Аctivtrades

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Богомил
Регистриран: 26 апр 2013, 18:07

Аctivtrades

Мнение от Богомил » 03 авг 2013, 21:41

http://www.activtrades.bg/index.aspx?gc ... 3god8noA0Q
Здравейте,
Прегледах целия раздел "FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ" два пъти, но не намерих тема за Аctivtrades. Ако такава съществува, ще помоля администратор да изтрие тази. Предлагат 0.8 пипса за EUR/USD и USD/JPY.
Молбата ми е, ако някой има реална сметка при тях и има желание да сподели с нас впечатления от тях?
Успешна търговия на всички

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Re: Аctivtrades

Мнение от Stefanov » 04 авг 2013, 08:25

за тях съм чувал само добри неща честно казано,пробвал съм ги на демо-изпълнението е перфектно....

Богомил
Регистриран: 26 апр 2013, 18:07

Мнение от Богомил » 04 авг 2013, 15:18

Stefanov написа:за тях съм чувал само добри неща честно казано,пробвал съм ги на демо-изпълнението е перфектно....
Здравей,
Благодаря за отговора, аз също съм доволен от демото им. Смятам да ги пробвам на реална с малка сума пък да видим!
Успешна търговия на всички

siamon
Регистриран: 06 сеп 2013, 09:10

Мнение от siamon » 06 сеп 2013, 09:13

Най-добре започни някоя от популярните валутни двойки бих, ти препоръчал USD/JPY. По-натам ще си добавиш и други. Тази двойка има сравнително стабилни движения без много шипове, спреда(разходите ти по сделката) е малък. Лесно би могъл да я търгуваш на реална сметка с малко пари. Икономическите индекси изискват пове

Потребителски аватар
Gosho1991
Регистриран: 23 юни 2013, 02:37

Мнение от Gosho1991 » 06 сеп 2013, 10:30

Богомил написа:
Stefanov написа:за тях съм чувал само добри неща честно казано,пробвал съм ги на демо-изпълнението е перфектно....
Здравей,
Благодаря за отговора, аз също съм доволен от демото им. Смятам да ги пробвам на реална с малка сума пък да видим!
Ще се радваме да споделиш опита си, ако пробваш този брокер.
Късмет, дано не са някакви лъжци!
Never look down on anybody unless you are helping them up.

Потребителски аватар
forexnes
Регистриран: 16 юни 2011, 23:40

Мнение от forexnes » 06 сеп 2013, 20:42

Здравейте колеги,
Относно Activ Trades имам много добри впечатления, за Лондонски брокер позициониран в Бг са перфектни. Обслужването е на ниво. На реална сметка всичко се държи в норми. Освен това за депозит от 5к и нагоре предлагат премиум продукти като VPS, програма за писане на експерти и индикатори и още други глезотийки. И не на последно място застраховка на клиентските средства гарантирани от Лойдс.
Успех на всички :)

forexbul
Регистриран: 16 сеп 2013, 09:28

Мнение от forexbul » 17 сеп 2013, 11:09

Здравейте, използвам темата на този форекс брокер ActivTrades, за да ви обърна внимание, че те пуснаха Facebook игра в страницата си https://www.facebook.com/ActivTradesBulgaria в която всеки с банкова сметка на негово име и фейсбук профил със същото име, може да участва. Само пишеш коментар с прогноза за EUR/USD за края на седмицата и най-близката прогноза печели 100лв. Дори не е задължително да търгуваш форекс или да ползваш някакви техни услуги, както обикновено е при подобни игри. :wink:

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55

Мнение от тъпото копеле » 17 сеп 2013, 12:10

forexbul написа:Само пишеш коментар с прогноза за EUR/USD за края на седмицата и най-близката прогноза печели 100лв.
Това вече е комарджийско извращение :grin: , да познаеш котировката на седмичен клоуз при някакъв брокер ми се струва много по-близко до футболни бетове за корнери/картони/тъчове и т.н., отколкото до валутната търговия.

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 17 сеп 2013, 19:55

E то наистина си е комарджийство това...Тавекс имаха такава игра ,за цената на златото всеки месец и наградата беше златна монета на стойност около 2-3 хиляди лева :)

Потребителски аватар
Gosho1991
Регистриран: 23 юни 2013, 02:37

Мнение от Gosho1991 » 17 сеп 2013, 20:09

Е какво лошо има в това?Ако спечелиш се кефиш, ако загубиш какво губиш?Нищо.Аз не виждам нищо лошо в това да влезна в профила си във фейсбук, да харесам страницата и да напиша прогнозата си...
Never look down on anybody unless you are helping them up.

Потребителски аватар
volta_b3
Регистриран: 28 яну 2013, 18:34

Мнение от volta_b3 » 19 сеп 2013, 16:50

Май наистина прилича на футболен бет макар че наистина ако имаш отворена сметка си е добър начин за докарване на бонус благодарение на собствените ви познания и предположения за маркета

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59

Мнение от saxmovies » 19 сеп 2013, 23:29

forexbul написа:Здравейте, използвам темата на този форекс брокер ActivTrades, за да ви обърна внимание, че те пуснаха Facebook игра в страницата си https://www.facebook.com/ActivTradesBulgaria в която всеки с банкова сметка на негово име и фейсбук профил със същото име, може да участва. Само пишеш коментар с прогноза за EUR/USD за края на седмицата и най-близката прогноза печели 100лв. Дори не е задължително да търгуваш форекс или да ползваш някакви техни услуги, както обикновено е при подобни игри. :wink:
Те и Каролци правиха такива игри и даваха по двеста лева, но вече я спряха...шансът наистина е много малък, когато дават прогнози над 300 човека :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 15 ное 2013, 13:29

Имам акаунт при Activtrades вече почти година. На този етап проблеми не съм имал.Условията никак не са лоши.Проблем с тегленето също няма. Избрах го защото е регулиран от FCA и средствата са защитени.Английски брокер с доста клонове в Европа.Ако има нещо питайте :smile:
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
42 получени
117 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 15 ное 2013, 13:46

pitfx написа:Имам акаунт при Activtrades вече почти година. На този етап проблеми не съм имал.Условията никак не са лоши.Проблем с тегленето също няма. Избрах го защото е регулиран от FCA и средствата са защитени.Английски брокер с доста клонове в Европа.Ако има нещо питайте :smile:
Изостават ли им се все още котировките при новини и по-бърз пазар :wink:
Модератор

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 15 ное 2013, 14:45

S.Zhelev написа:
pitfx написа:Имам акаунт при Activtrades вече почти година. На този етап проблеми не съм имал.Условията никак не са лоши.Проблем с тегленето също няма. Избрах го защото е регулиран от FCA и средствата са защитени.Английски брокер с доста клонове в Европа.Ако има нещо питайте :smile:
Изостават ли им се все още котировките при новини и по-бърз пазар :wink:
Няма изоставане на котировките.Сравнявал съм ги с Бенчмарк,FXCM, то Бенча взимат от тях де :smile: ,Карол ,Булброкърс,Варчев,Адмирал при тези имам реални акаунти.Даже спреда не го така разшириха тази седмица при GBP/USD, както Карол и Бенчмарк направиха 15-20пипса(150-200 ако гледаме пети знак) :smile:
Stop loss is your friend

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 20 яну 2015, 09:55

Отново превантивни мерки.
На пощата си получих следното ( и в платформите излезе):

Уважаеми трейдъри,

След решението на Швейцарската националната банка миналия четвъртък, следва нова важна седмица за финансовите пазари.

Макроикономическият календар за тази седмица е запълнен от две важни събития, които ще доминират сцената.

Европейската централна банка ще "отпразнува" своята месечна среща, като обяви лихвения процент и своята парична политика в четвъртък, 22-ри януари. Според повечето анализатори е твърде възможно да бъде одобрен план за количествени улеснения. Това решение може да окаже сериозен ефект върху търговията на световните финансови и стокови пазари.

В неделя 25-и януари, само три дни по-късно, Гърция ще смени своя парламент.

Тези две събития се окачва да създадат сериозна волатилност на еврото.

ActivTrades винаги е защитавала своите клиенти, поради тази причина увеличаваме изискването за марджин на всички валутни двойки, включващи EUR, 4 пъти.

Промените ще влязат в сила на 20-и януари от 8.00 ч. българско време.

Моля, не се колебайте да се свържете с нашия отдел за обслужване на клиенти при всякакви въпроси.

С уважение,

Екипът на ActivTrades
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
ivaceda
Регистриран: 09 юни 2014, 14:51

Мнение от ivaceda » 20 яну 2015, 17:38

pitfx написа:Отново превантивни мерки.
На пощата си получих следното ( и в платформите излезе):

Уважаеми трейдъри,

След решението на Швейцарската националната банка миналия четвъртък, следва нова важна седмица за финансовите пазари.

Макроикономическият календар за тази седмица е запълнен от две важни събития, които ще доминират сцената.

Европейската централна банка ще "отпразнува" своята месечна среща, като обяви лихвения процент и своята парична политика в четвъртък, 22-ри януари. Според повечето анализатори е твърде възможно да бъде одобрен план за количествени улеснения. Това решение може да окаже сериозен ефект върху търговията на световните финансови и стокови пазари.

В неделя 25-и януари, само три дни по-късно, Гърция ще смени своя парламент.

Тези две събития се окачва да създадат сериозна волатилност на еврото.

ActivTrades винаги е защитавала своите клиенти, поради тази причина увеличаваме изискването за марджин на всички валутни двойки, включващи EUR, 4 пъти.

Промените ще влязат в сила на 20-и януари от 8.00 ч. българско време.

Моля, не се колебайте да се свържете с нашия отдел за обслужване на клиенти при всякакви въпроси.

С уважение,

Екипът на ActivTrades
И аз го получих. Добре правят, защитиха и себе си, и клиентите си от ходовете на швейцарците, сега вземат мерки да ги защитят от гърци и решенията на ЕЦБ. Не са като Алпари, да се оставят да нагълтат вода, че и клиентите им с тях...

Потребителски аватар
ivaceda
Регистриран: 09 юни 2014, 14:51

Мнение от ivaceda » 20 яну 2015, 17:40

А застраховките им са супер. Застраховат до средства на клиентите си до 500 000 паунда.

Потребителски аватар
FX_
Регистриран: 18 дек 2014, 10:49

Мнение от FX_ » 22 яну 2015, 10:42

Вчера чатих със съпорта на Activtrades и им зададох (според мен) прост въпрос - дали ако депозирам с UK дебитната си Visa в GBP после мога да тегля в българска сметка в BGN. Нямат никаква такса за депозиране по този начин.

Агента не можа да ми отговори конкретно. После спомена че може да има проблем понеже едната сметка е в UK а другата в БГ. Не стана ясно какъв и защо - и двете сметки са на мое име.

Взе ми телефона и каза че ще се обади след като провери, но не се.

Някой може ли да даде мнение от опит по въпроса? Обмислям да отворя там акаунт. Мерси предварително

pitfx
1 дадени

Мнение от pitfx » 23 яну 2015, 09:53

FX_ написа:Вчера чатих със съпорта на Activtrades и им зададох (според мен) прост въпрос - дали ако депозирам с UK дебитната си Visa в GBP после мога да тегля в българска сметка в BGN. Нямат никаква такса за депозиране по този начин.

Агента не можа да ми отговори конкретно. После спомена че може да има проблем понеже едната сметка е в UK а другата в БГ. Не стана ясно какъв и защо - и двете сметки са на мое име.

Взе ми телефона и каза че ще се обади след като провери, но не се.

Някой може ли да даде мнение от опит по въпроса? Обмислям да отворя там акаунт. Мерси предварително
Може още да няма резултат. Имат on-line чат пиши им за всеки случай :wink:
Stop loss is your friend

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”