Избор на forex брокер

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
mackmilanobopcionah
Регистриран: 10 сеп 2020, 22:24

Re: Избор на forex брокер

Мнение от mackmilanobopcionah » 11 сеп 2020, 22:57

Spicialno za goshko fotovoltaika
https://www.youtube.com/watch?v=Y3NgcuITYfo

Flynn
Регистриран: 18 юни 2020, 20:05
1 получени
1 дадени

Re: Избор на forex брокер

Мнение от Flynn » 12 сеп 2020, 15:35

bvg написа:
16 авг 2020, 03:27

Flynn, идеята на копитрейдинга е да докажеш, че имаш печеливша/и стратегии, после инвеститорите сами си избират, дали да те следват, как и с колко. Идеята ми е да рискувам чужд капитал, не че си нямам доверие, нямам доверие на брокитата. Провайдърите дават, доста подробни метрики за сделките ти, така че да може човек да прецени. Принципно мога да ти покажа резултати, от които ще ти изхвръкнат очите /не като абсолютна стойност, но като процент/, ако брокерите бяха тръстед поне колкото банките, бих могъл да се издържам от трейдинг, но за момента не бих заредил в сметката си повече от 1000 лв.
При копитрейдинга АЗ си инвестирам в СОБСТВЕНАТА си сметка колкото съм си преценил. Търгувам си. В сайта на брокера поглеждам към възможностите за копиране и евентуално избирам нечий акаунт. Преглеждам неговата история - какво и как търгува, печалба-загуба, процент за копирането и т.н. Ако ми хареса, пускам заявка за копиране към собственика на избрания акаунт, който може да одобри или да не одобри моята заявка. При положителен отговр - автоматично моя акаунт започва да копира неговия с първата сделка, направена от него след регистрацията, според параметри, зададени от МЕН.

По-скоро бих заложил на варианта: "погледнете как търгувам и какви резултати имам и ако решите - копирайте ми сделките". Ако ти предоставя сметка, която можеш да копираш, ще се регистрираш ли веднага или ще искаш да погледнеш някаква история на сметката, за да прецениш струва ли си или не?

Да рискуваш чужд капитал вече не е копиране на сделки, а ПАММ (PAMM - percentage allocation money management). Хората като видят, че печелиш могат да ИНВЕСТИРАТ в ТВОЯТЯ РАММ сметка. Те тук, по някакъв начин трябва да убедиш инвеститорите, че си способен да търгуваш на печалба (на загуба всеки може :grin: ). Т.е. имаш сметка, която е регистрирана като РАММ и тя излиза в листа с други РАММ сметки при брокера. От нулата да събереш чужд капитал и да търгуваш с него е малко ... трудно.
Има много и форуми, в които можеш да "рекламираш", и много брокери, които поддържат РАММ сметки.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”