Zulutrade - Обща дискусия

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Re: Zulutrade - Обща дискусия

Мнениеот тъпото копеле » 19 Мар 2013, 18:58

absfresh написа:Зулуто е някаква измама.
Примерно, закачаш към себе си хора с някакви милионни сметки и изведнъж те те следват със сделки по 0.3-0.5 лота, а си закачил 300к акаунт. Гледаш някаква колосална сума от сума народ закачени и си викаш уха, днеска намазах жестоко, а то сумарно се търгува с 2-3 лота.

Не че не е скамаджийска цялата зулу схема, но в обемите се виждат много по-големи цифри от тези които цитираш. Миналата седмица на една от сделките на the_best_player, видях двама от последователите - един с 2, другия с 3,5 млн. позиции, целият капитал който го следваше бе 5 млн. към тоя момент.

Ето един от последователите на кама с по 6 лота и една сделка от 17 лота.
http://www.zulutrade.com/follower/286128?pid=124874
Лотовете са стандартни, а брокера му АААFX не видях да има центови акаунти, така че би трябвало наистина да са големи обемите.

Ето статия по въпроса, много груба сметка, не взема предвид левъриджа, особеностите при американските акаунти, и някой други неща, но е добър ориентир, а и стила, както и английския на Соня са много добри, късметлия е тоя Желев :grin:
http://www.forexbrokerz.com/news/zulutr ... iders-earn
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот САПИ » 19 Мар 2013, 21:55

Голямо четене ударих по темата 17 страници :shock: ,и не ми стана ясен само един момент, някой захлебил ли е въобще, без значение дали продава, или купува сигнали...или е само губене на време :-? !
САПИ

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот Antonov » 19 Мар 2013, 22:19

САПИ написа:някой захлебил ли е въобще, без значение дали продава, или купува сигнали...или е само губене на време :-? !

Аз поне от тук присъстващите само за GMichov знам да е правил стабилни печалби в зулуто.

GMichov написа:Да ви покажа резултатите от тази година :grin: много съм горд от себе си :lol:

Изображение
Аватар
Antonov

Бонус: 55 лв.
Благодарности: 22

Мнениеот absfresh » 19 Мар 2013, 23:12

тъпото копеле написа:
absfresh написа:Зулуто е някаква измама.
Примерно, закачаш към себе си хора с някакви милионни сметки и изведнъж те те следват със сделки по 0.3-0.5 лота, а си закачил 300к акаунт. Гледаш някаква колосална сума от сума народ закачени и си викаш уха, днеска намазах жестоко, а то сумарно се търгува с 2-3 лота.

Не че не е скамаджийска цялата зулу схема, но в обемите се виждат много по-големи цифри от тези които цитираш. Миналата седмица на една от сделките на the_best_player, видях двама от последователите - един с 2, другия с 3,5 млн. позиции, целият капитал който го следваше бе 5 млн. към тоя момент.

Ето един от последователите на кама с по 6 лота и една сделка от 17 лота.
http://www.zulutrade.com/follower/286128?pid=124874
Лотовете са стандартни, а брокера му АААFX не видях да има центови акаунти, така че би трябвало наистина да са големи обемите.

Ето статия по въпроса, много груба сметка, не взема предвид левъриджа, особеностите при американските акаунти, и някой други неща, но е добър ориентир, а и стила, както и английския на Соня са много добри, късметлия е тоя Желев :grin:

Това е нещо коренно ново. Преди нямаше такова инфо. Пишеше ми някакви милиони, че ме следват,а после виждах някакви смешни обемчета.Явно са се поправили.
Аз изтглих някакви пари от Зулуто, под 1000 долара.

Като цяло инфото ми е старо поне 18 месеца назад, а може и малко отгоре, но е лично от първа ръка :)
Информация за управлението на риска ми.
http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=68&t=1359&p=58606#p58606
Аватар
absfresh

Бонус: 37.5 лв.
Благодарности: 15

Мнениеот S.Zhelev » 20 Мар 2013, 00:00

тъпото копеле написа:Ето статия по въпроса, много груба сметка, не взема предвид левъриджа, особеностите при американските акаунти, и някой други неща, но е добър ориентир, а и стила, както и английския на Соня са много добри, късметлия е тоя Желев :grin:

Така си е 8-)

Че от Зулуто могат да се изкарват пари за мен не подлежи на съмнение. Хората се доверяват дори на демо акаунти, не е нужен капитал, няма риск, можеш да се пробваш като провайдър колкото пъти искаш с колкото системи искаш.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 265.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот САПИ » 20 Мар 2013, 16:45

S.Zhelev написа:
тъпото копеле написа:Ето статия по въпроса, много груба сметка, не взема предвид левъриджа, особеностите при американските акаунти, и някой други неща, но е добър ориентир, а и стила, както и английския на Соня са много добри, късметлия е тоя Желев :grin:

Така си е 8-)

Че от Зулуто могат да се изкарват пари за мен не подлежи на съмнение. Хората се доверяват дори на демо акаунти, не е нужен капитал, няма риск, можеш да се пробваш като провайдър колкото пъти искаш с колкото системи искаш.

Поздравления за сайта, ама дай и едно банерче при нас, за по лесно влизане. Е то акаунта ще е реал, ама все още се чудя за брокера, засега ми хвана окото XEMarkets заради по ниския спред и 100те процента бонус / в сайта си ги писал 1000 %/.. демо търговията изгражда лоши навици, и е вредна както за търгуващия, така и за последователите му..лично аз не бих се доверил на демовик. Успехи!!
САПИ

Мнениеот тъпото копеле » 20 Мар 2013, 18:03

САПИ написа: демо търговията изгражда лоши навици, и е вредна както за търгуващия, така и за последователите му..лично аз не бих се доверил на демовик. Успехи!!

Ако твоя брокер не работи със Зулу, а искаш да си провайдър там, ти се налага да копираш сделки от реалната ти платформа в някой МТ4 вързан в зулу, макар че едва ли има голямо приложение тая тактика. От друга страна тези провайдери с реални акаунти ако са под 10-20К все едно, че са на демо.
Единственото сигурно (от моя гл.т.) е, че няма как да опитен трейдър да ползва уеба на Зулу за да дава сигнали, т.е. отпадат всички които не са вързани с МТ4.
Аватар
тъпото копеле

Мнениеот S.Zhelev » 20 Мар 2013, 18:57

САПИ написа:
S.Zhelev написа:

Така си е 8-)

Поздравления за сайта, ама дай и едно банерче при нас, за по лесно влизане. Е то акаунта ще е реал, ама все още се чудя за брокера, засега ми хвана окото XEMarkets заради по ниския спред и 100те процента бонус / в сайта си ги писал 1000 %/.. демо търговията изгражда лоши навици, и е вредна както за търгуващия, така и за последователите му..лично аз не бих се доверил на демовик. Успехи!!

Благодаря, САПИ.

За банер ще помисля, сега по-належащо е да променя малко дизайна на forexbrokerz.com Ако ти трябва помощ при отварянето на сметка при XE Market, пиши ми тук или по скайпа.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 265.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот САПИ » 20 Мар 2013, 19:07

Търгувал съм с МТ 4,но съм го използвал само да пускам ордери, иначе използвам друга платформа, а относно реалната сметка, според мен значи и реална отговорност..по се притеснявам, че начина ми на търговия, не е много подходящ за сигнали, ама каквото стане..
Благодаря Желев, ще се възползвам от предложението, но ще е в началото на април.
САПИ

Мнениеот тъпото копеле » 20 Мар 2013, 19:31

САПИ написа: а относно реалната сметка, според мен значи и реална отговорност..

Провайдърите с реални сметки в зулу търгуват с по 0.01, 0.02 лота. Даже покупката на зарзават за салатата изисква по-голяма отговорност от такъв тип търговия.
Аватар
тъпото копеле

Мнениеот САПИ » 20 Мар 2013, 20:07

тъпото копеле написа:

Провайдърите с реални сметки в зулу търгуват с по 0.01, 0.02 лота. Даже покупката на зарзават за салатата изисква по-голяма отговорност от такъв тип търговия.

Прав си ,друго си е да откриеш демо със 100 бона, да влачиш, 2000-3000 пипса, да переш добавки и да се молиш за цикличност...не ми се спори излишно,всичко е въпрос на гледна точка, лека вечер :wink: !!
САПИ

Мнениеот zlatin2000 » 21 Мар 2013, 12:17

тъпото копеле написа:

Болшинството търгуват с малки обеми,но има и такива,ето един с 15-20 лота реал,такива ги навлачил тоя,
zlatin2000

Мнениеот GMichov » 21 Мар 2013, 16:34

zlatin2000 и САПИ,

вие имате ли сметки в зулу-то или просто говорите наизуст?
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот Phoenixheart » 21 Мар 2013, 16:39

САПИ като гледам мисли да отваря, но не съм сигурен дали иска да е последовател или провайдър и последовател едновременно. Според мен трябва да избере AAAFX като брокер защото иначе slippage ще му е твърде висок и в двата случая.
Phoenixheart

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот Phoenixheart » 21 Мар 2013, 16:40

минчов, между другото кои следваш в момента и с колко? трябва да си избера нови провайдъри и мисля да анализирам п-обстойно през уикенда.
Phoenixheart

Мнениеот zlatin2000 » 21 Мар 2013, 20:54

GMichov написа:zlatin2000 и САПИ,

вие имате ли сметки в зулу-то или просто говорите наизуст?

3 месец на демо,доволни резултати,три пъти меря и тогава да отрежа,ако приключа и този добре тогава инвестирам.Спрял съм се на XEMarkets,както казах преди това 100% бонус ще дае възможност да се влезе с по-голям обем.
zlatin2000

Мнениеот Phoenixheart » 22 Мар 2013, 09:37

Така е, но тогава трябва да следваш някой провайдър със същия брокер иначе си яко прецакан.
Phoenixheart

Мнениеот тъпото копеле » 22 Мар 2013, 10:59

XE Markets - среден спред 2 пипа + слипидж/маркъп 1 пип на всеки ордер (трябва да се плаща на Зулу) + 1 пип на затворена сделка комисионна = 5 пипа реален спред.
Аватар
тъпото копеле

Мнениеот zlatin2000 » 22 Мар 2013, 18:33

5 пипа на сделка,значи вече зависи към какви провайдъри ще се вържеш.Ако си към интрадей с по 20 пипа/сделка ще се плаща повече спред за 100 пипа печалба,съответно по-малко при дългосрочни сделки.Въпрос на решение.
Има ли голяма разлика в крайния спред при другите провайдъри,като вземем предвид данните от сайта?Освен AAA
zlatin2000

Мнениеот тъпото копеле » 22 Мар 2013, 19:18

Не зависи точно от това дали е интрадей или дългосрочен провайдъра, а от средната печалба на сделка, което е комбинация от първото и % на успеваемост.
Има дългосрочни, които са по-зле от интрадеите по тоя показател.
Има много голяма разлика между последователите в зависимост от брокера ( и техния и на провайдъра), а това че АААfx e най-добър защото е интегриран е просто маркетингов лозунг, който хората го вземат на доверие без да тестват. За някои определни провайдери наистина е така, за други изобщо не е.
Реалните данни се виждат само на реални тестове.
Аватар
тъпото копеле

ПредишнаСледваща

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ