Колко струва да си отвориш платформа?

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
musketeer
Регистриран: 15 юни 2010, 10:57

Re: Колко струва да си отвориш платформа?

Мнение от musketeer » 07 сеп 2012, 06:00

novaka, ако имаш необходимото проучване и/или клиенти, можеш първо да станеш т.нар. White Label към почти, който си поискаш брокер - това ще намали значително разходите и ти ще си наясно колко ти е читаво проучването (към 12 месеца по-късно)

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 07 сеп 2012, 09:13

Много е малка клиентелата. А брокерите станаха прекалено много. И предлагат все по-конкурентни условия. И ако рязчиташ само на форекс, си свършил. Някой брокери се насочиха към застраховането и други дейности. 8-)

Потребителски аватар
йосиф
Регистриран: 25 май 2009, 09:50

Мнение от йосиф » 07 сеп 2012, 11:09

novaka написа:Виж сега, аз много пъти съм казвал на такива хора, че не е необходимо да си готвач, за да отвориш ресторант. Има експерти, които ще го работят това, а стратегията ми е малко по-различна. Искам да обхвана масовото население с малък риск :smile:
т.е. искаш да направиш малкия , беден човечец милионер ..похвално , но защо не направиш фондация и да започнеш да даваш пари по някакви схеми ..така ще направиш хората истински богати... А да отваряш комарджийница за бедните малки хора е тъпо...

Потребителски аватар
йосиф
Регистриран: 25 май 2009, 09:50

Мнение от йосиф » 07 сеп 2012, 12:30

тъпото копеле написа:Момчета, колко струва да си отвориш дюнер кебап и има ли далавера?
в България няма..аз имах , но го затворих ..ще се местя в НюЙорк и ако тръгне ще правя в Лондон , Париж , Мадрид и Лос Анжелис.... :lol:

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 07 сеп 2012, 12:46

йосиф написа: в България няма..аз имах , но го затворих ..ще се местя в НюЙорк и ако тръгне ще правя в Лондон , Париж , Мадрид и Лос Анжелис.... :lol:
Аз идвам с тебе!! Ще ти нося куфарите с парите. :lol: :lol: 8-)

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”