Аctivtrades

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
32 получени
2 дадени
Контакти:

Re: Аctivtrades

Мнение от jssj » 05 май 2015, 12:28

Ха такаааа, безплатно. И кой ще плати сега Кемпински? :shock:
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 05 май 2015, 12:40

jssj написа:Ха такаааа, безплатно. И кой ще плати сега Кемпински? :shock:
Ние, желаещите да го посетим, няма да сме :wink:
Изглежда да е интересно. Аз ще отида. Направих резервация :wink:
Stop loss is your friend

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
32 получени
2 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 05 май 2015, 12:53

Варна ми е по близо. :smile:
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
Гладиатор
Регистриран: 19 сеп 2014, 13:57

Мнение от Гладиатор » 19 май 2015, 14:47

Много съм доволен от бързото обслужване в ActivTrades!Вчера пуснах първата си заявка за теглене и днес в 14.00 парите ми бяха в джоба.
Усилие и резултат!

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 01 юли 2015, 08:11

Изображение

И доста други брокери предупреждават и предприемат действия.
Stop loss is your friend

Nikola_D
Регистриран: 07 май 2014, 18:44

Мнение от Nikola_D » 01 юли 2015, 19:53

pitfx написа:Изображение

И доста други брокери предупреждават и предприемат действия.
Това трябва на сайтовете на всички брокери да го има. Помним какво се случи когато бе премахната бариерата на швейцарския франк.

Потребителски аватар
ivaceda
Регистриран: 09 юни 2014, 14:51

Мнение от ivaceda » 09 авг 2015, 10:27

Гладиатор написа:Много съм доволен от бързото обслужване в ActivTrades!Вчера пуснах първата си заявка за теглене и днес в 14.00 парите ми бяха в джоба.
Те са винаги много точни. Парите са ти в джоба за отрицателно време.

tsvetantsvetkov
Регистриран: 15 май 2014, 15:18

Мнение от tsvetantsvetkov » 10 авг 2015, 18:01

Аз имам сметка при Актива и съм много доволен от тях не е имало никакъв проблем при тегления или каквото и да било.

noname0
Регистриран: 30 мар 2015, 13:38

Мнение от noname0 » 29 сеп 2015, 20:12

Аз може да съм първия с негативно мнение за Аctivtrades, ама кво да се прави, като са олигофрени :grin:
Накратко, доколкото е възможно. Една позицийка за петрола. Видях, че тръгна наобратно, но бях на работа и не можех да го следя постоянно. Сложих и пълзящ стоп и баш SL(сякаш съм предчувствал) :grin: . Реално исках да стигна ВЕ или близко до него, беше ми ясно, че профит няма да има. Заложих SL-a на 13-на евра. По някое време, след като се поосвободих малко погледнах да видя накъде съм и гледам затворена позицията....ама на доста под SL-a и като резултат вместо -13 станало -28+ евра :x Подминало ми е и трейлинг стопа и баш SL-a. Писах им. Ама то било волатилен инструмент, ама стопа ми бил много тесен, ама тва, ама онова 1001 оправдания. Писах и централата в UK и оттам ме резнаха. И така. Скоро, щем не щем ще мърдаме към трейдъра май :smile:

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
14 получени
2 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 30 сеп 2015, 16:44

Виж в другите платформи как е било и ако и там има гапове, няма как, ама ако линията е непрекъсната им го изтъкни като довод.

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 30 сеп 2015, 16:47

И при пълзящ стоп платформата трябва да е постоянно включена, това като пояснение. Поне преди така беше, мисля, че и сега е така :smile:
Stop loss is your friend

мирорадо
Регистриран: 29 юни 2014, 17:42

Мнение от мирорадо » 30 сеп 2015, 17:23

noname0 написа:Аз може да съм първия с негативно мнение за Аctivtrades, ама кво да се прави, като са олигофрени :grin:
Накратко, доколкото е възможно. Една позицийка за петрола. Видях, че тръгна наобратно, но бях на работа и не можех да го следя постоянно. Сложих и пълзящ стоп и баш SL(сякаш съм предчувствал) :grin: . Реално исках да стигна ВЕ или близко до него, беше ми ясно, че профит няма да има. Заложих SL-a на 13-на евра. По някое време, след като се поосвободих малко погледнах да видя накъде съм и гледам затворена позицията....ама на доста под SL-a и като резултат вместо -13 станало -28+ евра :x Подминало ми е и трейлинг стопа и баш SL-a. Писах им. Ама то било волатилен инструмент, ама стопа ми бил много тесен, ама тва, ама онова 1001 оправдания. Писах и централата в UK и оттам ме резнаха. И така. Скоро, щем не щем ще мърдаме към трейдъра май :smile:
не знам дали си първия във форума, но и аз съм с негативно мнение за обирането им на стопове, :twisted:
ONLY LIMITS&HEDGING !!!

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 30 сеп 2015, 17:41

Аз проблеми не съм имал, дай боже и да нямам. Прилагайте им лог.файловете за да се види къде,какво и как. Без него не става.
Stop loss is your friend

noname0
Регистриран: 30 мар 2015, 13:38

Мнение от noname0 » 30 сеп 2015, 18:42

pitfx написа:И при пълзящ стоп платформата трябва да е постоянно включена, това като пояснение. Поне преди така беше, мисля, че и сега е така :smile:
Да, да. Беше си включена през цялото време, просто беше минимизирана, докато си вършех работата.
Реално проблема не е толкова в изгубените 15-на евра в повече. Въпроса е принципен. Мен 30лв. няма да ме съборят, но утре-вдругиден, като почна да играя с по-големи цифри Активтрейдс със сигурност няма да са моят избор за брокер.

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 30 сеп 2015, 19:28

pitfx написа:И при пълзящ стоп платформата трябва да е постоянно включена, това като пояснение. Поне преди така беше, мисля, че и сега е така :smile:
аз с пълзящи стопове не съм търгувал
при другите брокери пак ли е така

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 30 сеп 2015, 19:54

jivko78 написа:

аз с пълзящи стопове не съм търгувал
при другите брокери пак ли е така

Да.
Ако искаш експертите ти и всичко останало да работи нон стоп дори и когато е затворена платформата това е избора VPS server:
ПРЕДИМСТВА

Гъвкав Forex VPS - Вашите Експертни Системи (Expert Advisor) ще продължат да работят и да търгуват дори ако решите да изключите компютъра си.

Индивидуален Сървър - На сървърът не работят други приложения и е посветен преимуществено на обслужване на Експертни Системи (Expert Advisors).

Дистанционен достъп - Можете да се логнете във Вашия акаунт от всеки компютър или смартфон

Сигурна среда за Експертни Системи (EA)

Непрекъснато функциониране - Няма проблеми със захранване или рестартиране

Наличност - Гарантирана е наличност на сървъра 99.9999% от времето на месец

Защита Без Рестартиране - Ние предлагаме следните защитни услуги "Без рестартиране" и "Винаги актуализиран"

Гарантиран Сървър - Ние предлагаме 10Gbps скорост на мрежова свързаност за нашия Forex VPS

Индивидуален IP адрес - Ние осигуряваме индивидуални IP адреси за нашия Forex VPS

Защита срещу DDOS атаки - Ние предлагаме защита срещу DDOS атаки за нашия Forex VPS

https://www.activtrades.bg/index.aspx?p ... tforms_vps
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
knestin
Регистриран: 28 яну 2015, 14:33
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 10 ное 2015, 21:23

Здравейте трейдъри. Ако има някой който активно е търгувал с "актив трейдс" искам да попитам дали и как са ви изпълнявали stop loss & limit ?
Моите наблюдения са, че те /брокера/ винаги използва когато има "игли" за да набута на клиента поне 20 - 30 пипа повече над стопа !!! . А в същото време, ако имате поръчка от същия инструмент в обратна посока лимита подминава с много малко ! Т.е. съотношението е в пъти в полза на брокито :x .
Моля, ако имате опит да споделите.
И моля внимавайте с брокер който разширява стопа както си реши ...... Тогава всяка ваша система / и въобще занимание с FX / отива на .... КИНО. :( :( :(
Не можеш да решиш проблемите с мисленето, с което си ги създал !

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 11 ное 2015, 10:56

Както се вижда от графиките които поствам, активно търгувам (вече близо 3 години) и такива аномалии няма. Това 20-30 пипса или 2-3 пипса, да не броиш случайно петия знак? :wink:
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
knestin
Регистриран: 28 яну 2015, 14:33
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 12 ное 2015, 22:21

Очевидно ти си агент на тази '' прекрасна'' кантора ! Едва ли някой който истински се занимала с Fx ще останется дьлго при тях. Като цяло са си едни из.......ци.
Не можеш да решиш проблемите с мисленето, с което си ги създал !

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
1 получени
2 дадени

Мнение от emonik » 13 ное 2015, 09:30

Би ли ни казал кой брокер в момента е с по добри условия от тях.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”