Аctivtrades

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
knestin
Регистриран: 28 яну 2015, 14:33
4 получени
Контакти:

Re: Аctivtrades

Мнение от knestin » 17 ное 2015, 20:12

Здравей. Мерси за отговора. Тогава да те попитам какво мислиш за българските брокери /до колкото са български/ и не е ли по-добре да се работи с тях ?
Не можеш да решиш проблемите с мисленето, с което си ги създал !

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 18 ное 2015, 08:29

knestin написа:Здравей. Мерси за отговора. Тогава да те попитам какво мислиш за българските брокери /до колкото са български/ и не е ли по-добре да се работи с тях ?
За мен е по-добре да се работи с тях. Има един два читави. В последно време и все повече чужди брокери изнасят офисите си тук без дори да предлагат БГ съпорт.

Потребителски аватар
knestin
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 18 ное 2015, 13:48

Здравей.
Какво мислиш за Варчев ?

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 19 ное 2015, 09:13

knestin написа:Здравей.
Какво мислиш за Варчев ?
Стават, нямам лоши впечатления от тях.

Потребителски аватар
knestin
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 19 ное 2015, 11:23

Здравей.
Искам да те попитам, дали отделните брокери било то BG или Английски и т.н. споделят по между си информация за своите клиенти и правят ли някаква корелация за техния стил на игра ? Предполагам, че на всеки играч се оформя профил и се правят "нужните" настройки ?

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 19 ное 2015, 11:42

Искам да те попитам, дали отделните брокери било то BG или Английски и т.н. споделят по между си информация за своите клиенти и правят ли някаква корелация за техния стил на игра ? Предполагам, че на всеки играч се оформя профил и се правят "нужните" настройки ?
Зависи какво разбираш под споделяне на информация. Случва се данните ти с които си отворил сметка при един брокер да се окажат при друг т.е. да те продадат като лиид но толкова.
Относно стила ти на търговия, да има нещо такова . Почти всеки брокер има А book и B book. А book- поръчките се изнасят към доставчици на ликвидност които маркет мейкват. B book- брокера те чака да се издъниш и да ти вземе парите т.е. той те маркетмейква. Брокера си преценява към кой лист да те вкара. Това не пречи той да е напълно коректен и честен. Има и брокери които като те сложат към B book ти "помагат" да загубиш. Това са некоректните брокери.
Ако имаш още въпроси към мен пиши ми в темата от линка или пиши в някоя друга защото доста оспамихме тук.
http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=52 ... &start=380

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 26 ное 2015, 13:28

Малко подаръци от ActivTrades за коледа, преди две години пак ми бяха изпратили :wink:
26.11.2015_1.jpg
26.11.2015_1.jpg (105.62 KБ) Видяна 3073 пъти
26.11.2015_2.jpg
26.11.2015_2.jpg (106.7 KБ) Видяна 3073 пъти
26.11.2015_4.jpg
26.11.2015_4.jpg (125.32 KБ) Видяна 3073 пъти
Stop loss is your friend

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
4 получени
4 дадени

Мнение от emonik » 26 ное 2015, 14:12

Честито да почерпиш. А сега доказвай че не си техен агент :grin:

idimitrov99
Регистриран: 07 май 2014, 17:30

Мнение от idimitrov99 » 29 ное 2015, 18:44

Не се споделя инфо. И всеки си пази своите вип клиенти и прави всичко възможно да не ги загуби. На масата не се обръща особено внимание.

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
2 получени

Мнение от saxsten » 01 дек 2015, 14:07

knestin написа:Ок. Благодаря. Прав си за това, че настройките на нивата са важни и зависят от играча. Но аз съм дал стоп например за sell EUR/USD на 1,07893 , а курса на всички графики който сравнявам /от investing.com , ot FXCM и други/ e стигал до 1,07823 и ти сработва стопа без да има някакви съществени новини ? Т.е. при 7 пипа по-малко и стопа хоп ...... закрива позицията !
Това няма как да зависи от настройките. Просто те лъжат в кантара.
Мисля че помня случай в който към момента на сработване на стопа цената действително е по висока /или по ниска / от нивото на стопа и стопа е законен
С удивление обаче откривам ,че на другия ден графиката показва различна цена към момента на сработване на стопа.
Това е доста просташки номер и го има при много брокери ,просто си направете снимка на графиката днес и сравнете с такава утре
Но и от това има по лошо
Има брокери като инста .форекс например които при волативен пазар изобщо не реагират ни на стопове ни на пендинг-ордери и дори ръчно не дават да затваряш губеща ,че и дори печеливша позиция
Демек докато трае бурята те са в окопа и не работят :wink:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 01 дек 2015, 16:44

saxsten написа:
knestin написа:Ок. Благодаря. Прав си за това, че настройките на нивата са важни и зависят от играча. Но аз съм дал стоп например за sell EUR/USD на 1,07893 , а курса на всички графики който сравнявам /от investing.com , ot FXCM и други/ e стигал до 1,07823 и ти сработва стопа без да има някакви съществени новини ? Т.е. при 7 пипа по-малко и стопа хоп ...... закрива позицията !
Това няма как да зависи от настройките. Просто те лъжат в кантара.
Мисля че помня случай в който към момента на сработване на стопа цената действително е по висока /или по ниска / от нивото на стопа и стопа е законен
С удивление обаче откривам ,че на другия ден графиката показва различна цена към момента на сработване на стопа.
Това е доста просташки номер и го има при много брокери ,просто си направете снимка на графиката днес и сравнете с такава утре
Но и от това има по лошо
Има брокери като инста .форекс например които при волативен пазар изобщо не реагират ни на стопове ни на пендинг-ордери и дори ръчно не дават да затваряш губеща ,че и дори печеливша позиция
Демек докато трае бурята те са в окопа и не работят :wink:
Аз много се съмнявам брокери като този за който говориш изобщо да изнасят нещо на реалния пазар. А и при някои такива шанса да си видиш парите отново след като си ги внесъл е много малък(независимо дали си реализирал печалби или загуби).

Dominos
Регистриран: 08 юни 2015, 14:16

Мнение от Dominos » 02 дек 2015, 19:34

:grin: А аз защо няма подарък от Актива, не ме ли харесват като клиент

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 03 дек 2015, 11:17

Dominos написа::grin: А аз защо няма подарък от Актива, не ме ли харесват като клиент
Нали нямаш подарък, защо изобщо питаш ... :lol:

NeychoBalov
Регистриран: 09 фев 2016, 20:03

Мнение от NeychoBalov » 09 фев 2016, 20:08

Здравейте. Нов съм в форума и имам въпрос относно документите, които са нужни за откриване на сметка в activtrades. Супортът им ми каза лична карта, шофьорска книжка и акт за раждане. Задължителни ли са по принцип или мога да подменя някои с някакъв друг документ.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
21 получени
1 дадени

Мнение от kompira » 09 фев 2016, 21:23

NeychoBalov написа:Здравейте. Нов съм в форума и имам въпрос относно документите, които са нужни за откриване на сметка в activtrades. Супортът им ми каза лична карта, шофьорска книжка и акт за раждане. Задължителни ли са по принцип или мога да подменя някои с някакъв друг документ.
В този случай ще представяш два документа за самоличност (шофьорска книжка и акт за раждане) и един за адрес - лична карта. По принцип може и обратното - два за адрес и един за самоличност...

Като си откривах сметка през лятото на 2015-та, минах успешно верификацията с два документа за самоличност (лична карта и шофьорска книжка) и едно доказателство за адрес - (последнaта фактура от домашен телефон, в която са написани именaта ми и адреса). Тая фактура дефакто е от Мтел за домашен интернет, но в нея услугата е написана като "Домашен телефон" и стана работата. Ако не ми приемеха документа за адрес, бях приготвил сканиран и акта за раждане - тогава щяхме да доказваме адрес от личната карта, а за самоличност да послужат шофьорската книжка и акта за раждане.
Bitcoin: 33QktXTRjPhFtgmfSVD4dA6T2Go8UEVSUP
Ethereum: 0x141302D45E74BDa3518Ad698F885AA494F263648

NeychoBalov

Мнение от NeychoBalov » 09 фев 2016, 21:39

Мерси за отговора. А не е ли опасно всичките тези документи на едно място ?

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
21 получени
1 дадени

Мнение от kompira » 09 фев 2016, 21:58

Повечето сериозни имена (в световен мащаб) изискват такива документи, няма как - регулацията командва парада. Аз в що брокери съм подавал лични данни и не съм имал ядове досега...

То винаги може да изтече лична информация откъдето и най-малко очакваш, например от мобилен оператор, банки и пр. Нали имаше случай как държавни институции изхвърлят неунищожени списъци с имена и ЕГН-та в кофите за боклук ("Господари на ефира" разнищваха случая), та к'во остава за частниците... Така че, не бой се, "ножа е дървен". :smile:

А и тези сериозните имена във финансовите среди, едва ли ще допуснат теч на информация към трети лица, защото това ще им коства лицензите и тежки съдебни процеси, ако се докаже вината им. Пък то стига и шумотевица да се вдигне само.
В бизнеса авторитет и доверие се градят дълго и трудно, но много бързо може да се сринат.
Bitcoin: 33QktXTRjPhFtgmfSVD4dA6T2Go8UEVSUP
Ethereum: 0x141302D45E74BDa3518Ad698F885AA494F263648

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 10 фев 2016, 09:42

NeychoBalov написа:Мерси за отговора. А не е ли опасно всичките тези документи на едно място ?
Това са изисквания на регулатора им FCA и са валидни за всички реистрирани в UK брокери. Те също така са засължени да пазят тези данни поверителни.

NeychoBalov

Мнение от NeychoBalov » 10 фев 2016, 20:44

Мерси ви за помощта колеги.

NeychoBalov

Мнение от NeychoBalov » 11 фев 2016, 20:42

Как да си променя паролата на реалната ми сметка в activtrades, на демото е лесно има си бутон ама на реалната не го откривам.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”