Binary options

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Binary options

Мнениеот stoyandy » 21 Дек 2013, 12:34

Здравейте,

Вчера получих имейл от AAAFx че бинарните опции са вече достъпни за търговия. Искам да попитам дали могат да се търгуват и през Зулу Трейд платформата и ако могат как да ги извикам на трйд панела, че досега не съм имал опит с тях но ми е интересно и искам да науча повече за тях.
stoyandy

Бонус: 3.5 лв.
Благодарности: 1

Re: Binary options

Мнениеот heavencloser » 21 Дек 2013, 12:36

stoyandy написа:Здравейте,

Вчера получих имейл от AAAFx че бинарните опции са вече достъпни за търговия. Искам да попитам дали могат да се търгуват и през Зулу Трейд платформата и ако могат как да ги извикам на трйд панела, че досега не съм имал опит с тях но ми е интересно и искам да науча повече за тях.

кажи първо от колко време се занимаваш на реал с търговия? в спота...
и ша ти разкажа за опцийте
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!
Аватар
heavencloser

Бонус: 29 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот stoyandy » 21 Дек 2013, 12:49

кажи първо от колко време се занимаваш на реал с търговия? в спота...
и ша ти разкажа за опцийте[/quote]

от 2011
stoyandy

Мнениеот heavencloser » 21 Дек 2013, 12:55

значи знаеш за кво става на въпрос...
аз миналата година влезнах при един брокер с 240$...толкова беше минимума ,опцията сруваше минимум 10$...
тей пари заминаха за два-три дена...изпариха се :!: :!: :!:

при опцийте нямаш контрол над позицията за определено време,нямаш стоп загуба-нямаш нищо :!: ,можех да затворя някъде 3 минути след като съм я пуснал но ако е близко до тварянето ми цената...
не помня при кой брокер бях и най-вероятно не помня щото ме хвана много яд...на мен си-изглеждаше ми много лесно...и в момента съм убеден че опцийте са за профисионалисти и то добри....или си трябва специално обучение за това....

иначе изглежда лесно...и доходно...най скапаното е че няма демо... :evil: :evil:
After the pullback...
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!
Аватар
heavencloser

Мнениеот heavencloser » 21 Дек 2013, 12:58

и още нещо -забравих,а може би то е доста важно....
начина на трейдване -ами като съм свикнал и съм си изградил навици кво правя там дето не ми е работата,трудно се рушат навици и се променят по-точно....тва все пак е съзнание...

извода ми е:много лоша преценка от моя страна.... :(

Ама рекламата само.....''всеки може да го прави''.....да бе ...и баба ми сигурно и тя ша може :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
After the pullback...
universal scalper...
Аватар
heavencloser

Мнениеот Svetlin » 22 Дек 2013, 09:22

heavencloser написа:значи знаеш за кво става на въпрос...
аз миналата година влезнах при един брокер с 240$...толкова беше минимума ,опцията сруваше минимум 10$...
тей пари заминаха за два-три дена...изпариха се :!: :!: :!:

при опцийте нямаш контрол над позицията за определено време,нямаш стоп загуба-нямаш нищо :!: ,можех да затворя някъде 3 минути след като съм я пуснал но ако е близко до тварянето ми цената...
не помня при кой брокер бях и най-вероятно не помня щото ме хвана много яд...на мен си-изглеждаше ми много лесно...и в момента съм убеден че опцийте са за профисионалисти и то добри....или си трябва специално обучение за това....

иначе изглежда лесно...и доходно...най скапаното е че няма демо... :evil: :evil:

Бинарните опции са финансов инструмент като всеки друг. Може да търгуваш почти всяка стратегия с тях. Вероятно не си бил достатъчно подготвен и не си попаднал на брокер.
Svetlin

Бонус: 19 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот Stefanov » 22 Дек 2013, 10:18

човека си го каза,това си е един вид позиция без стоп...и наистина е за професионалисти,като цяло се използва за хеджиране...зимаш 2 дебели книжки за опции и преди 4 месеца демо забравяш за трейд :)
Stefanov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот Svetlin » 23 Дек 2013, 10:35

Stefanov написа:човека си го каза,това си е един вид позиция без стоп...и наистина е за професионалисти,като цяло се използва за хеджиране...зимаш 2 дебели книжки за опции и преди 4 месеца демо забравяш за трейд :)

Опциите са с абсолютно фиксиран риск. Отдавна се ползват много повече за спекулиране отколкото за хеджиране. С книжки не могат да се изучат. Трябва много практика и то на реална сметка. Когато се научи търговията с опции, лош пазар няма.
Svetlin

Мнениеот K_W » 23 Дек 2013, 12:24

Когато си лонг опции, кол за печелене от възходящи движения или пут за нисходящи, риска ти е единствено парите които си платил за опцията. Печалбата е неограничена, уловката е там, че опцията е ограничена във времето. Като цяло са нещо много хубаво, но ако знаеш как да ги използвш.
Аватар
K_W

Бонус: 419.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот stoyandy » 24 Дек 2013, 15:15

Сега от Зулу Трейд съпорта ми отговориха че бинарните опции все още не са достъпни при тях но могат да се търгуват през платформата на AAAFX.
stoyandy

Мнениеот Phoenixheart » 02 Яну 2014, 16:37

задължително да се прочете!

http://www.forbes.com/sites/investor/20 ... y-options/

"If people want to gamble, that’s their choice. But let’s not confuse that with investing. Binary options are a crapshoot, pure and simple."
Phoenixheart

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот Svetlin » 02 Яну 2014, 21:05

Phoenixheart написа:задължително да се прочете!

http://www.forbes.com/sites/investor/20 ... y-options/

"If people want to gamble, that’s their choice. But let’s not confuse that with investing. Binary options are a crapshoot, pure and simple."

Статията е много елементарна и е на нивото на сайтовете на бинарните брокери. Авторът е можел да си направи труда да проучи за какво става въпрос малко по-добре. Има и регулирани брокери, които предлагат най-различни видове бинарни опции.
Svetlin

Мнениеот GMichov » 14 Яну 2014, 15:49

Светлине, как върши търговията с бинарните опции?? печелиш ли?
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ