Zulutrade | Антонов - моят опит да стана провайдър

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Zulutrade | Антонов - моят опит да стана провайдър

Мнениеот Antonov » 14 Дек 2012, 22:50

Здравейте! Преди седмица реших да ставам сигнал провайдър в zulutrade.com :roll:
Писах вече няколко мнения по въпроса:

Antonov написа:Аз реших да сe пробвам като провайдър:

От два дни търгувам, та е рано да се промотирам. Иначе ето ми сделките до момента :

снимка
Резултат: +41.1 plps

Да видим как ще се развия нататък

Antonov написа:Мога да се похваля с най-сполучливата си сделка до тук

След три дни търговия съм на +206.1 plps (и още -50 висящи)

Ако продължавам в същия дух скоро може и да се сдобия с някакъв капитал. Ма още е рано за подобни мечти

И реших да отворя тази тема, в която да ви запознавам със случващото се покрай начинанието ми. Пък надявам се да съм полезен по някакъв начин :grin:

...

За сега графиката не изглежда много добре. Прекалено големият "drawdown" е доста непривлекателен за потенциалните инвеститори, та се надявам занапред да го смаля :grin:

zulu14dec.JPG
zulu14dec.JPG (51.65 KiB) Прегледано 3580 пъти

Но все пак, излезе доста печеливша седмица и мръднах с 2000 места в класацията.

:ugeek:
Благодарим за полезния пост, 2.50 лв. бяха добавени към бонуса ти.
Аватар
Antonov

Бонус: 55 лв.
Благодарности: 22

Re: Zulutrade | Антонов - моят опит да стана провайдър

Мнениеот pri6aleca » 15 Дек 2012, 01:10

това е много добре цели 2000 места
защо не пробваш с няколко сметки,така ще повишиш вероятноста за успех в пъти
pri6aleca

Мнениеот Phoenixheart » 17 Дек 2012, 17:51

мда, намерих ти профила в зулуто. вървиш доста добре от към пипсове, но мисля, че трябва да се опиташ да държиш по-нисък дд. в момента седи в статистиката на 125% и това определено плаши хората
Phoenixheart

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот ingivo » 17 Дек 2012, 18:21

Антонов , не съм запознат със Зулуто . Това с реални пари ли го правиш и защо ???
Анализи, Сигнали и Реклами!!!http://forexsignalsarea.com/
ingivo

Бонус: 22.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот Phoenixheart » 17 Дек 2012, 20:26

Може и без реални пари да си провайдър. Печелиш, ако някой ти копира сделките. Той го прави предполагам по същата причина като мен - надявайки се някой да го следва и той да прави пари.
Phoenixheart

Мнениеот pri6aleca » 17 Дек 2012, 21:40

Phoenixheart написа:Може и без реални пари да си провайдър. Печелиш, ако някой ти копира сделките. Той го прави предполагам по същата причина като мен - надявайки се някой да го следва и той да прави пари.

да,но все пак последователите не предпо4итат ли да следват реални сметки?
pri6aleca

Мнениеот Phoenixheart » 17 Дек 2012, 22:46

Разбира се, по-трудно е да вярваш на някой като знаеш, че не търгува собствени пари. В зулуто към профила има знак кога някой борави и със своите пари. За мен като последовател обаче има някои по-важни неща:
- нисък drawdown, по-възможност до 300-400 пипса
- малък брой едновремнно отворени позиции - страшно ме стряскат разни хора, които отварят по 30 позиции наведнъж, предпочитам по 3, макс 4
- да ползва стоп лос, макс 60-70 пипса на позиция
Има един човек легенда в зулуто Forex cruise control, който водеше класациите към година и после се провали с гръм и трясък, но от неговото падение може да се научат страшно много полезни неща - като губиш не се опитвай да компенсираш загубите като увеличаваш риска; не сменяй кардинално стратегията; не давай обещания на последователите, които нямаш намерение да спазваш.
Току що почнах и аз като провайдър и мисля да приложа такава стратегия, каквато самият аз бих следвал като последовател (а всъщност каквато и следвам):
- макс 3 отворени позиции;
- търговия само с популярни валутни двойки;
- стоп и лимит на всяка сделка;
- спазване на гореспоменатите (много провайдъри се отклоняват от стратегиите си)
- без грандоманстване (много провайдъри пишат в профилите си колко са велики и от колко години са професионални трейдъри)
Благодарим за полезния пост, 2.50 лв. бяха добавени към бонуса ти.
Phoenixheart

Мнениеот pri6aleca » 18 Дек 2012, 00:09

да съгласен съм за популярните валутни двойки защото там спреда е най-малък,по-едно време вси4ки се бяха хвърлили на лира/иена,а там спреда беше доста голям
pri6aleca

Мнениеот Antonov » 18 Дек 2012, 10:26

:good: Феникс, обяснил си го много точно.

Аз сега в началото го давам по-рисковано, защото главната ми цел е да мръдна възможно най-бързо напред в класацията. Е, все пак сърце не ми дава да отворя 30 позиции наведнъж :grin:

Ако искаш можеш и ти тук да споделяш как върви твойто провайдърство :smile: Нали ще сме колеги все пак :grin:

Само един бърз въпрос, като последовател четеш ли обяснението на провайдърите за стратегията им или резултатите са по-важни :?:
Аватар
Antonov

Бонус: 55 лв.
Благодарности: 22

Мнениеот Phoenixheart » 18 Дек 2012, 14:00

Чета обяснението, гледам резултатите и следя дали обяснението си съвпада с търговията. Не обичам провайдърите ми да се отклоняват от стратегиите си :grin:

Относно представянето, мисля че ми е малко рано да пиша. Почнах на 11 декември и за момента имам само 10 сделки. Като място току що влезнах в топ 9000 :oops:

Иначе като провайдъри следя Art 700. Може да се каже, че се опитвам да и подръжавам като провайдър 8-)
Phoenixheart

Мнениеот GMichov » 20 Дек 2012, 17:21

Phoenixheart написа:Може и без реални пари да си провайдър. Печелиш, ако някой ти копира сделките. Той го прави предполагам по същата причина като мен - надявайки се някой да го следва и той да прави пари.

и не само може да си провайдер.
също може да си и последовател като мен например :P
в другата секция си публикувах и резултатите...че много не ми вярваха както говорех колко е печелившо zulu-to. :grin:
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот Phoenixheart » 23 Дек 2012, 01:18

Аз съм последовател от няколко месеца вече. Не мога да се похваля с много добри резултати, още съм на загуба заради един провайдър. Нямам голям капитал и мога да следвам по един провайдър ако не искам марджи кол, което ме прави много зависим от провайдъра който си избера. Последните месеци for333 ми направи към 70 евро, доволен съм от него. Може ли да ми кажеш кои провайдъри и с колко следиш в момента?
Оу и ако някой иска да се пробва с демо сметка аз и антонов (предполагам) не бихме отказали последователи.
Phoenixheart

Мнениеот pri6aleca » 24 Дек 2012, 01:14

само един провайдър,не ми се вийда много добър вариант-по добре първите топ 5 например
pri6aleca

Мнениеот Phoenixheart » 25 Дек 2012, 15:00

Да, не е много добър вариант, но за да следвам повече провайдъри трябва капитал, който в момента нямам. Например за да следвам adnan essam maloma трябват поне $17,400.
Phoenixheart

Мнениеот S.Zhelev » 03 Яну 2013, 14:01

Phoenixheart написа:Да, не е много добър вариант, но за да следвам повече провайдъри трябва капитал, който в момента нямам. Например за да следвам adnan essam maloma трябват поне $17,400.

Точно adnan essam maloma да следваш няма никакъв смисъл. Прави огромни дроудауни и ми е чудно с какъв акъл го следва някой. Ето ги и последните коментари от вчера:

AAA556306F
What is going on..

AAA762373F
PLEASE COME BACK OR AT LEAST ADVISE US!

AAA828166F
Horrible trades, hold losing trades forever till they SL.

AAA672595F
I'm going to destroy!

AAA762373F
Please talk to us. Are you on leave or something happened to you?
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 178 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот Phoenixheart » 03 Яну 2013, 16:02

Да, наистина има много голям ДД, но двете му сметки го следват повече капитали от първите двама в класацията. Впрочем тези двамата китайци в челото има втори поведен лош ден, особено единия дето отвори наведнъж 7 позиции, въпреки че уж щеше да отваря макс 4. Страшни са иначе китайците, топ 6 са от там в момента.
Phoenixheart

Мнениеот Stefanov » 03 Яну 2013, 16:43

Може ли да дадете някакъв линк да видя класацията?
Stefanov

Мнениеот Phoenixheart » 03 Яну 2013, 17:39

http://www.zulutrade.com/performance

горе в дясно можеш да направиш simple/advanced да ти показва резултатите, да пробваш разширено търсене или да видиш класацията по държави. Можеш също да класираш провайдърите по все показател.
Phoenixheart

Мнениеот Stefanov » 03 Яну 2013, 17:46

Мерси ..и все пак винаги съм бил привърженик на това да следваме собствените си идеи при трейдинга... :)
Stefanov

Мнениеот Phoenixheart » 03 Яну 2013, 22:42

Ок, направи си акаунт като провайдър и ако си добър, може да те следвам 8-)
Phoenixheart

Следваща

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ