Plus 500 Някой пробвал ли ги е ?

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Re: Plus 500 Някой пробвал ли ги е ?

Мнениеот ivobos » 29 Ное 2014, 19:02

audia6 написа:
Rocky97 написа:За какво им е този документ за самоличност да не искат да го купуват за 25лв???

Аз се занимавам с афилиейт програми, предимно форекс avatrade,etoro имам и регистрация при plus500, рекламирам през adwords и други рекламни мрежи и като цяло от plus500 съм получавал комисионни и ги изплащат повече от добре, по условията им на 15-то число на следващия месец, а на 3-4то число вече са при мене, даже ми вдигнаха и комисионната като уж полезен афилиейт. :grin:

Това, което казвате за 25-те да си потвърдите адреса е без да сте депозирали нали така ? Като цяло, ако някой има интерес към plus500 може да ми пише да му дам повече инфо. Като цяло преди 3-4 години бяха пълен шит, но сега нещата са по добре и гледам има повече интерес 30лв. бонус в сравнение с 20-те от преди и още 25лв. за без депозит 55лв., кой ти ги дава ;)

Вероятно си прав. :wink: Сигурно някой ги е купил и се е оказал коректен да ги развива в правилната посока. :grin: Браво, браво! :wink: Те откриха ли си офис и телефон в България или още са на гугъл преводачка? :lol: 8-)
ivobos

Мнениеот sakral » 29 Ное 2014, 23:19

audia6 написа:
Rocky97 написа:За какво им е този документ за самоличност да не искат да го купуват за 25лв???

Аз се занимавам с афилиейт програми, предимно форекс avatrade,etoro имам и регистрация при plus500, рекламирам през adwords и други рекламни мрежи и като цяло от plus500 съм получавал комисионни и ги изплащат повече от добре, по условията им на 15-то число на следващия месец, а на 3-4то число вече са при мене, даже ми вдигнаха и комисионната като уж полезен афилиейт. :grin:

Това, което казвате за 25-те да си потвърдите адреса е без да сте депозирали нали така ? Като цяло, ако някой има интерес към plus500 може да ми пише да му дам повече инфо. Като цяло преди 3-4 години бяха пълен шит, но сега нещата са по добре и гледам има повече интерес 30лв. бонус в сравнение с 20-те от преди и още 25лв. за без депозит 55лв., кой ти ги дава ;)

Аз се заинтригувах от афилиейт програмите, можеш ли да дадеш повече инфо?
Аватар
sakral

Бонус: 5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот online-money » 30 Ное 2014, 11:17

И аз, и аз - мисля че доста интересни са програми, нека качи колегата инфо и т.н. ще бъде полезно за доста колеги
online-money

Бонус: 138 лв.

Мнениеот bvg » 01 Дек 2014, 15:40

хайде и аз да се включа
мисля че ще е полесно на всички накуп да отговори
вместо на ЛС
bvg

Бонус: 115 лв.

Мнениеот audia6 » 01 Дек 2014, 17:57

Ми като цяло понеже не ми провървя с форекс реших да се занимавам с афилиейт програми, но тука не е място за афилиейт, а за форекс а за афилиейт програми това е форумът http://www.predpriemach.com/ .

Иначе на кратко за plus500 комисионната им е 150$ за всеки депозирал, но не е достатъчно да се депозира само, а да се изпълни и anti-fraud изискване трейдъра да изтъргува 40лв. в спред и тогава ти изплащат комисионната. Преди няколко години даже минимума депозит беше 50лв. мисля и съм получавал комисионна за такъв, тъй като трейдърът явно е бил успешен. Имал съм и депозирали по 500лв и не съм вземал комисионна, та преди като цяло имаше далавера и съм бил на печалба ама последнно време обмислям да ги спирам, тъй като имат и нови изисквания да имаш сайт и първо да пренасочваш трафикът към сайта и става дълга и широка. Ето за пример един мой сайт :
http://senzaciq.com

Та като цяло отношението им към мен като партньор е доста добро както казах изплащат на време комисионните(ако има разбира се :D) вдигнаха ми комисионната от 150 на 200$, но както казах мисля да ги спирам щото последно време много демо регистрации и почти никой не депозира, това може би се дължи на лошото мнение за plus500.
На света две марки автомобили и те са Мерцедес и всички останали!
$50 Forex No Deposit Bonus Phone Verification only | Easy Directory Submission
audia6

Бонус: 109 лв.

Мнениеот sakral » 01 Дек 2014, 21:35

audia6 написа:Ми като цяло понеже не ми провървя с форекс реших да се занимавам с афилиейт програми, но тука не е място за афилиейт, а за форекс а за афилиейт програми това е форумът http://www.predpriemach.com/ .

Иначе на кратко за plus500 комисионната им е 150$ за всеки депозирал, но не е достатъчно да се депозира само, а да се изпълни и anti-fraud изискване трейдъра да изтъргува 40лв. в спред и тогава ти изплащат комисионната. Преди няколко години даже минимума депозит беше 50лв. мисля и съм получавал комисионна за такъв, тъй като трейдърът явно е бил успешен. Имал съм и депозирали по 500лв и не съм вземал комисионна, та преди като цяло имаше далавера и съм бил на печалба ама последнно време обмислям да ги спирам, тъй като имат и нови изисквания да имаш сайт и първо да пренасочваш трафикът към сайта и става дълга и широка. Ето за пример един мой сайт :

Та като цяло отношението им към мен като партньор е доста добро както казах изплащат на време комисионните(ако има разбира се :D) вдигнаха ми комисионната от 150 на 200$, но както казах мисля да ги спирам щото последно време много демо регистрации и почти никой не депозира, това може би се дължи на лошото мнение за plus500.

Продължавам да съм заинтригуван (не ми се иска да си призная но не съм много успешен трейдър) :wink: Ако искам да пробвам кой сайт би ми препоръчал да промотирам и с каква сума трябва да почна?
Аватар
sakral

Бонус: 5 лв.

Мнениеот audia6 » 01 Дек 2014, 22:32

Ами като цяло то при всичко иска постоянство, аз от афилиейтите не се издържам, но докарвам някой лев отгоре преди повече сега по-малко, всичко си е до лична преценка както във форекса не всички търгуват една и съща валута. Но афилиейт програмите са най-различни форекс,покер, спортни залози, хранителни добавики, услуги и прочие ;)
audia6

Мнениеот mich89 » 01 Дек 2014, 22:43

Специално за тези Plus 500 четах доста лоши мнения в интернет пространството. Лично аз не бих им се доверил.
mich89

Бонус: 7 лв.

Мнениеот saxmovies » 02 Дек 2014, 00:17

mich89 написа:Специално за тези Plus 500 четах доста лоши мнения в интернет пространството. Лично аз не бих им се доверил.

Ами то все по-малко им се доверяват май след като си плюха на реномета за някакви кирливи левове...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 165.5 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот JJOKERAA » 28 Дек 2014, 21:47

Със ненормален късмет направих техния бонус от 30лв. на 940лв.Всички позиций бяха на петрол.Пуснал съм да тегля 800лв. и ако ги получа веднага ще постна във форума.За 5 години намерих само 3 полужителни отзива за тях във всички форуми в България.....:(Дано не ме опарят и мен.Всички документи съм пратил и остава само да чакам.
JJOKERAA

Мнениеот Nikola_D » 28 Дек 2014, 21:55

Ще се радвам ако някой каже нещо позитивно за тях, щото и аз кретам един акаунт. :(
Nikola_D

Бонус: 48.5 лв.

Мнениеот Rocky97 » 29 Дек 2014, 00:38

Мисля че трябва да си сменят името на минус500 :grin:
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð
Аватар
Rocky97

Бонус: 48 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот Mark » 07 Яну 2015, 15:17

Повечето коментари за plus500 са негативни, което до някъде ме изненадва. Все пак са регулирани от FCA, а там не вярвам да си затварят очите.

Условията им за търговия, особено с CFD акции са доста привлекателни. Платформата им ми изглежда добра и се бях засилил да си откривам сметка при тях. Имат БГ сайт в който рекламират и съпорт, при което решавам аз да ги попитам няколко въпроса с евентуалното бъдещо теглене, понеже по договор изискват някаква вертификация от сметка за ток, парно или др.
Пратих им имейл на български, при което ми отговориха след няколко дни на английски, но преведен на бг. посредством google ?!

Това ме отказа от мераците да им ставам клиент, но не мога да си намеря друг брокер с такива примамливи такси за търговия с акции, който все пак да е регулиран от FCA.

Някой в крайна сметка от колегите тук, търгува ли при тях?

И имате ли предложения за добър брокер с ниски такси за търговия с акции посредством CFD?
Българските брокери, особено benchmark предлагат прекалено високи такси за откриване и закриване на позиции, като затова си търся други.
:)
Mark

Бонус: 11 лв.
Благодарности: 3

Мнениеот audia6 » 07 Яну 2015, 16:10

Mark написа:Повечето коментари за plus500 са негативни, което до някъде ме изненадва. Все пак са регулирани от FCA, а там не вярвам да си затварят очите.

Условията им за търговия, особено с CFD акции са доста привлекателни. Платформата им ми изглежда добра и се бях засилил да си откривам сметка при тях. Имат БГ сайт в който рекламират и съпорт, при което решавам аз да ги попитам няколко въпроса с евентуалното бъдещо теглене, понеже по договор изискват някаква вертификация от сметка за ток, парно или др.
Пратих им имейл на български, при което ми отговориха след няколко дни на английски, но преведен на бг. посредством google ?!

Това ме отказа от мераците да им ставам клиент, но не мога да си намеря друг брокер с такива примамливи такси за търговия с акции, който все пак да е регулиран от FCA.

Някой в крайна сметка от колегите тук, търгува ли при тях?

И имате ли предложения за добър брокер с ниски такси за търговия с акции посредством CFD?
Българските брокери, особено benchmark предлагат прекалено високи такси за откриване и закриване на позиции, като затова си търся други.

Здравей, ако решиш да си отваряш сметка и се регистрираш през моят сайт ще разделя комисионната с тебе, която ми е 200$, когато потребителят изтъргува 40лв. спред. Иначе като афилиейт никакви проблеми съм имал както съм описал не познавам хора дето са търгували и теглили за да дам мнение, тъй като е забранено да контактувам с потребителите, но в последно време доста слабо се представят сайтовете и май ще спирам да ги промотирам, както си прецениш ;)
audia6

Мнениеот S.Zhelev » 07 Яну 2015, 17:01

JJOKERAA написа:Със ненормален късмет направих техния бонус от 30лв. на 940лв.Всички позиций бяха на петрол.Пуснал съм да тегля 800лв. и ако ги получа веднага ще постна във форума.За 5 години намерих само 3 полужителни отзива за тях във всички форуми в България.....:(Дано не ме опарят и мен.Всички документи съм пратил и остава само да чакам.

Здравей :smile:

Какво става с тегленето, получи ли си парите? Поздрави за добрия резултат :hi:
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 175.5 лв.

Мнениеот S.Zhelev » 07 Яну 2015, 17:04

audia6 написа:Ми като цяло понеже не ми провървя с форекс реших да се занимавам с афилиейт програми, но тука не е място за афилиейт, а за форекс а за афилиейт програми това е форумът http://www.predpriemach.com/ .

"

Интересно. Сега как привличаш трафик на сайта си? Преди да въведат изискването за сайт предполагам email маркетинг си ги промотирал.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 175.5 лв.

Мнениеот audia6 » 11 Яну 2015, 00:09

S.Zhelev написа:

"

Интересно. Сега как привличаш трафик на сайта си? Преди да въведат изискването за сайт предполагам email маркетинг си ги промотирал.

Като цяло вече не привличам за последните 4 месеца 60 демо регистрации и нищо, а това с изискването за сайт е голяма простотия и се губи голяма част от трафикът, промотирал съм с adwords преди, когато имаше далавера съм вкарвал по 4 цифрени суми и съм имал печалба, но тогава беше лесно цените за клик бяха много по ниски от сега и пращах трафикът директно при тях, последно време рекламирах през adwisebg, но трафикът не е таргетиран както в гугъл въпреки че цените за клик са по евтини . Като цяло 1-вата ми сметка от форекс беше през 2009-та занулена с еторо, след това се зарибих по афилиейтите и сега пак съм на тема форекс :grin:
audia6

Мнениеот Калин83 » 09 Яну 2017, 22:41

По вапроса дали са измамници мога да кажа да смисъл плюс 500 - смисъл много трябва да се внимава как и какво се копува има варианти да поръчаш нещо и след десет минути да се затвори ако не се отвори до час тогава си изгубил.но ако играл на час за по десет - двайсет минути можеш да ги измамиш ти :wink: по вапро дали някой е теглил от тях аз ще отговоря да не изкам да си правя снимка на сметката но всеки месец си тегля по 200-300 евро от тях. Единствения проблем е че когато внасяш пари идват веднага но когато теглиш идват след седем дена и то работни Надявам се да ме разбирате не изкам да лъжа никой но да не забравяме че плюс 500 е само един или няколко брокера който са създали тая платформа за да печелят и ако не се обърне внимание на това тогава по добре не влизайте там...
Калин83

Бонус: 1 лв.

Мнениеот Калин83 » 09 Яну 2017, 22:46

S.Zhelev написа:

"

Много си прав
Калин83

Бонус: 1 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 11 Яну 2017, 14:32

Не съм доволна от тях защото много трудно става с изобретенията на документите.На няколко пъти им пращах документ от общината за удостоверяване на адреса и ми го отхвърляха.Големи разправии и нерви.
reniemilova5

Бонус: 38.5 лв.

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА