Моята Zulutrade сметка

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Re: Моята Zulutrade сметка

Мнениеот йосиф » 27 Дек 2012, 16:46

GMichov написа:засега няма, но пък затова има много добри други брокери - аз съм с aaafx.
бях и с алпари в началото. като цяло който брокер избереш гледай да са по малки спредовете, слипадж и да няма ектра комиссионни.

като гледам графиките най-добър брокер е Дюкас .. другите всички щипват от последователя ...пип - два , задължително , дори и 3А
Аватар
йосиф

Мнениеот Phoenixheart » 28 Дек 2012, 15:06

Всъщност най-важното е с кой брокер са провайдърите, които следваш. Например в момента N1 провайдъра като е на 3А, най-малко се щипе логично от последователите с този брокер:
http://www.zulutrade.com/trader/71124
Phoenixheart

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот GMichov » 02 Яну 2013, 12:44

йосиф написа:
GMichov написа:засега няма, но пък затова има много добри други брокери - аз съм с aaafx.
бях и с алпари в началото. като цяло който брокер избереш гледай да са по малки спредовете, слипадж и да няма ектра комиссионни.

като гледам графиките най-добър брокер е Дюкас .. другите всички щипват от последователя ...пип - два , задължително , дори и 3А

Dukascopy, е добър, но не е сред брокери на зулу-то, поне засега.
Така, че отиваш на най-доброто предлагане :geek:
Честита нова година приятели, много успехи ви пожелава :smile:
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот gradomen » 25 Авг 2013, 10:19

Колеги защо сте спрели темата, Желев похвали се нещо сега видях тоя сайт и ми стана интересно дали се получава и така мързеливата некой да работи аз само да прибирам печалбата.Споделете резултати плийс!
Аватар
gradomen

Бонус: 2.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот S.Zhelev » 25 Авг 2013, 13:34

gradomen написа:Колеги защо сте спрели темата, Желев похвали се нещо сега видях тоя сайт и ми стана интересно дали се получава и така мързеливата некой да работи аз само да прибирам печалбата.Споделете резултати плийс!

При едни се получава, при други не. Аз установих, че следването на сигнали не е за мен. В същото време GMichov изкарва добри пари от това. Погледни и тази тема: viewtopic.php?f=61&t=1036&p=71957#p71957
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 178 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот gradomen » 25 Авг 2013, 17:23

мерси че ми обърна внимание не бях погледнал датата а темата на Мишов е бях видял
Аватар
gradomen

Мнениеот GMichov » 26 Авг 2013, 14:19

мързеливата няма как да стане, трябва и ти малко да се поизпотиш!все пак управлението на сметката си е твое задължение. но че има много добри търговци, които можеш да следваш да така си е! има и то доста. Този сайт има много добри коментари за търговците в зулу-то : http://www.forexbrokerz.com/ :lol:
Аватар
GMichov

Мнениеот gradomen » 31 Авг 2013, 09:06

гледам че зулото поддържа и тия варенголд каде дават 100 евро ама несъм сигурен дали ше дадът с бонуса да се включим.
Аватар
gradomen

Мнениеот GMichov » 02 Сеп 2013, 11:45

ами питай варенголд support. ще ти отговорят точко каквото ти трябва.
Аватар
GMichov

Мнениеот S.Zhelev » 02 Сеп 2013, 13:28

gradomen написа:гледам че зулото поддържа и тия варенголд каде дават 100 евро ама несъм сигурен дали ше дадът с бонуса да се включим.

Питай съпорта наистина, но мисля, че няма да стане.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот gradomen » 02 Сеп 2013, 15:23

то да ги питам ама да видим къв бонус ше събера що гледам че тиа от зулото поне тия който за сега наблюдавам имат изисквания за минимум капитал,а бонуса не стига.Желев това с писането и тредера още ли е актуално и ако имам стара сметка пак ли моа са класирам да куснеме и от тука,че тиа от тредера имат да ми връщат бая пари,2008 бех при тех кога почна кризата и си занули първата сметка.Кееффф голем кеф.ха ха
Аватар
gradomen

Мнениеот S.Zhelev » 02 Сеп 2013, 16:13

gradomen написа:Желев това с писането и тредера още ли е актуално и ако имам стара сметка пак ли моа са класирам да куснеме и от тука,че тиа от тредера имат да ми връщат бая пари,2008 бех при тех кога почна кризата и си занули първата сметка.Кееффф голем кеф.ха ха

Да, продължава промицията и засега не мислим да я спираме. Ако имаш повече въпроси за бонусите, моля те пиши в темата, да не разводняваме тази.
Аватар
S.Zhelev

Предишна

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ