Аctivtrades

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Bessen
Регистриран: 03 юни 2013, 14:46

Re: Аctivtrades

Мнение от Bessen » 12 фев 2016, 08:47

В навигатора на МТ4 - десен бутон върху номера на сметката и избираш смяна на паролата. Трябва обаче да си знаеш настоящата.

NeychoBalov
Регистриран: 09 фев 2016, 20:03

Мнение от NeychoBalov » 12 фев 2016, 14:18

Мерси колега.

idimitrov99
Регистриран: 07 май 2014, 17:30

Мнение от idimitrov99 » 17 фев 2016, 12:28

NeychoBalov написа:Здравейте. Нов съм в форума и имам въпрос относно документите, които са нужни за откриване на сметка в activtrades. Супортът им ми каза лична карта, шофьорска книжка и акт за раждане. Задължителни ли са по принцип или мога да подменя някои с някакъв друг документ.
И акта за раждане не е ли вече прекалено. Още малко ще поискат свидетелство за съдимост и психо.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
13 получени
1 дадени

Мнение от kompira » 17 фев 2016, 15:11

idimitrov99 написа:
NeychoBalov написа:Здравейте. Нов съм в форума и имам въпрос относно документите, които са нужни за откриване на сметка в activtrades. Супортът им ми каза лична карта, шофьорска книжка и акт за раждане. Задължителни ли са по принцип или мога да подменя някои с някакъв друг документ.
И акта за раждане не е ли вече прекалено. Още малко ще поискат свидетелство за съдимост и психо.
По принцип не се стига до него, но понякога няма избор. Много често се случва така, младият кандидат-трейдър да не е титуляр по консумативите на домакинството (ток/вода/телефон), а родителите. Тогава за да си открие сметка на собствено име трябва едно доказателство за адрес (личната карта ще послужи за това) и две за самоличност, за която самоличност не остават много опции. Впрочем за адрес може да е и банков документ, в който пише имената и адреса.

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 17 фев 2016, 15:49

Да, извлечение от банкова сметка (цифрите, салдото го премахни), т.е да се види адреса и твоето име може и да искаш докумнет от банката, който доказва че именно ти си титуляр :wink:
Stop loss is your friend

icehell
Регистриран: 09 юни 2016, 03:29

Мнение от icehell » 27 юни 2016, 02:55

Здравейте, Колеги!
Мисля да си отворя реална сметка на Activtrades, но се чудя коя платформа да избера. Отскоро започнах да чета книги и да се образовам, ориентирал съм се главно към Форекс, но също така мисля и CFD да не изпускам ако има нещо което си заслужава. Ако може по-опитните да ми препоръчат МТ4 или МТ5 да избера. По-принцип МТ4 не предлага CFD върху акции при Activtrades, но ако е по-добра от МТ5 бих предпочел нея.

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 27 юни 2016, 09:46

icehell написа:Здравейте, Колеги!
Мисля да си отворя реална сметка на Activtrades, но се чудя коя платформа да избера. Отскоро започнах да чета книги и да се образовам, ориентирал съм се главно към Форекс, но също така мисля и CFD да не изпускам ако има нещо което си заслужава. Ако може по-опитните да ми препоръчат МТ4 или МТ5 да избера. По-принцип МТ4 не предлага CFD върху акции при Activtrades, но ако е по-добра от МТ5 бих предпочел нея.
MT 4 и само Forex (основните валутни двойки)

започни с това, най-подходящо е за начинаещ. Съветвам те да избягваш CFD тата първите месеци/година, докато влезеш в час с нещата.

icehell
Регистриран: 09 юни 2016, 03:29

Мнение от icehell » 27 юни 2016, 22:05

Благодаря много за съвета!
А Актива все още ли е предпочитания брокер за България, все още ли хората които имат сметки там от отдавна са доволни.

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 28 юни 2016, 09:32

Да те са си маркет мейкъри основно, както и 90% от брокерите, но са коректни поне от това, което аз съм видял и не мисля че ще имаш проблеми. 8-)

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 28 юни 2016, 12:43

Хайде на семинар :wink:

https://www.activtrades.bg/index.aspx?p ... ion_events

ще използваме и да се видим :wink:
Stop loss is your friend

Vlada от ActivTrades
Регистриран: 21 юли 2016, 14:46

Мнение от Vlada от ActivTrades » 21 юли 2016, 15:12

Здравейте,

От екипа на АктивТрейдс съм.

Желаем да ви поканим на предстоящите ни безплатни семинари.
София | 9-ти септември (от 15:30ч. в хотел Радисън)
Пловдив | 10-ти септември (от 12:00ч. в Гранд Хотел Пловдив)

Подробна информация за тях, можете да намерите тук: https://www.activtrades.bg/index.aspx?p ... September"

Ще ви очакваме. Ако имате въпроси, ще се радваме да отговорим на тях.
Ето и контактите ни:

(02) 493 4300
bulgariandesk@activtrades.com

Поздрави,
Влада
Маркетинг Екип

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 31 авг 2016, 11:38

Надявам се да бъде интересно, аз ще ходя:)

Някой друг записал се? Ще е повод и да се видим, да разчупим малко :wink:

За лекторът Malte Kaub http://www.tradersleadershipcouncil.com/

https://www.facebook.com/ActivTradesBul ... 877277892/
Stop loss is your friend

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 31 авг 2016, 11:55

Има интервю в сп. "Мениджър"
Малте Кауб цп. Мениджър.jpg
Малте Кауб цп. Мениджър.jpg (145.33 KБ) Видяна 1545 пъти
„Никога не търгувайте със суми, които не можете да си позволите да изгубите!“ Това съветва Малте Кауб, професионален трейдър с над 10-годишен опит
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
Adjna
Регистриран: 25 яну 2016, 14:37

Мнение от Adjna » 02 сеп 2016, 12:37

Аз мисля да отида на Пловдивския семинар

Потребителски аватар
K_W
4 получени

massive slippage

Мнение от K_W » 28 юни 2017, 22:54

Ползвам този брокер от не доста веме, препоръчвал съм го на доста хора и така до преди известно време когато започнах да засичам неща които не ми харесват, реших да им дам още един шанс до днес, когато ме слипнаха жестоко. Именно тази случка ще ви опиша по долу. Обяснението на съпорта е страхотно:
Разгледахме случая.

Позициите наистина бяха със слипъдж от 15 пипса. Прикачено изпращам котировките от сървъра ни в този момент, където се въжда движението на котировките.

Слипъджа може да е както негативен, така и позитивен. Напомняме Ви, че в момента пазарите са с висока волатилност поради новини, свързани с Европейския Съюз.

Поздрави,
Е да възможно е и за някой това обяснение да е достатъчно, в крайна сметка има такива моменти... но аз пък имам доста опит, в случая сделките са от автоматизирана система, която работи на още 2 брокера със същите настройки.
Едновременно с късите имам затворена и една дълга в същата секунда, при нея обаче слипиджа в моя полза е 6 пойнта 0,6 пипса, което пак не малко но в сравнение с 150-те пойнта (15 пипса slippage ) е смешно

При другите два брокера, които ползвам слипиджа е минимален до никакъв(прилагам снимки).
Колоната в червено е зададен и активиран стоп, съответно в зелено таргет, колоната Price е цената на изпълнение
Screenshot_2017-06-28-22-06-01.png
Screenshot_2017-06-28-22-06-01.png (730.68 KБ) Видяна 269 пъти
Screenshot_2017-06-28-22-07-13.png
Screenshot_2017-06-28-22-07-13.png (766.18 KБ) Видяна 269 пъти
Screenshot_2017-06-28-22-05-34.png
Screenshot_2017-06-28-22-05-34.png (791.85 KБ) Видяна 269 пъти
Когато някой брокер ви предлага страхотен спред от само 0.5 пойнта, се замислете дали не си взима останалото по друг начин.

Загубата не е проблем сумарно се събира най-много още една губеща позиция на фона на доста печеливши от вчерашния ден, но отношението и изпълнения от този тип не са за толериране и преглъщане. Губещите ще са Активтрейдс, защото губят не само мен а и доста приятели. Освен ако това не е била целта разбира се, защото не всеки харесва печелившите трейдъри :geek:

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
40 получени
16 дадени

Re: massive slippage

Мнение от ndimitrov73 » 29 юни 2017, 00:04

K_W написа:Ползвам този брокер от не доста веме, препоръчвал съм го на доста хора и така до преди известно време когато започнах да засичам неща които не ми харесват, реших да им дам още един шанс до днес, когато ме слипнаха жестоко. Именно тази случка ще ви опиша по долу. Обяснението на съпорта е страхотно:
Разгледахме случая.

Позициите наистина бяха със слипъдж от 15 пипса. Прикачено изпращам котировките от сървъра ни в този момент, където се въжда движението на котировките.

Слипъджа може да е както негативен, така и позитивен. Напомняме Ви, че в момента пазарите са с висока волатилност поради новини, свързани с Европейския Съюз.

Поздрави,

Е да възможно е и за някой това обяснение да е достатъчно, в крайна сметка има такива моменти... но аз пък имам доста опит, в случая сделките са от автоматизирана система, която работи на още 2 брокера със същите настройки.
Едновременно с късите имам затворена и една дълга в същата секунда, при нея обаче слипиджа в моя полза е 6 пойнта 0,6 пипса, което пак не малко но в сравнение с 150-те пойнта (15 пипса slippage ) е смешно

При другите два брокера, които ползвам слипиджа е минимален до никакъв(прилагам снимки).
Колоната в червено е зададен и активиран стоп, съответно в зелено таргет, колоната Price е цената на изпълнение
Screenshot_2017-06-28-22-06-01.png

Screenshot_2017-06-28-22-07-13.png
Screenshot_2017-06-28-22-05-34.png

Когато някой брокер ви предлага страхотен спред от само 0.5 пойнта, се замислете дали не си взима останалото по друг начин.

Загубата не е проблем сумарно се събира най-много още една губеща позиция на фона на доста печеливши от вчерашния ден, но отношението и изпълнения от този тип не са за толериране и преглъщане. Губещите ще са Активтрейдс, защото губят не само мен а и доста приятели. Освен ако това не е била целта разбира се, защото не всеки харесва печелившите трейдъри :geek:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-rev ... trades.com
Jos,
Hungary
Jun 5, 2017
Guest

From time to time their spreads spike a few times and go back to normal in like a seconds or a minutes - I think that they are trying to grab stops.. Stop loss up to +20 pip somethames!!
The broker is scam.

И други са го костатирали това.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
32 получени
2 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 29 юни 2017, 10:41

K_W » 28 Юни 2017, 21:54

Никой брокер не харесва печеливши трейдъри, намаляват им печалбата.Коректността обаче е абсолютно задължителна, иначе бавно и полека към фалит.
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

MAZNIA
Регистриран: 28 юни 2017, 14:51

Мнение от MAZNIA » 29 юни 2017, 10:55

Според мен преди да си отвори човек сметка в някоя подобна фирма фрирекс брокер трябва да си отговори на два въпроса:
1. Познавам ли някой човек който да е спечелил до сега от този брокер? и ако отговора е не
2. Каква е вероятността аз да съм първият?
:P

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 29 юни 2017, 11:51

MAZNIA написа:Според мен преди да си отвори човек сметка в някоя подобна фирма фрирекс брокер трябва да си отговори на два въпроса:
1. Познавам ли някой човек който да е спечелил до сега от този брокер? и ако отговора е не

1. Да познавам(поне 4 човека гарантирано), аз самият също съм изтеглил не малко пари от там. В момента
сметката ми там е само от печалби
2.Виж N:1

Пропагандата ти спрямо брокерите не е обективна. Моите оплаквания са на база конкретни факти. :wink:

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
40 получени
16 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 29 юни 2017, 11:53

MAZNIA написа:Според мен преди да си отвори човек сметка в някоя подобна фирма фрирекс брокер трябва да си отговори на два въпроса:
:-)

Мазен,

А според мен ти си отговори на следните въпроси:

1. Ако никой не печели от този брокер той ще съществува ли?
2. Каква е вероятността да дразня и досаждам с коментарите си(Ако не можеш да прецениш пусни една нова тема)
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”