Zulutrade - Обща дискусия

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Re: Zulutrade - Обща дискусия

Мнениеот GMichov » 01 Апр 2013, 12:22

saxmovies написа:
zlatin2000 написа:
saxmovies написа:
GMichov написа:saxmoves,

ти може си гледаш и без да ти коства и стотинка, демото си е направо като реала, то ако си отворил сметка ще го разбереш и сам, но крият нищо всичко е открито и наяве 8-)

Ами то това беше моята идея да отворя една демо сметка и да наблюдавам определени трейдъри, но за колко време важи една демо сметка или няма лимит?
като отвориш демото имаш 30 дни и после трябва отново да се регнеш и отново 30 дни,така е за съжаление.Обаче има една звездичка най-отдолу,която не ми се струва да е истина - Open positions resulting from Provider signals will be displayed with 120 minutes delay when your account is a demo.
Моля с реални акаунти да споделят мнение дали найстина е така.

Ами ако е така направо е ужасно и не разбирам защо са го измислили по този начин...но все пак ще си направя една демо, за да видя как е...мерси на всички за помощта :smile:

Това е само за отворените позиции..крайните резултати са крайни и без закъснение.
Все пак е демо бе колега, няма как да ползваш всичко напълно както трябва. какво очакваш, сиренето си е за пари, колко още неща да ти дадат наяве...
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот GMichov » 01 Апр 2013, 12:32

zlatin2000 написа:
Cvetan Radoslavov написа:Колеги, прощавайте има ли някъде в форума описано как се връзва акаунт с Зулу?
Какво натискаме, какво качваме, ако примерно имаме сметка от някой от брокерите, с които Зулу работи.
Или някои ако е срещал линк с описание?
_______
Много благодаря на всички колеги, които малко по-напред в темата ми отделиха от времето си и ми обясниха някои неща, на кое се акцентува, за какво иде реч.

Хубав Уикенд на всички :)

Мисля,че след като се регнеш като трейдър,имаш 2 възможности
1.Пускаш сигнали през зулу сайта
2.можеш да направиш LINK TO MT4 EA-тоест ако имаш вече акунт,пита те при кой брокер имаш акаунт и ти иска юзър и пас и те връзва към MT4 акаунта ти,и вече пускаш сигнали през MT4,можеш с ЕА или ръчно ,зависи какв ти е стратегията
Това е,

По-точно е 1)МТ4 акаунт (линкваш Мт4 с зулу-акаунта) или 2) не-Мт4 акаунт - т.е. отваряш позиции от web-версията, нищо обаче сложно няма обаче ЕАs и такива ...
Аватар
GMichov

Мнениеот САПИ » 01 Апр 2013, 15:55

Значи ,чета темата с интерес, но нещо не мога да усмисля...първо имах желание да, открия реална сметка в брокер свързан с зулуто..въпреки че всички ми казваха ,че на демо е по добре, после разбрах,че трябва да е в определен брокер ААА..., понеже нямало смисъл при другите..демо сметката при него е за 1 месец, и после пак трябва да откриеш реал за да ти се запазят показателите...и до де не откриеш реал не можеш да ползваш сигналите ,които те интересуват...еми :shock:
САПИ

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот saxmovies » 01 Апр 2013, 17:27

тъпото копеле написа:
saxmovies написа:Ами ако е така направо е ужасно и не разбирам защо са го измислили по този начин...

За да не могат обикновените юзъри да копират сделките в реално време без да плащат. Не че е трудно да ги прескочиш, но който знае как най-вероятно ще знае, че няма въобще голям смисъл да ползва зулу.
Иначе демото е за запознаване с интерфейса, настройките и "тест" на някой провайдър, което не се влияе от това кога ще виждаш отразени сделките.

Е, ти сега пак ме отказа от зулуто...аз не искам да копирам никакви сделки, а само да следя, но щом не може през демото, значи всичко е безсмислено за мен...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 168 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот zlatin2000 » 01 Апр 2013, 19:51

САПИ написа:Значи ,чета темата с интерес, но нещо не мога да усмисля...първо имах желание да, открия реална сметка в брокер свързан с зулуто..въпреки че всички ми казваха ,че на демо е по добре, после разбрах,че трябва да е в определен брокер ААА..., понеже нямало смисъл при другите..демо сметката при него е за 1 месец, и после пак трябва да откриеш реал за да ти се запазят показателите...и до де не откриеш реал не можеш да ползваш сигналите ,които те интересуват...еми :shock:

това са две отделни неща ZULUTRADE i FOREXBROKER.
За последовател-тоест ще копираш сигнали,а можеш и сам да си търгуваш:
1.Зулу-можеш да откриеш демо и реал.Демото е 30 дни,не е нужно да отваряш сметка при брокер.
2.За да си реал обаче,трябва да имаш реал сметка при брокер,дори на минимума.
zlatin2000

Мнениеот GMichov » 02 Апр 2013, 11:13

zlatin,
много добре го каза...какво сте зациклили другите и не ви е ясно?
все едно говирим за тъмна индия......
а и една поправка - зулуто има над 50 брокера които поддържа - с всеки един от тях можете да си отворите сметки.. ние само предлагаме ааафкс като по-популярен ( и то си има защо)
Аватар
GMichov

Мнениеот saxmovies » 02 Апр 2013, 22:32

zlatin2000 написа:
САПИ написа:Значи ,чета темата с интерес, но нещо не мога да усмисля...първо имах желание да, открия реална сметка в брокер свързан с зулуто..въпреки че всички ми казваха ,че на демо е по добре, после разбрах,че трябва да е в определен брокер ААА..., понеже нямало смисъл при другите..демо сметката при него е за 1 месец, и после пак трябва да откриеш реал за да ти се запазят показателите...и до де не откриеш реал не можеш да ползваш сигналите ,които те интересуват...еми :shock:

това са две отделни неща ZULUTRADE i FOREXBROKER.
За последовател-тоест ще копираш сигнали,а можеш и сам да си търгуваш:
1.Зулу-можеш да откриеш демо и реал.Демото е 30 дни,не е нужно да отваряш сметка при брокер.
2.За да си реал обаче,трябва да имаш реал сметка при брокер,дори на минимума.

Колега сега разбрах за какво иде реч и ти благодаря много...явно аз съм разбрал нещата погрешно, но сега всичко е ясно...мерси отново :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 168 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот САПИ » 05 Апр 2013, 16:44

Те се изисниха нещата :grin: , гледам на "камата" бонуса 100-200 долара на сделка :shock: това в реален капитал, значи...10-20000 долара на сделка, и това е за първенеца...нема ликвидност :wink: !!!
САПИ

Мнениеот Phoenixheart » 05 Апр 2013, 16:50

Много го закъса и на двата акаунта камата, да видим дали късмета е с него и този път.

Последните дни иначе съм доволен, йената най-после обърна посоката и отворената ми сделка като провайдър излезна на зелено 8-) още само 7 евро и съм на + от зулуто :oops:
Phoenixheart

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот тъпото копеле » 05 Апр 2013, 16:51

САПИ написа: гледам на "камата" бонуса 100-200 долара на сделка :shock:

Какъв е тоя бонус и къде го гледаш?
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 304.5 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот САПИ » 05 Апр 2013, 16:58

тъпото копеле написа:
САПИ написа: гледам на "камата" бонуса 100-200 долара на сделка :shock:

Какъв е тоя бонус и къде го гледаш?

Еми от линковете, :wink: които сте давали...имаше таблици и това е последната графа...между впрочем ще видя Желев, кога е на кеф...да си направя реална сметка в ХЕМАРКЕТС...и ще си публикувам кефа в търговията :grin: !
САПИ

Мнениеот zlatin2000 » 05 Апр 2013, 17:26

САПИ написа:Те се изисниха нещата :grin: , гледам на "камата" бонуса 100-200 долара на сделка :shock: това в реален капитал, значи...10-20000 долара на сделка, и това е за първенеца...нема ликвидност :wink: !!!

Грешно,
комисионните за трейдъра при евро/долар са по 5 долара на 1 лот/100000/ търгувани,общата сума няма значение,важното е колко лота са му отпуснали последователите,а това мисля наяма как да се види.Някой последователи са с отворен профил и може да се види колко лота са сложили,но повечето са скрити.Ако приемем минимума кама+сейвд имат 20000 последователи при минимум 0,01лот,общо имат 200лота на всяка сделка.Това в пари прави 1000 USD на сделка,5 на ден -5000 бонбона.Доволно.А има хора,които го следват с по 5-10 лота.
Смятайте. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ :grin:
zlatin2000

Мнениеот САПИ » 05 Апр 2013, 18:40

zlatin2000 написа:
САПИ написа:Те се изисниха нещата :grin: , гледам на "камата" бонуса 100-200 долара на сделка :shock: това в реален капитал, значи...10-20000 долара на сделка, и това е за първенеца...нема ликвидност :wink: !!!

Грешно,
комисионните за трейдъра при евро/долар са по 5 долара на 1 лот/100000/ търгувани,общата сума няма значение,важното е колко лота са му отпуснали последователите,а това мисля наяма как да се види.Някой последователи са с отворен профил и може да се види колко лота са сложили,но повечето са скрити.Ако приемем минимума кама+сейвд имат 20000 последователи при минимум 0,01лот,общо имат 200лота на всяка сделка.Това в пари прави 1000 USD на сделка,5 на ден -5000 бонбона.Доволно.А има хора,които го следват с по 5-10 лота.
Смятайте. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ :grin:

Дай боже златине...на тебе така да се върже..по 1000 на сделка :lol: ...ама ми се струва че си сложил една нула повече...но не требе да ти пука, ти да си здрав 8-) , Успехи иначе!!!
САПИ

Мнениеот zlatin2000 » 05 Апр 2013, 19:02

Смях не смях това са сметките,какво те учудва,вземай калкулатора и почвай.Зулуто дава 0,5пипа/лот.
zlatin2000

Мнениеот тъпото копеле » 05 Апр 2013, 19:18

zlatin2000 написа:Смях не смях това са сметките,какво те учудва,вземай калкулатора и почвай.Зулуто дава 0,5пипа/лот.

Принципно си прав, но има и т.н. институционални последователски акаунти по чиито сделки зулуто дава 0.1 пип, а на американски резиденти няма комисионна на лот, а се плаща по друга схема - по-лоша за провайдъра, така че е доста трудно да се каже дори и приблизителна цифра. А сигурно сиртакитата имат и други номера в торбата, за подкастряне на комисионните, които реално плащат.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 304.5 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот zlatin2000 » 05 Апр 2013, 19:37

точно така копеле прав си, американската формула е малко неясна и ние не можем да кажем колко са американските суми-а те са в основата на фомулата,никой не може да каже освен кама и севда,пък и аз затова смятах минимума 0,01лот,поне да се ориентираме
zlatin2000

Мнениеот GMichov » 08 Апр 2013, 15:03

много големи трейдъри се навъдихте :!: дай боже всички да печелите и да ви следват милиони на зулу-то.
а колкото до американците,те си имат тяхните там си NFA задължения и регистрации да си търговец ти трябват регистрационнен номер, и сигурно и затова имат различни изчисления.
Аватар
GMichov

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 13 Апр 2013, 11:41

Карим се е ръгнал в "майфорексбук",
в мейла го беха изтипосали... :grin:
И тъй като е доста обсъждан в тази тема, щракнах да видя сметката му, а то резил с главно "р" :lol: ...

_______
Та, ей го Карим :)
Усвоява предстоящ Марджин Кол :grin:
http://www.myfxbook.com/members/mishal33/karim-real/517566
...
Тоз чиляк не ползва стопове...ефекта-за тез три дни 80%драудаун вътрешно, а тази сметка няма един месец(от около 18 март е)...
Сделки без стопове, кофти РМ, надути обеми...
Тц... :-? Малей...
Влезнал е вътрешно с голда от 10 април и на 12-ти две добавки към губеща позиция :shock:
Без стоп, камо ли лимит :shock:
Малей 8-)
Верно бутнал е 308% ръст за по - малко от месец, но при този драудаун... и не е готов да си прибере загубата, за да спаси сметката, която за мен означава, че не може да губи и да взима трезви и обективни решения... Ама той няма и оценка на риска :shock: ...
Още малко прпадане при голда и колегата ще е "аут ъф спейс"...
Не знам, мойто скромно мнение е, че по добре изгубена битка, отколкото война...

Е останали са му 500$ да му покрият известна загуба за 30 унций и 3мини лота на валута...
Леле, леле-пиле със зеле :lol: 8-)
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 13 Апр 2013, 11:45

Cvetan Radoslavov написа:Карим се е ръгнал в "майфорексбук",
в мейла го беха изтипосали... :grin:
И тъй като е доста обсъждан в тази тема, щракнах да видя сметката му, а то резил с главно "р" :lol: ...

_______
Та, ей го Карим :)
Усвоява предстоящ Марджин Кол :grin:
http://www.myfxbook.com/members/mishal33/karim-real/517566
...
Тоз чиляк не ползва стопове...ефекта-за тез три дни 80%драудаун вътрешно, а тази сметка няма един месец(от около 18 март е)...
Сделки без стопове, кофти РМ, надути обеми...
Тц... :-? Малей...
Влезнал е вътрешно с голда от 10 април и на 12-ти две добавки към губеща позиция :shock:
Без стоп, камо ли лимит :shock:
Малей 8-)
Верно бутнал е 308% ръст за по - малко от месец, но при този драудаун... и не е готов да си прибере загубата, за да спаси сметката, която за мен означава, че не може да губи и да взима трезви и обективни решения... Ама той няма и оценка на риска :shock: ...
Още малко прпадане при голда и колегата ще е "аут ъф спейс"...
Не знам, мойто скромно мнение е, че по добре изгубена битка, отколкото война...

Е останали са му 500$ да му покрият известна загуба за 30 унций и 3мини лота на валута...
Леле, леле-пиле със зеле :lol: 8-)

Междудругото, мисля си, ако не беше добавял към губеща позиция и беше намалил обема на губещите и да сложи стопове щеше да спаси 50% от сметката и да има примерно 20%-30%драудаун...
Леле, леле...
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот profx » 14 Апр 2013, 19:52

GMichov написа:много големи трейдъри се навъдихте :!: дай боже всички да печелите и да ви следват милиони на зулу-то.
а колкото до американците,те си имат тяхните там си NFA задължения и регистрации да си търговец ти трябват регистрационнен номер, и сигурно и затова имат различни изчисления.

GMichov, като чета, оставам с впечатлението, че си доста наясно със Зулу. От известно време започнах да го следя и аз. Позаинтересувах се от начините им на разплащане. Сториха ми се доста ограничени. Само с банков превод, Пей Пал и Мастеркард на Зулу. Ти кой от тях ползваш?
profx

ПредишнаСледваща

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ