EuroDollarExpert @ Zulutrade

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

EuroDollarExpert @ Zulutrade

Мнениеот S.Zhelev » 10 Май 2011, 19:09

EuroDollarExpert влиза в игра за стотина пипса.

ММ-а ме принуди да го пусна с 2к лотче и да намаля лота на BigBen от 6к на 5к.

Надявам се да направи хубава серия печеливши сделки след днешната загуба от 70 пипса.

Пълно ревю - по късно.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 269.5 лв.
Благодарности: 2

Re: EuroDollarExpert @ Zulutrade

Мнениеот тъпото копеле » 12 Май 2011, 09:24

Нямам представа как ще изглежда пълното ревю на този когато го направиш, но явно има параметри, които оправдават включването му в портфейла от твоя гл.т.
Това което аз виждам е един опасен дилетант. Има още 6 сигнални сметки, 3 от които са с бомби - дроудаун по-голям от печалбата. 89% печеливши сделки заради навика му да прибира 10-20 пипа профит при липса на стоп или такъв на по 200 пипа. Сега пак е лонг под резистънс със стоп в небитието.
Големият проблем освен идиотската търговия е 4-те пипа средна печалба, която няма да стигне и за слипиджа, още повече като се има предвид, че на първата му сделка те слипнаха 7.6 пипа и то при позиция на загуба.
Това което не разбирам е как е постигнал 1 годишен устойчив растеж на баланса, което си е доста дълъг период и обикновено елиминира късмета от уравнението.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот S.Zhelev » 12 Май 2011, 10:10

Не мога да разбера защо ако човек прибира печалба по-малка от средната загуба го квалифицирате като дилетант. Лично аз съм го правил това когато съм търгувал нощния рейндж на EURGBP и EURCHF.

И ако имам възможност, няма да се замисля да го правя отново.

А за едногодишния устойчив ръст на баланса при 400 сделки малко вероятно е да е късмет.

Слипиджът обаче е истински проблем.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 269.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот тъпото копеле » 12 Май 2011, 10:33

S.Zhelev написа:Не мога да разбера защо ако човек прибира печалба по-малка от средната загуба го квалифицирате като дилетант. Лично аз съм го правил това когато съм търгувал нощния рейндж на EURGBP и EURCHF.

Сам си го написал. Това е техника за ниска волатилност и рейнджови пазар. И двете са характеристики на периода между щатски клоуз и азиатски оупън.
Той обаче я прилага непрекъснато в активни сесии. Ще яде дървото.
Защо не го е изял досега, не знам.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот mahi » 27 Сеп 2013, 09:32

Освен това имаме сделки с 9 различни валутни двойки, което ме навежда на мисълта, че MNS търгува в голяма степен интуитивно, тъй като системите обикновено са разработени за определна валутна двойка.
eleatherjackets e leather jackets
ccna syllabus ccna syllabus
mahi

Мнениеот САПИ » 27 Сеп 2013, 09:41

mahi написа:Освен това имаме сделки с 9 различни валутни двойки, което ме навежда на мисълта, че MNS търгува в голяма степен интуитивно, тъй като системите обикновено са разработени за определна валутна двойка.

Прав си, но защо изключваш възможноста, да е екип от трейдъри и всеки да подава сигнал, за валутната двойка,която анализира!
САПИ

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот GMichov » 08 Окт 2013, 14:27

Според мен няма много голямо значение Как търгува, а дали печели за последователите..... :wink: останалото е много приказки на пазара.
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ