Trader.bg

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
78 получени
180 дадени
Контакти:

Re: Trader.bg

Мнение от S.Zhelev » 10 ное 2017, 11:46

Tsanko написа:
09 ное 2017, 23:25
С колко пари най малко мога да стартирам ? Защото съм съвсем нов тази свера и не искам да губя много пари. А и ако има някоя теме за напълно незнаещите в тая свера ако може да ми дадете линк
Минимумът при различните брокери е различен. При Trader.bg е 200 лв. Всички въпроси може да зададеш в тема от този раздел, може и да пуснеш нова тема пак там.

Потребителски аватар
vgp
Регистриран: 27 мар 2015, 16:41
1 получени
1 дадени

Мнение от vgp » 24 ное 2017, 18:29

СМС опцията нещо ми прави номера и не работи. Позволява ми да я чекна, обаче след това не ми праща СМС. С Opera 49.0 браузър съм. Поздрави!

Потребителски аватар
TRADER.BG
Регистриран: 26 ное 2013, 16:51
1 получени
Контакти:

Мнение от TRADER.BG » 27 ное 2017, 14:21

vgp написа:
24 ное 2017, 18:29
СМС опцията нещо ми прави номера и не работи. Позволява ми да я чекна, обаче след това не ми праща СМС. С Opera 49.0 браузър съм. Поздрави!
Здравейте,

Моля, свържете се с екипа за обслужване на клиенти. Ситуацията ще бъде разгледана. Контактите ще откриете тук.

Поздрави и успешна търговия.
Това е официaлният акаунт на TRADER.BG.
http://www.trader.bg/

BitBandit
Регистриран: 29 ное 2017, 14:16
1 получени
1 дадени

Bitcoin leverage????

Мнение от BitBandit » 29 ное 2017, 14:19

Trader.bg, какво напрвавихте с левъриджа на битойна? 90%???

Че то в този случай е 100 пъти по-добре да се търгува човек през борса, отколкото през вас. Там поне ще има истински биткойн, а не СФД и няма да има постоянно блокиране на търговията, както правите вие. Смешници.

И какъв е този суап по $100 на ден? Това си е пладнешки обир!!!

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
3 получени
2 дадени

Мнение от mmm » 29 ное 2017, 20:45

Напълно подкрепям. Пълно безобразие.
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

9pieb
Регистриран: 01 дек 2017, 16:53

Мнение от 9pieb » 01 дек 2017, 16:55

Позволявам си да пиша тук за Българския trader.bg / трейдинг 212 брокер с когото станаха някои неприятни “изненади” преди няколко седмици.
Нека всеки сам да си състави мнение след като разгледа дискусиите по темата как трейдинг 212 се държеше по време на поскъпването на bitcoin cash (BCH)

https://www.reddit.com/r/StockMarket/co ... g212_scam/

[репутационен пост за БГ] https://www.reddit.com/r/btc/comments/7 ... huge_scam/

[някои от потърпевшите] https://twitter.com/Macias04819350

https://www.coindesk.com/millions-gone- ... ng-freeze/

За моя радост аз не съм от потърпевшите по-горе, но можеше да бъда, и определено мога да потвърдя следното

- В посочените горе дати имаше замразяване на търговията на BCH от страна на трейдър.бг и след пускането й отново, то цената беше съвсем друга
- Приложението не позволяваше да сложа автоматично затваряне на позициите ми ако са “твърде далеч” от пазарната цена (пример +200$) т.е. приложението не само не ми помага, а ме саботира с купените от мен BCH и всячески ме затруднява да не взема “твърде много” от брокера

За мен трейдър.бг ми дава приложение което ако печеля “много”, то ме саботира по различни начини, което го прави неприемливо за търговия!
Моите наблюдения от опити за изтегляне на средства от трейдър.бг също не са безпроблемни – отнема повече от обявените 3 дни, идват на няколко транша и определено имам сериозни съмнения за финансовото им състояние.

Потребителски аватар
vgp
Регистриран: 27 мар 2015, 16:41
1 получени
1 дадени

Мнение от vgp » 05 дек 2017, 14:32

9pieb написа:
01 дек 2017, 16:55
Позволявам си да пиша тук за Българския trader.bg / трейдинг 212 брокер с когото станаха някои неприятни “изненади” преди няколко седмици.
Нека всеки сам да си състави мнение след като разгледа дискусиите по темата как трейдинг 212 се държеше по време на поскъпването на bitcoin cash (BCH)

https://www.reddit.com/r/StockMarket/co ... g212_scam/

[репутационен пост за БГ] https://www.reddit.com/r/btc/comments/7 ... huge_scam/

[някои от потърпевшите] https://twitter.com/Macias04819350

https://www.coindesk.com/millions-gone- ... ng-freeze/

За моя радост аз не съм от потърпевшите по-горе, но можеше да бъда, и определено мога да потвърдя следното

- В посочените горе дати имаше замразяване на търговията на BCH от страна на трейдър.бг и след пускането й отново, то цената беше съвсем друга
- Приложението не позволяваше да сложа автоматично затваряне на позициите ми ако са “твърде далеч” от пазарната цена (пример +200$) т.е. приложението не само не ми помага, а ме саботира с купените от мен BCH и всячески ме затруднява да не взема “твърде много” от брокера

За мен трейдър.бг ми дава приложение което ако печеля “много”, то ме саботира по различни начини, което го прави неприемливо за търговия!
Моите наблюдения от опити за изтегляне на средства от трейдър.бг също не са безпроблемни – отнема повече от обявените 3 дни, идват на няколко транша и определено имам сериозни съмнения за финансовото им състояние.
За едни майтап, за други - не, но биткойна ще фалира много брокери.

soulfreak
Регистриран: 26 фев 2014, 18:52

Мнение от soulfreak » 06 дек 2017, 10:44

Аз не мисля, че ще фалира брокери. Причината е свързана с това, че брокерите вече са взели мерки това да не се случи. Увеличени маржини и спредове, намалени количества за търговия и т.н. Друг е въпросът, че това явно се тълкува като измама и финансова нестабилност...

При премахването на фиксирания курс на еврото спрямо франка и когато наистина фалираха брокери, а други спряха търговията за часове и дори дни, сякаш не си спомням някой да организирал кампания в интернет, че са му взели милионите.

В конкретния случай - прекъснала търговията с някаква криптовалута, нерегулиран финансов инструмент търгуван като цяло на нерегулиран пазар и брокерите станаха измамници, а това че се затриха цели борси за криптовалути, в които имаше биткойни за милиарди май не се взима под внимание.

BitBandit
1 получени
1 дадени

Мнение от BitBandit » 07 дек 2017, 01:53

Абе soulfreak, що се правиш на ударен? За три години и половина имаш 17 мнения във форума и всичките до едно в темата на Трейдъра. На заплата ли си там? То е ясно като бял ден, ама айде малко по-сериозно.

Злоупотребихте с доверието на клиентите! Щом не ви е опряло яйцето до дупето, защо ограничихте търговията с биткойн? Защо вдигнахте марджина на 90% без никакво предизвестие? Вашите собсвени действия пораждат съмнението във финансовата стабилност, нищо друго.

Като е нерегулиран финансов инструмент биткойна, що го предлагате за търговия? А?

Що спряхте чата в платформата? А? Щото видяхте, че там хората започват да се организират. Един по един можете да ги мотаете, ама като се съберат 100 човека и каквато информация има в нета ви заведат колективен иск, май не ви харесва.

soulfreak

Мнение от soulfreak » 07 дек 2017, 16:18

:grin: По-спокойно, Шерлок.

активен съм в тази тема, просто защото е единствената актуална свързана с един от брокерите, при които имам сметка
и в този ред на мисли, то май не останаха "финансово стабилни" брокери.
Deltastock -50% маржин за Биткойн
75% за Биткойн кеш
Admiral Markets - 20%
Pluss500 - 20%
В Trader.bg -20% в момента.

В Admiral Markets дори и в демо сметките търговията с cash-a почти не се случва.
Измамници и те :)
Plus-a си правят каквото искат, когато си поискат с маржините. Управляват си риска хората.
Та мисълта ми като цяло е, че да категоризираш брокер като измамник, защото ти вдигнал маржина на инструмент поскъпнал с около 1500% за година ми се вижда наивно.

Иначе, ако питаш мен, ходи си направи сметка на някоя крипто борса и проблема ти е решен. Утре-други ден като изчезне и тя обаче, щото собствениците си събрали куфарите към някой остров, не знам кой ще ти е виновен.

И чисто информативно, ако тази дискусия се развиваше в друга тема, мнението ми щеше да е същото. Това във връзка с разкритията ти :D Заплатии ала-бала.
Относно чатовете или не знам какво точно имаш предвид е редно да си ги питаш тях.
Айде със здраве :)

BitBandit
1 получени
1 дадени

Мнение от BitBandit » 07 дек 2017, 20:50

Имаш ти, десет сметки. Пък що не написа някое мнение за друг брокер, в който имаш сметка? Хората имат очи, няма какво да им се обяснявате.

След нескопосания опит за ПР можеш да се потопиш пак за 2 години ;)

А думите "измама" и "измамници" в тази тема ги ползваш само ти. Гузен негонен бяга :grin:

soulfreak

Мнение от soulfreak » 07 дек 2017, 22:16

BitBandit написа:
07 дек 2017, 20:50
Имаш ти, десет сметки. Пък що не написа някое мнение за друг брокер, в който имаш сметка? Хората имат очи, няма какво да им се обяснявате.

След нескопосания опит за ПР можеш да се потопиш пак за 2 години ;)

А думите "измама" и "измамници" в тази тема ги ползваш само ти. Гузен негонен бяга :grin:
Защото темата е за мнения свързани с trader.bg :-?

Малко странно ми идва само препратката към броя ми коментари от човек с 3, но толкова по този въпрос.
"Дар слово" дето казва Динко от биг брадър

BitBandit
1 получени
1 дадени

Мнение от BitBandit » 07 дек 2017, 22:58

Че за другите брокери теми няма ли :grin:

Може да имам 3 мнения, ама не за 3 години. И препратката не е към броя на мненията ти, а към странната им концетрация в една тема и неизменната защита на един брокер.

Последните две години пълна тишина и сега като сгазиха лука изскочи да ги защитаваш.

Та кой казваш е нарекъл Трейдър.бг "измамници"? Освен теб имам предвид :grin:

soulfreak

Мнение от soulfreak » 08 дек 2017, 09:23

Загубена кауза е диалога с теб, колега.
Хайде, до следващия път когато някой напише коментар.

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
3 получени
2 дадени

Мнение от mmm » 08 дек 2017, 20:29

Злоупотребихте с доверието на клиентите! Щом не ви е опряло яйцето до дупето, защо ограничихте търговията с биткойн? Защо вдигнахте марджина на 90% без никакво предизвестие? Вашите собсвени действия пораждат съмнението във финансовата стабилност, нищо друго.

Много добре написано.

Направо го задавам като въпрос, но вече към trader.bg :grin:

Право в десятката - не очаквам смислен отговор от тяхна страна.
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”