio_lyato написа:Здравейте на всички :) Пробвах и 3те на демо сметка и засега се колебая между Варчев и Адмирал. Много добри условия предлагат и 2та. Може би все пак ще си отворя в Адмирал, защото получих имейл, че вече са под английския най-висок лиценз и трябва всичко да им е точно. Някой търгува ли с тях тук?
Има постове за изпълненията на поръчките им (Адмирал).ако имаш желание потърси и ще разбереш :wink:
Относно FCA регулацията, брокерите със сериозно реноме отдавна са под регулацията на FCA, а не от няколко дена :wink:
Stop loss is your friend

Sinio_lyato

Мнение от Sinio_lyato » 29 апр 2015, 17:54

Може ли линк към поръчките им? Да, прави сте, но те май си бяха регулирани, сега просто взеха и този или?

Sinio_lyato

Мнение от Sinio_lyato » 29 апр 2015, 17:57

А Вие при кой брокер сте?

pitfx
2 получени
2 дадени

Мнение от pitfx » 29 апр 2015, 18:03

Sinio_lyato написа:А Вие при кой брокер сте?
Аз лично търгувам в ActivTrades http://www.activtrades.bg/index.aspx
Stop loss is your friend

buzinezzman
Регистриран: 29 апр 2015, 22:51

Мнение от buzinezzman » 29 апр 2015, 23:00

IronFX Global - http://www.ironfx.com
Лицензирани и регулирани и печелят всички FX награди последните години, както и за най-доверена компания ! А и няма др.компания, която да се похвали с партньорство с ФК Барселона

Тази статия може да ви помогне в избора за брокер: http://www.buzinezzman.com/investments-for-everyone/

Потребителски аватар
K_W
5 получени

Мнение от K_W » 29 апр 2015, 23:09

IronFX-проблеми със закона
http://borsatip.bg/ironfx-%D0%BF%D1%80% ... %BD%D0%B0/

buzinezzman
Регистриран: 29 апр 2015, 22:51

Мнение от buzinezzman » 29 апр 2015, 23:29

Специално за изплащанията от IronFX Global, за което се отнася статията ще обясня, че се пишат глупости от некомпетентни хора ! Компанията беше пуснала бонус 60%. Част от клиентите се опитаха да измамят компанията, като използват този бонус, като си отваряха два акаунта с две различни имена и сключваха две еднакви срещуположни сделки, купуват и продават в един и същ момент - хеджиране, което е забранено ! Независимо накъде отиде пазара, те печелят 20% от бонуса, поради двата акаунта. Компанията засече по инет, че акаунтите и сделките се сключват от един и същи адрес. На тези клиенти бяха отказани печалбите и възтановиха единствено първоначалната им инвестиция. Компанията е регулирана и оторизирана и под надзора на комисията която отговаря за този вид тарговия пред целия ЕС. Нито е имало искане, нито дело, нито комисията е разследвала, нито компанията е отказала да изплати на някои собствените му пари! Това е единствения случай и бонуса затова беше променен на 40%, след този случай на злоупотреба на клиенти с предоставената от компанията услуга !

За новоизлюпения сайт на аматьорчета от борсатип, които трият неудобните и си слагат сами коментарите, с които се срещнах да ми предлагат някакви нещица, от които никой не е нито лицензиран ИП или лицензиран от CFA, за да дава коментар на пазарите или технически анализ, без коментар !

Потребителски аватар
K_W
5 получени

Мнение от K_W » 29 апр 2015, 23:45

е да този сайт изглжда много по-професионален :grin:
Ако и снимките бяха в правилната резолюция, нямаше да има равен. Не за друго ама така мацките стават дебели нищо че батките изглеждат по батки :grin:

IRON FX е регулиран от Кипърския регулатор CySEC

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”