Forex бонуси за писане

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Forex бонуси за писане

Мнениеот S.Zhelev » 22 Юни 2012, 14:18

Trader.bg поеха ангажимента да плащат по 0.50 лв. на пост. Всички участници ще получат бонуси за постовете си до момента. За да бъде изплатен начисления бонус, той трябва да възлиза на 200 лв. - колкото е минималната сметка при Trader.bg.

Освен това ще бъдат въведени благодарности за полезните постове, като за получена всяка благодарност авторът на съответния пост ще получава по 2.50 лв. Първоначално благодарности ще мога да "изказам" само аз поради опасенията на Trader.bg, че с тази възможност може да бъде злоупотребено.

За да си получите бонуса, трябва:

1. Да се регистрирате във форума,

2. Да регистрирате реална сметка при Trader.bg

3. Щом натрупате 200 лв. бонус да ми пратите на лично съобщение три имена и ЕГН (може и само първите 6 цифри). Не е нужно да захранвате сметката.

Бонусът ще бъде захранен по сметката ви. Той не може да бъде изтеглен, но всички печалби от него могат да бъдат теглени без ограничение.

Евентуален бан отменя всички начислени до момента бонуси (но не и изплатените). Спам и флуд постове няма да бъдат бонифицирани.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 187 лв.
Благодарности: 2

Re: Внимание Желев

Мнениеот druster » 22 Юни 2012, 14:36

S.Zhelev написа:Trader.bg поеха ангажимента да плащат по 0.50 лв. на пост. Всички участници ще получат бонуси за постовете си до момента. За да бъде изплатен начисления бонус, той трябва да възлиза на 200 лв. - колкото е минималната сметка при Trader.bg.

Освен това ще бъдат въведени благодарности за полезните постове, като за получена всяка благодарност авторът на съответния пост ще получава по 5 лв. Първоначално благодарности ще мога да "изказам" само аз поради опасенията на Trader.bg, че с тази възможност може да бъде злоупотребено.

За да си получите бонуса, трябва да регистрирате реална сметка при Trader.bg и да ми пратите на лично съобщение три имена и ЕГН.

Бонусът не може да бъде изтеглен, но всички печалби от него могат да бъдат теглени без ограничение.

Чисто софтуерно бонусите ще бъдат реализирани следващата седмица.

Евентуален бан отменя всички начислени до момента бонус (но не и изплатените).

Желев, може ли едно предложение ако е възможно на страницата на сайта ти да направиш чат или чатрум за да можем и по лесно да си оказваме помощ помежду си да си пускаме търг.сигнали и др.
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 44 лв.
Благодарности: 9

Re: Бонуси за писане

Мнениеот S.Zhelev » 22 Юни 2012, 14:44

druster написа:Желев, може ли едно предложение ако е възможно на страницата на сайта ти да направиш чат или чатрум за да можем и по лесно да си оказваме помощ помежду си да си пускаме търг.сигнали и др.

Благодаря за предложението. Чисто технически не е проблем да се реализира. Проблемът е, че едва ли ще има много хора в чата. Това вече сме го пробвали в Forex-freezone.com преди години.

По-скоро ще активирам във всички раздели функцията за бърз отговор, която тествах тук: viewtopic.php?f=61&t=1036&p=42364#p42364
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот bokogega » 24 Юни 2012, 20:11

Желев,поздравления,сега и тук ще се напълни с безмислени бонуспостове :-? :smile:
П.П.И къде ще можем да си виждаме бонусите,щот аз имам около 600 поста х0.50стинки,туй прави 300лева като за начало може да пробваме Трейдара,дали има нещо ново,или старата песен на нов глас :oops: :oops: :wink:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"
Аватар
bokogega

Бонус: 40 лв.
Благодарности: 16

Мнениеот Georgi » 25 Юни 2012, 07:48

Интересно начинание. И трябва ли някаква допълнителна регистрация?
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 09:00

bokogega написа:Желев,поздравления,сега и тук ще се напълни с безмислени бонуспостове :-? :smile:
П.П.И къде ще можем да си виждаме бонусите,щот аз имам около 600 поста х0.50стинки,туй прави 300лева като за начало може да пробваме Трейдара,дали има нещо ново,или старата песен на нов глас :oops: :oops: :wink:

Аз ще се опитам да откажа спамърите и флудърите, в крайна сметка не това е целта ми.

Бонусите ще се появяват от следващата седмица под аватара на всеки участник, но спокойно можеш да си отвориш сметка и да ми пратиш три имена и ЕГН на лично съобщение още сега. Сметката ти ще бъде захранена следващата седмица.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 09:02

Georgi написа:Интересно начинание. И трябва ли някаква допълнителна регистрация?

Не. Правиш 400 поста (без спам и флуд), откриваш си реална сметка при Trader.bg и ми пращаш 3 имена и ЕГН на лично съобщение.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот Boogeyman » 25 Юни 2012, 09:10

поздравления за идеята! това е най-сериозния форум за Форекс , но за съжаление и най-неактивния. поне до сега. дано само от едната крайност не отиде в другата . т.е. да се превърне в спамерски чат…
Аватар
Boogeyman

Бонус: 814.5 лв.
Благодарности: 30

Мнениеот soros » 25 Юни 2012, 10:59

Желев, поздрави и успех на идеята с бонусите.
Идеята е добра. макар че както има плюсове, така има и минуси. След време ще се разбере, кои са повече. Според мен по този начин форумът ще живне.
Лично аз мисля да се възползвам от бонуса.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот disel84 » 25 Юни 2012, 11:36

здравейте и от мен Дизела :)))
не съм влизал в този форум до сега:)
disel84

как да изкараме 100 лева

Мнениеот baza12 » 25 Юни 2012, 12:12

Ок ,

идея за нова схема :idea:

как да изкараме 100 лева

всеки месец си новобранец , а форума толерира новобранците и за да изкарваш пари пишеш по 10 еднотипни теми.

100/0,5=200 мнения.

за да изкараме 200 мнения е необходимо да направим 10 теми и спокойно да си спамваме в тях.

темите които очаквам отговор като новобранец са :

-Форекса е измама;
-какво е лот ,пип, ливъридж
-брокера ме излъга
-как да ползваме мМ
-брокерите лъжат
-еврото се срива
-метода на елиът е губещ
-Еа е измама
-Еа с която изкарах $10000
и най -важната тема от новобранците е

как да помагам на новобранци.

във всяка тема пишеш по 10 мнения и ето ти парата , а на следващият месец отнвово правиш нов акаунт , и същата схема , пак новобранец , докато пазара не се изгаври с теб и започва да ти пуска ..... :evil:
baza12

Бонус: 22.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот САПИ » 25 Юни 2012, 12:56

Не виждам причина за нерви колега baza12 ...просто бонуса е награда за активност и лично аз ще се радвам колегите, които го ползват, да извлекат и реална полза от него.
Успехи на всички!!!
САПИ

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Re: как да изкараме 100 лева

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 13:09

baza12 написа:Ок ,

идея за нова схема :idea:

как да изкараме 100 лева
...

За да бъде изплатен бонуса по реална сметка при Trader.bg, той трябва да възлиза на минимум 200 лв. т.е. потребителят трябва да има поне 400 мнения. Дори плодовитите флудъри трябва доста да се потрудят.

Реална най-голяма полза от бонуса имат старите участниците във форума, които веднага могат да получат съответната сума по сметка при Trader.bg.

Това с многото никове няма смисъл, по добре да си пишеш с един и всеки месец да получава бонус по сметката си. Едва ли има човек, който след след 400 поста да не може да напишеш нищо освен въпроси за пипсове, марджин и ливъридж.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 13:10

soros написа:Желев, поздрави и успех на идеята с бонусите.
Идеята е добра. макар че както има плюсове, така има и минуси. След време ще се разбере, кои са повече. Според мен по този начин форумът ще живне.
Лично аз мисля да се възползвам от бонуса.

Благодаря :smile:
Радвам се, че ще се възползваш, нали затова съм го договорил :)
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот disel84 » 25 Юни 2012, 15:05

аз да питам за бонуса в края на месеца ли се превежда в сметката ?
disel84

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 16:00

disel84 написа:аз да питам за бонуса в края на месеца ли се превежда в сметката ?

В началото на следващия месец. Ако направиш 400 поста през август, сметката ти ще бъде захранена в първата седмица на септември.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот GEN4O » 25 Юни 2012, 18:07

От близо две години чета мненията в този форум, но до сега не се бях регистрирал/аз и от скоро почнах да пиша по форуми/.Имам един въпрос. Ако имаш вече отворена сметка в трейдъра пак ли трябва да имаш 400 мнения.
Благодаря за отговора предварително
Аматьоооооооооооооор
Аватар
GEN4O

Бонус: 2 лв.

Мнениеот S.Zhelev » 25 Юни 2012, 18:46

GEN4O написа:От близо две години чета мненията в този форум, но до сега не се бях регистрирал/аз и от скоро почнах да пиша по форуми/.Имам един въпрос. Ако имаш вече отворена сметка в трейдъра пак ли трябва да имаш 400 мнения.
Благодаря за отговора предварително

Да, бонусът от Forexforum.bg се отразява в сметката щом натрупаш 400 мнения.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот ludsic » 25 Юни 2012, 18:51

Желев, освен да ти пожелая успех и здрави нерви ... :lol: :lol: :lol:
lol1.JPG
lol1.JPG (38.51 KiB) Прегледано 15882 пъти
ludsic

Мнениеот disel84 » 25 Юни 2012, 18:53

като си ми качил профила да ми беше оставил и името:)))
всичко си е по темите :)
disel84

Следваща

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА