Моята Zulutrade сметка

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Re: Моята Zulutrade сметка

Мнениеот тъпото копеле » 12 Май 2011, 20:23

Подпукал си на ръчно, писна ти от тия провайдери вече?
Ако смяташ сам да им избиваш 1500 пипа загуби, по-добре стани сигналчик, ще те следват поне 2-3 млн.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 304.5 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот S.Zhelev » 12 Май 2011, 21:22

тъпото копеле написа:Подпукал си на ръчно, писна ти от тия провайдери вече?
Ако смяташ сам да им избиваш 1500 пипа загуби, по-добре стани сигналчик, ще те следват поне 2-3 млн.

Цъкнах 2-3 пъти с минималния лот да видя какво представляват AAAfx при ръчната търговия. Не са добре.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 187 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот тъпото копеле » 12 Май 2011, 21:23

S.Zhelev написа:Не са добре.

Вярвам ти.
Аватар
тъпото копеле

Мнениеот Georgi » 13 Май 2011, 15:52

На някой да се е случвало в портфейла му да се появят от небитието разни нежелани провайдери?
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=41984
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=41984
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=49202
Някой би ли си избрал точно тези??
Добре че сметката е демо.
И да отварям ли реал при това положение?
Ба си мафията!!
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот fx rookie » 13 Май 2011, 17:16

че при сиртакитата има доста нередни неща го коментирахме още в 1-та тема, която захванахме, и в която GGG споделяше челен опит.
fx rookie

Бонус: 17.5 лв.
Благодарности: 7

Мнениеот nikoleta » 15 Май 2011, 22:21

Щом това Зулу толкова ви забавлява,кажете ми колко % печалба търсите на година и ,колко дроудаун може да си позволите?
Знаете ли точно какво търсите от форекс пазара.
Аз лично търся около 60+ % и не повече от 20-25% дроудаун.
Ако някой споделя подобни резултати,много ще се радвам да разбера.
nikoleta

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот tahatyc » 24 Май 2011, 18:48

Желев, защо вече не следваш forextechno ? Виждам, че е имал хубави сделки, които си пропуснал.
tahatyc

Бонус: 3 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот S.Zhelev » 25 Май 2011, 09:11

tahatyc написа:Желев, защо вече не следваш forextechno ? Виждам, че е имал хубави сделки, които си пропуснал.

tahatyc, здравей

ForexTechno го спрях преди 3 седмици, тъй като реших, че е взел достатъчно пипсове за май. Той пък взе, че направи най-силния месец в своята кариера на Signal Provider.

В момента съм се захванал да поцъкам ръчно. Резултати сигурно ще покажа следващата седмица.

Сметката при Зулу си стои, но в момента има само 2 активни провайдъра - Robin Hood и Big Ben.

Робих Худ обаче сам е спрял да търгува след загубите които реализира. Това за мен е грешка, но пък говори за съвест.

Биг Бен съм го пуснал да трейдва с 2 пъти по-малък лот и по законите на Мърфи днес направи най-голямата печалба за последните седмици.

Като цяло ще се занимая по-сериозно със Зулуто следващата седмица.

Само да кажа, че EuroDollar Expert също успя да излезе на печалба след няколкото големи загуби, които допусна преди десетина дни.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот tahatyc » 25 Май 2011, 09:37

Да, това за Робин Худ и на мен ми направи добро впечатление. А за другите провайдари все пак е нямало как да знаеш, че ще направят силен месец :smile:. На мен лично ще ми е доста интересно от това, което покажеш от ръчната търговия прочетох предишната тема x9 за 3 седмици и бях доста впечатлен. Сега ще е интересно какво ще покажеш. Чакам с нетърпение :smile:
tahatyc

Бонус: 3 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот soros » 25 Май 2011, 10:59

Желев, здрасти.
Реших да се включа и аз по темата и да споделя мнението си за твоите провайдъри.

1. Big Ben- за мен не струва, не ми се вписва в разбиранията за трейдър, търгува изключително спорадично. Убеден съм, че не разчита на трейдърството за доходите си. С тази статистика с ок.20 пипса на седмица, че и по-малко, ако разчита на това... :-?
Единственият му плюс, което допускам се харесва на последователите му, е, че е консервативен играч, с малко сделки и неголеми стопове(ок.40 пипса) и това прави евентуалните загуби предвидими и последователите му са спокойни, че няма да ги "фалира".

2. EuroDollarExpert- не ми допада, за мен той си е "скрит грийд" и рано или късно ще фалира, обърнах внимание, че 4-ри от другите му сметки са "изгърмяли". Няма да се изненадам и тази му система се нареди между тях.

3. FOREXTECHNO- От всичките провайдъри, които следваш, този ми допада най-много. Естествено и при него не всичко ми харесва. Почти едновременното отваряне на еднакви позиции(и в момента е с отворени почти едновременно 3 позиции), което няма голяма логика, освен, че ще спечели 3 пъти комисионната. Играе ги еднакво, не затваря едната/двете по-рано и да остави някоя да се развие. Същото може да го постигне с 1 сделка, но с 3 пъти увеличен размер.
Интересното е, че при него забелязвам някаква промяна(да видим дали ще е постоянна). Преди сделките му са стигали до ок.+100 пипса и после са приключвали с активирани стопове на -30/40 пипса, а днес забелязах, че е затворил подобни сделки на +

4. Robin Hood - LIVE. Не съм го анализирал подробно. Ще изчакам завръщането му. Ще ми е интересно как ще се справи, след "срива", който направи преди седмица-две. И понеже съм пристрастен, все пак е БГ-провайдър, вярвам, че ще се справи със ситуацията.

В заключение аз също имам 1-2 провайдъра, които наблюдавам и са ми "фаворити"
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Re: AAAfx Zulutrade Slippage

Мнениеот S.Zhelev » 17 Юни 2011, 17:47

S.Zhelev написа:Днес ме размазаха от слипидж.

Всъщност се почна от вчера - 20 пипса слипидж по сделка на Robin Hood.
Днес продължиха с 20 пипса слипидж по сделка на Big Ben, 7 пипса при Robin Hood и 14 пипса пак при Robin Hood.

Още вчера им писах и получих стандартния отговор - прикачен .pdf файл за одит на сделките.

Предишния път ме домързя да го попълня, но този път им го пратих и сега чакам да видя какво ще измислят :-?

Вчера най-после получих отговор на мейла си от 11 май. Ще ми възстановят $17 по една от сделките, за другите няма да получа нищо.

Все е нещо. Вече си мислех, че никога няма да получа отговор, камо ли пък някаква компенсация. Сега остава да видим кога парите ще са в сметката ми.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 17 Юни 2011, 18:44

soros написа:Желев, здрасти.
Реших да се включа и аз по темата и да споделя мнението си за твоите провайдъри.

1. Big Ben- за мен не струва, не ми се вписва в разбиранията за трейдър, търгува изключително спорадично. Убеден съм, че не разчита на трейдърството за доходите си. С тази статистика с ок.20 пипса на седмица, че и по-малко, ако разчита на това... :-?
Единственият му плюс, което допускам се харесва на последователите му, е, че е консервативен играч, с малко сделки и неголеми стопове(ок.40 пипса) и това прави евентуалните загуби предвидими и последователите му са спокойни, че няма да ги "фалира".

2. EuroDollarExpert- не ми допада, за мен той си е "скрит грийд" и рано или късно ще фалира, обърнах внимание, че 4-ри от другите му сметки са "изгърмяли". Няма да се изненадам и тази му система се нареди между тях.

3. FOREXTECHNO- От всичките провайдъри, които следваш, този ми допада най-много. Естествено и при него не всичко ми харесва. Почти едновременното отваряне на еднакви позиции(и в момента е с отворени почти едновременно 3 позиции), което няма голяма логика, освен, че ще спечели 3 пъти комисионната. Играе ги еднакво, не затваря едната/двете по-рано и да остави някоя да се развие. Същото може да го постигне с 1 сделка, но с 3 пъти увеличен размер.
Интересното е, че при него забелязвам някаква промяна(да видим дали ще е постоянна). Преди сделките му са стигали до ок.+100 пипса и после са приключвали с активирани стопове на -30/40 пипса, а днес забелязах, че е затворил подобни сделки на +

4. Robin Hood - LIVE. Не съм го анализирал подробно. Ще изчакам завръщането му. Ще ми е интересно как ще се справи, след "срива", който направи преди седмица-две. И понеже съм пристрастен, все пак е БГ-провайдър, вярвам, че ще се справи със ситуацията.

В заключение аз също имам 1-2 провайдъра, които наблюдавам и са ми "фаворити"

Здрасти, Сорос.

Пропуснал съм този пост, извинявай.

Само за Биг Бен не мога да се съглася - търгува рядко, просто защото си чака сигнала, а не се хвърля в пазара за щяло и нещяло. Пипсовете не са много, но пък кой ти ги дава :)

Кои са твоите фаворити?
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 20 Юни 2011, 15:05

fx rookie написа:че при сиртакитата има доста нередни неща го коментирахме още в 1-та тема, която захванахме, и в която GGG споделяше челен опит.

Пак го пуснах. Чаках да направи някакви губещи сделки, за да се включа, той взе че направи най-дългата си печеливша серия.

Сега сгреши 3 пъти и загуби над 260 пипса и го пуснах.
Аватар
S.Zhelev

Re: AAAfx Zulutrade Slippage

Мнениеот S.Zhelev » 20 Юни 2011, 15:06

S.Zhelev написа:
S.Zhelev написа:Днес ме размазаха от слипидж.

Всъщност се почна от вчера - 20 пипса слипидж по сделка на Robin Hood.
Днес продължиха с 20 пипса слипидж по сделка на Big Ben, 7 пипса при Robin Hood и 14 пипса пак при Robin Hood.

Още вчера им писах и получих стандартния отговор - прикачен .pdf файл за одит на сделките.

Предишния път ме домързя да го попълня, но този път им го пратих и сега чакам да видя какво ще измислят :-?

Вчера най-после получих отговор на мейла си от 11 май. Ще ми възстановят $17 по една от сделките, за другите няма да получа нищо.

Все е нещо. Вече си мислех, че никога няма да получа отговор, камо ли пък някаква компенсация. Сега остава да видим кога парите ще са в сметката ми.

Днес парите вече са по сметката ми :hi:
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 27 Юни 2011, 14:10

Просто не е за вярване как провайдърите влизат в черна серия точно след като съм започнал да ги следвам. Ей то тоя мушморок Pip Power навъртя 800 пипса загуба веднага щом се закачих за него. Добре че е с малък лот.

Налага се да трейдвам ръчно за да държа сметката на едно място :grin:
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот SPART » 27 Юни 2011, 14:59

S.Zhelev написа:Просто не е за вярване как провайдърите влизат в черна серия точно след като съм започнал да ги следвам.....

Може системите им, да са трендови . В тоя рейндж е кофти да се търгува , но другият начин е да се бездейства , а на мене това хич не ми допада . В момента всички чакат за надолу , а цената за втори път доближи подкрепата и тръгна обратно нагоре :grin: ...Така може да я караме до края на лятото :shock:

Днес се сетих ,че точно в такива рейнджове Прото качваше акаунти с по 1000 % на месец и в момента в който тръгнеше тренд , се зануляваше за 2 дни :o

Така че тръгне ли тренд ,нещата ще се оправят . :ugeek:
Аватар
SPART

Мнениеот S.Zhelev » 27 Юни 2011, 15:02

Всъщност текущата загуба идва от един усреднител, който се е заел да бори низходящия тренд в кабела...
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот тъпото копеле » 29 Юни 2011, 15:24

Както върви скоро ще ги разкараш тия регулировчици и темата ще стане "Моята сметка в АААfx".
Мислил ли си да станеш провайдер? :lol:
Аватар
тъпото копеле

Мнениеот S.Zhelev » 29 Юни 2011, 15:39

Ще разкарам провайдърите наистина, омръзнаха ми. Дори с по 0.01 лот успяват да надробят някоя каша. Но сметката ми няма да е при АААфх. cTrader-a на FxPro много ми допадна.

В крайна сметка аз съм си виновен. Нали знаеш - не е луд тоя, дето яде баницата.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот тъпото копеле » 29 Юни 2011, 16:07

S.Zhelev написа:Ще разкарам провайдърите наистина, омръзнаха ми. Дори с по 0.01 лот успяват да надробят някоя каша.

Тоя последния PipsPower наистина си го нацелил много добре.
От 167 сделки има само 2 затворени на реална загуба , което е ясно какво значи.
По суапите се виждат сделки които са стояли по две седмици за да бъдат затворени на 10-20 пипа, което също е ясно какво значи.
Всяка сделка му е с по един лот, т.е. цъка от уеб интерфейса на зулуто, вместо от платформа.
Разкошен е.
И ще става все по-хубав.
Прикачени файлове
CropperCapture[2].jpg
CropperCapture[2].jpg (441.49 KiB) Прегледано 2618 пъти
CropperCapture[1].jpg
CropperCapture[1].jpg (241.06 KiB) Прегледано 2618 пъти
Аватар
тъпото копеле

ПредишнаСледваща